Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-POMÓŻCIE!!

Założony przez mariusz1988
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 35 dalej
Gość napisał(a):Najpierw musisz pomyśleć kiedy chcesz zrobić wesele. Później zorientować się kiedy są wolne terminy. Następnie wybierzesz sobie sale. Bo jeśli najpierw wybierzesz sale to później będziesz czekał na wolny termin 2 lata. Wybierz się też poza Ostrołękę, naprawdę warto. Jest troszeczkę inaczej. Ja wesele miałam w COLOSEUM. Życzę powodzenia w poszukiwaniu Sali!!! To jest naprawdę trudne.

Gość

16-10-2007, 13:24
#1
Najpierw musisz pomyśleć kiedy chcesz zrobić wesele. Później zorientować się kiedy są wolne terminy. Następnie wybierzesz sobie sale. Bo jeśli najpierw wybierzesz sale to później będziesz czekał na wolny termin 2 lata. Wybierz się też poza Ostrołękę, naprawdę warto. Jest troszeczkę inaczej. Ja wesele miałam w COLOSEUM. Życzę powodzenia w poszukiwaniu Sali!!! To jest naprawdę trudne.
Gość napisał(a):Polecam sale COLOSEUM w Wolkowych.  Właściciele naprawdę sie starają. Dekoracje są w cenie sali, a nie jak np w sali bankietowej Deptuła w Kadzidle gdzie za wiszącą od początku roku dekorację trzeba płacić nie małe pieniądze. Jeśli chodzi o zespół to poleca CHŁOPCY Z PLACU BEMA, są super.

Gość

16-10-2007, 15:20
#2
Polecam sale COLOSEUM w Wolkowych.  Właściciele naprawdę sie starają. Dekoracje są w cenie sali, a nie jak np w sali bankietowej Deptuła w Kadzidle gdzie za wiszącą od początku roku dekorację trzeba płacić nie małe pieniądze. Jeśli chodzi o zespół to poleca CHŁOPCY Z PLACU BEMA, są super.
Gość napisał(a):elo ja polecam zajazd Hubus bawiłem sie tam w tą sobotę i muszę stwierdzić ze było super... obsługa bardzo profesjonalna a i wygląd sali ekstra chodzi mi o tą duzą o z tego co wiem są tam dwie .....  jest tam baza hotelowa na ok 30 pokoi i jedzonko super ...

Gość

17-10-2007, 13:11
#3
elo ja polecam zajazd Hubus bawiłem sie tam w tą sobotę i muszę stwierdzić ze było super... obsługa bardzo profesjonalna a i wygląd sali ekstra chodzi mi o tą duzą o z tego co wiem są tam dwie .....  jest tam baza hotelowa na ok 30 pokoi i jedzonko super ...
Gość napisał(a):Czy ktoś moze robił wesele w \"Kwadransie\" i orientuje sie jak tam jest? prosze o opinie  z góry Bardzo Dziekuje{usmiech}

Gość

18-10-2007, 08:27
#4
Czy ktoś moze robił wesele w \"Kwadransie\" i orientuje sie jak tam jest? prosze o opinie  z góry Bardzo Dziekuje{usmiech}
Gość napisał(a):Tak byłem tam na weselu, salka na około 80 osób to wtedy luz, obsługa miła jedzonko smaczne grał wtedy na żywo na bocznej salce zespół \"Klezmersi\" dobre prowadzenie i przemiła zabawa, nie ciągłe łubu dubu można z partnerką pogadać w tańcu.

Gość

18-10-2007, 10:07
#5
Tak byłem tam na weselu, salka na około 80 osób to wtedy luz, obsługa miła jedzonko smaczne grał wtedy na żywo na bocznej salce zespół \"Klezmersi\" dobre prowadzenie i przemiła zabawa, nie ciągłe łubu dubu można z partnerką pogadać w tańcu.
Gość napisał(a):Co do Zajazdu Hubus to aj mam mieszane uczucia. Sala nowa, to naprawde fajna, ale wesele na którym byłam takie sobie, mzoe dlatego ze mało osób było. A co do obsługi i jedzenia to wielki \"-\". Jedzenie niedopracowane, jakies zrazy czy kotlety twarde, mięso nie ugotowane. Takie rzeczy przeciez trzeba umiec ugototwac a poza tym sprawdzic czy da sie zjesc :( A co do obsługi to moze w trakcie wesela oki,ale na nastepny dzien były poprawiny i dosłownie nas stamtad wygonili. I nie to zeby było tam niewiadomo jak długo. troche zjedlismy, zadnych tanców nie było a oni zaczeli sprzatac przy nas jedzenie i powiedzieli ze musza zamykac i przygotowywac na jakas nastepna imprezke ale jestem ciekawa na jaka skoro poprawiny były po 13 w niedziele. To w pon nie wiem jakie sa imprezy. ALe nie wnikam, ogólnie wrazenie takie sobie, sala naprawde robi wrazenie ale reszta... bez komentarza. Nio a poza tym trzeba jeszcze o cene zapytac bo pewnie sobie dbrze licza jak wszystko nowe:) tzreba zobaczyc czy za taka cene taka obsługa to warto:) Nio ale chyba pokój dla nowożeńców daja:) wiec chco oni sie pocieszą :) hihi

Gość

19-10-2007, 12:06
#6
Co do Zajazdu Hubus to aj mam mieszane uczucia. Sala nowa, to naprawde fajna, ale wesele na którym byłam takie sobie, mzoe dlatego ze mało osób było. A co do obsługi i jedzenia to wielki \"-\". Jedzenie niedopracowane, jakies zrazy czy kotlety twarde, mięso nie ugotowane. Takie rzeczy przeciez trzeba umiec ugototwac a poza tym sprawdzic czy da sie zjesc :( A co do obsługi to moze w trakcie wesela oki,ale na nastepny dzien były poprawiny i dosłownie nas stamtad wygonili. I nie to zeby było tam niewiadomo jak długo. troche zjedlismy, zadnych tanców nie było a oni zaczeli sprzatac przy nas jedzenie i powiedzieli ze musza zamykac i przygotowywac na jakas nastepna imprezke ale jestem ciekawa na jaka skoro poprawiny były po 13 w niedziele. To w pon nie wiem jakie sa imprezy. ALe nie wnikam, ogólnie wrazenie takie sobie, sala naprawde robi wrazenie ale reszta... bez komentarza. Nio a poza tym trzeba jeszcze o cene zapytac bo pewnie sobie dbrze licza jak wszystko nowe:) tzreba zobaczyc czy za taka cene taka obsługa to warto:) Nio ale chyba pokój dla nowożeńców daja:) wiec chco oni sie pocieszą :) hihi
Gość napisał(a):Ja byłam na weselu u Augustyniaka i tam bawił nas zespół Live. Grali na żywo. Z racji młodego wieku chodzę do znajomych na wesela, ale z tym zespołem się spotkałam pierwszy raz. Dla mnie rewelka. Trzech śpiewających panów i zaje..... głos wokalistki. Potem się dowiedziałam, że zespół ten bardzo mało gra w naszym mieście, ponieważ podpisują umowy w całym kraju. A tak na marginesie to 100% muzyki na żywo w O-ce prezentują zespoły : Horyzont, Chłopcy z placu Bema i Live - gdzie ten ostatni na mój gust jest najlepszy.

Gość

21-10-2007, 19:50
#7
Ja byłam na weselu u Augustyniaka i tam bawił nas zespół Live. Grali na żywo. Z racji młodego wieku chodzę do znajomych na wesela, ale z tym zespołem się spotkałam pierwszy raz. Dla mnie rewelka. Trzech śpiewających panów i zaje..... głos wokalistki. Potem się dowiedziałam, że zespół ten bardzo mało gra w naszym mieście, ponieważ podpisują umowy w całym kraju. A tak na marginesie to 100% muzyki na żywo w O-ce prezentują zespoły : Horyzont, Chłopcy z placu Bema i Live - gdzie ten ostatni na mój gust jest najlepszy.
Gość napisał(a):hej! ja równiez polecam zespol Live oraz Takt z Wyszkowa. Ostatnio bawiłam się na weselu w augustyniaku w wojciechowicach i bylo fajowo. perzede wszystkim super goscie i muza, jedzonko... no i \"drink bar\" z super drineczkami...miam.:) {usmiech}{ok}

Gość

21-10-2007, 20:08
#8
hej! ja równiez polecam zespol Live oraz Takt z Wyszkowa. Ostatnio bawiłam się na weselu w augustyniaku w wojciechowicach i bylo fajowo. perzede wszystkim super goscie i muza, jedzonko... no i \"drink bar\" z super drineczkami...miam.:) {usmiech}{ok}
Gość napisał(a):[b] Tylko i wyłącznie \"SKarabeusz\" - zespół jest rewelacyjny. Zabawa do białego rana. Potrafią zagrać dosłownie wszystko!! Jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. Grali u nas w Przasnyszu. Poprostu rewelacja! Polecamy! {usmiech}

Gość

21-10-2007, 21:02
#9
[b] Tylko i wyłącznie \"SKarabeusz\" - zespół jest rewelacyjny. Zabawa do białego rana. Potrafią zagrać dosłownie wszystko!! Jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. Grali u nas w Przasnyszu. Poprostu rewelacja! Polecamy! {usmiech}
Gość napisał(a):tak czytam i czytam... Kto mi wytlumaczy 100 % na żywo??? Bo widze że tylko kapele które posiadają w składzie bębniarza i basiste uważane są za 100 % na żywo!! Widzialem kapele które grają  z mp3 i nie bede wypowiadal sie które to, ale są tu wymienione te tzw. 100 % na żywo, gdzie to zauważyłem bedąc na imprezie że perkusista i basista wsłuc***e sie w muze która leci i udaje że to on gra!! Jedyne praktycznie co gra taki basista i perkusista na żywo to toasty, tzw przerywniki i oczepiny. Reszta leci z mp3. I to jest dla mnie chore!Z tych 100 % na żywo na pewno nie poleciłbym Live! Przyznam szczerze że najlepszy jest w nim tylko perkusista!!! :) Reszta sie umywa. Polecam juz bardziej Horyzont lub Chopaków z Placu Bema, chociaz jeśli chodzi o wesela ich repertuar musi chociaż podobać się młodym bo inaczej porażka.

Gość

21-10-2007, 21:28
#10
tak czytam i czytam... Kto mi wytlumaczy 100 % na żywo??? Bo widze że tylko kapele które posiadają w składzie bębniarza i basiste uważane są za 100 % na żywo!! Widzialem kapele które grają  z mp3 i nie bede wypowiadal sie które to, ale są tu wymienione te tzw. 100 % na żywo, gdzie to zauważyłem bedąc na imprezie że perkusista i basista wsłuc***e sie w muze która leci i udaje że to on gra!! Jedyne praktycznie co gra taki basista i perkusista na żywo to toasty, tzw przerywniki i oczepiny. Reszta leci z mp3. I to jest dla mnie chore!Z tych 100 % na żywo na pewno nie poleciłbym Live! Przyznam szczerze że najlepszy jest w nim tylko perkusista!!! :) Reszta sie umywa. Polecam juz bardziej Horyzont lub Chopaków z Placu Bema, chociaz jeśli chodzi o wesela ich repertuar musi chociaż podobać się młodym bo inaczej porażka.
Gość napisał(a):P.S. Zdradze Wam jedną nazwe zespołu który tak 100 % gra na żywo!! Ale by nie oczerniać lokalnych zespołów podam nazwe zespołu który czesto w Ostrołęce gra a pochodzi z Łomży - FIRMA. Ktoś kto gra zauważy różnice.Podać ostrołęcki tzw 100 % na żywo??

Gość

21-10-2007, 21:32
#11
P.S. Zdradze Wam jedną nazwe zespołu który tak 100 % gra na żywo!! Ale by nie oczerniać lokalnych zespołów podam nazwe zespołu który czesto w Ostrołęce gra a pochodzi z Łomży - FIRMA. Ktoś kto gra zauważy różnice.Podać ostrołęcki tzw 100 % na żywo??
Gość napisał(a):Widać tutaj że część piszących to same zespoły!! Ale Skarabeusz to nie jest niestety warty grzechu... Dla mnie  porażka. Wiem że każdemu podobać może się co innego ale taką jak u mnie odwalili lipe to szok. Krasak chyba wie gdzie... Jednym słowem nie polecam!

Gość

21-10-2007, 21:39
#12
Widać tutaj że część piszących to same zespoły!! Ale Skarabeusz to nie jest niestety warty grzechu... Dla mnie  porażka. Wiem że każdemu podobać może się co innego ale taką jak u mnie odwalili lipe to szok. Krasak chyba wie gdzie... Jednym słowem nie polecam!
Gość napisał(a):Ostrołęcki zespól który gra w stu procentach na żywo to \"Klezmersi\"

Gość

22-10-2007, 10:52
#13
Ostrołęcki zespól który gra w stu procentach na żywo to \"Klezmersi\"
Gość napisał(a):polecam braci czartoryskich z rzekunia .tylko nie pamietam jak ich zespol sie nazywa bywalam na weselach gdzie grali i spiewaja naprawde fajnie repertuar mozna z nimi ustalic..a i co najwazniesze spiewaja na zywo nie robia dlugich przerw..goraco polecam

Gość

23-10-2007, 14:29
#14
polecam braci czartoryskich z rzekunia .tylko nie pamietam jak ich zespol sie nazywa bywalam na weselach gdzie grali i spiewaja naprawde fajnie repertuar mozna z nimi ustalic..a i co najwazniesze spiewaja na zywo nie robia dlugich przerw..goraco polecam
Gość napisał(a):a jesli chodzi o sale to fajna jest arkadia...a aa i slizna est sala na zakladach miesnych warto pojechac i zobaczyc bo rzeciez nic nie tracisz....

Gość

23-10-2007, 14:32
#15
a jesli chodzi o sale to fajna jest arkadia...a aa i slizna est sala na zakladach miesnych warto pojechac i zobaczyc bo rzeciez nic nie tracisz....
Gość napisał(a):Dzieki za odpowiedzi o zajazdzie Hubus {usmiech}

Gość

23-10-2007, 22:52
#16
Dzieki za odpowiedzi o zajazdzie Hubus {usmiech}
Gość napisał(a):A ja byłam 2 razy na weselach w tym Hubusie i  razy było inaczej.Z tego co się orientuję to na początku był kiepski szef kuchni i dlatego jedzenie było takie sobie, ale jak byłam ostatnio 2 tyg temu jedzenie było super. Wszystko dosłownie znikało z talerzy. A sale rzeczywiście CUDOWNE, wszystko nowe, świeże, ekstra. Obsługa naptrawdę profesjonalna. A jeżeli chodzi o poprawiny to rzeczywiście są do 19. I wiesz z jednej strony ich rozumiem bo to nie dom weselny tylko hotel który na co dzień funkconuje i imprez na pewno maja bo sale są super.

Gość

24-10-2007, 11:06
#17
A ja byłam 2 razy na weselach w tym Hubusie i  razy było inaczej.Z tego co się orientuję to na początku był kiepski szef kuchni i dlatego jedzenie było takie sobie, ale jak byłam ostatnio 2 tyg temu jedzenie było super. Wszystko dosłownie znikało z talerzy. A sale rzeczywiście CUDOWNE, wszystko nowe, świeże, ekstra. Obsługa naptrawdę profesjonalna. A jeżeli chodzi o poprawiny to rzeczywiście są do 19. I wiesz z jednej strony ich rozumiem bo to nie dom weselny tylko hotel który na co dzień funkconuje i imprez na pewno maja bo sale są super.
Gość napisał(a):UWAGA  !!!!!Na  salę \'\'NAD NARWIĄ\"były\" Titanic\"TRAGEDIA!!!!!

Gość

24-10-2007, 13:31
#18
UWAGA  !!!!!Na  salę \'\'NAD NARWIĄ\"były\" Titanic\"TRAGEDIA!!!!!
Gość napisał(a):DLACZEGO BYŁO W TITANIKU TRAGICZNIE / MOJ KUMPEL MA TAM NIEDLUGO WESELE?PROSZE O SZCZEGOLY?

Gość

24-10-2007, 23:17
#19
DLACZEGO BYŁO W TITANIKU TRAGICZNIE / MOJ KUMPEL MA TAM NIEDLUGO WESELE?PROSZE O SZCZEGOLY?
Gość napisał(a):ja też bym prosiła o konkrety dotyczące dawnego tytanika bo planuje tam swoje wesele a nie chce się w coś wkopać

Gość

25-10-2007, 10:40
#20
ja też bym prosiła o konkrety dotyczące dawnego tytanika bo planuje tam swoje wesele a nie chce się w coś wkopać

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 35 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów