Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-POMÓŻCIE!!

Założony przez mariusz1988
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 35 dalej
Gość napisał(a):[quote=Gość]Lepiej uważajcie na zespół Vertim. Dwóch członków zespołu podpisuje umowy z klientami i może zdarzyć się tak że będą mieli dwa wesela w tym samym czasie.[/quote]oj tak tak ja 2 tyg przed weselem dowiedziałam sie ze zespół nie zagra na weselu bo były 2 umowy podpisane na jeden dzien. zostałam na lodzie a członkowie zespołu nie raczyli mi pomoc. {dobani}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}

Gość

05-07-2007, 13:12
#1
[quote=Gość]Lepiej uważajcie na zespół Vertim. Dwóch członków zespołu podpisuje umowy z klientami i może zdarzyć się tak że będą mieli dwa wesela w tym samym czasie.[/quote]oj tak tak ja 2 tyg przed weselem dowiedziałam sie ze zespół nie zagra na weselu bo były 2 umowy podpisane na jeden dzien. zostałam na lodzie a członkowie zespołu nie raczyli mi pomoc. {dobani}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}
Gość napisał(a):Super grający i śpiewający zespół czyli REMIX{usmiech}Polecam.

Gość

05-07-2007, 14:34
#2
Super grający i śpiewający zespół czyli REMIX{usmiech}Polecam.
Gość napisał(a):Witam! Odradzam Vertim :( sami mielismy brac ich na nasze weslele, dali płytke do posłuchania, i tam super spiewali, nie mogłam pzrestac słuchac, juz mielismy podpisac umowe, ale chcielismy jeszcze zobaczyc jakas kasete z wesela gdzie spiewali, i wtedy WIELKIE ROZCZAROWANIE :( strasznie, playback,zabawy oczepinowe niezbyt prowadzone i w ogole, nie wiedzieleimsy jak uciec zeby nie podpisywac umowy, szok:)A wszystko dlatego ze chłopak z zespołu ma własne studio i nagrywa piosenki na profesjonalnym sprzęcie gdzie wykasowuje szmery i inne niedoskonałosci, a "na żywo" szok :)  a znaleźlismy naprawde super zespół. Nazywa sie ATEST i jest z okolic OStrołeki, my bylismy bardzo zadowoleni z nich, juz grali na jednym weselu w mojej rodzinie, teraz beda grali znów we wrzesniu, my bardzo sie z tego cieszymy i nasi goscie weselni widac tez byli z nich zadowolenia. Zespół składa sie z 5 osób ( 4 meżczyzn+kobietka ). W 100% na zywo. Wszystko dograne w drobnych szczególach. można wszytsko super dogadac, zabawy tez takie jak chcecie, czegos nie chcecie -nie ma, nie ma robienia posmiewiska z młodych:) POLECAM ich serdecznie, nie bedziecie zawiedzeni. Jesli chcecie kontakt napiszcie na EWCIA_OKA@poczta.onet.pl - podam namiary :)

Gość

06-07-2007, 08:30
#3
Witam! Odradzam Vertim :( sami mielismy brac ich na nasze weslele, dali płytke do posłuchania, i tam super spiewali, nie mogłam pzrestac słuchac, juz mielismy podpisac umowe, ale chcielismy jeszcze zobaczyc jakas kasete z wesela gdzie spiewali, i wtedy WIELKIE ROZCZAROWANIE :( strasznie, playback,zabawy oczepinowe niezbyt prowadzone i w ogole, nie wiedzieleimsy jak uciec zeby nie podpisywac umowy, szok:)A wszystko dlatego ze chłopak z zespołu ma własne studio i nagrywa piosenki na profesjonalnym sprzęcie gdzie wykasowuje szmery i inne niedoskonałosci, a "na żywo" szok :)  a znaleźlismy naprawde super zespół. Nazywa sie ATEST i jest z okolic OStrołeki, my bylismy bardzo zadowoleni z nich, juz grali na jednym weselu w mojej rodzinie, teraz beda grali znów we wrzesniu, my bardzo sie z tego cieszymy i nasi goscie weselni widac tez byli z nich zadowolenia. Zespół składa sie z 5 osób ( 4 meżczyzn+kobietka ). W 100% na zywo. Wszystko dograne w drobnych szczególach. można wszytsko super dogadac, zabawy tez takie jak chcecie, czegos nie chcecie -nie ma, nie ma robienia posmiewiska z młodych:) POLECAM ich serdecznie, nie bedziecie zawiedzeni. Jesli chcecie kontakt napiszcie na EWCIA_OKA@poczta.onet.pl - podam namiary :)
Gość napisał(a):Troszkę to dziwne, ponieważ zaraz po wejsciu na sale to rodzice składaja życzenia. nie wyobrazam sobie zeby na moim weselu wlasciciele sali pierwsi skladali zyczenia. pozdrawiam.Z tego co się orientuję to rodzice składają życzenia młodym zaraz po wyjściu z kościoła - chyba, że aż im tak śpieszno na salę... Z reguły witają młodych chlebem i solą przed salą także właściciele sali mogą jako pierwsi złożyć zyczenia na sali

Gość

06-07-2007, 09:22
#4
Troszkę to dziwne, ponieważ zaraz po wejsciu na sale to rodzice składaja życzenia. nie wyobrazam sobie zeby na moim weselu wlasciciele sali pierwsi skladali zyczenia. pozdrawiam.Z tego co się orientuję to rodzice składają życzenia młodym zaraz po wyjściu z kościoła - chyba, że aż im tak śpieszno na salę... Z reguły witają młodych chlebem i solą przed salą także właściciele sali mogą jako pierwsi złożyć zyczenia na sali
Gość napisał(a):Polecam zespół Onyx z Ostrowii Mazowieckiej.Muzyka na żywo-nie jakieś dico polo tylko fajna muza!Zespół sympatyczny,wszystko można dogadać(oczepiny) i mało przerw w graniu-prawie nie ma kiedy wypić {mruga}.Grał u mnie w rodzinie i do 3 rano parkiet był pełny-prawie wszyscy cały czas się bawili.Naprawdę polecam!!!Mogę też polecić Chłopców z Placu Bema-również muzyka na żywo i wszysko w porząku.

Gość

20-09-2007, 12:18
#5
Polecam zespół Onyx z Ostrowii Mazowieckiej.Muzyka na żywo-nie jakieś dico polo tylko fajna muza!Zespół sympatyczny,wszystko można dogadać(oczepiny) i mało przerw w graniu-prawie nie ma kiedy wypić {mruga}.Grał u mnie w rodzinie i do 3 rano parkiet był pełny-prawie wszyscy cały czas się bawili.Naprawdę polecam!!!Mogę też polecić Chłopców z Placu Bema-również muzyka na żywo i wszysko w porząku.
Gość napisał(a):ja Chlopców z placu broni nie polecam.Moim zdaniem grają strasznie.Grali u mojej siostry to duzo osob sie zmylo tuz po polnocy i wszyscy jednoglosnie mowili ze zespol do bani {jezyk} Polecam zespol AIRON#mezczyzn i dziewczyna {usmiech}Naprawde graja the best !!!!

Gość

20-09-2007, 18:49
#6
ja Chlopców z placu broni nie polecam.Moim zdaniem grają strasznie.Grali u mojej siostry to duzo osob sie zmylo tuz po polnocy i wszyscy jednoglosnie mowili ze zespol do bani {jezyk} Polecam zespol AIRON#mezczyzn i dziewczyna {usmiech}Naprawde graja the best !!!!
Gość napisał(a):sdfsdf

Gość

20-09-2007, 23:06
#7
sdfsdf
Gość napisał(a):Ja polecam zespół muzyczny TEXONIC z Ostrołęki. Grali u nas w tym roku. Kiedyś grali w 5 osobowym składzie ale aktualnie skład jest 3 osobowy. Super zabawa taneczna i biesiada przy stołach. Oczepiny mieliśmy omówione w najdokładniejszych szczegółach. Żadnych przykrych niespodzianek. Sale to polecam ZIELONY ZAKĄTEK w Susku Starym. Nowo otwarta w tym roku. Sami mieliśmy w Hotelu Zbyszko ale tam nie polecam. Natomiast w Susku bawiliśmy sie na weselu. Sala i żarcie extra.

Gość

21-09-2007, 08:36
#8
Ja polecam zespół muzyczny TEXONIC z Ostrołęki. Grali u nas w tym roku. Kiedyś grali w 5 osobowym składzie ale aktualnie skład jest 3 osobowy. Super zabawa taneczna i biesiada przy stołach. Oczepiny mieliśmy omówione w najdokładniejszych szczegółach. Żadnych przykrych niespodzianek. Sale to polecam ZIELONY ZAKĄTEK w Susku Starym. Nowo otwarta w tym roku. Sami mieliśmy w Hotelu Zbyszko ale tam nie polecam. Natomiast w Susku bawiliśmy sie na weselu. Sala i żarcie extra.
Gość napisał(a):Byle nie sala KQADRANS!!! Jest kiepawo - obsługa chamska i małoprofesjonalna.Katering nie za specjalny :(Wybrałbym Augustyniaka

Gość

21-09-2007, 08:38
#9
Byle nie sala KQADRANS!!! Jest kiepawo - obsługa chamska i małoprofesjonalna.Katering nie za specjalny :(Wybrałbym Augustyniaka
Gość napisał(a):czy ktoś robił wesele w \"kwadransie\" mam ochote zamówić tą sale ale tro9che sie obawiam

Gość

21-09-2007, 17:34
#10
czy ktoś robił wesele w \"kwadransie\" mam ochote zamówić tą sale ale tro9che sie obawiam
Gość napisał(a):zespół chłopce z placu bema czy jakos tak.... nie nadaje sie!!! u mnie w rodzinie grali raz na weselu to było najgorsze co mogło być.. !!!!!!!!{dobani}{dobani}

Gość

21-09-2007, 21:51
#11
zespół chłopce z placu bema czy jakos tak.... nie nadaje sie!!! u mnie w rodzinie grali raz na weselu to było najgorsze co mogło być.. !!!!!!!!{dobani}{dobani}
Gość napisał(a):nic dobrego okwadransie nie slyszalem:( chyba lepiej wybrac cos innego

Gość

24-09-2007, 00:41
#12
nic dobrego okwadransie nie slyszalem:( chyba lepiej wybrac cos innego
Gość napisał(a):dla mnie najlepszy zespół to MEDIUM.jeszcze nigdy nie zawiedli na imprezie

Gość

24-09-2007, 13:20
#13
dla mnie najlepszy zespół to MEDIUM.jeszcze nigdy nie zawiedli na imprezie
Gość napisał(a):orientuje się ktoś jak wychodzą wesela nad narwią w starym tytaniku?

Gość

24-09-2007, 13:21
#14
orientuje się ktoś jak wychodzą wesela nad narwią w starym tytaniku?
Gość napisał(a):Byłem ostatnio na weselu gdzie grali \"chłopcy z placu Bema\" Bardzo mi się podobało!!:) {usmiech}{!}{!}

Gość

24-09-2007, 17:46
#15
Byłem ostatnio na weselu gdzie grali \"chłopcy z placu Bema\" Bardzo mi się podobało!!:) {usmiech}{!}{!}
Gość napisał(a):Zespół: SkarabeuszSala: ArkadiaTyle w temacie :)

Gość

24-09-2007, 21:03
#16
Zespół: SkarabeuszSala: ArkadiaTyle w temacie :)
Gość napisał(a):Skarabeusz??? nigdy w życiu!!! ty chyba ich nie słyszałeś?? Byłeś kiedykolwiek na dancingu w Kisie gdy oni grali?Pewnie byłeś bo sam jesteś członkiem tego zespołu !! :) Polecam sale: Augustyniak, ArkadiaPolecam zespoły: Medium, Horyzont, Texonic, Arion

Gość

24-09-2007, 22:35
#17
Skarabeusz??? nigdy w życiu!!! ty chyba ich nie słyszałeś?? Byłeś kiedykolwiek na dancingu w Kisie gdy oni grali?Pewnie byłeś bo sam jesteś członkiem tego zespołu !! :) Polecam sale: Augustyniak, ArkadiaPolecam zespoły: Medium, Horyzont, Texonic, Arion
Gość napisał(a):Bosz... byłem na dwóch weselach gdzie grał Skarabeusz oraz miałem ich na swoim własnym, bardzo dobry wokal, super gitara i nie grają z mp3 tylko na żywo.

Gość

26-09-2007, 08:57
#18
Bosz... byłem na dwóch weselach gdzie grał Skarabeusz oraz miałem ich na swoim własnym, bardzo dobry wokal, super gitara i nie grają z mp3 tylko na żywo.
Gość napisał(a):Ja też odpuściłbym sobie Skarabeusza!!! Może nie jest tragicznie jak grają ale .... są naprawde lepsze zespoły w Ostrołęce i okolicach. Z wymienionymi wcześniej np. z MEDIUM, TEXONIC, HORYZONT, ARION bedziesz miał naprawde udaną zabawe.

Gość

26-09-2007, 12:26
#19
Ja też odpuściłbym sobie Skarabeusza!!! Może nie jest tragicznie jak grają ale .... są naprawde lepsze zespoły w Ostrołęce i okolicach. Z wymienionymi wcześniej np. z MEDIUM, TEXONIC, HORYZONT, ARION bedziesz miał naprawde udaną zabawe.
Gość napisał(a):medium i sala ABC, Mediumy jeszcze nigdy nas nie zawiedli

Gość

27-09-2007, 08:41
#20
medium i sala ABC, Mediumy jeszcze nigdy nas nie zawiedli

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 35 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów