Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-POMÓŻCIE!!

Założony przez mariusz1988
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 35 dalej
Gość napisał(a):Czy może ktoś miał wesele w lokalu na Stacji, niedaleko kościoła? Nazwy nie pamiętam ale to chyba jakieś nazwisko. Dzięki za odpowiedzi!

Gość

25-10-2007, 12:19
#1
Czy może ktoś miał wesele w lokalu na Stacji, niedaleko kościoła? Nazwy nie pamiętam ale to chyba jakieś nazwisko. Dzięki za odpowiedzi!
Gość napisał(a):Nie wiem, czy chodzi o salę na Kaczynach, jeżeli tak to sala potrzebuje dobrej klimatyzcji i ogrzewania byłem tam póżną jesienią to się ślizgałem na parkiecie, jedynym plusem był dobry zespól na żywo \"Klezmersi\" sala na okolo 150 osób.

Gość

26-10-2007, 13:25
#2
Nie wiem, czy chodzi o salę na Kaczynach, jeżeli tak to sala potrzebuje dobrej klimatyzcji i ogrzewania byłem tam póżną jesienią to się ślizgałem na parkiecie, jedynym plusem był dobry zespól na żywo \"Klezmersi\" sala na okolo 150 osób.
Gość napisał(a):Jest taka sala- Zalewscy?

Gość

26-10-2007, 13:40
#3
Jest taka sala- Zalewscy?
Gość napisał(a):Były Titanic to wielka kicha pod względem przede wszystkim:jedzenia, tzn. jakość i ilość , a także obsługi tzn. kelnerów i kelnerek którzy są opieszali w swej pracy i nieprzyjemni. Po sali z dawnych lat gdzie wchodząc czuło się klimat...Nie zostało już nic!

Gość

26-10-2007, 18:10
#4
Były Titanic to wielka kicha pod względem przede wszystkim:jedzenia, tzn. jakość i ilość , a także obsługi tzn. kelnerów i kelnerek którzy są opieszali w swej pracy i nieprzyjemni. Po sali z dawnych lat gdzie wchodząc czuło się klimat...Nie zostało już nic!
Gość napisał(a):niestety muszę się zgodzić że w tytaniku jedzenie i obsługa są do kitu bo byłam tam w tym roku na komuni.sala ładna ale o kuchnie mogliby się postarać

Gość

27-10-2007, 21:02
#5
niestety muszę się zgodzić że w tytaniku jedzenie i obsługa są do kitu bo byłam tam w tym roku na komuni.sala ładna ale o kuchnie mogliby się postarać
Gość napisał(a):LUDZIE CZY WIECIE ŻE TRZEBA ROZRÓZNIĆ PUSZCZANIE Z MD NA KTÓRYM ZAWARTOŚC JEST KUPIONA PO 1 ZŁ.ZA UTWÓR, OD ZESPOŁÓW  KTÓRE ŻEBY JAK NIEKTÓRZY NAZYWAJĄ (PUŚCIĆ PLAY BACK)ROBIĄ ARANŻE SAMI ,SĄ MUZYKAMI I ROBIĄ SAMI ARANŻACJE, WIĘC NIE STAWIAJCIE WSZYSTKICH W JEDNYM SZEREGY SKORO NIE WIECIE JAK TO WYGLĄDA OD WEWNĄTRZ, ILE POTRZEBA PRACY I UMIEJĘTNOŚCI MUZYCZNYCH ŻEBY ZAARANŻOWAĆ TAK UTWÓR ŻEBY ZABRZMIAL PROFESJONALNIE. ZARĘCZAM WAS ŻE POTRZEBNE SĄ TU WIĘKSZE UMIEJĘTNOŚCI, PONIEWAŻ TRZEBA WGRAĆ WSZYSTKIE INSTUMENTY, A NIE TYLKO POTRAFIĆ ZAGRAĆ TYLKO NP: NA GITARZE I TO NIE KONIECZNIE DOBRZE. MUZYK.

Gość

29-10-2007, 08:56
#6
LUDZIE CZY WIECIE ŻE TRZEBA ROZRÓZNIĆ PUSZCZANIE Z MD NA KTÓRYM ZAWARTOŚC JEST KUPIONA PO 1 ZŁ.ZA UTWÓR, OD ZESPOŁÓW  KTÓRE ŻEBY JAK NIEKTÓRZY NAZYWAJĄ (PUŚCIĆ PLAY BACK)ROBIĄ ARANŻE SAMI ,SĄ MUZYKAMI I ROBIĄ SAMI ARANŻACJE, WIĘC NIE STAWIAJCIE WSZYSTKICH W JEDNYM SZEREGY SKORO NIE WIECIE JAK TO WYGLĄDA OD WEWNĄTRZ, ILE POTRZEBA PRACY I UMIEJĘTNOŚCI MUZYCZNYCH ŻEBY ZAARANŻOWAĆ TAK UTWÓR ŻEBY ZABRZMIAL PROFESJONALNIE. ZARĘCZAM WAS ŻE POTRZEBNE SĄ TU WIĘKSZE UMIEJĘTNOŚCI, PONIEWAŻ TRZEBA WGRAĆ WSZYSTKIE INSTUMENTY, A NIE TYLKO POTRAFIĆ ZAGRAĆ TYLKO NP: NA GITARZE I TO NIE KONIECZNIE DOBRZE. MUZYK.
Gość napisał(a):\"LUDZIE CZY WIECIE ŻE TRZEBA ROZRÓZNIĆ PUSZCZANIE Z MD NA KTÓRYM ZAWARTOŚC JEST KUPIONA PO 1 ZŁ.ZA UTWÓR, OD ZESPOŁÓW  KTÓRE ŻEBY JAK NIEKTÓRZY NAZYWAJĄ (PUŚCIĆ PLAY BACK)ROBIĄ ARANŻE SAMI ,SĄ MUZYKAMI I ROBIĄ SAMI ARANŻACJE, WIĘC NIE STAWIAJCIE WSZYSTKICH W JEDNYM SZEREGY SKORO NIE WIECIE JAK TO WYGLĄDA OD WEWNĄTRZ, ILE POTRZEBA PRACY I UMIEJĘTNOŚCI MUZYCZNYCH ŻEBY ZAARANŻOWAĆ TAK UTWÓR ŻEBY ZABRZMIAL PROFESJONALNIE. ZARĘCZAM WAS ŻE POTRZEBNE SĄ TU WIĘKSZE UMIEJĘTNOŚCI, PONIEWAŻ TRZEBA WGRAĆ WSZYSTKIE INSTUMENTY, A NIE TYLKO POTRAFIĆ ZAGRAĆ TYLKO NP: NA GITARZE I TO NIE KONIECZNIE DOBRZE. MUZYK.\"Panie Muzyk- co to kogoś obchodzi czy żeś pan sam  zaaranżował czy kupił pod Białymstokiem za złotówkę utwór pt.\"MOJE JEDYNE MARZENIE\" .Ludzie się się na tym nie znają bo i po co  pan\" Bolek z Koziej Wulki\" mialby się tym interesować .On tylko wie ,że  jeżeli gra jeden człowiek to napewno nie gra   na bębnie mandolinie ,smykach ,basie...etc  jednocześnie .Więc wykład to ile pan pracy wkłada ,żeby zaaranżować ten utwór 98% weselników nie interesuje .I dlatego stoisz pan dalej w tym że  wymienionym przez pana \"JEDNYM SZEREGU\"

Gość

29-10-2007, 11:58
#7
\"LUDZIE CZY WIECIE ŻE TRZEBA ROZRÓZNIĆ PUSZCZANIE Z MD NA KTÓRYM ZAWARTOŚC JEST KUPIONA PO 1 ZŁ.ZA UTWÓR, OD ZESPOŁÓW  KTÓRE ŻEBY JAK NIEKTÓRZY NAZYWAJĄ (PUŚCIĆ PLAY BACK)ROBIĄ ARANŻE SAMI ,SĄ MUZYKAMI I ROBIĄ SAMI ARANŻACJE, WIĘC NIE STAWIAJCIE WSZYSTKICH W JEDNYM SZEREGY SKORO NIE WIECIE JAK TO WYGLĄDA OD WEWNĄTRZ, ILE POTRZEBA PRACY I UMIEJĘTNOŚCI MUZYCZNYCH ŻEBY ZAARANŻOWAĆ TAK UTWÓR ŻEBY ZABRZMIAL PROFESJONALNIE. ZARĘCZAM WAS ŻE POTRZEBNE SĄ TU WIĘKSZE UMIEJĘTNOŚCI, PONIEWAŻ TRZEBA WGRAĆ WSZYSTKIE INSTUMENTY, A NIE TYLKO POTRAFIĆ ZAGRAĆ TYLKO NP: NA GITARZE I TO NIE KONIECZNIE DOBRZE. MUZYK.\"Panie Muzyk- co to kogoś obchodzi czy żeś pan sam  zaaranżował czy kupił pod Białymstokiem za złotówkę utwór pt.\"MOJE JEDYNE MARZENIE\" .Ludzie się się na tym nie znają bo i po co  pan\" Bolek z Koziej Wulki\" mialby się tym interesować .On tylko wie ,że  jeżeli gra jeden człowiek to napewno nie gra   na bębnie mandolinie ,smykach ,basie...etc  jednocześnie .Więc wykład to ile pan pracy wkłada ,żeby zaaranżować ten utwór 98% weselników nie interesuje .I dlatego stoisz pan dalej w tym że  wymienionym przez pana \"JEDNYM SZEREGU\"
Gość napisał(a):Byłem  na  weselu 27 pażdziernika 07  w  Zajeździe  HUBUS . Wrażenia  - super wspaniałe \"żarcie\"  i  miła  obsługa. Grała  kapela , czterech  panów i nazywali  się  KLEZMERSI .Grali  na  żywo , multum  sprzętu , super  nagłośnienie. Muzyka 100%  na  żywo. Bawili  również  gości  przy  stołach. Polecam  ten  zespół  wszystkim  zainteresowanym . Jeszcze  jedna  ciekawostka - wygodą jest  hotel  na  miejscu. Przyjechałem  z  Warszawy  i nie  musiałem  martwić  się  o  bezpieczny wyjazd z  imprezy.

Gość

29-10-2007, 11:59
#8
Byłem  na  weselu 27 pażdziernika 07  w  Zajeździe  HUBUS . Wrażenia  - super wspaniałe \"żarcie\"  i  miła  obsługa. Grała  kapela , czterech  panów i nazywali  się  KLEZMERSI .Grali  na  żywo , multum  sprzętu , super  nagłośnienie. Muzyka 100%  na  żywo. Bawili  również  gości  przy  stołach. Polecam  ten  zespół  wszystkim  zainteresowanym . Jeszcze  jedna  ciekawostka - wygodą jest  hotel  na  miejscu. Przyjechałem  z  Warszawy  i nie  musiałem  martwić  się  o  bezpieczny wyjazd z  imprezy.
Gość napisał(a):[color=#ff0000][/color][size=18][/size]Zajazd Hubus poprostu rewelka..Zaj***sta obsługa,świetne kucharki i pyszne jedzonko....A ta większa sala.Cudeńko.... =) no i hotel na miejscu..POLECAM!!!Wesela są extra.Można się i wybawic i najeśc i napić.Pozdrowki ;){mruga}{usmiech}{chytry}{diabelek}

Gość

29-10-2007, 21:01
#9
[color=#ff0000][/color][size=18][/size]Zajazd Hubus poprostu rewelka..Zaj***sta obsługa,świetne kucharki i pyszne jedzonko....A ta większa sala.Cudeńko.... =) no i hotel na miejscu..POLECAM!!!Wesela są extra.Można się i wybawic i najeśc i napić.Pozdrowki ;){mruga}{usmiech}{chytry}{diabelek}
Gość napisał(a):Właśnie, właśnie ile to potu musi wylać z siebie perkusista, żeby zagrać np. 20 piosenek disco polo uważać na rytm , zrobić w odpowiednim momencie przejście. A aranż w domku w ciepełku a potem prztyk i się gra.I na weselisku jakoś sztucznie, nie można się przyczepić, że ktoś zwalnia op.....ć muzykanta, pogadać, bo i o czym o sztucznej muzyce.Zajazd Hubus, jest dobry tylko żeby bylo więcej muzyki na zywo, często tam nocuję i od czasu do czasu trafiam na weselisko, zgadzam się z poprzednim przedmówcą 27.10.07 było bardzo fajnie oglądałem to z baru, fajnie faceci grali.

Gość

30-10-2007, 09:49
#10
Właśnie, właśnie ile to potu musi wylać z siebie perkusista, żeby zagrać np. 20 piosenek disco polo uważać na rytm , zrobić w odpowiednim momencie przejście. A aranż w domku w ciepełku a potem prztyk i się gra.I na weselisku jakoś sztucznie, nie można się przyczepić, że ktoś zwalnia op.....ć muzykanta, pogadać, bo i o czym o sztucznej muzyce.Zajazd Hubus, jest dobry tylko żeby bylo więcej muzyki na zywo, często tam nocuję i od czasu do czasu trafiam na weselisko, zgadzam się z poprzednim przedmówcą 27.10.07 było bardzo fajnie oglądałem to z baru, fajnie faceci grali.
Gość napisał(a):możecie mi powiedzieć gdzie jest ten zajazd Hubus na Borkach bo nie bardzo się orientuje w tamtym terenieZespół to polecam MEDIUM z czystym sumieniem bo zawsze z nimi jest udana zabawa

Gość

30-10-2007, 16:57
#11
możecie mi powiedzieć gdzie jest ten zajazd Hubus na Borkach bo nie bardzo się orientuje w tamtym terenieZespół to polecam MEDIUM z czystym sumieniem bo zawsze z nimi jest udana zabawa
Gość napisał(a):zajazd Hubus jest na ulicy warszwskiej. Napewno zobaczysz bo jest szyld duzy z napisem ,,zajaz hubus\"{usmiech}

Gość

30-10-2007, 23:15
#12
zajazd Hubus jest na ulicy warszwskiej. Napewno zobaczysz bo jest szyld duzy z napisem ,,zajaz hubus\"{usmiech}
Gość napisał(a):witam, czy ktoś z was ma jakieś namiary na Chłopców z Placu Bema? Nie mogę nigdzie namierzyć do nich numeru telefonu. Byłbym bardzo wdzięczny.pzdr

Gość

02-11-2007, 11:40
#13
witam, czy ktoś z was ma jakieś namiary na Chłopców z Placu Bema? Nie mogę nigdzie namierzyć do nich numeru telefonu. Byłbym bardzo wdzięczny.pzdr
civic napisał(a): chodzi mi o ZESPół MEDIUM z ostrołęki czy ktos zna ich strone??

civic

Wpisów: 1
Dołączył: 03.11.2007
03-11-2007, 14:10
#14
chodzi mi o ZESPół MEDIUM z ostrołęki czy ktos zna ich strone??
Gość napisał(a):A dlaczego zniknęły inne wpisy.

Gość

06-11-2007, 14:25
#15
A dlaczego zniknęły inne wpisy.
Gość napisał(a):Zajazd \"Hubus\" na warszawskiej, zespół 100% żywo \"Klezmersi\"

Gość

06-11-2007, 14:26
#16
Zajazd \"Hubus\" na warszawskiej, zespół 100% żywo \"Klezmersi\"
Gość napisał(a):Widzę dużo wpisów o zespole Klezmersi czy ktoś ma na nich namiary?

Gość

07-11-2007, 08:58
#17
Widzę dużo wpisów o zespole Klezmersi czy ktoś ma na nich namiary?
Gość napisał(a):chodzi ci o ten zespół co główny założyciel jest z łęgu?oni nie mają swojej strony, mogę dać ci numer do nich

Gość

08-11-2007, 07:38
#18
chodzi ci o ten zespół co główny założyciel jest z łęgu?oni nie mają swojej strony, mogę dać ci numer do nich
Gość napisał(a):miał ktoś wesele w HUBUSIE ale na tej małej sali? bo dużą widziałam i jest świetna ale o małej się chyba tego powiedzieć nie da

Gość

08-11-2007, 07:40
#19
miał ktoś wesele w HUBUSIE ale na tej małej sali? bo dużą widziałam i jest świetna ale o małej się chyba tego powiedzieć nie da
Gość napisał(a):Ja nie wiem czy Klezmersi są z Łęgu, ale jak masz numer to podaj.

Gość

08-11-2007, 08:10
#20
Ja nie wiem czy Klezmersi są z Łęgu, ale jak masz numer to podaj.

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 35 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów