Pomóżcie mi wybrać kamerzyste i fotografa na wesele!

Założony przez ka4rolcia
strony: wstecz 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 41 dalej
Gość napisał(a):Słabo się robi od czytania niektórych komentarzy :)) w Ostrołęce mamy paru fajnych fotografów, mających ciekawe pomysły i znających się na rzeczy. Dla mnie pierwsza liga to Wołosz i Grzyb {ok} oprócz fotografa bardzo  dużo zależy też od pary. Niestety wiem z doświadczenia, że jeśli para młoda to dwa kołki którym się nic nie chce to sory ale nawet najlepszy fotograf nie pomoże. Fajne zdjęcia to kilkugodzinna ciężka praca fotografa i pary młodej. Pozdrawiam, życzę trafnych wyborów, ja na szczęście mam to już za sobą {usmiech}

Gość

04-09-2009, 19:31
#1
Słabo się robi od czytania niektórych komentarzy :)) w Ostrołęce mamy paru fajnych fotografów, mających ciekawe pomysły i znających się na rzeczy. Dla mnie pierwsza liga to Wołosz i Grzyb {ok} oprócz fotografa bardzo  dużo zależy też od pary. Niestety wiem z doświadczenia, że jeśli para młoda to dwa kołki którym się nic nie chce to sory ale nawet najlepszy fotograf nie pomoże. Fajne zdjęcia to kilkugodzinna ciężka praca fotografa i pary młodej. Pozdrawiam, życzę trafnych wyborów, ja na szczęście mam to już za sobą {usmiech}
Gość napisał(a):Zgodzę sie z kolega, nie zapomnijmy o tym zęby mieć fajne zdjęcia z wesela nie zwalajmy wszystkiego na fotografa. Bo fotograf jest od tego żeby złapać fajne ujęcia młodych i tak naprawdę dobre fotki z wesela to fajnie zachowujący się młodzi {!}{!}{!}{!}{!}

Gość

06-09-2009, 18:08
#2
Zgodzę sie z kolega, nie zapomnijmy o tym zęby mieć fajne zdjęcia z wesela nie zwalajmy wszystkiego na fotografa. Bo fotograf jest od tego żeby złapać fajne ujęcia młodych i tak naprawdę dobre fotki z wesela to fajnie zachowujący się młodzi {!}{!}{!}{!}{!}
Gość napisał(a):Wiesz... w Ostrołęce z pewnością znajdzie się kilu fotografów, którzy znają się na rzeczy... Ale póki co... większość portfolio, które miałam okazje oglądać to  po prostu żenada... Ja bym się wstydziła pokazać takich zdjęć komukolwiek. Podejrzewam, że na niektórych ślubach to goście zrobili lepsze zdjęcia niż wynajęty i sowicie wynagrodzony fotograf. Taka jest prawda. Oczywiście co do Panów z Kontrastu, to się zgodzę-chociaż jak dla mnie też bez fajerwerków-ale przynajmniej miło się ogląda.

Gość

06-09-2009, 22:02
#3
Wiesz... w Ostrołęce z pewnością znajdzie się kilu fotografów, którzy znają się na rzeczy... Ale póki co... większość portfolio, które miałam okazje oglądać to  po prostu żenada... Ja bym się wstydziła pokazać takich zdjęć komukolwiek. Podejrzewam, że na niektórych ślubach to goście zrobili lepsze zdjęcia niż wynajęty i sowicie wynagrodzony fotograf. Taka jest prawda. Oczywiście co do Panów z Kontrastu, to się zgodzę-chociaż jak dla mnie też bez fajerwerków-ale przynajmniej miło się ogląda.
Gość napisał(a):w trochę innym stylu: tomekgrzyb.selia.pl

Gość

07-09-2009, 00:53
#4
w trochę innym stylu: tomekgrzyb.selia.pl
Gość napisał(a):Jeśli fotografowie to: Kontrast, Pawełek z Walentynki lub Kuba Dębek.

Gość

07-09-2009, 08:29
#5
Jeśli fotografowie to: Kontrast, Pawełek z Walentynki lub Kuba Dębek.
Gość napisał(a):a kamerzysta... który polecany? Możecie dodać jaki mają styl kręcenia? Na czym skupiają uwagę? Jak wygląda oprawa i montaż już zna płycie...?

Gość

07-09-2009, 11:05
#6
a kamerzysta... który polecany? Możecie dodać jaki mają styl kręcenia? Na czym skupiają uwagę? Jak wygląda oprawa i montaż już zna płycie...?
Gość napisał(a):Rozbraja mnie cena za foto czy nagranie kamerą. Jeden kamerzysta czy fotograf inkasuje wiecej niż np. cala kapela 3 czy 4 osobowa. Porównajcie wysilek włożonej pracy jednego fotografa i calej kapeli, gdzie zasadniczo cala impreza zalezy od kapeli, natomiast fotograf czy kamerzysta to tylko pamiątki po tym wspaniałym wydarzeniu. Jak bedzie kiepska zabawa to najlepsze zdjecia i fotografie nie bedą mile wspominane.Po za tym ile kosztuje np. fotografa sprzęt na którym pracuje?? 10 czy 20 tys? A zespół ??? Porządna kapela bez przenośnych odtwarzaczy mp3 czy minidiskow inwestuje w sprzet kolosalne pieniądze. Sam klawiszowiec posiada klawisze warte okolo 20 tys., poza tym dobre naglosnienie kolejne min. 20 tys., poza tym efekty , dobre mikrofony .... gitary, czy perkusje, a już o efektach świetlnych w wyposażeniu kapeli nie wspomne. Żarówki do śwatel to naprawde spore pieniądze. Ceny zaporowe.Wartość pracy dobrego kamerzysty czy fotografa nie przekłada się na wartość dobrej kapeli i tego nie zrozumiem . Tylko na rynku ostrołęckim kapele jadą po sobie i nie szanują sie nawzajem dlatego też tak mało Państwo młodzi płacą kapeli za oprawe muzyczną. Przepłacają zas kamerzyście czy fotografowi którzy "jadą" po nich ostro.Zastanówcie sie przyszli młodzi czy chcecie mieć super pamiątki czy super impreze i super wspomnienia po Waszym wesleu, a nawet najprostsze zdjęcia czy film przypomną Wam extra zabawę i ten dzień.

Gość

07-09-2009, 22:16
#7
Rozbraja mnie cena za foto czy nagranie kamerą. Jeden kamerzysta czy fotograf inkasuje wiecej niż np. cala kapela 3 czy 4 osobowa. Porównajcie wysilek włożonej pracy jednego fotografa i calej kapeli, gdzie zasadniczo cala impreza zalezy od kapeli, natomiast fotograf czy kamerzysta to tylko pamiątki po tym wspaniałym wydarzeniu. Jak bedzie kiepska zabawa to najlepsze zdjecia i fotografie nie bedą mile wspominane.Po za tym ile kosztuje np. fotografa sprzęt na którym pracuje?? 10 czy 20 tys? A zespół ??? Porządna kapela bez przenośnych odtwarzaczy mp3 czy minidiskow inwestuje w sprzet kolosalne pieniądze. Sam klawiszowiec posiada klawisze warte okolo 20 tys., poza tym dobre naglosnienie kolejne min. 20 tys., poza tym efekty , dobre mikrofony .... gitary, czy perkusje, a już o efektach świetlnych w wyposażeniu kapeli nie wspomne. Żarówki do śwatel to naprawde spore pieniądze. Ceny zaporowe.Wartość pracy dobrego kamerzysty czy fotografa nie przekłada się na wartość dobrej kapeli i tego nie zrozumiem . Tylko na rynku ostrołęckim kapele jadą po sobie i nie szanują sie nawzajem dlatego też tak mało Państwo młodzi płacą kapeli za oprawe muzyczną. Przepłacają zas kamerzyście czy fotografowi którzy "jadą" po nich ostro.Zastanówcie sie przyszli młodzi czy chcecie mieć super pamiątki czy super impreze i super wspomnienia po Waszym wesleu, a nawet najprostsze zdjęcia czy film przypomną Wam extra zabawę i ten dzień.
Gość napisał(a):Na pracę fotografa, oprócz kilku godzin poświęconych na "obfotografowanie przygotowań, uroczystości i pleneru, składa się też żmudna obróbka zdjęć,  co najmniej kilkudniowa. Praca zespołu kończy sie z momentem opuszczenia imprezy. Jeśli młodym wystarczą najprostsze zdjęcia, to czemu nie zadowolą się zdjęciami "pozbieranymi" od rodziny?

Gość

08-09-2009, 14:50
#8
Na pracę fotografa, oprócz kilku godzin poświęconych na "obfotografowanie przygotowań, uroczystości i pleneru, składa się też żmudna obróbka zdjęć,  co najmniej kilkudniowa. Praca zespołu kończy sie z momentem opuszczenia imprezy. Jeśli młodym wystarczą najprostsze zdjęcia, to czemu nie zadowolą się zdjęciami "pozbieranymi" od rodziny?
Gość napisał(a):Czy mogą wypowiedzieć się na tym forum osoby pracujące w lokalach, słuchające co sobotę różnych zespołów? Proszę o wypowiedź obsługę sal, kamerzystów, fotografów, ale tylko na temat zespołów grających na żywo (pełny skład z perkusją) - to mnie interesuję, nie chcę płacić za udawanie. Może jakiś Wasz ranking tych kapel (według Waszych ocen) z O-ki i okolic - przecież nie ma ich tak wiele. Pomóżcie mi wybrać na tę jedyną noc co porządnego i prawdziwego. Z góry dziękuję.

Gość

09-09-2009, 20:03
#9
Czy mogą wypowiedzieć się na tym forum osoby pracujące w lokalach, słuchające co sobotę różnych zespołów? Proszę o wypowiedź obsługę sal, kamerzystów, fotografów, ale tylko na temat zespołów grających na żywo (pełny skład z perkusją) - to mnie interesuję, nie chcę płacić za udawanie. Może jakiś Wasz ranking tych kapel (według Waszych ocen) z O-ki i okolic - przecież nie ma ich tak wiele. Pomóżcie mi wybrać na tę jedyną noc co porządnego i prawdziwego. Z góry dziękuję.
Gość napisał(a):ja mogę polecić Ci rerwelacyjny zespół. Tylko nie wiem jaką kwotę chcesz przeznaczyć na ten cel. Nexus Band-to zespół, który nie tylko świetnie gra, ale także prowadzi imprezę. Po prostu są rewelacyjni. Ani chwili nudy, przez całą noc pełen parkiet tańczących, świetne zabawy, atrakcje. W zasadzie cały czas są dla Was i waszych gości... Przerwy w graniu-tylko na ciepły posiłek. REWELACJA! Jedyny minus to cena. Ale o to to już się lepiej pytaj u źródła. Pozdrawiam:-)

Gość

09-09-2009, 21:24
#10
ja mogę polecić Ci rerwelacyjny zespół. Tylko nie wiem jaką kwotę chcesz przeznaczyć na ten cel. Nexus Band-to zespół, który nie tylko świetnie gra, ale także prowadzi imprezę. Po prostu są rewelacyjni. Ani chwili nudy, przez całą noc pełen parkiet tańczących, świetne zabawy, atrakcje. W zasadzie cały czas są dla Was i waszych gości... Przerwy w graniu-tylko na ciepły posiłek. REWELACJA! Jedyny minus to cena. Ale o to to już się lepiej pytaj u źródła. Pozdrawiam:-)
Gość napisał(a):z lokalnych "atest" na żywo fajnie gra - szczególnie gitarka solowa, bo wokalistka bez rewelki, zespoł "firma" z łomży też dobrze gra, nie pamietam nazwy ale jedna kapelka z mlawy jest genialna - graja na zywo! korona4u z białegostoku też polecam (na zywo ale bez perkusji, za to saksofon) a tak nie na zywo, to "muzyczne nastroje" ze szczytna - genialnie bawią ludzi.... klamzersi z ostroleki, to raczej na imieniny dziadka mozna wynając ... jedno wielkie zepolenie ..to mowil ja - kelner ;)

Gość

09-09-2009, 21:35
#11
z lokalnych "atest" na żywo fajnie gra - szczególnie gitarka solowa, bo wokalistka bez rewelki, zespoł "firma" z łomży też dobrze gra, nie pamietam nazwy ale jedna kapelka z mlawy jest genialna - graja na zywo! korona4u z białegostoku też polecam (na zywo ale bez perkusji, za to saksofon) a tak nie na zywo, to "muzyczne nastroje" ze szczytna - genialnie bawią ludzi.... klamzersi z ostroleki, to raczej na imieniny dziadka mozna wynając ... jedno wielkie zepolenie ..to mowil ja - kelner ;)
Gość napisał(a):proszę Cię!!! tylko nie gitara solowa w zespole Atest !!!!!!

Gość

09-09-2009, 22:12
#12
proszę Cię!!! tylko nie gitara solowa w zespole Atest !!!!!!
Gość napisał(a):Słuchajcie, [b]to nie jest temat o zespołach[/b]!Kontynuujcie rozmowę w innym wątku.Robi się bałagan.

Gość

10-09-2009, 06:08
#13
Słuchajcie, [b]to nie jest temat o zespołach[/b]!Kontynuujcie rozmowę w innym wątku.Robi się bałagan.
Gość napisał(a):HejkaJa polecam Pana Darka Mroza.tel. 605529399

Gość

10-09-2009, 20:18
#14
HejkaJa polecam Pana Darka Mroza.tel. 605529399
Gość napisał(a):[quote=]... w Ostrołęce ... większość portfolio, które miałam okazje oglądać to  po prostu żenada...[/quote]A jakie żenujące strony oglądałaś ?

Gość

10-09-2009, 22:00
#15
[quote=]... w Ostrołęce ... większość portfolio, które miałam okazje oglądać to  po prostu żenada...[/quote]A jakie żenujące strony oglądałaś ?
Gość napisał(a):Nie polecam STUDIO PERFECT sa nie słowni, i nie przykladaja sie do swojej pracy niestety zawiodłam sie :(

Gość

11-09-2009, 07:28
#16
Nie polecam STUDIO PERFECT sa nie słowni, i nie przykladaja sie do swojej pracy niestety zawiodłam sie :(
Gość napisał(a):jeszcze sie taki nie narodził co by wszystkim dogodził{diabelek}

Gość

11-09-2009, 09:37
#17
jeszcze sie taki nie narodził co by wszystkim dogodził{diabelek}
Gość napisał(a):a dlaczego są nie słowni??

Gość

11-09-2009, 10:04
#18
a dlaczego są nie słowni??
Gość napisał(a):Jakie żenujące? Wiesz... nie będę rzucać nazwiskami-bo to bezsensu. Skoro mają klientów, to znaczy że ten kicz się komuś podoba (!?!?!?!)... Ja tylko piszę o moich ogólnych odczuciach, po przejrzeniu kilku stron internetowych, naszych ostrołęckich Panów "fotografów"- którzy myślą, że jak mają dobry sprzęt, to automatycznie potrafią robić też dobre zdjęcia:-)

Gość

11-09-2009, 13:56
#19
Jakie żenujące? Wiesz... nie będę rzucać nazwiskami-bo to bezsensu. Skoro mają klientów, to znaczy że ten kicz się komuś podoba (!?!?!?!)... Ja tylko piszę o moich ogólnych odczuciach, po przejrzeniu kilku stron internetowych, naszych ostrołęckich Panów "fotografów"- którzy myślą, że jak mają dobry sprzęt, to automatycznie potrafią robić też dobre zdjęcia:-)
Gość napisał(a):A ja jeszcze raz polece pana Leszka Mackiewicza. Wiem że sam zajmuje się tą robotą od A do Z. Sam osobiście się umawia nagrywa i montuje. Jedyna wada. {mruga} jest drogi ale warto zapłacić. Ja z mężem jestesmy zadowoleni. Nagranie jest super. Dużo wesołych wstawek a i są momenty które potrafią wycisnąć łzy. Mamy nagranie do którego często lubimy wracać. Za każdym razem dopatrujemy się czegoś nowego w naszym filmi zupełnie jak w polskiej produkcji "Sami Swoi". Film który widziałeś setki razy a i tak jak leci w TV to chętnie oglądasz.Pozdrawiamy i dziękujem Panie LeszkuK i M

Gość

11-09-2009, 14:38
#20
A ja jeszcze raz polece pana Leszka Mackiewicza. Wiem że sam zajmuje się tą robotą od A do Z. Sam osobiście się umawia nagrywa i montuje. Jedyna wada. {mruga} jest drogi ale warto zapłacić. Ja z mężem jestesmy zadowoleni. Nagranie jest super. Dużo wesołych wstawek a i są momenty które potrafią wycisnąć łzy. Mamy nagranie do którego często lubimy wracać. Za każdym razem dopatrujemy się czegoś nowego w naszym filmi zupełnie jak w polskiej produkcji "Sami Swoi". Film który widziałeś setki razy a i tak jak leci w TV to chętnie oglądasz.Pozdrawiamy i dziękujem Panie LeszkuK i M

strony: wstecz 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 41 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów