Pomóżcie mi wybrać kamerzyste i fotografa na wesele!

Założony przez ka4rolcia
strony: wstecz 1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... 41 dalej
Gość napisał(a):Równie polecam Krzysztofa Serafiskiego z Lomzy, jeden z najlepszych fotografów  slubnych w rankingu calej Polski, ale wystarczy tylko obejrzec jego prace na stornie-nie trzeba duzo slow.To doradzam osobom, jezeli oczekuja czegos wiecej niz zwykle zdjecia, bo koszty tez sa wyzsze od przecietnych fotografow, musicie wlozyc tez troszke  swojego wysilku, zeby miec ciekawe efekty,bo to sa niekonwencjonalne zdjecia, ale jesli jestecie przygotowani zeby zaplacic troszke wiecej i naprawde kochacie fotografie to polecam na 100000%.sama korzystalam z jego uslug i nie zamienilabym go na zadnego innego fotografa.Udanych wyborow przyszlym parom!

Gość

20-11-2009, 10:41
#1
Równie polecam Krzysztofa Serafiskiego z Lomzy, jeden z najlepszych fotografów  slubnych w rankingu calej Polski, ale wystarczy tylko obejrzec jego prace na stornie-nie trzeba duzo slow.To doradzam osobom, jezeli oczekuja czegos wiecej niz zwykle zdjecia, bo koszty tez sa wyzsze od przecietnych fotografow, musicie wlozyc tez troszke  swojego wysilku, zeby miec ciekawe efekty,bo to sa niekonwencjonalne zdjecia, ale jesli jestecie przygotowani zeby zaplacic troszke wiecej i naprawde kochacie fotografie to polecam na 100000%.sama korzystalam z jego uslug i nie zamienilabym go na zadnego innego fotografa.Udanych wyborow przyszlym parom!
Gość napisał(a):serafin? buahah najgorsze zdjęcia jak widziałem chyba reklama

Gość

20-11-2009, 11:23
#2
serafin? buahah najgorsze zdjęcia jak widziałem chyba reklama
Gość napisał(a):ten topic to jeden wielki burdel bumbum{diabelek}, ktory swiadczy o braku profesjonalizmu u wszystkich chwalacych tu swoje uslugi. Zawisc i podkladanie swin az sie przelewa przez to forum. Smiech na sali[weselnej]{dobani}. Ostrołęka to zascianek weselny z najwieksza iloscia sal bankietowych w regionie i pseudo artystow, ktorzy nosza du..pe wyzej niz glowe... a pracuja na piratach, nie placac przy tym nawet groszza podatku! To sie nazywa >ZŁODZIEJ< {!}

Gość

20-11-2009, 15:27
#3
ten topic to jeden wielki burdel bumbum{diabelek}, ktory swiadczy o braku profesjonalizmu u wszystkich chwalacych tu swoje uslugi. Zawisc i podkladanie swin az sie przelewa przez to forum. Smiech na sali[weselnej]{dobani}. Ostrołęka to zascianek weselny z najwieksza iloscia sal bankietowych w regionie i pseudo artystow, ktorzy nosza du..pe wyzej niz glowe... a pracuja na piratach, nie placac przy tym nawet groszza podatku! To sie nazywa >ZŁODZIEJ< {!}
Gość napisał(a):[quote=]serafin? buahah najgorsze zdjęcia jak widziałem chyba reklama [/quote]Muszę Cię rozczarować, bo to nie jest reklama, jakby ktos byl ciekawy to mogę nawet przeslac kilka zdjec z mojej sesji, a nawet kawalek filmu weselnego, na ktorym widać go podczas pracy!A może to jest raczej antyreklama z Twojej strony!!!-raczej mnie to nie obchodzi.Kazdy ma swoje zdanie, opinie i oczekiwania, a to ze on jest w czołowce krajowej mówi samo za siebie, wiec zachowaj swoje płytkie wypowiedzi dla siebie i ted****ne oszczerstwa.Poza tym nikt nikogo nie zmusza do korzystania z jego uslug, tylko poleca, dla osob ktore lubia fotografie niekonwencjonalną!

Gość

20-11-2009, 17:01
#4
[quote=]serafin? buahah najgorsze zdjęcia jak widziałem chyba reklama [/quote]Muszę Cię rozczarować, bo to nie jest reklama, jakby ktos byl ciekawy to mogę nawet przeslac kilka zdjec z mojej sesji, a nawet kawalek filmu weselnego, na ktorym widać go podczas pracy!A może to jest raczej antyreklama z Twojej strony!!!-raczej mnie to nie obchodzi.Kazdy ma swoje zdanie, opinie i oczekiwania, a to ze on jest w czołowce krajowej mówi samo za siebie, wiec zachowaj swoje płytkie wypowiedzi dla siebie i ted****ne oszczerstwa.Poza tym nikt nikogo nie zmusza do korzystania z jego uslug, tylko poleca, dla osob ktore lubia fotografie niekonwencjonalną!
Gość napisał(a):ok a mam pytanie kto wybierał tą czołówkę krajowa o której tak piszesz i porównujesz? poproszę o  linka do rankingu albo gdzie to jest opisne ten Twój czołowy ranking i gdzie jest jego nazwisko? chyba w Twoim rankingu na 2 fotografów z którymi miałaś do czynienia ,

Gość

20-11-2009, 19:21
#5
ok a mam pytanie kto wybierał tą czołówkę krajowa o której tak piszesz i porównujesz? poproszę o  linka do rankingu albo gdzie to jest opisne ten Twój czołowy ranking i gdzie jest jego nazwisko? chyba w Twoim rankingu na 2 fotografów z którymi miałaś do czynienia ,
Gość napisał(a):[quote=]serafin? buahah najgorsze zdjęcia jak widziałem chyba reklama [/quote]Wydaje mi się, że osoba pisząca taki komentarz albo nie widziała zdjęć zrobionych przez Pana Serafińskiego albo po prostu nie zna się na fotografii (Chociaż w tym przypadku już na pierwszy rzut oka widać, że zdjęcia są profesjonalne). Zapoznałam się z portfolio wielu fotografów z Łomży, Ostrołęki i okolic i jak do tej pory portfolio tego zrobiło na mnie największe wrażenie... Nie ma co oszukiwać. Pan Serafiński jest świetny w tym co robi:-)

Gość

20-11-2009, 20:41
#6
[quote=]serafin? buahah najgorsze zdjęcia jak widziałem chyba reklama [/quote]Wydaje mi się, że osoba pisząca taki komentarz albo nie widziała zdjęć zrobionych przez Pana Serafińskiego albo po prostu nie zna się na fotografii (Chociaż w tym przypadku już na pierwszy rzut oka widać, że zdjęcia są profesjonalne). Zapoznałam się z portfolio wielu fotografów z Łomży, Ostrołęki i okolic i jak do tej pory portfolio tego zrobiło na mnie największe wrażenie... Nie ma co oszukiwać. Pan Serafiński jest świetny w tym co robi:-)
Gość napisał(a):widać że osoby niektóre weszły na Serafińskiego stronę i {zdziwko}..... żal im dupę ściska że takie głupie komentarze piszą z zazdrości !!!zadkało co{diabelek}!hehe{ok}zdjęcie robie niesamowite!POLECAM SERAFIŃSKIEGO Z ŁOMŻY!!!!{ok}{ok}{ok}

Gość

20-11-2009, 22:03
#7
widać że osoby niektóre weszły na Serafińskiego stronę i {zdziwko}..... żal im dupę ściska że takie głupie komentarze piszą z zazdrości !!!zadkało co{diabelek}!hehe{ok}zdjęcie robie niesamowite!POLECAM SERAFIŃSKIEGO Z ŁOMŻY!!!!{ok}{ok}{ok}
Gość napisał(a):[quote=]ok a mam pytanie kto wybierał tą czołówkę krajowa o której tak piszesz i porównujesz? poproszę o  linka do rankingu albo gdzie to jest opisne ten Twój czołowy ranking i gdzie jest jego nazwisko? chyba w Twoim rankingu na 2 fotografów z którymi miałaś do czynienia , [/quote]słuchaj nie chodzi tu o jakieś przekomażanie się , czy pierdzielenie bezpodstawnych pierdół tylko o pomoc mlodym parom przy podejmowaniu decyzji.Nie chodzi tez o rankingi fotografow, bo kazdy tez wybierze  to co lubi, niezaleznie od miejsc w rankingach, tylko w zaleznosci od upodoban i  przede wszystkim zasobów finansowych.Jesli jednak jestes taki ciekawy to prosze, to jest link 50 najlepszych fotografow 2009-www.forumslubne.pl/top_20_fotografia_slubnaZnalezienie sie juz tylko w tej 50ce swiadczy juz o pewnym poziomie wykonywanej pracy!tam mozesz dowiedziec sie wszystkiego, to moze bedziesz znal teraz wiecej niz tylko 2 fotografow!!!Nastepnym razem zastanow sie 10 razy zanim cos  tak glupiego napiszesz, a bynajmniej bez wczesniejszego sprawdzenia informacji.

Gość

20-11-2009, 22:23
#8
[quote=]ok a mam pytanie kto wybierał tą czołówkę krajowa o której tak piszesz i porównujesz? poproszę o  linka do rankingu albo gdzie to jest opisne ten Twój czołowy ranking i gdzie jest jego nazwisko? chyba w Twoim rankingu na 2 fotografów z którymi miałaś do czynienia , [/quote]słuchaj nie chodzi tu o jakieś przekomażanie się , czy pierdzielenie bezpodstawnych pierdół tylko o pomoc mlodym parom przy podejmowaniu decyzji.Nie chodzi tez o rankingi fotografow, bo kazdy tez wybierze  to co lubi, niezaleznie od miejsc w rankingach, tylko w zaleznosci od upodoban i  przede wszystkim zasobów finansowych.Jesli jednak jestes taki ciekawy to prosze, to jest link 50 najlepszych fotografow 2009-www.forumslubne.pl/top_20_fotografia_slubnaZnalezienie sie juz tylko w tej 50ce swiadczy juz o pewnym poziomie wykonywanej pracy!tam mozesz dowiedziec sie wszystkiego, to moze bedziesz znal teraz wiecej niz tylko 2 fotografow!!!Nastepnym razem zastanow sie 10 razy zanim cos  tak glupiego napiszesz, a bynajmniej bez wczesniejszego sprawdzenia informacji.
Gość napisał(a):najlepszy jest WAZON

Gość

24-11-2009, 13:10
#9
najlepszy jest WAZON
Gość napisał(a):Tak Adam best the best{mruga}

Gość

24-11-2009, 14:44
#10
Tak Adam best the best{mruga}
Gość napisał(a):ja nie polecam Borkowskiego

Gość

25-11-2009, 22:44
#11
ja nie polecam Borkowskiego
Gość napisał(a): Wysłany: 2009-11-20, 22:23:43 napisał(a):ok a mam pytanie kto wybierał tą czołówkę krajowa o której tak piszesz i porównujesz? poproszę o  linka do rankingu albo gdzie to jest opisne ten Twój czołowy ranking i gdzie jest jego nazwisko? chyba w Twoim rankingu na 2 fotografów z którymi miałaś do czynienia ,słuchaj nie chodzi tu o jakieś przekomażanie się , czy pierdzielenie bezpodstawnych pierdół tylko o pomoc mlodym parom przy podejmowaniu decyzji.Nie chodzi tez o rankingi fotografow, bo kazdy tez wybierze  to co lubi, niezaleznie od miejsc w rankingach, tylko w zaleznosci od upodoban i  przede wszystkim zasobów finansowych.Jesli jednak jestes taki ciekawy to prosze, to jest link 50 najlepszych fotografow 2009-www.forumslubne.pl/top_20_fotografia_slubnaZnalezienie sie juz tylko w tej 50ce swiadczy juz o pewnym poziomie wykonywanej pracy!tam mozesz dowiedziec sie wszystkiego, to moze bedziesz znal teraz wiecej niz tylko 2 fotografow!!!Nastepnym razem zastanow sie 10 razy zanim cos  tak glupiego napiszesz, a bynajmniej bez wczesniejszego sprawdzenia informacji.^^^I DOBRZE MU NAPISLAŚ BO CIELAK NIE WIE O CO CHODZI A SIĘ MĄDRZY {diabelek}On anwet pewnie nie wie co to fotograf{gafa}{diabelek}{diabelek}{diabelek}I tak Serafiński Krzysztof jest najlepszy u mnie też był fotografem{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}POZDRAWIAM {usmiech}

Gość

26-11-2009, 09:18
#12
Wysłany: 2009-11-20, 22:23:43 napisał(a):ok a mam pytanie kto wybierał tą czołówkę krajowa o której tak piszesz i porównujesz? poproszę o  linka do rankingu albo gdzie to jest opisne ten Twój czołowy ranking i gdzie jest jego nazwisko? chyba w Twoim rankingu na 2 fotografów z którymi miałaś do czynienia ,słuchaj nie chodzi tu o jakieś przekomażanie się , czy pierdzielenie bezpodstawnych pierdół tylko o pomoc mlodym parom przy podejmowaniu decyzji.Nie chodzi tez o rankingi fotografow, bo kazdy tez wybierze  to co lubi, niezaleznie od miejsc w rankingach, tylko w zaleznosci od upodoban i  przede wszystkim zasobów finansowych.Jesli jednak jestes taki ciekawy to prosze, to jest link 50 najlepszych fotografow 2009-www.forumslubne.pl/top_20_fotografia_slubnaZnalezienie sie juz tylko w tej 50ce swiadczy juz o pewnym poziomie wykonywanej pracy!tam mozesz dowiedziec sie wszystkiego, to moze bedziesz znal teraz wiecej niz tylko 2 fotografow!!!Nastepnym razem zastanow sie 10 razy zanim cos  tak glupiego napiszesz, a bynajmniej bez wczesniejszego sprawdzenia informacji.^^^I DOBRZE MU NAPISLAŚ BO CIELAK NIE WIE O CO CHODZI A SIĘ MĄDRZY {diabelek}On anwet pewnie nie wie co to fotograf{gafa}{diabelek}{diabelek}{diabelek}I tak Serafiński Krzysztof jest najlepszy u mnie też był fotografem{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}POZDRAWIAM {usmiech}
Gość napisał(a):{ok} Fotograf 604448295 był u mnie. Niedrogo i co najważniejsze świetne zdjęcia (album - my wzięliśmy książkę, i mnóstwo zdjęć na dvd) dostaliśmy też gratis {mruga} POLECAM!!

Gość

26-11-2009, 10:37
#13
{ok} Fotograf 604448295 był u mnie. Niedrogo i co najważniejsze świetne zdjęcia (album - my wzięliśmy książkę, i mnóstwo zdjęć na dvd) dostaliśmy też gratis {mruga} POLECAM!!
Gość napisał(a):ja polecam Pana Lipke kamera i pana Maciak foto są super.

Gość

26-11-2009, 15:32
#14
ja polecam Pana Lipke kamera i pana Maciak foto są super.
Gość napisał(a):również polecam krzysztofa lipkę jest naprawde swietny {!}

Gość

26-11-2009, 16:53
#15
również polecam krzysztofa lipkę jest naprawde swietny {!}
Gość napisał(a):Ja i mój narzeczony wybraliśmy Kubę Dębka i Roberta Fluksa. Oprócz tego, że bardzo podobały mi się ich prace to uważam, że nie traktują człowieka z góry. Za rok przekonam się, czy dokonałam właściwego wyboru. Nie wiem jak inne poszukujące pary, ale ja w rozmowie z niektórymi fotografami miałam wrażenie, że uważają się za nie wiadomo co (Victor, Żyłka), a to co oferują bije wszystko na głowę. Jak już było wcześniej napisane o gustach się nie dyskutuje, ja mogę tylko powiedzieć, że dla mnie nie prezentowało to zbyt wysokiego poziom, tzn. nie wyróżniało si na tle innych. A zdjęcia Kuby naprawdę uważam za świetne. Zastanawiałam się jeszcze nad panem Pawłem Kurpiewskim, ale on odpadł, bo miał zajęty termin. Uważam, że każdy powinien kierować się swoimi odczuciami i nie ma czegoś takiego jak najlepszy fotograf i kamerzysta. Pozdrawiam wszystkie poszukujące pary i życzę trafnych wyborów. Beti

Gość

30-11-2009, 20:16
#16
Ja i mój narzeczony wybraliśmy Kubę Dębka i Roberta Fluksa. Oprócz tego, że bardzo podobały mi się ich prace to uważam, że nie traktują człowieka z góry. Za rok przekonam się, czy dokonałam właściwego wyboru. Nie wiem jak inne poszukujące pary, ale ja w rozmowie z niektórymi fotografami miałam wrażenie, że uważają się za nie wiadomo co (Victor, Żyłka), a to co oferują bije wszystko na głowę. Jak już było wcześniej napisane o gustach się nie dyskutuje, ja mogę tylko powiedzieć, że dla mnie nie prezentowało to zbyt wysokiego poziom, tzn. nie wyróżniało si na tle innych. A zdjęcia Kuby naprawdę uważam za świetne. Zastanawiałam się jeszcze nad panem Pawłem Kurpiewskim, ale on odpadł, bo miał zajęty termin. Uważam, że każdy powinien kierować się swoimi odczuciami i nie ma czegoś takiego jak najlepszy fotograf i kamerzysta. Pozdrawiam wszystkie poszukujące pary i życzę trafnych wyborów. Beti
Gość napisał(a):Beti jeszcze się taki nie narodził co by babie dogodził {diabelek}

Gość

01-12-2009, 06:40
#17
Beti jeszcze się taki nie narodził co by babie dogodził {diabelek}
Gość napisał(a):Beti możesz spać spokojnie, Robert zna się na rzeczy, fotki robił Darek. To co zrobili na naszym weselu to najwyższa półka. Robert ma namiary na Darka. Polecam tych panów. Ojciec "młodego"

Gość

01-12-2009, 10:25
#18
Beti możesz spać spokojnie, Robert zna się na rzeczy, fotki robił Darek. To co zrobili na naszym weselu to najwyższa półka. Robert ma namiary na Darka. Polecam tych panów. Ojciec "młodego"
Gość napisał(a):To, że się "nie urodził co by KAŻDEMU (a nie babie) dogodził" to wiem od dawna i wcale tego nie oczekuję, wręcz przeciwnie. Po prostu myślę, że wyznacznikiem profesjonalizmu jest także podejście do klienta. To on jest najważniejszy. Jak słusznie zauważyłeś trudno jest sprostać oczekiwaniom wszystkich. Wymienieni przeze mnie panowie nie sprostali moim oczekiwaniom i dlatego wybrałam kogoś, z kim wydaje mi się współpraca będzie przyjemna. To tyle z mojej strony.

Gość

01-12-2009, 18:52
#19
To, że się "nie urodził co by KAŻDEMU (a nie babie) dogodził" to wiem od dawna i wcale tego nie oczekuję, wręcz przeciwnie. Po prostu myślę, że wyznacznikiem profesjonalizmu jest także podejście do klienta. To on jest najważniejszy. Jak słusznie zauważyłeś trudno jest sprostać oczekiwaniom wszystkich. Wymienieni przeze mnie panowie nie sprostali moim oczekiwaniom i dlatego wybrałam kogoś, z kim wydaje mi się współpraca będzie przyjemna. To tyle z mojej strony.
Gość napisał(a):To, że się "nie urodził co by KAŻDEMU (a nie babie) dogodził" to wiem od dawna i wcale tego nie oczekuję, wręcz przeciwnie. Po prostu myślę, że wyznacznikiem profesjonalizmu jest także podejście do klienta. To on jest najważniejszy. Jak słusznie zauważyłeś trudno jest sprostać oczekiwaniom wszystkich. Wymienieni przeze mnie panowie nie sprostali moim oczekiwaniom i dlatego wybrałam kogoś, z kim wydaje mi się współpraca będzie przyjemna. To tyle z mojej strony.

Gość

01-12-2009, 18:52
#20
To, że się "nie urodził co by KAŻDEMU (a nie babie) dogodził" to wiem od dawna i wcale tego nie oczekuję, wręcz przeciwnie. Po prostu myślę, że wyznacznikiem profesjonalizmu jest także podejście do klienta. To on jest najważniejszy. Jak słusznie zauważyłeś trudno jest sprostać oczekiwaniom wszystkich. Wymienieni przeze mnie panowie nie sprostali moim oczekiwaniom i dlatego wybrałam kogoś, z kim wydaje mi się współpraca będzie przyjemna. To tyle z mojej strony.

strony: wstecz 1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... 41 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów