MEGA KURCZAK - Nowy kebab w miescie ?!

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej
Gość napisał(a):{zdziwko} RAMZES TO JEST TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO{ok}

Gość

09-03-2009, 15:47
#1
{zdziwko} RAMZES TO JEST TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO{ok}
Gość napisał(a):{zly} konkurencja nie lubi RAMZESA{diabelek}

Gość

09-03-2009, 15:48
#2
{zly} konkurencja nie lubi RAMZESA{diabelek}
Gość napisał(a):[color=#0000ff][/color]{gafa}{diabelek}jaki ramzes super jak sajgon podbiera laski z donera to sie nazywa konkuuuuurrrrencja wiec i  jedzonko dobre hheheheheheheh

Gość

09-03-2009, 18:42
#3
[color=#0000ff][/color]{gafa}{diabelek}jaki ramzes super jak sajgon podbiera laski z donera to sie nazywa konkuuuuurrrrencja wiec i  jedzonko dobre hheheheheheheh
Gość napisał(a):{ok}masz racje te same laski rano w ramzesku a pozniej doner i odwrotnie to je szkola

Gość

09-03-2009, 18:44
#4
{ok}masz racje te same laski rano w ramzesku a pozniej doner i odwrotnie to je szkola
Gość napisał(a):mam pytanko  kto robi dobre jedzonko bo ja uwazam ze ramzes sie chowa sa lepsze bary{zakochany}

Gość

09-03-2009, 18:46
#5
mam pytanko  kto robi dobre jedzonko bo ja uwazam ze ramzes sie chowa sa lepsze bary{zakochany}
Gość napisał(a):ja tam co dziennie jem w Ramzesie i sobie chwalę{tak} nie chodzi o obsługe a o jakośc jedzenia{usmiech}

Gość

11-03-2009, 15:31
#6
ja tam co dziennie jem w Ramzesie i sobie chwalę{tak} nie chodzi o obsługe a o jakośc jedzenia{usmiech}
Gość napisał(a):to sobie chwal i jedz to gó-wno{diabelek}{diabelek}

Gość

13-03-2009, 09:20
#7
to sobie chwal i jedz to gó-wno{diabelek}{diabelek}
Gość napisał(a):vrge3rg

Gość

15-03-2009, 16:07
#8
vrge3rg
Gość napisał(a):[quote=Gość]{ok}masz racje te same laski rano w ramzesku a pozniej doner i odwrotnie to je szkola [/quote] racja podbieraja laski a doner chyba slepy{zdziwko}

Gość

17-03-2009, 18:51
#9
[quote=Gość]{ok}masz racje te same laski rano w ramzesku a pozniej doner i odwrotnie to je szkola [/quote] racja podbieraja laski a doner chyba slepy{zdziwko}
Gość napisał(a):he he hejak za malo placa to laski uciekaja do innych knajpek{diabelek}a i sajgon ma od niedawna kebaba w tym drugim lokalu na pilsudskiegoporcja XXL jest nie do ogarniecia

Gość

18-04-2009, 18:34
#10
he he hejak za malo placa to laski uciekaja do innych knajpek{diabelek}a i sajgon ma od niedawna kebaba w tym drugim lokalu na pilsudskiegoporcja XXL jest nie do ogarniecia
Gość napisał(a):mega kurczak to ohyda jakiś tam pracuje brzydali nie jeden pewne tojak tam zje barachłopotem pewien problem mabo go boli wątrobamięso to kupa gnoju jak nam to możesz wciskać gnojumyślisz że my smaku nie mamyjuż sie więcej nabrać nie damywszystko żeś zerżnął od szefa byłegowidać że nie masz talentu swegonajlepiej kogoś okantowaći potem na siebie pracować

Gość

05-05-2009, 09:40
#11
mega kurczak to ohyda jakiś tam pracuje brzydali nie jeden pewne tojak tam zje barachłopotem pewien problem mabo go boli wątrobamięso to kupa gnoju jak nam to możesz wciskać gnojumyślisz że my smaku nie mamyjuż sie więcej nabrać nie damywszystko żeś zerżnął od szefa byłegowidać że nie masz talentu swegonajlepiej kogoś okantowaći potem na siebie pracować
Gość napisał(a):A co sądzicie o nowym kebabie PAKA pod Chempionem na kopernika{?} Bo nie mam jeszcze zdania{?}

Gość

05-05-2009, 21:38
#12
A co sądzicie o nowym kebabie PAKA pod Chempionem na kopernika{?} Bo nie mam jeszcze zdania{?}
Gość napisał(a):Ja byłam raz, jedzenie zadna rewelacja. Obsługiwał młody chłopak sredniego wzrostu. Był miły i krótko czekałam na kebaba.

Gość

06-05-2009, 06:17
#13
Ja byłam raz, jedzenie zadna rewelacja. Obsługiwał młody chłopak sredniego wzrostu. Był miły i krótko czekałam na kebaba.
Gość napisał(a):czy w mega kurczaku jest dowóz?może mi ktoś podać numer telefonu?

Gość

06-05-2009, 10:12
#14
czy w mega kurczaku jest dowóz?może mi ktoś podać numer telefonu?
Gość napisał(a):mi numer bylby jedynie potrzebny zeby tam zadzwonic i z****c ich za to jedzenie

Gość

06-05-2009, 10:13
#15
mi numer bylby jedynie potrzebny zeby tam zadzwonic i z****c ich za to jedzenie
Gość napisał(a):a ja myśle że ten kto wypisuje takie gówna jak ten wyżej pietro robi to z zawiści a może to ten sam szef tego syfu co na dole serwuje mięsko trochę że tak powiem waniajet no i oczywiście z podłogi mega kurczak jest pyszny i przynajmiej nikt tu nie zbiera mięsa z podłogi i wrzuca do bemara tak trzymać a sosy zupełnie niepodobne do sosów byłego szefa no i lepsze

Gość

06-05-2009, 23:14
#16
a ja myśle że ten kto wypisuje takie gówna jak ten wyżej pietro robi to z zawiści a może to ten sam szef tego syfu co na dole serwuje mięsko trochę że tak powiem waniajet no i oczywiście z podłogi mega kurczak jest pyszny i przynajmiej nikt tu nie zbiera mięsa z podłogi i wrzuca do bemara tak trzymać a sosy zupełnie niepodobne do sosów byłego szefa no i lepsze
Gość napisał(a):mega kurczak bardzo pyszny polecam{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}

Gość

06-05-2009, 23:18
#17
mega kurczak bardzo pyszny polecam{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}
Gość napisał(a):oni nie mają dowozu a szkoda bo pyszne jedzonko bardzo bardzo bardzo

Gość

06-05-2009, 23:19
#18
oni nie mają dowozu a szkoda bo pyszne jedzonko bardzo bardzo bardzo
Gość napisał(a):[quote=Gość]mi numer bylby jedynie potrzebny zeby tam zadzwonic i z****c ich za to jedzenie[/quote]   lokal wiesz chyba gdzie jest bo domniemam ze tam jadleś to idz i ich z.....aj a nie wypisujesz na forum taki odważny z ciebie gość

Gość

06-05-2009, 23:24
#19
[quote=Gość]mi numer bylby jedynie potrzebny zeby tam zadzwonic i z****c ich za to jedzenie[/quote]   lokal wiesz chyba gdzie jest bo domniemam ze tam jadleś to idz i ich z.....aj a nie wypisujesz na forum taki odważny z ciebie gość
Gość napisał(a):[quote=Gość]mega kurczak to ohyda jakiś tam pracuje brzydali nie jeden pewne tojak tam zje barachłopotem pewien problem mabo go boli wątrobamięso to kupa gnoju jak nam to możesz wciskać gnojumyślisz że my smaku nie mamyjuż sie więcej nabrać nie damywszystko żeś zerżnął od szefa byłegowidać że nie masz talentu swegonajlepiej kogoś okantowaći potem na siebie pracować[/quote]ładna rymowanka  talentu to ty nie masz za grosz ha ha piszesz jakieś bzdury mega kurczak to najlepszy kebab pod słońcem polecam wszystkim a gnój to chyba tam na dole sprzedają bo czuć z daleka ha ha ha ha a ta w ogóle to powinieneś wystąpić w programie mam talent

Gość

06-05-2009, 23:30
#20
[quote=Gość]mega kurczak to ohyda jakiś tam pracuje brzydali nie jeden pewne tojak tam zje barachłopotem pewien problem mabo go boli wątrobamięso to kupa gnoju jak nam to możesz wciskać gnojumyślisz że my smaku nie mamyjuż sie więcej nabrać nie damywszystko żeś zerżnął od szefa byłegowidać że nie masz talentu swegonajlepiej kogoś okantowaći potem na siebie pracować[/quote]ładna rymowanka  talentu to ty nie masz za grosz ha ha piszesz jakieś bzdury mega kurczak to najlepszy kebab pod słońcem polecam wszystkim a gnój to chyba tam na dole sprzedają bo czuć z daleka ha ha ha ha a ta w ogóle to powinieneś wystąpić w programie mam talent

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów