Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-POMÓŻCIE!!

Założony przez mariusz1988
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 35 dalej
Gość napisał(a):ok.Jaki zespól Ciebie interesuje, czy na 100% żywiec czyli perka,klawisze gitary, czy playback. Byłem na weselu na ul. Warszawskiej za salonem samochodowym po prawej stronie na Warszawę, grał tam zespół czterech facetów na żywo nazywają się \"Klezmersi\" to chyba starzy dancingowcy bo brzmienie jak na żywą kapelę fantastyczne, jak chcesz ich namiary zpytaj się obsługę tej sali weselnej. A tak nawiasem to wszystkiego najlepszego we wspólnym dalszym życiu.

Gość

27-09-2007, 20:24
#1
ok.Jaki zespól Ciebie interesuje, czy na 100% żywiec czyli perka,klawisze gitary, czy playback. Byłem na weselu na ul. Warszawskiej za salonem samochodowym po prawej stronie na Warszawę, grał tam zespół czterech facetów na żywo nazywają się \"Klezmersi\" to chyba starzy dancingowcy bo brzmienie jak na żywą kapelę fantastyczne, jak chcesz ich namiary zpytaj się obsługę tej sali weselnej. A tak nawiasem to wszystkiego najlepszego we wspólnym dalszym życiu.
Gość napisał(a):Hej ja bym proponowała sale niezapominajke i zespol muzyczne nastroje sa po prostu rewelacja i mam  tez namiary na dobrego kamerzyste ja szukalam  przez poltora roku tego wszystkiego ale wiem ze bede zadowolona wszystko juz przetestowane jak bedziesz chcial pogadac to napisz na forum swoje gg a ja sie odezwe i dam namiary jak by co

Gość

27-09-2007, 21:25
#2
Hej ja bym proponowała sale niezapominajke i zespol muzyczne nastroje sa po prostu rewelacja i mam  tez namiary na dobrego kamerzyste ja szukalam  przez poltora roku tego wszystkiego ale wiem ze bede zadowolona wszystko juz przetestowane jak bedziesz chcial pogadac to napisz na forum swoje gg a ja sie odezwe i dam namiary jak by co
Gość napisał(a):Hej ja bym proponowała sale niezapominajke i zespol muzyczne nastroje sa po prostu rewelacja i mam  tez namiary na dobrego kamerzyste ja szukalam  przez poltora roku tego wszystkiego ale wiem ze bede zadowolona wszystko juz przetestowane jak bedziesz chcial pogadac to napisz na forum swoje gg a ja sie odezwe i dam namiary jak by co

Gość

27-09-2007, 21:26
#3
Hej ja bym proponowała sale niezapominajke i zespol muzyczne nastroje sa po prostu rewelacja i mam  tez namiary na dobrego kamerzyste ja szukalam  przez poltora roku tego wszystkiego ale wiem ze bede zadowolona wszystko juz przetestowane jak bedziesz chcial pogadac to napisz na forum swoje gg a ja sie odezwe i dam namiary jak by co
Gość napisał(a):TROCHĘ MNIE TO ŚMIESZY JAK PRZY OKAZJI \"NIBY POMOCY\"JEDNE KAPELE \"NADAJĄ\" NA INNE.SĄ KAPELE GORSZE I LEPSZE I KAŻDA MA SWOICH SŁUCHACZY.A PROPOS Z TYM GRANIEM NA ŻYWO NIEKTÓRYCH KAPEL TO MOŻNA WIELE POWIEDZIEĆ.WIDZIAŁEM SAM ZESPOŁY, KTÓRE GRAJĄ NA ŻYWO DO GODZ.22 A POTEM JUŻ ODPALAJĄ STACJĘ 3,5 CALA.ZESPOŁY,KTÓRE GRAJĄ Z MP 3  BRZMIĄ O WIELE LEPIEJ,BO MUZYKA JEST JAK Z RADIA.OCZYWIŚCIE JEST JESZCZE SPRAWA WOKALU.ZESPÓŁ \"NA ŻYWO\" BIERZE ZA USŁUGĘ 2-2,5 TYS.NATOMIAST PLAYBECK MOŻNA MIEĆ JUŻ OD 1 TYS.MOŻNA RÓWNIEŻ WZIĄĆ ZESPÓŁ :TRĄBKA ,HARMONIA ,SKRZYPCE I BĘBEN,TYLKO CO WTEDY ZROBIĄ LMŁODZI LUDZIE? ...BEZ KOMENTARZA.KAŻDY ZESPÓŁ MA SWOICH ODBIORCÓW I ZAWSZE TAK BĘDZIE,WIĘC PANOWIE KAPELMISTRZE TROCHĘ WIĘCEJ SZACUNKU JEDNI DLA DRUGICH!   POZDRAWIAM I ŻYCZĘ OWOCNYCH POSZUKIWAŃ,AUTOROWI PYTANIA.NIE BĘDĘ SIĘ PRZEDSTAWIAŁ ,PONIEWAŻ SAM JESTEM Z ZESPOŁU,KTÓREGO NA SZCZĘŚCIE NIKT TU NIE WYMIENIŁ.

Gość

28-09-2007, 15:06
#4
TROCHĘ MNIE TO ŚMIESZY JAK PRZY OKAZJI \"NIBY POMOCY\"JEDNE KAPELE \"NADAJĄ\" NA INNE.SĄ KAPELE GORSZE I LEPSZE I KAŻDA MA SWOICH SŁUCHACZY.A PROPOS Z TYM GRANIEM NA ŻYWO NIEKTÓRYCH KAPEL TO MOŻNA WIELE POWIEDZIEĆ.WIDZIAŁEM SAM ZESPOŁY, KTÓRE GRAJĄ NA ŻYWO DO GODZ.22 A POTEM JUŻ ODPALAJĄ STACJĘ 3,5 CALA.ZESPOŁY,KTÓRE GRAJĄ Z MP 3  BRZMIĄ O WIELE LEPIEJ,BO MUZYKA JEST JAK Z RADIA.OCZYWIŚCIE JEST JESZCZE SPRAWA WOKALU.ZESPÓŁ \"NA ŻYWO\" BIERZE ZA USŁUGĘ 2-2,5 TYS.NATOMIAST PLAYBECK MOŻNA MIEĆ JUŻ OD 1 TYS.MOŻNA RÓWNIEŻ WZIĄĆ ZESPÓŁ :TRĄBKA ,HARMONIA ,SKRZYPCE I BĘBEN,TYLKO CO WTEDY ZROBIĄ LMŁODZI LUDZIE? ...BEZ KOMENTARZA.KAŻDY ZESPÓŁ MA SWOICH ODBIORCÓW I ZAWSZE TAK BĘDZIE,WIĘC PANOWIE KAPELMISTRZE TROCHĘ WIĘCEJ SZACUNKU JEDNI DLA DRUGICH!   POZDRAWIAM I ŻYCZĘ OWOCNYCH POSZUKIWAŃ,AUTOROWI PYTANIA.NIE BĘDĘ SIĘ PRZEDSTAWIAŁ ,PONIEWAŻ SAM JESTEM Z ZESPOŁU,KTÓREGO NA SZCZĘŚCIE NIKT TU NIE WYMIENIŁ.
Gość napisał(a):Jak tu można mówić o brzmieniu i graniu odtwarzając muzykę z mp3. Można ewentualnie połączyć dyskotekę dla młodzieży i żywą muzykę dla doroślejszych.Podchodzę do parapeciarza i mówię zagraj walca, a on głupia mina.Tacy są teraz grajkowie. Czyli albo decydujesz się na typową żywą kapelę ale nie miałczących kotów tylko z dobrym brzmieniem i warsztatem muzycznym, bo wesele to wyższa ranga imprezy niż zwykła dyskoteka albo facet z mikrofonem i płytkami ale dla mnie to już z wesela robi się pub.I jeszcze raz powtarzam nie ma grania z mp3 i MD to są to tylko podkłady i \"ala muzycy\" nie nadużywajcie słów jesteśmy zespołem muzycznym i gramy z MD.Pozdrawiam.

Gość

29-09-2007, 11:52
#5
Jak tu można mówić o brzmieniu i graniu odtwarzając muzykę z mp3. Można ewentualnie połączyć dyskotekę dla młodzieży i żywą muzykę dla doroślejszych.Podchodzę do parapeciarza i mówię zagraj walca, a on głupia mina.Tacy są teraz grajkowie. Czyli albo decydujesz się na typową żywą kapelę ale nie miałczących kotów tylko z dobrym brzmieniem i warsztatem muzycznym, bo wesele to wyższa ranga imprezy niż zwykła dyskoteka albo facet z mikrofonem i płytkami ale dla mnie to już z wesela robi się pub.I jeszcze raz powtarzam nie ma grania z mp3 i MD to są to tylko podkłady i \"ala muzycy\" nie nadużywajcie słów jesteśmy zespołem muzycznym i gramy z MD.Pozdrawiam.
Gość napisał(a):JAK KOLEGA CHCE WIEDZIEĆ TO 70% ZESPOŁÓW GRAJĄCYCH NA ŻYWO GRA Z PLAYBACKU A WMÓWIĆ TO KOMUŚ KTO SIĘ NIE ZNA JEST ŁATWO.GRAJĄ NIE Z MP3 I MD ALE ZE STACJI 3,5 CALA.A POZA TYM W MOIM PRZYPADKU PRZESZEDŁEM WSZYSTKIE ETAPY: OD GRANIA NA ŻYWO ,POPRZEZ KEYBOARD DO MP3.TRZEBA IŚĆ Z POSTĘPEM.I LICZY SIĘ JESZCZE JEDNA RZECZ-KASA!GRASZ ZA MNIEJ A ZARABIASZ WIĘCEJ.W KOŃCU TRZEBA Z CZEGOŚ ŻYĆ.POZDRAWIAM.

Gość

29-09-2007, 15:14
#6
JAK KOLEGA CHCE WIEDZIEĆ TO 70% ZESPOŁÓW GRAJĄCYCH NA ŻYWO GRA Z PLAYBACKU A WMÓWIĆ TO KOMUŚ KTO SIĘ NIE ZNA JEST ŁATWO.GRAJĄ NIE Z MP3 I MD ALE ZE STACJI 3,5 CALA.A POZA TYM W MOIM PRZYPADKU PRZESZEDŁEM WSZYSTKIE ETAPY: OD GRANIA NA ŻYWO ,POPRZEZ KEYBOARD DO MP3.TRZEBA IŚĆ Z POSTĘPEM.I LICZY SIĘ JESZCZE JEDNA RZECZ-KASA!GRASZ ZA MNIEJ A ZARABIASZ WIĘCEJ.W KOŃCU TRZEBA Z CZEGOŚ ŻYĆ.POZDRAWIAM.
Gość napisał(a):Kolega ma rację liczy się forsa, ale czy to jest postęp raczej cofanie się a nie rozwijanie na polu muzycznym, ale takie są czasy jak słusznie zauważyłeś dzisiaj wszystko można każdemyu wmówić.Pozdrawiam

Gość

30-09-2007, 08:15
#7
Kolega ma rację liczy się forsa, ale czy to jest postęp raczej cofanie się a nie rozwijanie na polu muzycznym, ale takie są czasy jak słusznie zauważyłeś dzisiaj wszystko można każdemyu wmówić.Pozdrawiam
Gość napisał(a):I TU WRESZCIE SIĘ Z TOBĄ ZGODZĘ.PRZEZ TAKIE WYNALAZKI CZŁOWIEK SIE NIE ROZWIJA MUZYCZNIE.A POZA TYM SĄ KAPELE ,GDZIE GRAJĄ TRZY OSOBY I NIKT NIE POTRAFI NA NICZYM GRAĆ! TO JEST DOPIERO PARODIA .NAWET NIE ŚPIEWAJĄ ,TYLKO PUSZCZAJĄ GOTOWCE.SŁYSZAŁEM OD LUDZI NIE ZNAJĄCYCH SIĘ ,JAK MÓWILI ,ŻE ONI TAK POTRAFIĄ GŁOSY ZMIENIAĆ ,ŻE WSZYSTKICH MOGĄ NAŚLADOWAĆ.HE HE.... I ŻEBY BYŁO ŚMIESZNIE TEŻ MAJĄ SWOJĄ PUBLIKĘ I GRAJĄ.POZDRO.

Gość

01-10-2007, 10:23
#8
I TU WRESZCIE SIĘ Z TOBĄ ZGODZĘ.PRZEZ TAKIE WYNALAZKI CZŁOWIEK SIE NIE ROZWIJA MUZYCZNIE.A POZA TYM SĄ KAPELE ,GDZIE GRAJĄ TRZY OSOBY I NIKT NIE POTRAFI NA NICZYM GRAĆ! TO JEST DOPIERO PARODIA .NAWET NIE ŚPIEWAJĄ ,TYLKO PUSZCZAJĄ GOTOWCE.SŁYSZAŁEM OD LUDZI NIE ZNAJĄCYCH SIĘ ,JAK MÓWILI ,ŻE ONI TAK POTRAFIĄ GŁOSY ZMIENIAĆ ,ŻE WSZYSTKICH MOGĄ NAŚLADOWAĆ.HE HE.... I ŻEBY BYŁO ŚMIESZNIE TEŻ MAJĄ SWOJĄ PUBLIKĘ I GRAJĄ.POZDRO.
Gość napisał(a):O JEZU!!!Chłopiec z Placu Bama

Gość

01-10-2007, 11:36
#9
O JEZU!!!Chłopiec z Placu Bama
Gość napisał(a):Tylko mi powiedzcie czemu Wielkie Gwiazdy grają z playbacku? Nawet Vokal jest podlozony? Coprawda ich wlasny, ale jak rozpoznajemy że to playback to czujemy sie oszukani. Mimo to lubimy ten zespol dalej.Moim zdaniem wszystko zależy od tego czy dany zespół korzysta z własnych mid, kar, mp3 czy ściąga je z internetu lub innego  źrodła. Jeżeli sam tworzy utwory to moim zdaniem nie ma przeciwskazań by odtwarzał je na weselach.Kto kiedykolwiek tworzył sample i utwory wie dokładnie ile to jest pracy nad jednym utworem. (czasem nawet tygodnie). Pozdrawiam

Gość

01-10-2007, 22:47
#10
Tylko mi powiedzcie czemu Wielkie Gwiazdy grają z playbacku? Nawet Vokal jest podlozony? Coprawda ich wlasny, ale jak rozpoznajemy że to playback to czujemy sie oszukani. Mimo to lubimy ten zespol dalej.Moim zdaniem wszystko zależy od tego czy dany zespół korzysta z własnych mid, kar, mp3 czy ściąga je z internetu lub innego  źrodła. Jeżeli sam tworzy utwory to moim zdaniem nie ma przeciwskazań by odtwarzał je na weselach.Kto kiedykolwiek tworzył sample i utwory wie dokładnie ile to jest pracy nad jednym utworem. (czasem nawet tygodnie). Pozdrawiam
Gość napisał(a):Wyobraź sobie wielką gwiazdę np. zespól rockowy grający z playbacku, toż to siok,siok.

Gość

02-10-2007, 08:11
#11
Wyobraź sobie wielką gwiazdę np. zespól rockowy grający z playbacku, toż to siok,siok.
Gość napisał(a):Witam. NAJLEPSZA z NAJLEPSZYCH sal {mruga} TYLKO SALA przy Zakładach Mięsnych {usmiech} Jeśli wesele to tylko tam ale problemy z terminami, EXTRA obsługa, PYSZNE JEDZENIE , SALA PRZEśLICZNA, właściciele BARDZO LUDZCY, pomogą I DORADZA WE WSZYSTKIM, NIE MA CWANIACTWA JAK W INNCH SALACH (cena zależna od kursu euro)_takie odpowiedzi słyszalem od włąscicieli sal w Ostrołęce. POLECAM OGLĄDANIE SAL PRZED WESELAMI JAK SA PRZYOZDOBIONE , WTEDY WIDAĆ WSZYSTKO. JESL JESZCZE RAZ BYM MIAL ROBIC WESELE TO TYLKO ZAKłADY MIęSNE - BEZKONKURENCYJNE. {usmiech} SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA WłAŚCICIELI SALI PRZY ZAKŁADACH MIęSNYCH

Gość

02-10-2007, 10:18
#12
Witam. NAJLEPSZA z NAJLEPSZYCH sal {mruga} TYLKO SALA przy Zakładach Mięsnych {usmiech} Jeśli wesele to tylko tam ale problemy z terminami, EXTRA obsługa, PYSZNE JEDZENIE , SALA PRZEśLICZNA, właściciele BARDZO LUDZCY, pomogą I DORADZA WE WSZYSTKIM, NIE MA CWANIACTWA JAK W INNCH SALACH (cena zależna od kursu euro)_takie odpowiedzi słyszalem od włąscicieli sal w Ostrołęce. POLECAM OGLĄDANIE SAL PRZED WESELAMI JAK SA PRZYOZDOBIONE , WTEDY WIDAĆ WSZYSTKO. JESL JESZCZE RAZ BYM MIAL ROBIC WESELE TO TYLKO ZAKłADY MIęSNE - BEZKONKURENCYJNE. {usmiech} SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA WłAŚCICIELI SALI PRZY ZAKŁADACH MIęSNYCH
Gość napisał(a):\"Tylko mi powiedzcie czemu Wielkie Gwiazdy grają z playbacku? Nawet Vokal jest podlozony? Coprawda ich wlasny, ale jak rozpoznajemy że to playback to czujemy sie oszukani.Mimo to lubimy ten zespol dalej.Moim zdaniem wszystko zależy od tego czy dany zespół korzysta z własnych mid, kar, mp3 czy ściąga je z internetu lub innego  źrodła. Jeżeli sam tworzy utwory to moim zdaniem nie ma przeciwskazań by odtwarzał je na weselach.Kto kiedykolwiek tworzył sample i utwory wie dokładnie ile to jest pracy nad jednym utworem. (czasem nawet tygodnie).\"OdpowiadamPonieważ są\"wielkimi gwiazdami\"ps.pokaż mi jedną osobę w ostrolęce która tworzy jak piszesz wlasne mid,kar, itd..........(na wesele jest to ok 140-150 numerów)w swoim krótkim ,lecz treściwym życiu spotkalem wielu parapeciarzy ,ktorzy nie potrafili zagrać  sto lat ,spotkalem i takich którym brakowało tylko pilota ,bo dzięki niemu nie musieli by wstawać od stołu.Takich ,ktorzy potrafią grać spotkalem dwóchChlpiec z Placu Bema

Gość

03-10-2007, 14:24
#13
\"Tylko mi powiedzcie czemu Wielkie Gwiazdy grają z playbacku? Nawet Vokal jest podlozony? Coprawda ich wlasny, ale jak rozpoznajemy że to playback to czujemy sie oszukani.Mimo to lubimy ten zespol dalej.Moim zdaniem wszystko zależy od tego czy dany zespół korzysta z własnych mid, kar, mp3 czy ściąga je z internetu lub innego  źrodła. Jeżeli sam tworzy utwory to moim zdaniem nie ma przeciwskazań by odtwarzał je na weselach.Kto kiedykolwiek tworzył sample i utwory wie dokładnie ile to jest pracy nad jednym utworem. (czasem nawet tygodnie).\"OdpowiadamPonieważ są\"wielkimi gwiazdami\"ps.pokaż mi jedną osobę w ostrolęce która tworzy jak piszesz wlasne mid,kar, itd..........(na wesele jest to ok 140-150 numerów)w swoim krótkim ,lecz treściwym życiu spotkalem wielu parapeciarzy ,ktorzy nie potrafili zagrać  sto lat ,spotkalem i takich którym brakowało tylko pilota ,bo dzięki niemu nie musieli by wstawać od stołu.Takich ,ktorzy potrafią grać spotkalem dwóchChlpiec z Placu Bema
Gość napisał(a):Chłopcze z placu Bema :) przesadzasz ... Znam twoje granie. Znam osoby ktore tworzą sami i te utwory wykorzystują. Nie wiem czy moge publicznie rzucać nazwiskami. Coprawda nie w samiutkiej Ostrołęce mieszkają np. na Findera czy ...ale w okolicach. To że uogólniasz iż wszyscy którzy grają bez perki i basu to nie muzycy (bo tak wnioskuję) to jestes w błędzie. Do niedawna było haslo że ci co na żywo czyli full skład grają to kaszaniarze bo sie mylą, piją i są nieodpowiedzialni. Niektórzy wolą bardziej odpowiedzialny zespół 3 osobowy, z trzema wokalami rozłożonymi na głosy, chórki niż czteroosobowy skład z np. jednym wokalistą śliniącym się do mikrofonu.Jak to mówią każdy kij ma dwa końce. Wg mnie należy pominąć margines jakim jest część kapel 4-5 osobowych kaszaniących każdy utwór jak i ten gdzie ojciec kupi synowi najtansze Casio i odtwarzacz mp3 i gość ten już gra po weselach.Na koniec. Nie obrażajmy się nawzajem bo nie jesteś najlepszy.Pozdrawiam

Gość

03-10-2007, 22:14
#14
Chłopcze z placu Bema :) przesadzasz ... Znam twoje granie. Znam osoby ktore tworzą sami i te utwory wykorzystują. Nie wiem czy moge publicznie rzucać nazwiskami. Coprawda nie w samiutkiej Ostrołęce mieszkają np. na Findera czy ...ale w okolicach. To że uogólniasz iż wszyscy którzy grają bez perki i basu to nie muzycy (bo tak wnioskuję) to jestes w błędzie. Do niedawna było haslo że ci co na żywo czyli full skład grają to kaszaniarze bo sie mylą, piją i są nieodpowiedzialni. Niektórzy wolą bardziej odpowiedzialny zespół 3 osobowy, z trzema wokalami rozłożonymi na głosy, chórki niż czteroosobowy skład z np. jednym wokalistą śliniącym się do mikrofonu.Jak to mówią każdy kij ma dwa końce. Wg mnie należy pominąć margines jakim jest część kapel 4-5 osobowych kaszaniących każdy utwór jak i ten gdzie ojciec kupi synowi najtansze Casio i odtwarzacz mp3 i gość ten już gra po weselach.Na koniec. Nie obrażajmy się nawzajem bo nie jesteś najlepszy.Pozdrawiam
Gość napisał(a):Ja nie napisałem ,że jestem najlepszy , ja nawet nigdy nie powiedziałem ,że jestem najlepszy..................i  nikogo nie obraziłem ,, ale widzę ,że strasznie się napinasz  -spokojnie{mruga}Chłopiec z Placu Bema

Gość

05-10-2007, 12:22
#15
Ja nie napisałem ,że jestem najlepszy , ja nawet nigdy nie powiedziałem ,że jestem najlepszy..................i  nikogo nie obraziłem ,, ale widzę ,że strasznie się napinasz  -spokojnie{mruga}Chłopiec z Placu Bema
Gość napisał(a):No właśnie pęknie jakaś strunka i po herbacie.

Gość

06-10-2007, 09:28
#16
No właśnie pęknie jakaś strunka i po herbacie.
Gość napisał(a): {usmiech} Wiecie moze jaka jest sala w Olszewo Borkach ,,Zajazd Hubus\" ??? Bo chce tam zrobic wesele a niewiem jak tam jest.

Gość

14-10-2007, 20:11
#17
{usmiech} Wiecie moze jaka jest sala w Olszewo Borkach ,,Zajazd Hubus\" ??? Bo chce tam zrobic wesele a niewiem jak tam jest.
Gość napisał(a):jestem swiezo po balecie ktory prowadzil TEXONIC {diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}powiem jedno zajebi**** bylo potrafili rozuszac impreze ...bylem juz na kilku imperezach prowadzonych przez nichi szczerze polecam

Gość

14-10-2007, 21:54
#18
jestem swiezo po balecie ktory prowadzil TEXONIC {diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}powiem jedno zajebi**** bylo potrafili rozuszac impreze ...bylem juz na kilku imperezach prowadzonych przez nichi szczerze polecam
Gość napisał(a):Tak tak zaje****** ale po ilu głębszych ? bo na trzeźwo to szkoda gadać.

Gość

15-10-2007, 13:05
#19
Tak tak zaje****** ale po ilu głębszych ? bo na trzeźwo to szkoda gadać.
Gość napisał(a):,,Zajaz Hubus\" bylam tam raz a weselu bo to nowa otwarto sala jest tam super duża sala  i bardzo ładna :){ok}{ok} Polecam :)

Gość

15-10-2007, 22:34
#20
,,Zajaz Hubus\" bylam tam raz a weselu bo to nowa otwarto sala jest tam super duża sala  i bardzo ładna :){ok}{ok} Polecam :)

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 35 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów