Pomóżcie mi wybrać kamerzyste i fotografa na wesele!

Założony przez ka4rolcia
strony: wstecz 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... 41 dalej
Gość napisał(a):Zgadzam się z przedmówcą. Tylko Artur Orzoł posiada odpowiedni sprzęt do HD. Ale cena za usługę nie jedną pare młodą przestraszyła by. Miałem przyjemność oglądac taki reportaż i byłem pod wrażeniem profesjonalizmu Artura. Prosto zwięźle i na temat.

Gość

09-10-2009, 07:07
#1
Zgadzam się z przedmówcą. Tylko Artur Orzoł posiada odpowiedni sprzęt do HD. Ale cena za usługę nie jedną pare młodą przestraszyła by. Miałem przyjemność oglądac taki reportaż i byłem pod wrażeniem profesjonalizmu Artura. Prosto zwięźle i na temat.
Gość napisał(a):{usmiech} Ja polecam LESZKA MACKIEWICZA, nie prawda że jest drogi, ale czy to ma jakieś znaczenie, przecież to jeden dzień taki w życiu. POLECAM J.J

Gość

09-10-2009, 11:22
#2
{usmiech} Ja polecam LESZKA MACKIEWICZA, nie prawda że jest drogi, ale czy to ma jakieś znaczenie, przecież to jeden dzień taki w życiu. POLECAM J.J
Gość napisał(a):nam w HD robil p. Wisniewski, jest ok.

Gość

09-10-2009, 17:19
#3
nam w HD robil p. Wisniewski, jest ok.
Gość napisał(a):BORKOWSKI JEST SUPER K...A{zly} CZŁOWIEKU SAM WYPISUJESZ SOBIE KOMENTARZE BO WIDAĆ TO PO ID  DLA MNIE TO TY JESTEŚ KRETYNEM A NIE SUPER{dobani} I JAK TAKIEMU  CZŁOWIEKOWI MOŻNA ZAUFAĆ JAK ŚCIEMNIA NAWET[size=18][/size][color=#ff0000][/color] NA FORUM{chytry}

Gość

10-10-2009, 17:00
#4
BORKOWSKI JEST SUPER K...A{zly} CZŁOWIEKU SAM WYPISUJESZ SOBIE KOMENTARZE BO WIDAĆ TO PO ID  DLA MNIE TO TY JESTEŚ KRETYNEM A NIE SUPER{dobani} I JAK TAKIEMU  CZŁOWIEKOWI MOŻNA ZAUFAĆ JAK ŚCIEMNIA NAWET[size=18][/size][color=#ff0000][/color] NA FORUM{chytry}
Gość napisał(a):szkoda czasu na czytanie tych głupich wpisów,ale coś wam powiem jednemu podoba się Kasia a drugiemu Marysia i tak samo jest z kamerzystami,czy fotografami.Uważam, że to forum jest po to żeby innym pomóc,a nie nawzajem smarować na siebie oszczerstwa.U mnie wesele nagrywał BORKOWSKI W HD,a zdjęcia robił ŻYŁKA I JESTEŚMY BARDZO ZADOWOLENI.

Gość

14-10-2009, 23:02
#5
szkoda czasu na czytanie tych głupich wpisów,ale coś wam powiem jednemu podoba się Kasia a drugiemu Marysia i tak samo jest z kamerzystami,czy fotografami.Uważam, że to forum jest po to żeby innym pomóc,a nie nawzajem smarować na siebie oszczerstwa.U mnie wesele nagrywał BORKOWSKI W HD,a zdjęcia robił ŻYŁKA I JESTEŚMY BARDZO ZADOWOLENI.
Gość napisał(a):Leszek Mackiewicz super:)

Gość

17-10-2009, 18:41
#6
Leszek Mackiewicz super:)
Gość napisał(a):Leszek Mackiewicz super:)

Gość

17-10-2009, 18:41
#7
Leszek Mackiewicz super:)
Gość napisał(a):Leszek Mackiewicz super:)  !!!!!!!!1jeden!!!!1111

Gość

17-10-2009, 22:18
#8
Leszek Mackiewicz super:)  !!!!!!!!1jeden!!!!1111
Gość napisał(a):Leszek Mackiewicz super:)  !!!!!!!!1jeden!!!!1111

Gość

17-10-2009, 22:18
#9
Leszek Mackiewicz super:)  !!!!!!!!1jeden!!!!1111
Gość napisał(a):Popieram!Pan Mackiewicz robi bardzo fajne filmy  z wesela... Jest co oglądać:-){tak}

Gość

18-10-2009, 12:30
#10
Popieram!Pan Mackiewicz robi bardzo fajne filmy  z wesela... Jest co oglądać:-){tak}
Gość napisał(a):Bardzo chcialbym polecic Ci KRZYSZTOFA CZARNECKIEGO z Ostroleki. Profesjonalne podejscie do pracy wykonanie jeszcze lepsze. Jest to osoba kreatywna z wieloma pomyslami na zdjecia i film. Naprawde nie spodziewalem sie ,ze tak swietnie mozna nakrcic wesele i zrobic tak swietne zdjecia. Nagranie jest wspaniale nakrecone, podklad muzyczny idealnie dobrany do sytuacji.... mozna by bylo wymieniac duzo plusow. Ja jestem szczesliwy ze wybralem go i ze mam tak wspaniala pamiatke mojego wesela. NAPRAWDE POLECAM!!!!!!!!!! POLECAM!!!!!!POLECAM!!!!!!!!! tel.698-611-759

Gość

18-10-2009, 18:12
#11
Bardzo chcialbym polecic Ci KRZYSZTOFA CZARNECKIEGO z Ostroleki. Profesjonalne podejscie do pracy wykonanie jeszcze lepsze. Jest to osoba kreatywna z wieloma pomyslami na zdjecia i film. Naprawde nie spodziewalem sie ,ze tak swietnie mozna nakrcic wesele i zrobic tak swietne zdjecia. Nagranie jest wspaniale nakrecone, podklad muzyczny idealnie dobrany do sytuacji.... mozna by bylo wymieniac duzo plusow. Ja jestem szczesliwy ze wybralem go i ze mam tak wspaniala pamiatke mojego wesela. NAPRAWDE POLECAM!!!!!!!!!! POLECAM!!!!!!POLECAM!!!!!!!!! tel.698-611-759
Gość napisał(a):A można gdzieś zobaczyć próbkę pracy tego Czarneckiego? Ma jakąś stronę www?

Gość

18-10-2009, 18:53
#12
A można gdzieś zobaczyć próbkę pracy tego Czarneckiego? Ma jakąś stronę www?
Gość napisał(a):[quote=]A można gdzieś zobaczyć próbkę pracy tego Czarneckiego? Ma jakąś stronę www?[/quote]musisz sie z nim umowic na spotkanie i pokaze ci probki tego co robi... albo poprostu zadzwon do niego i powiec zeby ci wyslal jakies materialy. Niestety nie widzialem jego strony w internecie, kontakt do niego znalazlem na jedym z forum o kamezystach. Jestem zadowolony NAPRAWDE WARTO!!!!

Gość

18-10-2009, 21:19
#13
[quote=]A można gdzieś zobaczyć próbkę pracy tego Czarneckiego? Ma jakąś stronę www?[/quote]musisz sie z nim umowic na spotkanie i pokaze ci probki tego co robi... albo poprostu zadzwon do niego i powiec zeby ci wyslal jakies materialy. Niestety nie widzialem jego strony w internecie, kontakt do niego znalazlem na jedym z forum o kamezystach. Jestem zadowolony NAPRAWDE WARTO!!!!
Gość napisał(a):Polecam Studio Kolor,Cezarego Kosiorka!Naprawde super kręcą i robia zdjęcia.

Gość

19-10-2009, 15:58
#14
Polecam Studio Kolor,Cezarego Kosiorka!Naprawde super kręcą i robia zdjęcia.
Gość napisał(a):jezeli chodzi o wideofilmowanie to polecam "Forum" Leszek Mackiewicz rewelacja!{usmiech} a fotograf to chłopaki z fotojoker w billi! zdjecia, super, pelen profesjonalizm polecam!!!

Gość

16-11-2009, 19:32
#15
jezeli chodzi o wideofilmowanie to polecam "Forum" Leszek Mackiewicz rewelacja!{usmiech} a fotograf to chłopaki z fotojoker w billi! zdjecia, super, pelen profesjonalizm polecam!!!
Gość napisał(a):{mruga} u mnie na ślubie fotografem był Łukasz Dobkowski, zdjęcia są super i wszyscy znajomi się nimi zachwycają. POLECAM GO W 100%

Gość

17-11-2009, 09:59
#16
{mruga} u mnie na ślubie fotografem był Łukasz Dobkowski, zdjęcia są super i wszyscy znajomi się nimi zachwycają. POLECAM GO W 100%
Gość napisał(a):POLECAM!!!!!!SERAFIŃSKIEGO KRZYSZTOFA Z ŁOMŻY!!!!{ok}{ok}{ok}strone ma wejdzcie i zobaczcie{ok}{ok}

Gość

17-11-2009, 10:11
#17
POLECAM!!!!!!SERAFIŃSKIEGO KRZYSZTOFA Z ŁOMŻY!!!!{ok}{ok}{ok}strone ma wejdzcie i zobaczcie{ok}{ok}
Gość napisał(a):Nie polecam foto Wiktora. Gość miał pojęcie ale 15 lat temu. Porażka.

Gość

17-11-2009, 21:58
#18
Nie polecam foto Wiktora. Gość miał pojęcie ale 15 lat temu. Porażka.
Gość napisał(a):a ten WIKTOR jeszcze istnieje?{gafa}{gafa}{gafa}{diabelek}

Gość

17-11-2009, 22:03
#19
a ten WIKTOR jeszcze istnieje?{gafa}{gafa}{gafa}{diabelek}
Gość napisał(a):studio perfekt

Gość

18-11-2009, 12:45
#20
studio perfekt

strony: wstecz 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... 41 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów