Pomóżcie mi wybrać kamerzyste i fotografa na wesele!

Założony przez ka4rolcia
strony: wstecz 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 41 dalej
Gość napisał(a):A co sądzicie o kamerzyście z Taktonu i fotografem - panem Sławomirem Balasem??? Proszę o jakieś opinie. {co}

Gość

12-04-2009, 08:32
#1
A co sądzicie o kamerzyście z Taktonu i fotografem - panem Sławomirem Balasem??? Proszę o jakieś opinie. {co}
Gość napisał(a):Jeśli chodzi o p. Krzysztofa Lipke to za pełną odpowiedzialnością mogę go polecić. Znakomity fachowiec. Jakość nagrania i obróbka materiału rewelacja. Sprzęt jakim dysponuje z najwyższej półki. A poza tym bardzo fajny człowiek, skromny i znający się na rzeczy.

Gość

14-04-2009, 14:20
#2
Jeśli chodzi o p. Krzysztofa Lipke to za pełną odpowiedzialnością mogę go polecić. Znakomity fachowiec. Jakość nagrania i obróbka materiału rewelacja. Sprzęt jakim dysponuje z najwyższej półki. A poza tym bardzo fajny człowiek, skromny i znający się na rzeczy.
someone napisał(a):Olbryś + Wołosz = {ok}

someone

Wpisów: 5
Dołączył: 16.06.2008
15-04-2009, 20:26
#3
Olbryś + Wołosz = {ok}
Gość napisał(a):[quote=someone]Olbryś + Wołosz = {ok}[/quote]Święte słowa!!! Ci Panowie są najlepsi {tak}

Gość

16-04-2009, 07:13
#4
[quote=someone]Olbryś + Wołosz = {ok}[/quote]Święte słowa!!! Ci Panowie są najlepsi {tak}
Gość napisał(a):Ja powiedział bym dobrzy!!!!!!   Zawsze znajdzie się ktoś lepszy {diabelek}

Gość

16-04-2009, 07:59
#5
Ja powiedział bym dobrzy!!!!!!   Zawsze znajdzie się ktoś lepszy {diabelek}
Gość napisał(a):Fotograf Sławek Żyłka - polecam  !!!

Gość

20-04-2009, 11:55
#6
Fotograf Sławek Żyłka - polecam  !!!
Gość napisał(a):A czy posiada ktoś kontakt do Pana Krzysztofa Lipki kamerzysty z Olszewo-Borek{co}

Gość

20-04-2009, 15:29
#7
A czy posiada ktoś kontakt do Pana Krzysztofa Lipki kamerzysty z Olszewo-Borek{co}
Gość napisał(a):to numer telefonu do Pana Krzysztofa Lipki 503146500{ok}

Gość

20-04-2009, 17:01
#8
to numer telefonu do Pana Krzysztofa Lipki 503146500{ok}
Gość napisał(a):Ja szczerze odradzam hurtowników w dziedzinie wideofilmowania i fotografii. Jeśli osoby zajmujace się weselami mogą przyjąć dwa wesela na sobotę to jeszcze jest OK!.... bo mają czas poświęcić montażowi i dopieścić materiał. Ale ci którzy podpisują umowy na trzy a nawet na dziesięć wesel to nie poświęcą czasu na przejrzenie i zmontowanie wesela. Nie jedno krotnie to praca taśmowa..... inni są tylko młodzi i goście. A później się czeka dwa miesiące na płyty... a to błędy w nazwiskach , a to inni młodzi w albumie, a to kamerzysta z łapanki i szkolenie trwało jego 1 godzinę....... A później pretensje i żal. Do kogo????? Oczywiście do samych siebie młodzi.........Powodzenie w trafnych decyzjach!!!!!!!!!!!!

Gość

03-05-2009, 08:41
#9
Ja szczerze odradzam hurtowników w dziedzinie wideofilmowania i fotografii. Jeśli osoby zajmujace się weselami mogą przyjąć dwa wesela na sobotę to jeszcze jest OK!.... bo mają czas poświęcić montażowi i dopieścić materiał. Ale ci którzy podpisują umowy na trzy a nawet na dziesięć wesel to nie poświęcą czasu na przejrzenie i zmontowanie wesela. Nie jedno krotnie to praca taśmowa..... inni są tylko młodzi i goście. A później się czeka dwa miesiące na płyty... a to błędy w nazwiskach , a to inni młodzi w albumie, a to kamerzysta z łapanki i szkolenie trwało jego 1 godzinę....... A później pretensje i żal. Do kogo????? Oczywiście do samych siebie młodzi.........Powodzenie w trafnych decyzjach!!!!!!!!!!!!
Gość napisał(a):a ja polecam adama parzycha z kontrastu i marka gawrysia

Gość

04-05-2009, 20:29
#10
a ja polecam adama parzycha z kontrastu i marka gawrysia
Gość napisał(a):Gorąco polecam Takton{ok} i pana Balasa{ok}, na płytkę czekałam tydzień, świetne nagranie i prześliczne zdjęcia więc naprawdę warto{!}{!}{!}

Gość

08-05-2009, 17:42
#11
Gorąco polecam Takton{ok} i pana Balasa{ok}, na płytkę czekałam tydzień, świetne nagranie i prześliczne zdjęcia więc naprawdę warto{!}{!}{!}
Gość napisał(a):Jeśli zdjęcia to tylko Kuba ... genialne zdjęcia, genialny człowiek i ogromna pasją, świetna współpraca!

Gość

08-05-2009, 18:23
#12
Jeśli zdjęcia to tylko Kuba ... genialne zdjęcia, genialny człowiek i ogromna pasją, świetna współpraca!
Gość napisał(a):A dlaczego nikt nie poleca Adama Zaborowski ? Czy ktoś miał doczynienia z tym fotografem?

Gość

08-05-2009, 21:49
#13
A dlaczego nikt nie poleca Adama Zaborowski ? Czy ktoś miał doczynienia z tym fotografem?
Gość napisał(a):Odstapie  kamerzyste firmy  "takton"(sklep muzyczny w handlowcu) w terminie 01.08.2009

Gość

09-05-2009, 15:52
#14
Odstapie  kamerzyste firmy  "takton"(sklep muzyczny w handlowcu) w terminie 01.08.2009
Gość napisał(a):A ile ten kamerzysta bierze za wesele i ile chcesz odstępnego?? podaj kontakt do siebie...

Gość

13-05-2009, 12:01
#15
A ile ten kamerzysta bierze za wesele i ile chcesz odstępnego?? podaj kontakt do siebie...
Gość napisał(a):POLECAM FOTOGRAFA SERAFIŃSKIEGO Z ŁOMŻY!! CO PRAWDA DROGI ALE EFEKTY WIDAĆ!{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}

Gość

13-05-2009, 13:21
#16
POLECAM FOTOGRAFA SERAFIŃSKIEGO Z ŁOMŻY!! CO PRAWDA DROGI ALE EFEKTY WIDAĆ!{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}
Gość napisał(a):Witam a czy ktoś zna Parzycha z byłego studia Foto Kadr i co możecie o nim powiedzieć

Gość

24-05-2009, 21:06
#17
Witam a czy ktoś zna Parzycha z byłego studia Foto Kadr i co możecie o nim powiedzieć
Gość napisał(a):Patrząc obiektywnie widać, że niektórzy kamerzyści i fotografowie  sami się chwalą:-)) Żenada i  głupota - nie wolno tak robić!!! Nie wolno wprowadzać w błąd opinię publiczną!!! I pisać o sobie (w trzeciej osobie liczby pojedynczej) że ten człowiek to fachowiec!!!{zdziwko}

Gość

24-05-2009, 21:47
#18
Patrząc obiektywnie widać, że niektórzy kamerzyści i fotografowie  sami się chwalą:-)) Żenada i  głupota - nie wolno tak robić!!! Nie wolno wprowadzać w błąd opinię publiczną!!! I pisać o sobie (w trzeciej osobie liczby pojedynczej) że ten człowiek to fachowiec!!!{zdziwko}
Gość napisał(a):Każdy kto ma oczy i nieco wyobraźni, wyczucia, potrafi ocenić, czy dana oferta fotografa mi pasuje czy nie, czy widzę tam siebie czy nie, czy jakość zdjęć mi odpowiada czy nie...Każdy fotograf ma swój styl który bardziej lub nie, odzwierciedlony jest w fotkach. Odpowiedź na pytanie: Kogo wybrać? Jest prosta:)Jeśli dane fotki mnie urzekły, jeśli osoba okazuje się sympatyczna i widzę ją jako kogoś, kto pozwoli mi się wyluzować i uczestniczyć w świetnej sesji - wtedy wybieram właśnie tę osobę.A nie na podstawie kilku durnych wypowiedzi na forum...Ludzie miejcie swój rozum i oczy szeroko otwarte. Tutaj każdy może być każdym i nikim za jednym razem. Takie opinie są nic nie warte...(Fotografa mamy. Pozostał jeszcze ten cholerny problem z kamerą. Tu sprawy nieco się komplikują...)Trafnych wyborów. Pozdrawiam.

Gość

28-05-2009, 20:25
#19
Każdy kto ma oczy i nieco wyobraźni, wyczucia, potrafi ocenić, czy dana oferta fotografa mi pasuje czy nie, czy widzę tam siebie czy nie, czy jakość zdjęć mi odpowiada czy nie...Każdy fotograf ma swój styl który bardziej lub nie, odzwierciedlony jest w fotkach. Odpowiedź na pytanie: Kogo wybrać? Jest prosta:)Jeśli dane fotki mnie urzekły, jeśli osoba okazuje się sympatyczna i widzę ją jako kogoś, kto pozwoli mi się wyluzować i uczestniczyć w świetnej sesji - wtedy wybieram właśnie tę osobę.A nie na podstawie kilku durnych wypowiedzi na forum...Ludzie miejcie swój rozum i oczy szeroko otwarte. Tutaj każdy może być każdym i nikim za jednym razem. Takie opinie są nic nie warte...(Fotografa mamy. Pozostał jeszcze ten cholerny problem z kamerą. Tu sprawy nieco się komplikują...)Trafnych wyborów. Pozdrawiam.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Każdy kto ma oczy i nieco wyobraźni, wyczucia, potrafi ocenić, czy dana oferta fotografa mi pasuje czy nie, czy widzę tam siebie czy nie, czy jakość zdjęć mi odpowiada czy nie................................... Odpowiedź na pytanie: Kogo wybrać? Jest prosta:)Jeśli dane fotki mnie urzekły, jeśli osoba okazuje się sympatyczna i widzę ją jako kogoś, kto pozwoli mi się wyluzować i uczestniczyć w świetnej sesji - wtedy wybieram właśnie tę osobę.A nie na podstawie kilku durnych wypowiedzi na forum......... [/quote]mądre słowa.....dlatego nikogo nie namawiam tylko polecam ..... ROBERT I ANIA DRZAZGA....po prostu obejrzyj zdjecia, filmiki, plener itd, a gwarantuje ci że to będa własnie ONI, bardzo sympatyczni, wyluzowani i oddani swojej pracy, przy nich zapomnicie o stresie.....jak zobaczyłam swoj ślub i wesele (zarówno zdjecia jak i film).....płakałam.........nie wierzyłam że można zrobić takie cuda, oryginalne, profesjonalne, urzekające, zupełnie inne niż MASOWO produkowane nagrania wcześniej wymienionych kamerzystów.Aniu i Robercie z całego serca Wam dziękujemy. {tak}Polecam

Gość

22-07-2009, 20:23
#20
[quote=Gość]Każdy kto ma oczy i nieco wyobraźni, wyczucia, potrafi ocenić, czy dana oferta fotografa mi pasuje czy nie, czy widzę tam siebie czy nie, czy jakość zdjęć mi odpowiada czy nie................................... Odpowiedź na pytanie: Kogo wybrać? Jest prosta:)Jeśli dane fotki mnie urzekły, jeśli osoba okazuje się sympatyczna i widzę ją jako kogoś, kto pozwoli mi się wyluzować i uczestniczyć w świetnej sesji - wtedy wybieram właśnie tę osobę.A nie na podstawie kilku durnych wypowiedzi na forum......... [/quote]mądre słowa.....dlatego nikogo nie namawiam tylko polecam ..... ROBERT I ANIA DRZAZGA....po prostu obejrzyj zdjecia, filmiki, plener itd, a gwarantuje ci że to będa własnie ONI, bardzo sympatyczni, wyluzowani i oddani swojej pracy, przy nich zapomnicie o stresie.....jak zobaczyłam swoj ślub i wesele (zarówno zdjecia jak i film).....płakałam.........nie wierzyłam że można zrobić takie cuda, oryginalne, profesjonalne, urzekające, zupełnie inne niż MASOWO produkowane nagrania wcześniej wymienionych kamerzystów.Aniu i Robercie z całego serca Wam dziękujemy. {tak}Polecam

strony: wstecz 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 41 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów