Pomóżcie mi wybrać kamerzyste i fotografa na wesele!

Założony przez ka4rolcia
strony: wstecz 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... 41 dalej
Gość napisał(a):[quote=]To prawda, że VIKTOR strasznie partoli video, ale zdjęcia robi w miarę niezłe - nie rewelacyjne. Moim zdaniem najlepsi w mieście kamerzyści: Olbryś, Mackiewicz, Lipka i Drzazga, a fotomajstrzy to: Kontrast, Kurpiewski, Dębek i Fotojoker. [/quote]Wszystkich zdjęć nie widziałem, ale u Pana Kurpiewskiego podobają mi się te zdjęcia w beczce (chyba do kiszenia kapusty) dla mnie miazga:P - że też ktoś chce takie zdjęcia robić, chyba już lepiej w studio z fototapetą. A fotojoker zdjęcia robi?? chyba tylko wywołuje!

Gość

26-09-2009, 10:28
#1
[quote=]To prawda, że VIKTOR strasznie partoli video, ale zdjęcia robi w miarę niezłe - nie rewelacyjne. Moim zdaniem najlepsi w mieście kamerzyści: Olbryś, Mackiewicz, Lipka i Drzazga, a fotomajstrzy to: Kontrast, Kurpiewski, Dębek i Fotojoker. [/quote]Wszystkich zdjęć nie widziałem, ale u Pana Kurpiewskiego podobają mi się te zdjęcia w beczce (chyba do kiszenia kapusty) dla mnie miazga:P - że też ktoś chce takie zdjęcia robić, chyba już lepiej w studio z fototapetą. A fotojoker zdjęcia robi?? chyba tylko wywołuje!
Gość napisał(a):Kurpiewski robi naprawdę dobre zdjęcia, tego o którym piszesz w beczce nie widziałem. To może być ciekawe. Polecam Go, bo solidny gość z Niego.

Gość

27-09-2009, 10:28
#2
Kurpiewski robi naprawdę dobre zdjęcia, tego o którym piszesz w beczce nie widziałem. To może być ciekawe. Polecam Go, bo solidny gość z Niego.
Gość napisał(a):ble ble ble - kto to w ogole pisze ? mam wrazenie ze ludzie którzy robią wideo i foto. Nawzajem sobie docinają hehe. Bez sensu to jest.

Gość

27-09-2009, 18:27
#3
ble ble ble - kto to w ogole pisze ? mam wrazenie ze ludzie którzy robią wideo i foto. Nawzajem sobie docinają hehe. Bez sensu to jest.
Gość napisał(a):A moze ktoś napisze o beznajdziejnym zespole na wesele ?

Gość

27-09-2009, 18:28
#4
A moze ktoś napisze o beznajdziejnym zespole na wesele ?
Gość napisał(a):Tra la la, bum bum bum....

Gość

29-09-2009, 23:16
#5
Tra la la, bum bum bum....
Gość napisał(a):A czy ostrołęccy kamerzyści nagrywają wesela w HDRedy żeby jakość była taka jak w telewizji N ??????

Gość

07-10-2009, 14:53
#6
A czy ostrołęccy kamerzyści nagrywają wesela w HDRedy żeby jakość była taka jak w telewizji N ??????
Gość napisał(a):[color=#ff0000][/color][size=18][/size]POLECAM SŁAWKA BORKOWSKIEGO JAKO KAMERZYSTA I FOTOGRAF NIEWIELKIE PIENIĄDZE A SUPER EFEKT MOŻECIE ZOBACZYĆ NA JEGO STRONIE WWW.STUDIOBORKOWSKI.PL{usmiech}{usmiech}{usmiech}{usmiech}{o k}{ok}{ok}{ok}

Gość

07-10-2009, 15:07
#7
[color=#ff0000][/color][size=18][/size]POLECAM SŁAWKA BORKOWSKIEGO JAKO KAMERZYSTA I FOTOGRAF NIEWIELKIE PIENIĄDZE A SUPER EFEKT MOŻECIE ZOBACZYĆ NA JEGO STRONIE WWW.STUDIOBORKOWSKI.PL{usmiech}{usmiech}{usmiech}{usmiech}{o k}{ok}{ok}{ok}
Gość napisał(a):SŁAWEK BORKOWSKI Z CENTRUM NAGRYWA W HD READY

Gość

07-10-2009, 15:09
#8
SŁAWEK BORKOWSKI Z CENTRUM NAGRYWA W HD READY
Gość napisał(a):[color=#ff0000][/color][size=18][/size]POLECAM SŁAWKA BORKOWSKIEGO JAKO KAMERZYSTA I FOTOGRAF NIEWIELKIE PIENIĄDZE A SUPER EFEKT MOŻECIE ZOBACZYĆ NA JEGO STRONIE WWW.STUDIOBORKOWSKI.PL{usmiech}{usmiech}{usmiech}{usmiech}{o k}{ok}{ok}{ok}

Gość

07-10-2009, 15:09
#9
[color=#ff0000][/color][size=18][/size]POLECAM SŁAWKA BORKOWSKIEGO JAKO KAMERZYSTA I FOTOGRAF NIEWIELKIE PIENIĄDZE A SUPER EFEKT MOŻECIE ZOBACZYĆ NA JEGO STRONIE WWW.STUDIOBORKOWSKI.PL{usmiech}{usmiech}{usmiech}{usmiech}{o k}{ok}{ok}{ok}
Gość napisał(a):O panu Borkowskim słyszałam różne opinie. Nagrywa fajnie ale jak jest osobiście a nie wysyła swoich kolegów którzy pierwszy raz w ręku kamerę trzymają. Moją koleżankę z pracy tak załatwił.{nie}

Gość

07-10-2009, 15:43
#10
O panu Borkowskim słyszałam różne opinie. Nagrywa fajnie ale jak jest osobiście a nie wysyła swoich kolegów którzy pierwszy raz w ręku kamerę trzymają. Moją koleżankę z pracy tak załatwił.{nie}
Gość napisał(a):Kamerzysta- Drzazga...fotograf-Grzyb...Godni polecenia!Naprawdę!{ok}

Gość

07-10-2009, 19:05
#11
Kamerzysta- Drzazga...fotograf-Grzyb...Godni polecenia!Naprawdę!{ok}
Gość napisał(a):[quote=]A czy ostrołęccy kamerzyści nagrywają wesela w HDRedy żeby jakość była taka jak w telewizji N ??????[/quote]HD STUDIO  Wideofilmowanie w jakości HDinfo@hdst.pltel. 503146500Zapraszam

Gość

07-10-2009, 20:27
#12
[quote=]A czy ostrołęccy kamerzyści nagrywają wesela w HDRedy żeby jakość była taka jak w telewizji N ??????[/quote]HD STUDIO  Wideofilmowanie w jakości HDinfo@hdst.pltel. 503146500Zapraszam
Gość napisał(a):A my polecamy fotografa Slawka Zylke i kamerzyste Roberta Fluksa nagrywali nam wesele 26 wrzesnia jetesmy bardzo zadowoleni.jak chcecie kontakt to napiszcie.J i P

Gość

07-10-2009, 21:23
#13
A my polecamy fotografa Slawka Zylke i kamerzyste Roberta Fluksa nagrywali nam wesele 26 wrzesnia jetesmy bardzo zadowoleni.jak chcecie kontakt to napiszcie.J i P
Gość napisał(a):ja poproszę kontakt do pana Żyłki

Gość

08-10-2009, 08:59
#14
ja poproszę kontakt do pana Żyłki
Gość napisał(a):www.fotoart.ynet.pl

Gość

08-10-2009, 10:05
#15
www.fotoart.ynet.pl
Gość napisał(a):Studio Perfekt nagrywa w HD

Gość

08-10-2009, 14:36
#16
Studio Perfekt nagrywa w HD
Gość napisał(a):[quote=]Studio Perfekt nagrywa w HD[/quote]  Też polecam zdjęcia Adama Wołosza to mistrzostwo świata.

Gość

08-10-2009, 14:51
#17
[quote=]Studio Perfekt nagrywa w HD[/quote]  Też polecam zdjęcia Adama Wołosza to mistrzostwo świata.
Gość napisał(a):WSZYSTKIE KOMENTARZE CHWALĄCE PEWNEGO PANA SŁAWKA  SĄ SPOD IDENTYCZNEGO ADRESU ID - PEWNIE PRZYPADEK{diabelek}

Gość

08-10-2009, 22:05
#18
WSZYSTKIE KOMENTARZE CHWALĄCE PEWNEGO PANA SŁAWKA  SĄ SPOD IDENTYCZNEGO ADRESU ID - PEWNIE PRZYPADEK{diabelek}
Gość napisał(a):Popieram, nawet ktoś nie zadał sobie tyle trudu żeby Caps Lock wyłączyć... {diabelek}

Gość

08-10-2009, 22:15
#19
Popieram, nawet ktoś nie zadał sobie tyle trudu żeby Caps Lock wyłączyć... {diabelek}
Gość napisał(a):Jeśli chodzi o nagrywanie wesel w HD to tylko i wyłącznie ostrołęczanin pracujący w TVNie - Orzoł ma na nazwisko. On przyjeżdża z kamerą za 50.000zł i jest jakość nagrania. Naszymi kamerami HD można nagrać ładnie plener w pełnym słońcu, a na sali gdzie jest przyciemnione światło lub profesjonaliści założą mrugające światełka to wychodzi jedna wielka kasza. Dlatego ja w HD nagrałem tylko jedno wesele którego potem wstydziłem się oddać młodym. Do dziś wstydzę się spojrzeć im w oczy.

Gość

08-10-2009, 22:28
#20
Jeśli chodzi o nagrywanie wesel w HD to tylko i wyłącznie ostrołęczanin pracujący w TVNie - Orzoł ma na nazwisko. On przyjeżdża z kamerą za 50.000zł i jest jakość nagrania. Naszymi kamerami HD można nagrać ładnie plener w pełnym słońcu, a na sali gdzie jest przyciemnione światło lub profesjonaliści założą mrugające światełka to wychodzi jedna wielka kasza. Dlatego ja w HD nagrałem tylko jedno wesele którego potem wstydziłem się oddać młodym. Do dziś wstydzę się spojrzeć im w oczy.

strony: wstecz 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... 41 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów