MEGA KURCZAK - Nowy kebab w miescie ?!

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej
Gość napisał(a):tam dobrze .gadacie mdłe sosy mięso mało przyprawione do kitu{smutny}tak właśnie myślałem że jest coś nie tak a to właściciel się zmienił jedzenie bez wyrazu{nie}{nie}{nie}{nie}

Gość

13-01-2010, 10:29
#1
tam dobrze .gadacie mdłe sosy mięso mało przyprawione do kitu{smutny}tak właśnie myślałem że jest coś nie tak a to właściciel się zmienił jedzenie bez wyrazu{nie}{nie}{nie}{nie}
Gość napisał(a):Piszesz tak bo Tobie niewyszło, ludziom Twoja kapucha niesmakowała a ty sam jesteś niewyraźny i mdły były właścicielu hehe

Gość

14-01-2010, 10:48
#2
Piszesz tak bo Tobie niewyszło, ludziom Twoja kapucha niesmakowała a ty sam jesteś niewyraźny i mdły były właścicielu hehe
Gość napisał(a):niewiem co to za koleszka napisal ze mu sosy so mdle bylem jadlem i zeczywiscie sie zmienilo i to konkretnie po pierwsze jest czysto jedzonko sie ruwniez zmienilo suruweczki miesko konkret a o porcjah to juz niewspomne jestem stalym klijentem ale pierwszy raz ledwo co zjadlem to kanapeczke same miecho a tamten wlasciciel to kapusty niezalowal ladowal w te bulki ile wlezie a sosy jego tak byly zwalone zadkie ze szok no i oczywiscie brudas z niego byl a teraz to az chce sie wejsc no i koleszka konkret ogarnia uprzejmy pogadac mozna zeby tu duzo nieslodzic opsluga doskonala naprawde polecam zeby tak wszedzie bylo...widac ze sie stara...zreszto niema co pisac tylko najlepiej samemu sprawdzic pujsc i zjesc wtedy sie przekonasz...

Gość

14-01-2010, 22:47
#3
niewiem co to za koleszka napisal ze mu sosy so mdle bylem jadlem i zeczywiscie sie zmienilo i to konkretnie po pierwsze jest czysto jedzonko sie ruwniez zmienilo suruweczki miesko konkret a o porcjah to juz niewspomne jestem stalym klijentem ale pierwszy raz ledwo co zjadlem to kanapeczke same miecho a tamten wlasciciel to kapusty niezalowal ladowal w te bulki ile wlezie a sosy jego tak byly zwalone zadkie ze szok no i oczywiscie brudas z niego byl a teraz to az chce sie wejsc no i koleszka konkret ogarnia uprzejmy pogadac mozna zeby tu duzo nieslodzic opsluga doskonala naprawde polecam zeby tak wszedzie bylo...widac ze sie stara...zreszto niema co pisac tylko najlepiej samemu sprawdzic pujsc i zjesc wtedy sie przekonasz...
Gość napisał(a):Na poprzedniej stronie jest prośba o używanie przeglądarki Opera lub Firefox, które posiadają funkcję sprawdzania pisowni, a tu znowu o[b]p[/b]sługa {jezyk}.

Gość

15-01-2010, 08:10
#4
Na poprzedniej stronie jest prośba o używanie przeglądarki Opera lub Firefox, które posiadają funkcję sprawdzania pisowni, a tu znowu o[b]p[/b]sługa {jezyk}.
Gość napisał(a):[quote=Gość]niewiem co to za koleszka napisal ze mu sosy so mdle bylem jadlem i zeczywiscie sie zmienilo i to konkretnie po pierwsze jest czysto jedzonko sie ruwniez zmienilo suruweczki miesko konkret a o porcjah to juz niewspomne jestem stalym klijentem ale pierwszy raz ledwo co zjadlem to kanapeczke same miecho a tamten wlasciciel to kapusty niezalowal ladowal w te bulki ile wlezie a sosy jego tak byly zwalone zadkie ze szok no i oczywiscie brudas z niego byl a teraz to az chce sie wejsc no i koleszka konkret ogarnia uprzejmy pogadac mozna zeby tu duzo nieslodzic opsluga doskonala naprawde polecam zeby tak wszedzie bylo...widac ze sie stara...zreszto niema co pisac tylko najlepiej samemu sprawdzic pujsc i zjesc wtedy sie przekonasz...[/quote]       JEDZENIE KEBABÓW CHYBA WPŁYWA ŻLE NA UMYSŁ BO Z ORTOGRAFIĄ U CIEBIE CIENIUTKO CHYBA STUDENTEM JESTEŚ

Gość

15-01-2010, 10:00
#5
[quote=Gość]niewiem co to za koleszka napisal ze mu sosy so mdle bylem jadlem i zeczywiscie sie zmienilo i to konkretnie po pierwsze jest czysto jedzonko sie ruwniez zmienilo suruweczki miesko konkret a o porcjah to juz niewspomne jestem stalym klijentem ale pierwszy raz ledwo co zjadlem to kanapeczke same miecho a tamten wlasciciel to kapusty niezalowal ladowal w te bulki ile wlezie a sosy jego tak byly zwalone zadkie ze szok no i oczywiscie brudas z niego byl a teraz to az chce sie wejsc no i koleszka konkret ogarnia uprzejmy pogadac mozna zeby tu duzo nieslodzic opsluga doskonala naprawde polecam zeby tak wszedzie bylo...widac ze sie stara...zreszto niema co pisac tylko najlepiej samemu sprawdzic pujsc i zjesc wtedy sie przekonasz...[/quote]       JEDZENIE KEBABÓW CHYBA WPŁYWA ŻLE NA UMYSŁ BO Z ORTOGRAFIĄ U CIEBIE CIENIUTKO CHYBA STUDENTEM JESTEŚ
Gość napisał(a):[quote=Gość]niewiem co to za koleszka napisal ze mu sosy so mdle bylem jadlem i zeczywiscie sie zmienilo i to konkretnie po pierwsze jest czysto jedzonko sie ruwniez zmienilo suruweczki miesko konkret a o porcjah to juz niewspomne jestem stalym klijentem ale pierwszy raz ledwo co zjadlem to kanapeczke same miecho a tamten wlasciciel to kapusty niezalowal ladowal w te bulki ile wlezie a sosy jego tak byly zwalone zadkie ze szok no i oczywiscie brudas z niego byl a teraz to az chce sie wejsc no i koleszka konkret ogarnia uprzejmy pogadac mozna zeby tu duzo nieslodzic opsluga doskonala naprawde polecam zeby tak wszedzie bylo...widac ze sie stara...zreszto niema co pisac tylko najlepiej samemu sprawdzic pujsc i zjesc wtedy sie przekonasz...[/quote]       JEDZENIE KEBABÓW CHYBA WPŁYWA ŻLE NA UMYSŁ BO Z ORTOGRAFIĄ U CIEBIE CIENIUTKO CHYBA STUDENTEM JESTEŚ

Gość

15-01-2010, 10:01
#6
[quote=Gość]niewiem co to za koleszka napisal ze mu sosy so mdle bylem jadlem i zeczywiscie sie zmienilo i to konkretnie po pierwsze jest czysto jedzonko sie ruwniez zmienilo suruweczki miesko konkret a o porcjah to juz niewspomne jestem stalym klijentem ale pierwszy raz ledwo co zjadlem to kanapeczke same miecho a tamten wlasciciel to kapusty niezalowal ladowal w te bulki ile wlezie a sosy jego tak byly zwalone zadkie ze szok no i oczywiscie brudas z niego byl a teraz to az chce sie wejsc no i koleszka konkret ogarnia uprzejmy pogadac mozna zeby tu duzo nieslodzic opsluga doskonala naprawde polecam zeby tak wszedzie bylo...widac ze sie stara...zreszto niema co pisac tylko najlepiej samemu sprawdzic pujsc i zjesc wtedy sie przekonasz...[/quote]       JEDZENIE KEBABÓW CHYBA WPŁYWA ŻLE NA UMYSŁ BO Z ORTOGRAFIĄ U CIEBIE CIENIUTKO CHYBA STUDENTEM JESTEŚ
Gość napisał(a):NIE TO NIE STUDENT TYLKO CHYBA SAM SZEF TAK SIĘ ZACHWALA Z BŁĘDAMI JAKA ORTOGRAFIA TAKI I JEGO KEBAB BO WNIOSKUJE ZE SAM WŁAŚCICIEL TAK SIĘ ZACHWALA

Gość

15-01-2010, 10:39
#7
NIE TO NIE STUDENT TYLKO CHYBA SAM SZEF TAK SIĘ ZACHWALA Z BŁĘDAMI JAKA ORTOGRAFIA TAKI I JEGO KEBAB BO WNIOSKUJE ZE SAM WŁAŚCICIEL TAK SIĘ ZACHWALA
Gość napisał(a):NIE TO NIE STUDENT TYLKO CHYBA SAM SZEF TAK SIĘ ZACHWALA Z BŁĘDAMI JAKA ORTOGRAFIA TAKI I JEGO KEBAB BO WNIOSKUJE ZE SAM WŁAŚCICIEL TAK SIĘ ZACHWALA

Gość

15-01-2010, 10:40
#8
NIE TO NIE STUDENT TYLKO CHYBA SAM SZEF TAK SIĘ ZACHWALA Z BŁĘDAMI JAKA ORTOGRAFIA TAKI I JEGO KEBAB BO WNIOSKUJE ZE SAM WŁAŚCICIEL TAK SIĘ ZACHWALA
Gość napisał(a):za starego szefa kebab był dobry i teraz jest dobry a co do nakładania kapusty to chyba nie stary szef nakładał tylko jego pracownik który teraz jest szefem to nie wiem o co w ogóle chodzi. takie potyczki słowne mogą przynieść jedynie szkodę szefowi tego lokalu.ta strona służy chyba do wylewania całej złości jaką w sobie mamy. czy to potyczka szefów? bez  SENSU DLACZEGO BYŁY WŁAŚCICIEL MA SRAĆ NOWEMU NIE WIEM CZEMU TO SŁUŻY NO  ALE GDYBY MI KTOŚ POJECHAŁ OD BYŁYCH WŁAŚCICIELI NIEUDACZNIKÓW TEŻ BYM SIĘ ZDENERWOWAŁ MYŚLĘ ZE NAJGORZEJ WYJDZIE NA TYM OBECNY WŁAŚCICIEL!!!!!!! POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH SMAKOSZY KEBABÓW{usmiech}{usmiech}{usmiech}

Gość

15-01-2010, 11:02
#9
za starego szefa kebab był dobry i teraz jest dobry a co do nakładania kapusty to chyba nie stary szef nakładał tylko jego pracownik który teraz jest szefem to nie wiem o co w ogóle chodzi. takie potyczki słowne mogą przynieść jedynie szkodę szefowi tego lokalu.ta strona służy chyba do wylewania całej złości jaką w sobie mamy. czy to potyczka szefów? bez  SENSU DLACZEGO BYŁY WŁAŚCICIEL MA SRAĆ NOWEMU NIE WIEM CZEMU TO SŁUŻY NO  ALE GDYBY MI KTOŚ POJECHAŁ OD BYŁYCH WŁAŚCICIELI NIEUDACZNIKÓW TEŻ BYM SIĘ ZDENERWOWAŁ MYŚLĘ ZE NAJGORZEJ WYJDZIE NA TYM OBECNY WŁAŚCICIEL!!!!!!! POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH SMAKOSZY KEBABÓW{usmiech}{usmiech}{usmiech}
Gość napisał(a):WSZYSTKIE DOBRE ALE{zakochany} DONER WYMIATA MA NAJLEPSZE SOSY I SUPER MIESKO SUROWKI TEZ OK A I OBSLUGA DE BEST TEN{ok} KOLO DWORCA OCZYWISCIE{usmiech}

Gość

15-01-2010, 11:08
#10
WSZYSTKIE DOBRE ALE{zakochany} DONER WYMIATA MA NAJLEPSZE SOSY I SUPER MIESKO SUROWKI TEZ OK A I OBSLUGA DE BEST TEN{ok} KOLO DWORCA OCZYWISCIE{usmiech}
Gość napisał(a):[quote=Gość]niewiem co to za koleszka napisal ze mu sosy so mdle bylem jadlem i zeczywiscie sie zmienilo i to konkretnie po pierwsze jest czysto jedzonko sie ruwniez zmienilo suruweczki miesko konkret a o porcjah to juz niewspomne jestem stalym klijentem ale pierwszy raz ledwo co zjadlem to kanapeczke same miecho a tamten wlasciciel to kapusty niezalowal ladowal w te bulki ile wlezie a sosy jego tak byly zwalone zadkie ze szok no i oczywiscie brudas z niego byl a teraz to az chce sie wejsc no i koleszka konkret ogarnia uprzejmy pogadac mozna zeby tu duzo nieslodzic opsluga doskonala naprawde polecam zeby tak wszedzie bylo...widac ze sie stara...zreszto niema co pisac tylko najlepiej HEJ LUDZIE ALE W TYM KEBABIE STAŁ CAŁY CZAS PRACOWNIK KTÓRY BYŁ ODPOWIEDZIALNY ZA SPRZEDAŻ CZYSTOŚĆ I UPRZEJMOŚĆ TO NIE SZEF ZA TO ODPOWIADA> tylko ten pan sprzedający ALE KIEDY PAN SPRZEDAJĄCY STAŁ SIE WŁAŚCICIELEM NAGLE ZROBIŁO SIĘ CZYŚCIUTKO SMACZNIUTKO I MILUTKO TO JAKIM TEN PAN BYŁ PRACOWNIKIEM MIAŁAM PRZYJEMNOŚĆ WĄTPLIWĄ BYĆ OBSŁUGIWANA PRZEZ TEGO PANA OBECNEGO WŁAŚCICIELA I  DO DUPY  A CHAMSTWEM JEST OCZERNIAĆ CZŁOWIEKA KTÓRY DAŁ CI CHLEB WŁAŚCICIELU NOWY SRASZ WE WŁASNE GNIAZDO                                                                                                        

Gość

15-01-2010, 11:56
#11
[quote=Gość]niewiem co to za koleszka napisal ze mu sosy so mdle bylem jadlem i zeczywiscie sie zmienilo i to konkretnie po pierwsze jest czysto jedzonko sie ruwniez zmienilo suruweczki miesko konkret a o porcjah to juz niewspomne jestem stalym klijentem ale pierwszy raz ledwo co zjadlem to kanapeczke same miecho a tamten wlasciciel to kapusty niezalowal ladowal w te bulki ile wlezie a sosy jego tak byly zwalone zadkie ze szok no i oczywiscie brudas z niego byl a teraz to az chce sie wejsc no i koleszka konkret ogarnia uprzejmy pogadac mozna zeby tu duzo nieslodzic opsluga doskonala naprawde polecam zeby tak wszedzie bylo...widac ze sie stara...zreszto niema co pisac tylko najlepiej HEJ LUDZIE ALE W TYM KEBABIE STAŁ CAŁY CZAS PRACOWNIK KTÓRY BYŁ ODPOWIEDZIALNY ZA SPRZEDAŻ CZYSTOŚĆ I UPRZEJMOŚĆ TO NIE SZEF ZA TO ODPOWIADA> tylko ten pan sprzedający ALE KIEDY PAN SPRZEDAJĄCY STAŁ SIE WŁAŚCICIELEM NAGLE ZROBIŁO SIĘ CZYŚCIUTKO SMACZNIUTKO I MILUTKO TO JAKIM TEN PAN BYŁ PRACOWNIKIEM MIAŁAM PRZYJEMNOŚĆ WĄTPLIWĄ BYĆ OBSŁUGIWANA PRZEZ TEGO PANA OBECNEGO WŁAŚCICIELA I  DO DUPY  A CHAMSTWEM JEST OCZERNIAĆ CZŁOWIEKA KTÓRY DAŁ CI CHLEB WŁAŚCICIELU NOWY SRASZ WE WŁASNE GNIAZDO                                                                                                        
Gość napisał(a):[quote=Gość]niewiem co to za koleszka napisal ze mu sosy so mdle bylem jadlem i zeczywiscie sie zmienilo i to konkretnie po pierwsze jest czysto jedzonko sie ruwniez zmienilo suruweczki miesko konkret a o porcjah to juz niewspomne jestem stalym klijentem ale pierwszy raz ledwo co zjadlem to kanapeczke same miecho a tamten wlasciciel to kapusty niezalowal ladowal w te bulki ile wlezie a sosy jego tak byly zwalone zadkie ze szok no i oczywiscie brudas z niego byl a teraz to az chce sie wejsc no i koleszka konkret ogarnia uprzejmy pogadac mozna zeby tu duzo nieslodzic opsluga doskonala naprawde polecam zeby tak wszedzie bylo...widac ze sie stara...zreszto niema co pisac tylko najlepiej HEJ LUDZIE ALE W TYM KEBABIE STAŁ CAŁY CZAS PRACOWNIK KTÓRY BYŁ ODPOWIEDZIALNY ZA SPRZEDAŻ CZYSTOŚĆ I UPRZEJMOŚĆ TO NIE SZEF ZA TO ODPOWIADA> tylko ten pan sprzedający ALE KIEDY PAN SPRZEDAJĄCY STAŁ SIE WŁAŚCICIELEM NAGLE ZROBIŁO SIĘ CZYŚCIUTKO SMACZNIUTKO I MILUTKO TO JAKIM TEN PAN BYŁ PRACOWNIKIEM MIAŁAM PRZYJEMNOŚĆ WĄTPLIWĄ BYĆ OBSŁUGIWANA PRZEZ TEGO PANA OBECNEGO WŁAŚCICIELA I  DO DUPY  A CHAMSTWEM JEST OCZERNIAĆ CZŁOWIEKA KTÓRY DAŁ CI CHLEB WŁAŚCICIELU NOWY SRASZ WE WŁASNE GNIAZDO                                                                                                        

Gość

15-01-2010, 11:57
#12
[quote=Gość]niewiem co to za koleszka napisal ze mu sosy so mdle bylem jadlem i zeczywiscie sie zmienilo i to konkretnie po pierwsze jest czysto jedzonko sie ruwniez zmienilo suruweczki miesko konkret a o porcjah to juz niewspomne jestem stalym klijentem ale pierwszy raz ledwo co zjadlem to kanapeczke same miecho a tamten wlasciciel to kapusty niezalowal ladowal w te bulki ile wlezie a sosy jego tak byly zwalone zadkie ze szok no i oczywiscie brudas z niego byl a teraz to az chce sie wejsc no i koleszka konkret ogarnia uprzejmy pogadac mozna zeby tu duzo nieslodzic opsluga doskonala naprawde polecam zeby tak wszedzie bylo...widac ze sie stara...zreszto niema co pisac tylko najlepiej HEJ LUDZIE ALE W TYM KEBABIE STAŁ CAŁY CZAS PRACOWNIK KTÓRY BYŁ ODPOWIEDZIALNY ZA SPRZEDAŻ CZYSTOŚĆ I UPRZEJMOŚĆ TO NIE SZEF ZA TO ODPOWIADA> tylko ten pan sprzedający ALE KIEDY PAN SPRZEDAJĄCY STAŁ SIE WŁAŚCICIELEM NAGLE ZROBIŁO SIĘ CZYŚCIUTKO SMACZNIUTKO I MILUTKO TO JAKIM TEN PAN BYŁ PRACOWNIKIEM MIAŁAM PRZYJEMNOŚĆ WĄTPLIWĄ BYĆ OBSŁUGIWANA PRZEZ TEGO PANA OBECNEGO WŁAŚCICIELA I  DO DUPY  A CHAMSTWEM JEST OCZERNIAĆ CZŁOWIEKA KTÓRY DAŁ CI CHLEB WŁAŚCICIELU NOWY SRASZ WE WŁASNE GNIAZDO                                                                                                        
Gość napisał(a):nie pisz z caps lockiem na przyszłość,to razi i jest podstawową zasadą na forach,że tylko chamy tak piszą.

Gość

16-01-2010, 01:16
#13
nie pisz z caps lockiem na przyszłość,to razi i jest podstawową zasadą na forach,że tylko chamy tak piszą.
Gość napisał(a):[quote=Gość]WSZYSTKIE DOBRE ALE{zakochany} DONER WYMIATA MA NAJLEPSZE SOSY I SUPER MIESKO SUROWKI TEZ OK A I OBSLUGA DE BEST TEN{ok} KOLO DWORCA OCZYWISCIE{usmiech}[/quote]     może masz racje ale ten na gorbatowa w niczym tego nie przypomina kebaby zimne ociekające sosem niby dobrym ale na takiej ilości kapusty{zdziwko} to i królikowi ciężko byłoby strawić{diabelek}a obsługa{zdziwko} ciężko określić ich podejście do klienta siedzą i krzyżówki rozwiązują a jak już obsłużą to z wielkiej łaski {nie}{nie}{nie}i jeszcze jedno 20minut przed zamknięciem to już się tam nie pożywisz {dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dob ani}

Gość

16-01-2010, 13:23
#14
[quote=Gość]WSZYSTKIE DOBRE ALE{zakochany} DONER WYMIATA MA NAJLEPSZE SOSY I SUPER MIESKO SUROWKI TEZ OK A I OBSLUGA DE BEST TEN{ok} KOLO DWORCA OCZYWISCIE{usmiech}[/quote]     może masz racje ale ten na gorbatowa w niczym tego nie przypomina kebaby zimne ociekające sosem niby dobrym ale na takiej ilości kapusty{zdziwko} to i królikowi ciężko byłoby strawić{diabelek}a obsługa{zdziwko} ciężko określić ich podejście do klienta siedzą i krzyżówki rozwiązują a jak już obsłużą to z wielkiej łaski {nie}{nie}{nie}i jeszcze jedno 20minut przed zamknięciem to już się tam nie pożywisz {dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dob ani}
Gość napisał(a):gorbatowa tak wymiata podejsciem ale na Pilsudskieo sa mile panie ktore pracuja do konca a ta ich szefowa na nie sie drze i porownuje ze tamte maja wiecej i lepiej robia sam slyszalem{nie}{gafa}kiedys minela 22 i byla szefowa a laska musiala robic kebaby bo ta sama zamowienie przyjela zamowienie a grzecznie spytalem czy otwarte wracalem z pracy juz teraz po 22nie zachodze bo szkoda mi bylo tej pan {!}{!}{!}{!}{!}wiem ze nie ktore  sa spoza Ostroleki szacuneczek

Gość

16-01-2010, 21:46
#15
gorbatowa tak wymiata podejsciem ale na Pilsudskieo sa mile panie ktore pracuja do konca a ta ich szefowa na nie sie drze i porownuje ze tamte maja wiecej i lepiej robia sam slyszalem{nie}{gafa}kiedys minela 22 i byla szefowa a laska musiala robic kebaby bo ta sama zamowienie przyjela zamowienie a grzecznie spytalem czy otwarte wracalem z pracy juz teraz po 22nie zachodze bo szkoda mi bylo tej pan {!}{!}{!}{!}{!}wiem ze nie ktore  sa spoza Ostroleki szacuneczek
Gość napisał(a):Po pierwsze trudno żeby pracownik dbał o czystość i jedzonko jeżeli sam były szef nie dbał. A po drugie jestem pewien autora tych poprzednich komentarzy z CAPS LOCKIEM, bo kto by tak zawzięcie obrabiał dupsko jak nie były szef, zresztą po IP można się zorientować. Proponuje się przejść, zjeść a następnie wystawiać opinie bo nie można narzekać. Pozdrawiam {tak}

Gość

17-01-2010, 11:29
#16
Po pierwsze trudno żeby pracownik dbał o czystość i jedzonko jeżeli sam były szef nie dbał. A po drugie jestem pewien autora tych poprzednich komentarzy z CAPS LOCKIEM, bo kto by tak zawzięcie obrabiał dupsko jak nie były szef, zresztą po IP można się zorientować. Proponuje się przejść, zjeść a następnie wystawiać opinie bo nie można narzekać. Pozdrawiam {tak}
Gość napisał(a):Najlepszy kebab w KUPCU na dole od strony sceny

Gość

21-01-2010, 00:11
#17
Najlepszy kebab w KUPCU na dole od strony sceny
Gość napisał(a):[quote=Gość]gorbatowa tak wymiata podejsciem ale na Pilsudskieo sa mile panie ktore pracuja do konca a ta ich szefowa na nie sie drze i porownuje ze tamte maja wiecej i lepiej robia sam slyszalem{nie}{gafa}kiedys minela 22 i byla szefowa a laska musiala robic kebaby bo ta sama zamowienie przyjela zamowienie a grzecznie spytalem czy otwarte wracalem z pracy juz teraz po 22nie zachodze bo szkoda mi bylo tej pan {!}{!}{!}{u!}{!}wiem ze nie ktore  sa spoza Ostroleki szacuneczek[/quote] na Piłsudskiego też jest miła pani {nie}{nie}{nie}niech ją gęś kopnie ma podejście do klienta {nie}{nie}{nie}trzeba najpierw sprawdzić czy jej nie ma{diabelek}{diabelek}{diabelek}a dopiero potem wejść{chytry}{chytry}

Gość

21-01-2010, 15:58
#18
[quote=Gość]gorbatowa tak wymiata podejsciem ale na Pilsudskieo sa mile panie ktore pracuja do konca a ta ich szefowa na nie sie drze i porownuje ze tamte maja wiecej i lepiej robia sam slyszalem{nie}{gafa}kiedys minela 22 i byla szefowa a laska musiala robic kebaby bo ta sama zamowienie przyjela zamowienie a grzecznie spytalem czy otwarte wracalem z pracy juz teraz po 22nie zachodze bo szkoda mi bylo tej pan {!}{!}{!}{u!}{!}wiem ze nie ktore  sa spoza Ostroleki szacuneczek[/quote] na Piłsudskiego też jest miła pani {nie}{nie}{nie}niech ją gęś kopnie ma podejście do klienta {nie}{nie}{nie}trzeba najpierw sprawdzić czy jej nie ma{diabelek}{diabelek}{diabelek}a dopiero potem wejść{chytry}{chytry}
Gość napisał(a): na Piłsudskiego też jest miła pani {nie}{nie}{nie}niech ją gęś kopnie ma podejście do klienta {nie}{nie}{nie}trzeba najpierw sprawdzić czy jej nie ma{diabelek}{diabelek}{diabelek}a dopiero potem wejść{chytry}{chytry}[/quote]MAM PODOBNE WRAZENIE ALE NIE WIEM CZY MASZ NA MYSLI PANIE W OKULARACH CZY BEZ BO TE  W OKULARACH SA MILE  I TYLKO WTEDY SA PYCHA KEBAPY

Gość

22-01-2010, 11:20
#19
na Piłsudskiego też jest miła pani {nie}{nie}{nie}niech ją gęś kopnie ma podejście do klienta {nie}{nie}{nie}trzeba najpierw sprawdzić czy jej nie ma{diabelek}{diabelek}{diabelek}a dopiero potem wejść{chytry}{chytry}[/quote]MAM PODOBNE WRAZENIE ALE NIE WIEM CZY MASZ NA MYSLI PANIE W OKULARACH CZY BEZ BO TE  W OKULARACH SA MILE  I TYLKO WTEDY SA PYCHA KEBAPY
Gość napisał(a):[quote=Gość] na Piłsudskiego też jest miła pani {nie}{nie}{nie}niech ją gęś kopnie ma podejście do klienta {nie}{nie}{nie}trzeba najpierw sprawdzić czy jej nie ma{diabelek}{diabelek}{diabelek}a dopiero potem wejść{chytry}{chytry}[/quote]MAM PODOBNE WRAZENIE ALE NIE WIEM CZY MASZ NA MYSLI PANIE W OKULARACH CZY BEZ BO TE  W OKULARACH SA MILE  I TYLKO WTEDY SA PYCHA KEBAPY[/quote]l ta starą babę to w szalecie zatrudnić a nie w lokalu z żywnością{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani} chociaż i tam by burdel  zrobiła{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{d iabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{d iabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}

Gość

22-01-2010, 21:02
#20
[quote=Gość] na Piłsudskiego też jest miła pani {nie}{nie}{nie}niech ją gęś kopnie ma podejście do klienta {nie}{nie}{nie}trzeba najpierw sprawdzić czy jej nie ma{diabelek}{diabelek}{diabelek}a dopiero potem wejść{chytry}{chytry}[/quote]MAM PODOBNE WRAZENIE ALE NIE WIEM CZY MASZ NA MYSLI PANIE W OKULARACH CZY BEZ BO TE  W OKULARACH SA MILE  I TYLKO WTEDY SA PYCHA KEBAPY[/quote]l ta starą babę to w szalecie zatrudnić a nie w lokalu z żywnością{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani} chociaż i tam by burdel  zrobiła{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{d iabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{d iabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}

strony: wstecz 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów