Pomóżcie mi wybrać kamerzyste i fotografa na wesele!

Założony przez ka4rolcia
strony: wstecz 1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... 41 dalej
Gość napisał(a):To się dostało Panu Tomkowi.Widać, że czy fotograf dobry, czy zły każdy może otrzymać baty.Fakt, że na www nie ma zdjęć ślubnych, ale można zdecydowanie w nich dopatrzeć się świetnych kompozycji, tematów, obróbki i wyboru zdjęć do prezentacji.Myślę, że jeśli trafiłby na parę, która poszłaby jego tokiem myślenia to zdjęcia byłyby pierwsza klasa.Ja przynajmniej byłbym zainteresowany.Pozdrawiam: Paweł Kurpiewskii polecam siebie: www.pawelkurpiewski.selia.pl (tymczasowo) lub www.pawel.kurpiewski.com.pl (w budowie)

Gość

24-09-2009, 11:27
#1
To się dostało Panu Tomkowi.Widać, że czy fotograf dobry, czy zły każdy może otrzymać baty.Fakt, że na www nie ma zdjęć ślubnych, ale można zdecydowanie w nich dopatrzeć się świetnych kompozycji, tematów, obróbki i wyboru zdjęć do prezentacji.Myślę, że jeśli trafiłby na parę, która poszłaby jego tokiem myślenia to zdjęcia byłyby pierwsza klasa.Ja przynajmniej byłbym zainteresowany.Pozdrawiam: Paweł Kurpiewskii polecam siebie: www.pawelkurpiewski.selia.pl (tymczasowo) lub www.pawel.kurpiewski.com.pl (w budowie)
Gość napisał(a):[quote=]To się dostało Panu Tomkowi.Widać, że czy fotograf dobry, czy zły każdy może otrzymać baty.Fakt, że na www nie ma zdjęć ślubnych, ale można zdecydowanie w nich dopatrzeć się świetnych kompozycji, tematów, obróbki i wyboru zdjęć do prezentacji.Myślę, że jeśli trafiłby na parę, która poszłaby jego tokiem myślenia to zdjęcia byłyby pierwsza klasa.Ja przynajmniej byłbym zainteresowany.Pozdrawiam: Paweł Kurpiewskii polecam siebie: www.pawelkurpiewski.selia.pl (tymczasowo) lub www.pawel.kurpiewski.com.pl (w budowie)[/quote]Tu nikt nie pisał o tym, że Pan Tomek jest dobrym czy złym fotografem. Chodziło tu odpowiednie podejście do tego co się robi. Nie sądzę aby z nastawieniem, które przedstawił Pan Tomek parę postów wyżej (fotografia do kotleta) zjednał sobie ludzi, w szczególności w wątku o fotografi ślubnej, oraz pozyskał klientów chociażby na plener ślubny, który ponoć robi i to drogo:)Tak na marginesie, to wielu  tych "kotletowych" fotografów mogłoby dużo Pana Tomka nauczyć, zatem trochę pokory!

Gość

24-09-2009, 12:35
#2
[quote=]To się dostało Panu Tomkowi.Widać, że czy fotograf dobry, czy zły każdy może otrzymać baty.Fakt, że na www nie ma zdjęć ślubnych, ale można zdecydowanie w nich dopatrzeć się świetnych kompozycji, tematów, obróbki i wyboru zdjęć do prezentacji.Myślę, że jeśli trafiłby na parę, która poszłaby jego tokiem myślenia to zdjęcia byłyby pierwsza klasa.Ja przynajmniej byłbym zainteresowany.Pozdrawiam: Paweł Kurpiewskii polecam siebie: www.pawelkurpiewski.selia.pl (tymczasowo) lub www.pawel.kurpiewski.com.pl (w budowie)[/quote]Tu nikt nie pisał o tym, że Pan Tomek jest dobrym czy złym fotografem. Chodziło tu odpowiednie podejście do tego co się robi. Nie sądzę aby z nastawieniem, które przedstawił Pan Tomek parę postów wyżej (fotografia do kotleta) zjednał sobie ludzi, w szczególności w wątku o fotografi ślubnej, oraz pozyskał klientów chociażby na plener ślubny, który ponoć robi i to drogo:)Tak na marginesie, to wielu  tych "kotletowych" fotografów mogłoby dużo Pana Tomka nauczyć, zatem trochę pokory!
Gość napisał(a):popieram

Gość

24-09-2009, 12:38
#3
popieram
Gość napisał(a):[quote=]Tak na marginesie, to wielu  tych "kotletowych" fotografów mogłoby dużo Pana Tomka nauczyć[/quote]A czego na przykład ?

Gość

24-09-2009, 13:19
#4
[quote=]Tak na marginesie, to wielu  tych "kotletowych" fotografów mogłoby dużo Pana Tomka nauczyć[/quote]A czego na przykład ?
Gość napisał(a):[quote=][quote=]Tak na marginesie, to wielu  tych "kotletowych" fotografów mogłoby dużo Pana Tomka nauczyć[/quote]A czego na przykład ?[/quote]Jak jeszcze lepsze zdjęcia robić.

Gość

24-09-2009, 14:11
#5
[quote=][quote=]Tak na marginesie, to wielu  tych "kotletowych" fotografów mogłoby dużo Pana Tomka nauczyć[/quote]A czego na przykład ?[/quote]Jak jeszcze lepsze zdjęcia robić.
Gość napisał(a):{nie}

Gość

24-09-2009, 14:47
#6
{nie}
Gość napisał(a):[quote=]{nie}[/quote]Rozumiem zatem Pawle (o ile mogę po imieniu), że Pan Tomek osiągnął już szczyt SWOICH możliwości i na wyższy poziom się nie wzbije? To chyba nie najlepiej dla niego, gdyż w tej dziedzinie da się osiągnąć znacznie więcej!

Gość

24-09-2009, 14:59
#7
[quote=]{nie}[/quote]Rozumiem zatem Pawle (o ile mogę po imieniu), że Pan Tomek osiągnął już szczyt SWOICH możliwości i na wyższy poziom się nie wzbije? To chyba nie najlepiej dla niego, gdyż w tej dziedzinie da się osiągnąć znacznie więcej!
Gość napisał(a):Ja również uważam, że Panu Tomaszowi troszkę pokory by nie zaszkodziło.... Rzeczywiście jego prace wyróżniają się na tle prac innych ostrołęckich fotografów... Ale do ideału mu jeszcze daleko... Ma na swoim koncie prace bardzo dobre, ale też przeciętne. Z pewnością nie jest to szczyt możliwości... A ta pewność siebie - to chyba taka gra pozorów, sposób na zabłyśnięcie. Przynajmniej ja tak to odbieram-nie znam go osobiście, mogę się mylić{usmiech}

Gość

24-09-2009, 15:54
#8
Ja również uważam, że Panu Tomaszowi troszkę pokory by nie zaszkodziło.... Rzeczywiście jego prace wyróżniają się na tle prac innych ostrołęckich fotografów... Ale do ideału mu jeszcze daleko... Ma na swoim koncie prace bardzo dobre, ale też przeciętne. Z pewnością nie jest to szczyt możliwości... A ta pewność siebie - to chyba taka gra pozorów, sposób na zabłyśnięcie. Przynajmniej ja tak to odbieram-nie znam go osobiście, mogę się mylić{usmiech}
Gość napisał(a):Dla mnie osoba T. Lendo jest śmieszna twierdzi ze osiągnął maximum możliwości....  Ciekawe czy widzi koniec swojego nosa.Beznadziejny Kotlet z niego.

Gość

24-09-2009, 15:55
#9
Dla mnie osoba T. Lendo jest śmieszna twierdzi ze osiągnął maximum możliwości....  Ciekawe czy widzi koniec swojego nosa.Beznadziejny Kotlet z niego.
Gość napisał(a):[quote=]Dla mnie osoba T. Lendo jest śmieszna twierdzi ze osiągnął maximum możliwości....  Ciekawe czy widzi koniec swojego nosa.Beznadziejny Kotlet z niego.[/quote]A gdzie ja coś takiego napisałem??????{usmiech}

Gość

24-09-2009, 18:20
#10
[quote=]Dla mnie osoba T. Lendo jest śmieszna twierdzi ze osiągnął maximum możliwości....  Ciekawe czy widzi koniec swojego nosa.Beznadziejny Kotlet z niego.[/quote]A gdzie ja coś takiego napisałem??????{usmiech}
Gość napisał(a):Szanowni dyskutanci, jedyna informacja jaką podałem brzmiała, że robię zdjęcia. Drogo.[b]Nie napisałem, że lepsze, nie napisałem, że gorsze[/b]. Każdy sam może ocenić i stwierdzić czy trafia w jego gusta czy nie. Jeszcze się taki fotograf nie urodził, którego zdjęcia podobałyby się wszystkim.Wzamian otrzymałem garść inwektyw od anonimowych, dziwnych ludzi. Dlaczego? Czy oszukałem kogokolwiek, że moje zdjęcia są super hiper? Czy zmusiłem do skorzystania z mojej oferty? Czy ktokolwiek z was mnie wynajął i był niezadowolony?pozdrawiam życząc więcej życzliwości w kontaktach z ludźmiTomek Lendo{usmiech}

Gość

24-09-2009, 20:43
#11
Szanowni dyskutanci, jedyna informacja jaką podałem brzmiała, że robię zdjęcia. Drogo.[b]Nie napisałem, że lepsze, nie napisałem, że gorsze[/b]. Każdy sam może ocenić i stwierdzić czy trafia w jego gusta czy nie. Jeszcze się taki fotograf nie urodził, którego zdjęcia podobałyby się wszystkim.Wzamian otrzymałem garść inwektyw od anonimowych, dziwnych ludzi. Dlaczego? Czy oszukałem kogokolwiek, że moje zdjęcia są super hiper? Czy zmusiłem do skorzystania z mojej oferty? Czy ktokolwiek z was mnie wynajął i był niezadowolony?pozdrawiam życząc więcej życzliwości w kontaktach z ludźmiTomek Lendo{usmiech}
Gość napisał(a):[quote=]Szanowni dyskutanci, jedyna informacja jaką podałem brzmiała, że robię zdjęcia. Drogo.[b]Nie napisałem, że lepsze, nie napisałem, że gorsze[/b]. Każdy sam może ocenić i stwierdzić czy trafia w jego gusta czy nie. Jeszcze się taki fotograf nie urodził, którego zdjęcia podobałyby się wszystkim.Wzamian otrzymałem garść inwektyw od anonimowych, dziwnych ludzi. Dlaczego? Czy oszukałem kogokolwiek, że moje zdjęcia są super hiper? Czy zmusiłem do skorzystania z mojej oferty? Czy ktokolwiek z was mnie wynajął i był niezadowolony?pozdrawiam życząc więcej życzliwości w kontaktach z ludźmiTomek Lendo{usmiech}[/quote]Tomku, ludzie się przyczepili do Twojego stwierdzenia na temat "robienia kotleta", którego w Twoim mniemaniu nie robisz, choć z tego co napisałeś, to robisz ślubną sesję plenerową. Czym się różni ślubna sesja plenerowa , którą robisz , od zdjęć w kościele? Jak dla mnie, stosując Twoją nomenklaturę, to ten sam "kotlet", tylko w plenerze całość rozbija się o inwencję fotografa - co moim skromnym zdaniem jest dużo łatwiejsze do wykonania, a w kościele  to czysty reportaż. Kolejna sprawa: Twoje stwierdzenie iż robisz plenery ślubne ale drogo. W mojej, jak widać nie tylko mojej, opinii to przejaw braku skromności i dużej pewności siebie, ponieważ próbujesz coś sprzedać nie pokazując tego, uważasz że Twoje nazwisko wystarczy. Według mnie nie! Nie mniej jednak, jest to moja opinia, każdy może wyrazić tu swoją, od tego jest forum i dyskusja o fotografach ślubnych, którym ponoć nie jesteś. Hmm, w sumie to nie rozumiem, czemu się tu reklamujesz?

Gość

24-09-2009, 23:25
#12
[quote=]Szanowni dyskutanci, jedyna informacja jaką podałem brzmiała, że robię zdjęcia. Drogo.[b]Nie napisałem, że lepsze, nie napisałem, że gorsze[/b]. Każdy sam może ocenić i stwierdzić czy trafia w jego gusta czy nie. Jeszcze się taki fotograf nie urodził, którego zdjęcia podobałyby się wszystkim.Wzamian otrzymałem garść inwektyw od anonimowych, dziwnych ludzi. Dlaczego? Czy oszukałem kogokolwiek, że moje zdjęcia są super hiper? Czy zmusiłem do skorzystania z mojej oferty? Czy ktokolwiek z was mnie wynajął i był niezadowolony?pozdrawiam życząc więcej życzliwości w kontaktach z ludźmiTomek Lendo{usmiech}[/quote]Tomku, ludzie się przyczepili do Twojego stwierdzenia na temat "robienia kotleta", którego w Twoim mniemaniu nie robisz, choć z tego co napisałeś, to robisz ślubną sesję plenerową. Czym się różni ślubna sesja plenerowa , którą robisz , od zdjęć w kościele? Jak dla mnie, stosując Twoją nomenklaturę, to ten sam "kotlet", tylko w plenerze całość rozbija się o inwencję fotografa - co moim skromnym zdaniem jest dużo łatwiejsze do wykonania, a w kościele  to czysty reportaż. Kolejna sprawa: Twoje stwierdzenie iż robisz plenery ślubne ale drogo. W mojej, jak widać nie tylko mojej, opinii to przejaw braku skromności i dużej pewności siebie, ponieważ próbujesz coś sprzedać nie pokazując tego, uważasz że Twoje nazwisko wystarczy. Według mnie nie! Nie mniej jednak, jest to moja opinia, każdy może wyrazić tu swoją, od tego jest forum i dyskusja o fotografach ślubnych, którym ponoć nie jesteś. Hmm, w sumie to nie rozumiem, czemu się tu reklamujesz?
Gość napisał(a):[quote=]Hmm, w sumie to nie rozumiem, czemu się tu reklamujesz?[/quote]Ludzie pytają "jakiego fotografa polecacie?" Poleciłem sam siebie, uczciwie zaznaczając, że nie zrobię tego za półdarmo. Nikogo nie krytykuję, do nikogo się nie porównuję, nikogo nie obrażam.Kto chce skorzysta, kto nie chce, nie skorzysta.Czy to był wystarczający powód by mnie obrażać? Można krytykować moje prace, uważać, że są do kitu, ale czemu służą te docinki personalne?

Gość

25-09-2009, 07:26
#13
[quote=]Hmm, w sumie to nie rozumiem, czemu się tu reklamujesz?[/quote]Ludzie pytają "jakiego fotografa polecacie?" Poleciłem sam siebie, uczciwie zaznaczając, że nie zrobię tego za półdarmo. Nikogo nie krytykuję, do nikogo się nie porównuję, nikogo nie obrażam.Kto chce skorzysta, kto nie chce, nie skorzysta.Czy to był wystarczający powód by mnie obrażać? Można krytykować moje prace, uważać, że są do kitu, ale czemu służą te docinki personalne?
Gość napisał(a):[quote=][quote=]Hmm, w sumie to nie rozumiem, czemu się tu reklamujesz?[/quote]Ludzie pytają "jakiego fotografa polecacie?" Poleciłem sam siebie, uczciwie zaznaczając, że nie zrobię tego za półdarmo. Nikogo nie krytykuję, do nikogo się nie porównuję, nikogo nie obrażam.Kto chce skorzysta, kto nie chce, nie skorzysta.Czy to był wystarczający powód by mnie obrażać? Można krytykować moje prace, uważać, że są do kitu, ale czemu służą te docinki personalne?[/quote]Po prostu ludzie się zastanawiają :-piszesz na forum w wątku o foto ślubnym, że robisz ale drogo,zatem ludzie szukają Twoich zdjęć ale ślubnych nie znajdują - pojawiają się dywagacje za co płacić skoro nie wiadomo jak wyjdzie;- następnie piszesz, że "kotleta" nie robisz, w wątku o tymże "kotlecie"Potem się dziwisz, że pojawiają się jakieś docinki personalne.Generalnie to chyba nikt Cię nie obrażał, po prostu skwitowano Twoje zachowanie, ot co.

Gość

25-09-2009, 08:30
#14
[quote=][quote=]Hmm, w sumie to nie rozumiem, czemu się tu reklamujesz?[/quote]Ludzie pytają "jakiego fotografa polecacie?" Poleciłem sam siebie, uczciwie zaznaczając, że nie zrobię tego za półdarmo. Nikogo nie krytykuję, do nikogo się nie porównuję, nikogo nie obrażam.Kto chce skorzysta, kto nie chce, nie skorzysta.Czy to był wystarczający powód by mnie obrażać? Można krytykować moje prace, uważać, że są do kitu, ale czemu służą te docinki personalne?[/quote]Po prostu ludzie się zastanawiają :-piszesz na forum w wątku o foto ślubnym, że robisz ale drogo,zatem ludzie szukają Twoich zdjęć ale ślubnych nie znajdują - pojawiają się dywagacje za co płacić skoro nie wiadomo jak wyjdzie;- następnie piszesz, że "kotleta" nie robisz, w wątku o tymże "kotlecie"Potem się dziwisz, że pojawiają się jakieś docinki personalne.Generalnie to chyba nikt Cię nie obrażał, po prostu skwitowano Twoje zachowanie, ot co.
Gość napisał(a):nie wydaję mi się, abyś mógł być czymś obrażony. Nikt nic złego nie napisał. Dyskusja jest na poziomie. Jeśli już, to prędzej młode pary i inni fotografowie mogą czuć się obrażeni, nazywając dzień ślubu i reportaż ślubny "kotletem". Ja to odbieram jako pogardę dla tego rodzaju fotografów a co za tym idzie próbujesz pokazać swoją wyższość nad innymi. Część osób jest zażenowana tym faktem, tym bardziej, że nie masz co pokazać w temacie ślubów. Zauważ, że nikt nie napisał nic złego na temat Twoich zdjęć. Może lepszym rozwiązaniem byłoby dać info na forum, że chętnie wypróbuję własnych sił w plenerze ślubnym, młode pary zapraszam do współpracy ..nie tak ?

Gość

25-09-2009, 09:23
#15
nie wydaję mi się, abyś mógł być czymś obrażony. Nikt nic złego nie napisał. Dyskusja jest na poziomie. Jeśli już, to prędzej młode pary i inni fotografowie mogą czuć się obrażeni, nazywając dzień ślubu i reportaż ślubny "kotletem". Ja to odbieram jako pogardę dla tego rodzaju fotografów a co za tym idzie próbujesz pokazać swoją wyższość nad innymi. Część osób jest zażenowana tym faktem, tym bardziej, że nie masz co pokazać w temacie ślubów. Zauważ, że nikt nie napisał nic złego na temat Twoich zdjęć. Może lepszym rozwiązaniem byłoby dać info na forum, że chętnie wypróbuję własnych sił w plenerze ślubnym, młode pary zapraszam do współpracy ..nie tak ?
Gość napisał(a):Proponuję zejść z tematu Tomka L.To nie jest forum dla wymiany poglądów fotografów, ale dla poszukujących fotografa i kamerzysty.Tomek nie prosił o porady, jak robić lepsze zdjęcia, co ma fotografować i jak pozyskać klientów.O jego przyszłość troszczą się inni fotografowie, chociaż on wcale nie prosił o żadną pomoc.Co was to obchodzi, że robi drogo i jaki jest zakres jego usług? Każdy może robić to co chce i co mu wychodzi najlepiej. To nawet lepiej dla tych co robią taniej, Będą mieli więcej klientów. Powiniście tylko się cieszyć, a urażone niech będą pary młode, a nie fotografowie.Pokażcie lepiej swoje zdjęcia i poproście o ich ocenę.Paweł K.

Gość

25-09-2009, 09:46
#16
Proponuję zejść z tematu Tomka L.To nie jest forum dla wymiany poglądów fotografów, ale dla poszukujących fotografa i kamerzysty.Tomek nie prosił o porady, jak robić lepsze zdjęcia, co ma fotografować i jak pozyskać klientów.O jego przyszłość troszczą się inni fotografowie, chociaż on wcale nie prosił o żadną pomoc.Co was to obchodzi, że robi drogo i jaki jest zakres jego usług? Każdy może robić to co chce i co mu wychodzi najlepiej. To nawet lepiej dla tych co robią taniej, Będą mieli więcej klientów. Powiniście tylko się cieszyć, a urażone niech będą pary młode, a nie fotografowie.Pokażcie lepiej swoje zdjęcia i poproście o ich ocenę.Paweł K.
Gość napisał(a):Kontrast nagrywa okropnie wesela czegos tak spartolonego jeszcze nie widzialam polecam Pana Borkowskiego.

Gość

25-09-2009, 14:51
#17
Kontrast nagrywa okropnie wesela czegos tak spartolonego jeszcze nie widzialam polecam Pana Borkowskiego.
Gość napisał(a):A kontrast wogóle nagrywa wsela?Oni chyba tylko zdjęcia robią.Może chodziło o Wiktora oni to naprawde partolą WIDEO{dobani}{dobani}{dobani}

Gość

25-09-2009, 15:35
#18
A kontrast wogóle nagrywa wsela?Oni chyba tylko zdjęcia robią.Może chodziło o Wiktora oni to naprawde partolą WIDEO{dobani}{dobani}{dobani}
Gość napisał(a):tu KONTRAST. Nie zajmujemy się i nigdy się nie zajmowaliśmy usługami video :)))

Gość

25-09-2009, 17:49
#19
tu KONTRAST. Nie zajmujemy się i nigdy się nie zajmowaliśmy usługami video :)))
Gość napisał(a):To prawda, że VIKTOR strasznie partoli video, ale zdjęcia robi w miarę niezłe - nie rewelacyjne. Moim zdaniem najlepsi w mieście kamerzyści: Olbryś, Mackiewicz, Lipka i Drzazga, a fotomajstrzy to: Kontrast, Kurpiewski, Dębek i Fotojoker.

Gość

26-09-2009, 08:05
#20
To prawda, że VIKTOR strasznie partoli video, ale zdjęcia robi w miarę niezłe - nie rewelacyjne. Moim zdaniem najlepsi w mieście kamerzyści: Olbryś, Mackiewicz, Lipka i Drzazga, a fotomajstrzy to: Kontrast, Kurpiewski, Dębek i Fotojoker.

strony: wstecz 1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... 41 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów