Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-POMÓŻCIE!!

Założony przez mariusz1988
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 35 dalej
Gość napisał(a):Zaliczka czy zadatek bo to też ma znaczenie?

Gość

16-11-2007, 07:21
#1
Zaliczka czy zadatek bo to też ma znaczenie?
Jarek K. napisał(a):[quote=]a ja mysle ze jesli rezygnuje sie rok przed weselem to zaliczke powinno sie oddac szczególnie ze pracy muzykom nie brakuje. to poprostu wychowanie dobre nakazuje bo nic innego[/quote]Zaliczka czy zadatek?! Obstaję dla dobra ogółu – może oni nie ,,pisate” ? W tym przypadku nie jest to, aż tak istotne !!! Wyraźnie nie ma zgody obu stron !!! Nie wnikaj, więc bo to nie forum prawnicze ale jak chcecie to kodeks określa to tak:• jeśli umowa zostaje rozwiązana z winy konsumenta, zaliczka pozostaje u usługodawcy !!!!!!!!!!!!• jeśli umowę rozwiąże usługodawca, jest on oczywiście zobowiązany do zwrotu pobranej zaliczki. Bo inaczej to po co brać te zaliczki ?! Aby je później zwracać ?! Znam ciekawsze zajęcia. Często zdarza się, że aby podpisać tzw. umowę zespół musi się zaprezentować tzn. zorganizować (np. poszczególni jego członkowie mieszkają w różnych miastach, przerywają urlopy, czy po prostu ,,marnują” swój prywatny czas ) aby dojechać na umówione spotkanie. Czy nie należy im się za to jakaś rekompensata ?! Decydować się przed zapłatą a nie następnie bezczelnie oczekiwać zwrotu 100zł.( a tu np. pięć osób straciło popołudnie, nadźwigało się sprzętu, straciło pieniądze na paliwo ...a jak bym np. jechał na spotkanie i zapłacił 500zł mandatu to mi zwróci para młoda ?!)  Moim zdaniem nie ma to nic wspólnego z dobrym wychowaniem !Wesela powinni organizować ludzie odpowiedzialni. A nie ... !!! Jak byś się czuł(a) olana przez zespół ( bo mamy wesele w lepszej sali, za lepszą kasę lub gdzie jest ładniejsza pani młoda?!) i oddaje 100zł !!! MYŚLEĆ TO NIE BOLI !!!{dobani}

Jarek K.

Wpisów: 2
Dołączył: 14.11.2007
16-11-2007, 13:08
#2
[quote=]a ja mysle ze jesli rezygnuje sie rok przed weselem to zaliczke powinno sie oddac szczególnie ze pracy muzykom nie brakuje. to poprostu wychowanie dobre nakazuje bo nic innego[/quote]Zaliczka czy zadatek?! Obstaję dla dobra ogółu – może oni nie ,,pisate” ? W tym przypadku nie jest to, aż tak istotne !!! Wyraźnie nie ma zgody obu stron !!! Nie wnikaj, więc bo to nie forum prawnicze ale jak chcecie to kodeks określa to tak:• jeśli umowa zostaje rozwiązana z winy konsumenta, zaliczka pozostaje u usługodawcy !!!!!!!!!!!!• jeśli umowę rozwiąże usługodawca, jest on oczywiście zobowiązany do zwrotu pobranej zaliczki. Bo inaczej to po co brać te zaliczki ?! Aby je później zwracać ?! Znam ciekawsze zajęcia. Często zdarza się, że aby podpisać tzw. umowę zespół musi się zaprezentować tzn. zorganizować (np. poszczególni jego członkowie mieszkają w różnych miastach, przerywają urlopy, czy po prostu ,,marnują” swój prywatny czas ) aby dojechać na umówione spotkanie. Czy nie należy im się za to jakaś rekompensata ?! Decydować się przed zapłatą a nie następnie bezczelnie oczekiwać zwrotu 100zł.( a tu np. pięć osób straciło popołudnie, nadźwigało się sprzętu, straciło pieniądze na paliwo ...a jak bym np. jechał na spotkanie i zapłacił 500zł mandatu to mi zwróci para młoda ?!)  Moim zdaniem nie ma to nic wspólnego z dobrym wychowaniem !Wesela powinni organizować ludzie odpowiedzialni. A nie ... !!! Jak byś się czuł(a) olana przez zespół ( bo mamy wesele w lepszej sali, za lepszą kasę lub gdzie jest ładniejsza pani młoda?!) i oddaje 100zł !!! MYŚLEĆ TO NIE BOLI !!!{dobani}
Gość napisał(a):Całkowicie sie z Tobą Jarku zgadzam :) {ok}{jezyk}

Gość

16-11-2007, 18:40
#3
Całkowicie sie z Tobą Jarku zgadzam :) {ok}{jezyk}
Gość napisał(a):a czy ktos był na małej sali w HUBUSie bo z tego co patrze to kazdy wypowiada sie o dużej sali.

Gość

18-11-2007, 19:19
#4
a czy ktos był na małej sali w HUBUSie bo z tego co patrze to kazdy wypowiada sie o dużej sali.
Gość napisał(a):WitamMa ktoś może namiary na stronkę Zielonego zakątku w Starym Susku?

Gość

18-11-2007, 23:26
#5
WitamMa ktoś może namiary na stronkę Zielonego zakątku w Starym Susku?
Gość napisał(a):już mam :) super jest ta stronka Pozdrawiam twórców

Gość

18-11-2007, 23:28
#6
już mam :) super jest ta stronka Pozdrawiam twórców
Gość napisał(a):83.3.160.42 Wysłany: 2007-11-18, 23:26:39 [odpowiedź z cytatem]WitamMa ktoś może namiary na stronkę Zielonego zakątku w Starym Susku?do góry 83.3.160.42 Wysłany: 2007-11-18, 23:28:56 [odpowiedź z cytatem]już mam :) super jest ta stronka Pozdrawiam twórcówdo góry LUDZIE SĄ JEDNAK NIESAMOWICI ,NO I CI TWÓRCY ONI TO W OGÓLE DEBEŚCIARSCY

Gość

19-11-2007, 09:04
#7
83.3.160.42 Wysłany: 2007-11-18, 23:26:39 [odpowiedź z cytatem]WitamMa ktoś może namiary na stronkę Zielonego zakątku w Starym Susku?do góry 83.3.160.42 Wysłany: 2007-11-18, 23:28:56 [odpowiedź z cytatem]już mam :) super jest ta stronka Pozdrawiam twórcówdo góry LUDZIE SĄ JEDNAK NIESAMOWICI ,NO I CI TWÓRCY ONI TO W OGÓLE DEBEŚCIARSCY
Gość napisał(a): czy ktos był na małej sali w HUBUSie bo z tego co patrze to kazdy wypowiada sie o dużej sali.

Gość

19-11-2007, 11:12
#8
czy ktos był na małej sali w HUBUSie bo z tego co patrze to kazdy wypowiada sie o dużej sali.
Gość napisał(a):a jaka jest ta strona?

Gość

22-11-2007, 07:38
#9
a jaka jest ta strona?
Gość napisał(a):www.zielonyzakatek.net

Gość

22-11-2007, 13:13
#10
www.zielonyzakatek.net
Gość napisał(a):Kto gra u Augustyniaka na sylwku?{co}

Gość

27-11-2007, 15:01
#11
Kto gra u Augustyniaka na sylwku?{co}
Gość napisał(a):W Augustyniaku gra zespół Galileo.Ale nie ma już miejsc.

Gość

27-11-2007, 18:41
#12
W Augustyniaku gra zespół Galileo.Ale nie ma już miejsc.
Gość napisał(a):szkoda... za późno sie obudziłem..{zly}

Gość

27-11-2007, 21:24
#13
szkoda... za późno sie obudziłem..{zly}
Gość napisał(a):cyt. \"Decydować się przed zapłatą a nie następnie bezczelnie oczekiwać zwrotu 100zł.( a tu np. pięć osób straciło popołudnie, nadźwigało się sprzętu, straciło pieniądze na paliwo ...a jak bym np. jechał na spotkanie i zapłacił 500zł mandatu to mi zwróci para młoda ?!)  Moim zdaniem nie ma to nic wspólnego z dobrym wychowaniem ! \" --- z a j e b i s t a  kapela rok wcześniej ćwiczy przed   c h a ł t u r ą  --- Pan Jarek K. ma naprawdę poczucie humoru. W życiu bywa różnie, ale rezygnacja z rocznym wyprzedzeniem to B E Z C Z E L N O Ś Ć  no i jeszcze domagać się zwrotu 100zł. a z czego P. Jarek dzieci wykarmi ?, ostatnią stówę odda, za rok chałtury nie zagra - naprawdę bezczelność !!! Widziałem też wcześniej, że dobrze kombinuje z tymi wpisami tylko brak troszkę wiedzy  z informatyki - polecam się troszkę dokształcić !pozdrawiamKONKURENCJA{mruga}

Gość

27-11-2007, 23:42
#14
cyt. \"Decydować się przed zapłatą a nie następnie bezczelnie oczekiwać zwrotu 100zł.( a tu np. pięć osób straciło popołudnie, nadźwigało się sprzętu, straciło pieniądze na paliwo ...a jak bym np. jechał na spotkanie i zapłacił 500zł mandatu to mi zwróci para młoda ?!)  Moim zdaniem nie ma to nic wspólnego z dobrym wychowaniem ! \" --- z a j e b i s t a  kapela rok wcześniej ćwiczy przed   c h a ł t u r ą  --- Pan Jarek K. ma naprawdę poczucie humoru. W życiu bywa różnie, ale rezygnacja z rocznym wyprzedzeniem to B E Z C Z E L N O Ś Ć  no i jeszcze domagać się zwrotu 100zł. a z czego P. Jarek dzieci wykarmi ?, ostatnią stówę odda, za rok chałtury nie zagra - naprawdę bezczelność !!! Widziałem też wcześniej, że dobrze kombinuje z tymi wpisami tylko brak troszkę wiedzy  z informatyki - polecam się troszkę dokształcić !pozdrawiamKONKURENCJA{mruga}
Gość napisał(a):Ty się KONKURENCJA odczep od Jarka K. !! To stary hard rokowiec jest. Z dawien dawna ostro krytykował granie po chałturach, obrażał tych co po nich grają a teraz prosze - zmienił nastawienie do muzyki.

Gość

28-11-2007, 23:02
#15
Ty się KONKURENCJA odczep od Jarka K. !! To stary hard rokowiec jest. Z dawien dawna ostro krytykował granie po chałturach, obrażał tych co po nich grają a teraz prosze - zmienił nastawienie do muzyki.
Gość napisał(a):Witam! czy ktoś może coś wie na temat zespołu Impact z Ostrołęki? gdzie można ich usłyszeć ?

Gość

29-11-2007, 11:30
#16
Witam! czy ktoś może coś wie na temat zespołu Impact z Ostrołęki? gdzie można ich usłyszeć ?
Gość napisał(a):o co chodzi z odwoływaniem sylwka w borowiku?

Gość

29-11-2007, 13:17
#17
o co chodzi z odwoływaniem sylwka w borowiku?
Gość napisał(a):Podobno p.Hryniewska nie zdąży na czas przygotować obiektu{dobani}{!}

Gość

29-11-2007, 20:55
#18
Podobno p.Hryniewska nie zdąży na czas przygotować obiektu{dobani}{!}
Gość napisał(a):Witam a ja bym bardzo poleciła zespół Foton z centrum. Wyśmienicie grają, umieją bardzo dobrze zorganizować zabawę żeby nikt się nie nudził i nie siedział. Naprawde gorąco polecam.{ok}{usmiech}

Gość

01-12-2007, 12:51
#19
Witam a ja bym bardzo poleciła zespół Foton z centrum. Wyśmienicie grają, umieją bardzo dobrze zorganizować zabawę żeby nikt się nie nudził i nie siedział. Naprawde gorąco polecam.{ok}{usmiech}
Gość napisał(a):Ja polecam zespół TEXONIC - rewelacjaPozdrawiam

Gość

01-12-2007, 21:21
#20
Ja polecam zespół TEXONIC - rewelacjaPozdrawiam

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 35 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów