Pomóżcie mi wybrać kamerzyste i fotografa na wesele!

Założony przez ka4rolcia
strony: wstecz 1 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... 41 dalej
Gość napisał(a):gusta guściki o tym się nie rozmawia :) Prawda..

Gość

02-12-2009, 00:12
#1
gusta guściki o tym się nie rozmawia :) Prawda..
Gość napisał(a):Jedna wielka AUTOREKLAMA ;)) pozdrawiam kolegów z branży i życzę więcej roboty żeby nie trzeba było pisać samemu na siebie pozytywnych komentarzy z pracy czy z domu i poświęcić ten czas dla rodziny ;))) Radze wszystkim Młodym Parom przejść się i pooglądać materiały po wszystkich "najlepszych" i "najgorszych" opisywanych na tym forum, a dopiero potem dokonać wyboru.Ps. Ciekawe dlaczego żaden z tych zachwyconych klientów boi się podpisać imieniem i nazwiskiem, przecież nie ma się czego wstydzić {jezyk}foto - video (oczywiście najlepsza firma polecam) {mruga}

Gość

02-12-2009, 07:51
#2
Jedna wielka AUTOREKLAMA ;)) pozdrawiam kolegów z branży i życzę więcej roboty żeby nie trzeba było pisać samemu na siebie pozytywnych komentarzy z pracy czy z domu i poświęcić ten czas dla rodziny ;))) Radze wszystkim Młodym Parom przejść się i pooglądać materiały po wszystkich "najlepszych" i "najgorszych" opisywanych na tym forum, a dopiero potem dokonać wyboru.Ps. Ciekawe dlaczego żaden z tych zachwyconych klientów boi się podpisać imieniem i nazwiskiem, przecież nie ma się czego wstydzić {jezyk}foto - video (oczywiście najlepsza firma polecam) {mruga}
Gość napisał(a):NIECH TO BĘDZIE GŁÓWNE MOTTO WSZYSTKICH PAR WYBIERAJĄCYCH kamerzystę czy fotografa. W pełni zgadzam się w przedmówcą. Nie czytajcie tych nudnych własnoręcznych opinii większości okolicznych "fachowców" nie warto.

Gość

02-12-2009, 22:06
#3
NIECH TO BĘDZIE GŁÓWNE MOTTO WSZYSTKICH PAR WYBIERAJĄCYCH kamerzystę czy fotografa. W pełni zgadzam się w przedmówcą. Nie czytajcie tych nudnych własnoręcznych opinii większości okolicznych "fachowców" nie warto.
Gość napisał(a):Jak wiadomo ogromną wadą forum jest anonimowość, gdyby każdy podpisywał się imieniem i nazwiskiem to by kilka razy pomyślał, zanim coś napisze (choć wtedy dużo osób posługiwałoby się fikcyjnymi danymi). Ja szukając kamerzysty i fotografa czytałam te forum tylko dlatego, żeby zorientować się kto świadczy tego typu usługi (oczywiście poza powszechnie znanymi studiami) i taką informację uzyskałam.

Gość

03-12-2009, 14:24
#4
Jak wiadomo ogromną wadą forum jest anonimowość, gdyby każdy podpisywał się imieniem i nazwiskiem to by kilka razy pomyślał, zanim coś napisze (choć wtedy dużo osób posługiwałoby się fikcyjnymi danymi). Ja szukając kamerzysty i fotografa czytałam te forum tylko dlatego, żeby zorientować się kto świadczy tego typu usługi (oczywiście poza powszechnie znanymi studiami) i taką informację uzyskałam.
Gość napisał(a):a ja byłem na weselu w Wolkowych i widziałem gościa, który tam nagrywał. zobaczcie, co wrzucił na youtubewww.youtube.com/watch?v=br92VYS4Ngowww.youtube.com/wa tch?v=HX1uBGZ7HrQwww.youtube.com/watch?v=QoQWpuw0aOY

Gość

19-12-2009, 00:52
#5
a ja byłem na weselu w Wolkowych i widziałem gościa, który tam nagrywał. zobaczcie, co wrzucił na youtubewww.youtube.com/watch?v=br92VYS4Ngowww.youtube.com/wa tch?v=HX1uBGZ7HrQwww.youtube.com/watch?v=QoQWpuw0aOY
Gość napisał(a):Fotograf- Marek z KONTRASTU, kamerzysta tylko i wyłącznie Leszek Mackiewicz.{usmiech}{usmiech}{usmiech}{usmiech}{usmiech}{usm iech}{usmiech}{usmiech}{usmiech}{usmiech}{usmiech}{usmiech}{ usmiech}{usmiech}{usmiech}{usmiech}{usmiech}{usmiech}

Gość

19-12-2009, 19:35
#6
Fotograf- Marek z KONTRASTU, kamerzysta tylko i wyłącznie Leszek Mackiewicz.{usmiech}{usmiech}{usmiech}{usmiech}{usmiech}{usm iech}{usmiech}{usmiech}{usmiech}{usmiech}{usmiech}{usmiech}{ usmiech}{usmiech}{usmiech}{usmiech}{usmiech}{usmiech}
Gość napisał(a):Witam, mam jeszcze kilka wolnych terminów w miesiącu kwiecień i maj 2010. Zapraszam na www.mariofoto.pl Pozdrawiam

Gość

23-12-2009, 21:35
#7
Witam, mam jeszcze kilka wolnych terminów w miesiącu kwiecień i maj 2010. Zapraszam na www.mariofoto.pl Pozdrawiam
Gość napisał(a):Witajcie!Zapraszam do obejrzenia mojej galerii internetowej. Cała strona została przebudowana i mam nadzieję, że stała się łatwiejsza w "obsłudze" i bardziej przejrzysta.www.profphoto.pl

Gość

17-01-2010, 18:01
#8
Witajcie!Zapraszam do obejrzenia mojej galerii internetowej. Cała strona została przebudowana i mam nadzieję, że stała się łatwiejsza w "obsłudze" i bardziej przejrzysta.www.profphoto.pl
Gość napisał(a):Leszek Mackiewicz - PROFESJONALNE FILMOWANIE. BUAHA HA HA - DAWNO SIĘ TAK NIE UŚMIAŁEM DO ŁEZ. PROFESJONALNE FILMOWANIE KAMERAMI [b]. DOBRE, NAPRAWDĘ DOBRE

Gość

20-01-2010, 21:48
#9
Leszek Mackiewicz - PROFESJONALNE FILMOWANIE. BUAHA HA HA - DAWNO SIĘ TAK NIE UŚMIAŁEM DO ŁEZ. PROFESJONALNE FILMOWANIE KAMERAMI [b]. DOBRE, NAPRAWDĘ DOBRE
Gość napisał(a):A ja polecam kamerzystę Roberta Drzazgę, fotografa tylko i wyłącznie Kubę Dębka, a jeśli chodzi o salę to oczywiście OLIMPIA.

Gość

20-01-2010, 23:45
#10
A ja polecam kamerzystę Roberta Drzazgę, fotografa tylko i wyłącznie Kubę Dębka, a jeśli chodzi o salę to oczywiście OLIMPIA.
Gość napisał(a):Wiktor to jedyny zawodowy fotograf jego zdjęcia są idealne nie ma sobie równych i nikt mi nie wmówi nic innego bo się na tym znam

Gość

26-01-2010, 11:05
#11
Wiktor to jedyny zawodowy fotograf jego zdjęcia są idealne nie ma sobie równych i nikt mi nie wmówi nic innego bo się na tym znam
Gość napisał(a):Taaaaaa.... Wiktor może był i dobry... ale 10 lat temu... Jak nie było konkurencji na rynku usług....A teraz....{nie}

Gość

26-01-2010, 12:20
#12
Taaaaaa.... Wiktor może był i dobry... ale 10 lat temu... Jak nie było konkurencji na rynku usług....A teraz....{nie}
Gość napisał(a):Myślę, żeby zdecydować się na Adama Piekarskiego, ale w porównaniu z innymi jest dość drogi. Zastanawiam się, czy Jego praca jest naprawdę lepsza od innych{smutny} POMOCY, doradźcie !!!!!

Gość

29-01-2010, 19:19
#13
Myślę, żeby zdecydować się na Adama Piekarskiego, ale w porównaniu z innymi jest dość drogi. Zastanawiam się, czy Jego praca jest naprawdę lepsza od innych{smutny} POMOCY, doradźcie !!!!!
Gość napisał(a):A jakie ceny są na ten rok za wideo???

Gość

29-01-2010, 19:58
#14
A jakie ceny są na ten rok za wideo???
Gość napisał(a):[quote=Gość]A jakie ceny są na ten rok za wideo???[/quote]Dziwne pytanie, na ten rok tak samo jak za fotografa. Zaczynają się od 0zł a kończą się w okolicach kilkunastu tysięcy. Zależy czym kto się kieruje przy wyborze, nie mniej jednak cena jest najgorszym kryterium, ponieważ nawet za darmo można dostać dużo lepsze zdjęcia niż płacąc za nie 2000zł u pierwszego lepszego fotoziutka

Gość

29-01-2010, 22:20
#15
[quote=Gość]A jakie ceny są na ten rok za wideo???[/quote]Dziwne pytanie, na ten rok tak samo jak za fotografa. Zaczynają się od 0zł a kończą się w okolicach kilkunastu tysięcy. Zależy czym kto się kieruje przy wyborze, nie mniej jednak cena jest najgorszym kryterium, ponieważ nawet za darmo można dostać dużo lepsze zdjęcia niż płacąc za nie 2000zł u pierwszego lepszego fotoziutka
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]A jakie ceny są na ten rok za wideo???[/quote]Dziwne pytanie, na ten rok tak samo jak za fotografa. Zaczynają się od 0zł a kończą się w okolicach kilkunastu tysięcy. Zależy czym kto się kieruje przy wyborze, nie mniej jednak cena jest najgorszym kryterium, ponieważ nawet za darmo można dostać dużo lepsze zdjęcia niż płacąc za nie 2000zł u pierwszego lepszego fotoziutka[/quote]Widzę że uraziłem jakiegoś KAMERUNA{diabelek}

Gość

30-01-2010, 08:15
#16
[quote=Gość][quote=Gość]A jakie ceny są na ten rok za wideo???[/quote]Dziwne pytanie, na ten rok tak samo jak za fotografa. Zaczynają się od 0zł a kończą się w okolicach kilkunastu tysięcy. Zależy czym kto się kieruje przy wyborze, nie mniej jednak cena jest najgorszym kryterium, ponieważ nawet za darmo można dostać dużo lepsze zdjęcia niż płacąc za nie 2000zł u pierwszego lepszego fotoziutka[/quote]Widzę że uraziłem jakiegoś KAMERUNA{diabelek}
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]A jakie ceny są na ten rok za wideo???[/quote]Dziwne pytanie, na ten rok tak samo jak za fotografa. Zaczynają się od 0zł a kończą się w okolicach kilkunastu tysięcy. Zależy czym kto się kieruje przy wyborze, nie mniej jednak cena jest najgorszym kryterium, ponieważ nawet za darmo można dostać dużo lepsze zdjęcia niż płacąc za nie 2000zł u pierwszego lepszego fotoziutka[/quote]Widzę że uraziłem jakiegoś KAMERUNA{diabelek}[/quote]W jaki sposób miałbym zostać urażony? Poza tym nie mam nic wspólnego z kamerą, po prostu wiem co piszę:)

Gość

30-01-2010, 10:46
#17
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]A jakie ceny są na ten rok za wideo???[/quote]Dziwne pytanie, na ten rok tak samo jak za fotografa. Zaczynają się od 0zł a kończą się w okolicach kilkunastu tysięcy. Zależy czym kto się kieruje przy wyborze, nie mniej jednak cena jest najgorszym kryterium, ponieważ nawet za darmo można dostać dużo lepsze zdjęcia niż płacąc za nie 2000zł u pierwszego lepszego fotoziutka[/quote]Widzę że uraziłem jakiegoś KAMERUNA{diabelek}[/quote]W jaki sposób miałbym zostać urażony? Poza tym nie mam nic wspólnego z kamerą, po prostu wiem co piszę:)
Gość napisał(a):Właśnie jestem na etapie orientowania się w cenach oferujących się kamerzystów i fotografów. Ceny są przeróżne, ale u fachowców liczących się na rynku ostrołęckim za Kamerę trzeba zapłacić ok. 1500-1700, za foto też ok. 1700.

Gość

30-01-2010, 12:42
#18
Właśnie jestem na etapie orientowania się w cenach oferujących się kamerzystów i fotografów. Ceny są przeróżne, ale u fachowców liczących się na rynku ostrołęckim za Kamerę trzeba zapłacić ok. 1500-1700, za foto też ok. 1700.
Gość napisał(a):zobacz zdjęcia ludzi którzy nie boją się ich pokazać, jedni się reklamują, drudzy nie muszą. Wszytko jest w sieci a jeśli nie ma znaczy że nie warto sobie głowy zawracać. Więc www.google.pl - słowa kluczowe i masz wynik. potem już tylko telefon ewentualnie korespondencja na e-mail. pozdrawiam ;) sebcio

Gość

30-01-2010, 13:58
#19
zobacz zdjęcia ludzi którzy nie boją się ich pokazać, jedni się reklamują, drudzy nie muszą. Wszytko jest w sieci a jeśli nie ma znaczy że nie warto sobie głowy zawracać. Więc www.google.pl - słowa kluczowe i masz wynik. potem już tylko telefon ewentualnie korespondencja na e-mail. pozdrawiam ;) sebcio
Gość napisał(a):Odwiedzałam strony internetowe tych kamerzystów i nie wiem-może to kwestia gustu-ale niektórzy MOIM ZDANIEM są mocno przereklamowani {nie} Jeśli ktoś jest dobry, nie musi się sam na siłę reklamować {usmiech}

Gość

30-01-2010, 14:06
#20
Odwiedzałam strony internetowe tych kamerzystów i nie wiem-może to kwestia gustu-ale niektórzy MOIM ZDANIEM są mocno przereklamowani {nie} Jeśli ktoś jest dobry, nie musi się sam na siłę reklamować {usmiech}

strony: wstecz 1 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... 41 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów