Pomóżcie mi wybrać kamerzyste i fotografa na wesele!

Założony przez ka4rolcia
strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 41 dalej
Gość napisał(a):a zone juz masz czy tez ci wybrac ?

Gość

14-04-2008, 19:56
#1
a zone juz masz czy tez ci wybrac ?
Gość napisał(a):polecam studio perfect, najlepsi w mieście jesli chodzi o filmowanie {ok}

Gość

14-04-2008, 20:07
#2
polecam studio perfect, najlepsi w mieście jesli chodzi o filmowanie {ok}
Gość napisał(a):Moim zdaniem nie ma co rozpatrywać w kategoriach najlepszy - najgorszy ponieważ to co podoba się jednej osobie nie musi podobać się drugiej. Trzeba poprostu zobaczyć portfolio danego \"fotografa\" lub kamerzysty (fotografem może zostać każdy kto ma aparat {usmiech}  kwestia tego czy potrafi go w odpowiedni sposób wykorzystać, nie wspominam o kamerzyście - no bo tak naprawdę nie wydaje mi się, żeby któryś z reklamujących się kamerzystów kończył szkołę filmową {usmiech} ) - też przez to przechodziłam i na moje szczęscie dobrze wybrałam {usmiech}. Pozdrawiam.

Gość

15-04-2008, 17:10
#3
Moim zdaniem nie ma co rozpatrywać w kategoriach najlepszy - najgorszy ponieważ to co podoba się jednej osobie nie musi podobać się drugiej. Trzeba poprostu zobaczyć portfolio danego \"fotografa\" lub kamerzysty (fotografem może zostać każdy kto ma aparat {usmiech}  kwestia tego czy potrafi go w odpowiedni sposób wykorzystać, nie wspominam o kamerzyście - no bo tak naprawdę nie wydaje mi się, żeby któryś z reklamujących się kamerzystów kończył szkołę filmową {usmiech} ) - też przez to przechodziłam i na moje szczęscie dobrze wybrałam {usmiech}. Pozdrawiam.
Gość napisał(a):Tylko trzeba zwrócić uwagę że zarówno portfolio jak i video demo to materiał mocno wybrany i najlepszy który nie koniecznie musi odpowiadać temu co otrzymasz. Nie wydaje mi się by do video filmowania potrzebna była szkoła filmowa tak jak do murowania ukończona architektura, ale to tylko taka dygresja. Gdyż nie raz kto inny kręci a kto inny montuje i takich nie polecam.Mogę jedynie przestrzec że jest dużo ludzi którzy robią chłam. Trzeba pochodzić pooglądać i popytać po ludziach, to najlepsze rozwiązanie a wybór jest duży.pozdrawiam!

Gość

15-04-2008, 18:02
#4
Tylko trzeba zwrócić uwagę że zarówno portfolio jak i video demo to materiał mocno wybrany i najlepszy który nie koniecznie musi odpowiadać temu co otrzymasz. Nie wydaje mi się by do video filmowania potrzebna była szkoła filmowa tak jak do murowania ukończona architektura, ale to tylko taka dygresja. Gdyż nie raz kto inny kręci a kto inny montuje i takich nie polecam.Mogę jedynie przestrzec że jest dużo ludzi którzy robią chłam. Trzeba pochodzić pooglądać i popytać po ludziach, to najlepsze rozwiązanie a wybór jest duży.pozdrawiam!
Gość napisał(a):sprawdź ekontrast.pl

Gość

16-04-2008, 08:24
#5
sprawdź ekontrast.pl
Gość napisał(a):Masz rację, że materiał demo jest \"mocno\" wybrany i trzeba zasięgnąć języka o danym człowieku ... ale ja sobie nie wyobrażam, żeby nie obejrzeć jego pracy. Nawet jakby był to największy fachowiec to nie chciałabym kupować \"kota w worku\". A spotkałam się z takim przypadkiem gdy sama szukałam fotografa i kamerzysty, że człowiek (zespół muzyczny+kamera+foto) nie miał żadnych pokazowych zdjęć ani filmu ale powiedział \"mam super kamerę cyfrową, świetny aparat to zdjęcia wyjdą napewno dobrze\" - ludzie jak nadalej od takich. Człowiek myśli, że raz poszedł z kamerą na wesele to robi to najlepiej na świecie {usmiech}. Pozdrawiam.

Gość

16-04-2008, 09:49
#6
Masz rację, że materiał demo jest \"mocno\" wybrany i trzeba zasięgnąć języka o danym człowieku ... ale ja sobie nie wyobrażam, żeby nie obejrzeć jego pracy. Nawet jakby był to największy fachowiec to nie chciałabym kupować \"kota w worku\". A spotkałam się z takim przypadkiem gdy sama szukałam fotografa i kamerzysty, że człowiek (zespół muzyczny+kamera+foto) nie miał żadnych pokazowych zdjęć ani filmu ale powiedział \"mam super kamerę cyfrową, świetny aparat to zdjęcia wyjdą napewno dobrze\" - ludzie jak nadalej od takich. Człowiek myśli, że raz poszedł z kamerą na wesele to robi to najlepiej na świecie {usmiech}. Pozdrawiam.
Gość napisał(a):Najlepszy Fotograf? tylko nie viktor! jest przereklamowany! Ja stawiam na Adama z kontrastu!!!!!{ok} jest niezastąpiony!!! Moje zdjęcia ślubne to jedyne zdjęcia, na których się sobie podobam i nie chodzi tu u piękną suknię, fryzurę i makijaż, te piękne momenty trzeba umieć uchwycić, a ten fotograf robi to z zaangażowanie i pasją. A album ślubny jest rewelacyjny, świetnie zrobiona obróbka graficzna! Polecam moje drogie Panie w 100% {ok}

Gość

16-04-2008, 12:35
#7
Najlepszy Fotograf? tylko nie viktor! jest przereklamowany! Ja stawiam na Adama z kontrastu!!!!!{ok} jest niezastąpiony!!! Moje zdjęcia ślubne to jedyne zdjęcia, na których się sobie podobam i nie chodzi tu u piękną suknię, fryzurę i makijaż, te piękne momenty trzeba umieć uchwycić, a ten fotograf robi to z zaangażowanie i pasją. A album ślubny jest rewelacyjny, świetnie zrobiona obróbka graficzna! Polecam moje drogie Panie w 100% {ok}
ka4rolcia napisał(a):[quote=]Najlepszy Fotograf? tylko nie viktor! jest przereklamowany! Ja stawiam na Adama z kontrastu!!!!!{ok} jest niezastąpiony!!! Moje zdjęcia ślubne to jedyne zdjęcia, na których się sobie podobam i nie chodzi tu u piękną suknię, fryzurę i makijaż, te piękne momenty trzeba umieć uchwycić, a ten fotograf robi to z zaangażowanie i pasją. A album ślubny jest rewelacyjny, świetnie zrobiona obróbka graficzna! Polecam moje drogie Panie w 100% {ok}[/quote]Hej  a czy moglabys przeslac mi kilka fotek slubnych na maila?obiecuje dyskrecje!A ile ten Pan bierze za taka uslugę?ile godz jest na weselu?

ka4rolcia

Wpisów: 10
Dołączył: 10.04.2008
16-04-2008, 13:15
#8
[quote=]Najlepszy Fotograf? tylko nie viktor! jest przereklamowany! Ja stawiam na Adama z kontrastu!!!!!{ok} jest niezastąpiony!!! Moje zdjęcia ślubne to jedyne zdjęcia, na których się sobie podobam i nie chodzi tu u piękną suknię, fryzurę i makijaż, te piękne momenty trzeba umieć uchwycić, a ten fotograf robi to z zaangażowanie i pasją. A album ślubny jest rewelacyjny, świetnie zrobiona obróbka graficzna! Polecam moje drogie Panie w 100% {ok}[/quote]Hej  a czy moglabys przeslac mi kilka fotek slubnych na maila?obiecuje dyskrecje!A ile ten Pan bierze za taka uslugę?ile godz jest na weselu?
agraFka napisał(a):płaciliśmy 800zł za album + 300zdjęć na płycie (zrobił 700). To był reportarz- dom, kościół, sala i plener. Myśleliśmy,że po plenerze się zmyje, a był prawie do końca, wyszedł równo z kamerzystami. Podaj mi maila, to Ci wyślę parę fotek, oczywiście zdjęcia w albumie są fajniejsze, bo są fajnie \"zmontowane\"

agraFka

Wpisów: 9
Dołączył: 16.04.2008
16-04-2008, 13:27
#9
płaciliśmy 800zł za album + 300zdjęć na płycie (zrobił 700). To był reportarz- dom, kościół, sala i plener. Myśleliśmy,że po plenerze się zmyje, a był prawie do końca, wyszedł równo z kamerzystami. Podaj mi maila, to Ci wyślę parę fotek, oczywiście zdjęcia w albumie są fajniejsze, bo są fajnie \"zmontowane\"
Gość napisał(a):hej to moj e-mail ka4rolcia@wp.pl z gory bardzo dziekuje ;)

Gość

16-04-2008, 23:07
#10
hej to moj e-mail ka4rolcia@wp.pl z gory bardzo dziekuje ;)
Gość napisał(a):Zapraszam na konsultacje. Posiadam w swoim zbiorze kilka zespołów, kilku kamerzystów, fotografów. Ta baza cały czas się powiększa. Więc jest z czego wybierać. I to wszystko w jednym miejscu, bez potrzeby biegania od jednego do drugiego zespołu czy kamerzysty i zbierania płyt aby zobaczyć co potrafią. Zapraszam na moją stronę www.blekitnapolana.plMarta Cichowska - konsultant ślubny

Gość

17-04-2008, 11:15
#11
Zapraszam na konsultacje. Posiadam w swoim zbiorze kilka zespołów, kilku kamerzystów, fotografów. Ta baza cały czas się powiększa. Więc jest z czego wybierać. I to wszystko w jednym miejscu, bez potrzeby biegania od jednego do drugiego zespołu czy kamerzysty i zbierania płyt aby zobaczyć co potrafią. Zapraszam na moją stronę www.blekitnapolana.plMarta Cichowska - konsultant ślubny
Gość napisał(a):HEJ AGRAFKAMAM PROSBE CZY MI TEZ MOGŁABYS PRZESŁAĆ KILKA ZDJĘĆ Z KONTRASTU BO NIE MOGE SIĘ ZDECYDOWAĆ OCZYWISCIE ZDJĘCIA BEDĄ TYLKO DO MOJEGO WGLĄDU.12ewela1212@wp.pl

Gość

17-04-2008, 18:13
#12
HEJ AGRAFKAMAM PROSBE CZY MI TEZ MOGŁABYS PRZESŁAĆ KILKA ZDJĘĆ Z KONTRASTU BO NIE MOGE SIĘ ZDECYDOWAĆ OCZYWISCIE ZDJĘCIA BEDĄ TYLKO DO MOJEGO WGLĄDU.12ewela1212@wp.pl
Gość napisał(a):zdjęcia z kontrastu są na stronie ekontrast.pl :)

Gość

17-04-2008, 20:49
#13
zdjęcia z kontrastu są na stronie ekontrast.pl :)
ka4rolcia napisał(a):hej a co z kamerzystą?? zna ktos dobrego?takiego ktory nie dosc ze dobrze nagra film to i jeszcze bedzie umial fajnie go zmatowac a nie taki  kory bedzie nakrecal same plecy czy głowy bo takich kamerzystwo jest najwiecej!

ka4rolcia

Wpisów: 10
Dołączył: 10.04.2008
22-04-2008, 10:39
#14
hej a co z kamerzystą?? zna ktos dobrego?takiego ktory nie dosc ze dobrze nagra film to i jeszcze bedzie umial fajnie go zmatowac a nie taki  kory bedzie nakrecal same plecy czy głowy bo takich kamerzystwo jest najwiecej!
Gość napisał(a):Ja też polecam Perfekt.

Gość

23-04-2008, 12:41
#15
Ja też polecam Perfekt.
Gość napisał(a):JEST JEDEN KOLEŻKA KTÓRY DYSPONUJE POŻĄDNYM SPRZĘTEM, MA CIEKAWE POMYSŁY I PRZEDE WSZYSTKIM JEST NIE DROGI{diabelek}. NIE PAMIĘTAM NAZWISKA ALE MAM NR TELEFONU 604977519

Gość

23-04-2008, 13:31
#16
JEST JEDEN KOLEŻKA KTÓRY DYSPONUJE POŻĄDNYM SPRZĘTEM, MA CIEKAWE POMYSŁY I PRZEDE WSZYSTKIM JEST NIE DROGI{diabelek}. NIE PAMIĘTAM NAZWISKA ALE MAM NR TELEFONU 604977519
Gość napisał(a):czy ta osoba powyżej jest z ostrolęki i czy rzeczywiscie mozna na niej polegać? co to znaczy niedrogo? dzieki za info:)

Gość

23-04-2008, 15:08
#17
czy ta osoba powyżej jest z ostrolęki i czy rzeczywiscie mozna na niej polegać? co to znaczy niedrogo? dzieki za info:)
Gość napisał(a):u nas na ślubie robił zdjęcia chłopakz kontrastu świetne zdjęcia, profesjonalne podejście polecam Kontrast{ok}[color=#ff0000][/color][size=18][/size]

Gość

25-04-2008, 15:40
#18
u nas na ślubie robił zdjęcia chłopakz kontrastu świetne zdjęcia, profesjonalne podejście polecam Kontrast{ok}[color=#ff0000][/color][size=18][/size]
Gość napisał(a):hej widzialam zdjecia z kontrastu byly boskie...jutro idziemy umowe podpisac z nimi :D  {usmiech}   MAm jeszcze pytanko do osob ktore kozystaly z ich uslug czy tam jest jeden fotograf ktory robi takie ladne zdjecia czy jest kilku??jesli jest kilku to barxzo prosze o imie i nazwisko tego najlepszego!! z gory bardzo dziekuje i pozdrawiam :D

Gość

13-05-2008, 21:38
#19
hej widzialam zdjecia z kontrastu byly boskie...jutro idziemy umowe podpisac z nimi :D  {usmiech}   MAm jeszcze pytanko do osob ktore kozystaly z ich uslug czy tam jest jeden fotograf ktory robi takie ladne zdjecia czy jest kilku??jesli jest kilku to barxzo prosze o imie i nazwisko tego najlepszego!! z gory bardzo dziekuje i pozdrawiam :D
Gość napisał(a):polecam pana na sikorskiego 47/14 co mieszka Borkowski troszke trzeba zapłacic za niego ale śwetne zdjęcia robi :)

Gość

14-05-2008, 11:28
#20
polecam pana na sikorskiego 47/14 co mieszka Borkowski troszke trzeba zapłacic za niego ale śwetne zdjęcia robi :)

strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 41 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów