Pomóżcie mi wybrać kamerzyste i fotografa na wesele!

Założony przez ka4rolcia
strony: wstecz 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 41 dalej
Gość napisał(a):Fotograf bezapelacyjnie Adam Wołosz , kamerzysta  Perfekt albo Leszek Mackiewicz .

Gość

22-07-2009, 22:45
#1
Fotograf bezapelacyjnie Adam Wołosz , kamerzysta  Perfekt albo Leszek Mackiewicz .
Gość napisał(a):Kamerzysta  Krzysiek Czarnecki tel.698-611-759 fajnie nagrywa i chyba  zdjęcia to też robi ale to już najlepiej z nim rozmawiać.

Gość

23-07-2009, 08:16
#2
Kamerzysta  Krzysiek Czarnecki tel.698-611-759 fajnie nagrywa i chyba  zdjęcia to też robi ale to już najlepiej z nim rozmawiać.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Kamerzysta  Krzysiek Czarnecki tel.698-611-759 fajnie nagrywa i chyba  zdjęcia to też robi ale to już najlepiej z nim rozmawiać.[/quote]A czy też jednocześnie tworzy jednoosobowy zespół na weselu? Byłoby wszystko w jednym! Jedną ręką filmować, drugą robić zdjęcia, nogami grać... {mruga}

Gość

23-07-2009, 08:22
#3
[quote=Gość]Kamerzysta  Krzysiek Czarnecki tel.698-611-759 fajnie nagrywa i chyba  zdjęcia to też robi ale to już najlepiej z nim rozmawiać.[/quote]A czy też jednocześnie tworzy jednoosobowy zespół na weselu? Byłoby wszystko w jednym! Jedną ręką filmować, drugą robić zdjęcia, nogami grać... {mruga}
Gość napisał(a):A co myślicie o p.Lipce (kamera) i p. Sylwestrowi Maciakowi (foto)? Myśle żeby ich wziąść na swój ślub

Gość

23-07-2009, 12:19
#4
A co myślicie o p.Lipce (kamera) i p. Sylwestrowi Maciakowi (foto)? Myśle żeby ich wziąść na swój ślub
Gość napisał(a):a widziałes nagrania i zdjęcia p. DRZAZGA? jeśli nie to zobacz koniecznie, i wtedy sobie porównasz co Ci sie bardziej bedzie podobało, czy Lipka czy Drzazga, zapeniam że Ci są naprawde rewelacyjni i niezawodni{ok}

Gość

23-07-2009, 12:40
#5
a widziałes nagrania i zdjęcia p. DRZAZGA? jeśli nie to zobacz koniecznie, i wtedy sobie porównasz co Ci sie bardziej bedzie podobało, czy Lipka czy Drzazga, zapeniam że Ci są naprawde rewelacyjni i niezawodni{ok}
Gość napisał(a):Dla  mniej rozgarniętych :  Pan Czarnecki nagrywa a fotograf robi zdjęcia{zly}

Gość

23-07-2009, 20:53
#6
Dla  mniej rozgarniętych :  Pan Czarnecki nagrywa a fotograf robi zdjęcia{zly}
Gość napisał(a):tak pan Czarnecki nagrywa i jest z nim fotograf dla jasności

Gość

01-08-2009, 11:25
#7
tak pan Czarnecki nagrywa i jest z nim fotograf dla jasności
Gość napisał(a):Fotograf - z kontrastu- polecam serdecznie  p.Marka, bylam zachwycone ze slubnych zdjec i milej wspolpracy. a kamerzysta Leszek Mackiewicz( biuro przy tygodniku ostroleckim na ul. gorbatowa)

Gość

07-08-2009, 21:44
#8
Fotograf - z kontrastu- polecam serdecznie  p.Marka, bylam zachwycone ze slubnych zdjec i milej wspolpracy. a kamerzysta Leszek Mackiewicz( biuro przy tygodniku ostroleckim na ul. gorbatowa)
Gość napisał(a):U mnie na weselu fotki robił Kuba Dębek i uważam że jest super. Zna się na tym co robi. Polecam!!!

Gość

08-08-2009, 15:04
#9
U mnie na weselu fotki robił Kuba Dębek i uważam że jest super. Zna się na tym co robi. Polecam!!!
Gość napisał(a):jeżeli chodzi o pana Czarneckiego to niestety ale to jest moje jp także jeżeli nie podoba się moje nagranie niech mi to powie a nie piszsze na forach {zly}

Gość

12-08-2009, 19:38
#10
jeżeli chodzi o pana Czarneckiego to niestety ale to jest moje jp także jeżeli nie podoba się moje nagranie niech mi to powie a nie piszsze na forach {zly}
Gość napisał(a):Co to jest jp? Poza tym, drogi Panie, forum jest od tego, żeby wyrazić swoje zdanie. Widać podpadł Pan swoim zachowaniem niejednej osobie.

Gość

12-08-2009, 20:51
#11
Co to jest jp? Poza tym, drogi Panie, forum jest od tego, żeby wyrazić swoje zdanie. Widać podpadł Pan swoim zachowaniem niejednej osobie.
Gość napisał(a):Wolne terminy 2010 zapraszam na www.mariofoto.pl

Gość

12-08-2009, 23:35
#12
Wolne terminy 2010 zapraszam na www.mariofoto.pl
Gość napisał(a):U mnie na weselu fotografował Marcin Szyszkowski i byłam mega zadowolona. Gdy szukałam fotografa w Ostrołęce wśród najbardziej popularnych, to  słyszałam, że zdjęcia będzie robił 5 godzin - zatem albo dopłacę albo sobie tort przesunę na 22:), zdjęcia dostanę za 2-3 tygodnie i cena z kosmosu. A tu zero problemu - przyjechał o 13, sfotografował przygotowania, oczywiście ślub i wesele. Zdjęcia skończył robić chyba o 2 albo 3 w nocy. TO co mnie zastrzeliło, gdy powiedział, że zdjęcia obrobione otrzymam w ciągu tygodnia, a fotoalbumy w ciągu następnego - u innych chyba nieosiągalne!!. Plener też robiliśmy w innym dniu niż wesele, aby gości nie zostawiać - oczywiście bez dodatkowych dopłat! Proponował również, że może być 2 fotografów jeśli chcemy - wtedy będzie więcej różnych ujęć (zagadka: ile drożej? w niemalże tej samej cenie!). Ja tak nie chciałam, bo baliśmy się, że będzie tłok przy ołtarzu, ale po tym co widziałam na ślubie to koleś prawie był niewidoczny! Kamerzysta się pałętał (miał kamerę i aparat nie wiadomo po co?!? ) wszędzie go było pełno, coś ustawiał przesuwał a fotograf pełna profeska, często się zastanawialiśmy kiedy on te zdjęcia zrobił. Cicho, bezszelestnie, zero problemów, zawsze na tak, miły kulturalny, porozmawia, zażartuje  i nawet całkiem przystojny:P, dla mnie rewelacja. Jeśli ktoś szuka, to polecam.Jego strona www.profphoto.pl ale chyba coś nie działa, wcześniej było ok, jak by ktoś chciał to mam też do niego nr telefonu: 509437052. Wiem, że fotografuje, bo kumpeli polecałam i ona dzwoniła, wzięła go na swoje wesele i też jest w pełni zadowolona.

Gość

24-08-2009, 11:15
#13
U mnie na weselu fotografował Marcin Szyszkowski i byłam mega zadowolona. Gdy szukałam fotografa w Ostrołęce wśród najbardziej popularnych, to  słyszałam, że zdjęcia będzie robił 5 godzin - zatem albo dopłacę albo sobie tort przesunę na 22:), zdjęcia dostanę za 2-3 tygodnie i cena z kosmosu. A tu zero problemu - przyjechał o 13, sfotografował przygotowania, oczywiście ślub i wesele. Zdjęcia skończył robić chyba o 2 albo 3 w nocy. TO co mnie zastrzeliło, gdy powiedział, że zdjęcia obrobione otrzymam w ciągu tygodnia, a fotoalbumy w ciągu następnego - u innych chyba nieosiągalne!!. Plener też robiliśmy w innym dniu niż wesele, aby gości nie zostawiać - oczywiście bez dodatkowych dopłat! Proponował również, że może być 2 fotografów jeśli chcemy - wtedy będzie więcej różnych ujęć (zagadka: ile drożej? w niemalże tej samej cenie!). Ja tak nie chciałam, bo baliśmy się, że będzie tłok przy ołtarzu, ale po tym co widziałam na ślubie to koleś prawie był niewidoczny! Kamerzysta się pałętał (miał kamerę i aparat nie wiadomo po co?!? ) wszędzie go było pełno, coś ustawiał przesuwał a fotograf pełna profeska, często się zastanawialiśmy kiedy on te zdjęcia zrobił. Cicho, bezszelestnie, zero problemów, zawsze na tak, miły kulturalny, porozmawia, zażartuje  i nawet całkiem przystojny:P, dla mnie rewelacja. Jeśli ktoś szuka, to polecam.Jego strona www.profphoto.pl ale chyba coś nie działa, wcześniej było ok, jak by ktoś chciał to mam też do niego nr telefonu: 509437052. Wiem, że fotografuje, bo kumpeli polecałam i ona dzwoniła, wzięła go na swoje wesele i też jest w pełni zadowolona.
Gość napisał(a):www.kuba-foto.pl trochę nowości ... zapraszam

Gość

24-08-2009, 12:28
#14
www.kuba-foto.pl trochę nowości ... zapraszam
Gość napisał(a):Czemu zginęły niekorzystne komentarze o kamerzyście, który nadużywa alkoholu na weselach niejakim Panu Krzyśku {jezyk} I dziwnym trafem od tamtej pory nie ma o Nim żadnego pozytywnego komentarza - mocno podejrzane. Prawdopodobnie zrozumiał że jak będzie sam o sobie pisał pozytywne komentarze, to młodzi będą pisali prawdę{diabelek} No to siup!!!

Gość

27-08-2009, 08:30
#15
Czemu zginęły niekorzystne komentarze o kamerzyście, który nadużywa alkoholu na weselach niejakim Panu Krzyśku {jezyk} I dziwnym trafem od tamtej pory nie ma o Nim żadnego pozytywnego komentarza - mocno podejrzane. Prawdopodobnie zrozumiał że jak będzie sam o sobie pisał pozytywne komentarze, to młodzi będą pisali prawdę{diabelek} No to siup!!!
Gość napisał(a):dariusz małkowski kamerzysta

Gość

27-08-2009, 14:31
#16
dariusz małkowski kamerzysta
Gość napisał(a):jezeli chcecie miec fajne i orginalne zdjęcia zrezygnujcie z ostroleckich fotografów!!!!!

Gość

27-08-2009, 15:32
#17
jezeli chcecie miec fajne i orginalne zdjęcia zrezygnujcie z ostroleckich fotografów!!!!!
Gość napisał(a):dlaczego mam zrezygnowac z ostrołęckich fotografów,uważam że kilku z nich robi super zdjęcia.Polecam panów Borkowskiago,Żyłkę,Adama Wołosza.Robili zdjęcia u moich znajomych i młodzi byli bardzo zadowoleni ,u mnie również PAN BORKOWSKI BĘDZIE JE ROBIŁ w pażdzierniku.

Gość

28-08-2009, 08:45
#18
dlaczego mam zrezygnowac z ostrołęckich fotografów,uważam że kilku z nich robi super zdjęcia.Polecam panów Borkowskiago,Żyłkę,Adama Wołosza.Robili zdjęcia u moich znajomych i młodzi byli bardzo zadowoleni ,u mnie również PAN BORKOWSKI BĘDZIE JE ROBIŁ w pażdzierniku.
Gość napisał(a):U mnie w listopadzie Pan Maciak mam nadzieje że będzie oki z tego co widziałam u znajomych i u tego Pana

Gość

28-08-2009, 13:08
#19
U mnie w listopadzie Pan Maciak mam nadzieje że będzie oki z tego co widziałam u znajomych i u tego Pana
Gość napisał(a):Jezeli chodzi o Kamerzyste Pana Krzysztofa, waze opinie sa mocno przesadzone. Facet robi naprawde dobra robote. U mnie na weselu był kamerzysta i ja go polecam.

Gość

29-08-2009, 12:44
#20
Jezeli chodzi o Kamerzyste Pana Krzysztofa, waze opinie sa mocno przesadzone. Facet robi naprawde dobra robote. U mnie na weselu był kamerzysta i ja go polecam.

strony: wstecz 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 41 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów