Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-POMÓŻCIE!!

Założony przez mariusz1988
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 35 dalej
Gość napisał(a):[quote=]Widzę dużo wpisów o zespole Klezmersi czy ktoś ma na nich namiary?[/quote]Numeru nie znam , jest zespół P. Marka Burczona mieszka na centrum

Gość

08-11-2007, 10:31
#1
[quote=]Widzę dużo wpisów o zespole Klezmersi czy ktoś ma na nich namiary?[/quote]Numeru nie znam , jest zespół P. Marka Burczona mieszka na centrum
Gość napisał(a):Medium jest z Łęgu

Gość

09-11-2007, 07:35
#2
Medium jest z Łęgu
Gość napisał(a):do KLEZMERSÓW 29 760 60 87 i kom. 608204279 i 668503167

Gość

09-11-2007, 07:42
#3
do KLEZMERSÓW 29 760 60 87 i kom. 608204279 i 668503167
Gość napisał(a):Ok!, dzięki za telefon do Klezmersów

Gość

09-11-2007, 11:06
#4
Ok!, dzięki za telefon do Klezmersów
Gość napisał(a):Witam!Czy ktoś ma kontakt do zespołu TEXONIC wymienionego tu wcześniej??? Byliśmy dwa lata temu na weselu w Sali ARKADIA i strasznie nam sie podobało i sala i zespół, ale młodzi u których byliśmy nie mogą odszukać umowy którą z nimi zawierali. Wiedzą gdzie niby mieszka prowadzący zespół, ale ... on już tam nie mieszka.Jeśli ktoś ma namiary prosze o info. Czytam to forum codziennie.

Gość

10-11-2007, 12:18
#5
Witam!Czy ktoś ma kontakt do zespołu TEXONIC wymienionego tu wcześniej??? Byliśmy dwa lata temu na weselu w Sali ARKADIA i strasznie nam sie podobało i sala i zespół, ale młodzi u których byliśmy nie mogą odszukać umowy którą z nimi zawierali. Wiedzą gdzie niby mieszka prowadzący zespół, ale ... on już tam nie mieszka.Jeśli ktoś ma namiary prosze o info. Czytam to forum codziennie.
Gość napisał(a):Popatrzcie sobie na nr. IP 83.12.190.138. Raz jest uczestnikiem wesela . raz klientem zajazdu Hubus na Borkach.  Po mojemu jawnie przemyślana reklama zespołu \"Klezmersi\". Bawiłam się przy tym zespole w Hubusie . Lokal oki, ale zespół...........? Są w O-ce lepsze kapele na żywca. Moja reakcja na ten zespół -{nie} .

Gość

10-11-2007, 21:32
#6
Popatrzcie sobie na nr. IP 83.12.190.138. Raz jest uczestnikiem wesela . raz klientem zajazdu Hubus na Borkach.  Po mojemu jawnie przemyślana reklama zespołu \"Klezmersi\". Bawiłam się przy tym zespole w Hubusie . Lokal oki, ale zespół...........? Są w O-ce lepsze kapele na żywca. Moja reakcja na ten zespół -{nie} .
Gość napisał(a):naprawdę ktoś z tego IP kombinuje albo nie jest to prywatny komputer

Gość

11-11-2007, 13:38
#7
naprawdę ktoś z tego IP kombinuje albo nie jest to prywatny komputer
Gość napisał(a):kombinuje :){diabelek}

Gość

11-11-2007, 20:37
#8
kombinuje :){diabelek}
Gość napisał(a):[b][i]\"Scarabeusz\" - [/i] to zdecydowanie najlepszy zespół z Ostrołęki i nie tylko! Polecam! Bawilismy się świetnie do samego rana! Potrafią zagrać wszystko! POLECAM!

Gość

12-11-2007, 10:39
#9
[b][i]\"Scarabeusz\" - [/i] to zdecydowanie najlepszy zespół z Ostrołęki i nie tylko! Polecam! Bawilismy się świetnie do samego rana! Potrafią zagrać wszystko! POLECAM!
Gość napisał(a):   O  MÓJ BOŻE...........................tu chyba sami Chałturnicy ,  właściciele sal weselnych piszą....Nie ma co się chajcować  trzeba się cieszyć puki jest robota  , bo przyjdzie jakiś niż demograficzny i koniec, a dancingów nie ma ,a jak są to za 600zł . I wtedy trzeba będzie do jakiej Irlandii  ,albo jeszcze innej Ameryki uciekać , a który umie po amerykańsku śpiewać?-żaden! Dlatego jak to mówią nie srać sobie (za przeproszeniem )w  gitary ,saxofony tudzież inne instrumenty . Tylko grać jak mają was wziąć to wezmą ,a jak nie to i internet nie pomoże .........A chaaa i jeszcze jedno nie zaniżać cen pierdoły bo na chleb niedługo nie zarobimy{usmiech}POZDRAWIAM

Gość

12-11-2007, 11:23
#10
   O  MÓJ BOŻE...........................tu chyba sami Chałturnicy ,  właściciele sal weselnych piszą....Nie ma co się chajcować  trzeba się cieszyć puki jest robota  , bo przyjdzie jakiś niż demograficzny i koniec, a dancingów nie ma ,a jak są to za 600zł . I wtedy trzeba będzie do jakiej Irlandii  ,albo jeszcze innej Ameryki uciekać , a który umie po amerykańsku śpiewać?-żaden! Dlatego jak to mówią nie srać sobie (za przeproszeniem )w  gitary ,saxofony tudzież inne instrumenty . Tylko grać jak mają was wziąć to wezmą ,a jak nie to i internet nie pomoże .........A chaaa i jeszcze jedno nie zaniżać cen pierdoły bo na chleb niedługo nie zarobimy{usmiech}POZDRAWIAM
Gość napisał(a):BYM ZAPOMNIAŁTO bylem ja ;WACŁAW JARZĄBEK CHAŁTURNIK PIERWSZEJ KATEGORII

Gość

12-11-2007, 11:25
#11
BYM ZAPOMNIAŁTO bylem ja ;WACŁAW JARZĄBEK CHAŁTURNIK PIERWSZEJ KATEGORII
Gość napisał(a):święta racja.

Gość

12-11-2007, 11:36
#12
święta racja.
Gość napisał(a):Skarabeusz - Tym gościom mówię stanowcze [b]NIE[/b]!!!!!!

Gość

12-11-2007, 22:48
#13
Skarabeusz - Tym gościom mówię stanowcze [b]NIE[/b]!!!!!!
Gość napisał(a):FAKT.KTOŚ USUWA CAŁKIEM NORMALNE WPISY.WIDOCZNIE FORUJE SWOICH.WYCHODZĘ Z TEJ KLOAKI I WIĘCEJ TU NIE ZAJRZĘ{dobani}

Gość

13-11-2007, 20:28
#14
FAKT.KTOŚ USUWA CAŁKIEM NORMALNE WPISY.WIDOCZNIE FORUJE SWOICH.WYCHODZĘ Z TEJ KLOAKI I WIĘCEJ TU NIE ZAJRZĘ{dobani}
Jarek K. napisał(a):[quote=]Skarabeusz - Tym gościom mówię stanowcze [b]NIE[/b]!!!!!![/quote]Witam !!!Nazywam się Jarosław K. i jestem jedną z osób wchodzących w skład zespołu muzycznego Skarabeusz, który widzę jest na tym forum dosyć popularny. Szczerze mówiąc już wcześniej dochodziły mnie słuchy, że ktoś próbuje psuć opinie naszej grupie ale nie brałem tego do siebie, ponieważ mam masę ciekawszych zajęć niż zajmować się pseudo dyskusjami z ludźmi, którzy nie potrafią się przedstawić. Natomiast kiedy dostałem informację, że nie tylko nasza formacja ale ja osobiście zostałem wywołany do odpowiedzi postanowiłem zająć stanowisko w tej sprawie i po zapoznaniu się z lekturą pragnę podzielić się moimi spostrzeżeniami oraz ustosunkować się do, niektórych wypowiedzi. ,, Widać tutaj że część piszących to same zespoły!! Ale Skarabeusz to nie jest niestety warty grzechu... Dla mnie  porażka. Wiem że każdemu podobać może się co innego ale taką jak u mnie odwalili lipe to szok. Krasak chyba wie gdzie... Jednym słowem nie polecam! ”Zdecydowanie proszę o sprecyzowanie wypowiedzi i konkretne określenie miejsca oraz terminu gdzie Twoim zdaniem nie wywiązaliśmy się z umowy bądź nie spełniliśmy oczekiwań państwa młodych. Na forum lub e – mail krajar@wp.pl. Jednocześnie oznajmiam, że początkiem Twojej porażki to był ten komentarz a Krasak to nie napis na dropsach !!!.Teraz odnośnie kombinowania i adresów IP. Śmiać mi się chce z pewnych komentarzy ale nie będę się koncentrował na tym co nie dotyczy naszej grupy.  Nie trzeba być Sherlockiem  Holmesem aby zorientować się, że część treści tu zamieszczanych i dotyczących zespołu Skarabeusz jest wysyłane z jednego serwera do którego podłączonych jest kilka komputerów. Wysoce prawdopodobne więc jest, że są one formułowane przez jedną i to samą osobę, która po prostu prowokuje komentarze. Ktoś formułuje pozytywną opinie i natychmiast jest negatywna riposta. Nie ładnie. Na razie to są jedynie moje przypuszczenia ale graniczące z pewnością.IP 83.16.8.34,  83.16.8.35,  83.16.8.36,  83.16.8.38 Zróbmy więc krótkie dochodzenie i analizujmy dalej wypowiedzi, które moim zdaniem nie są przypadkowe. Kolejny wątek dotyczący naszego zespołu jaki chciałbym poruszyć jest następujący:,, Skarabeusz??? nigdy w życiu!!! ty chyba ich nie słyszałeś?? Byłeś kiedykolwiek na dancingu w Kisie gdy oni grali?Pewnie byłeś bo sam jesteś członkiem tego zespołu !! :) ”Zainteresowanym, szczególnie tym, którzy mnie nie znają oznajmiam, że nigdy nie ośmieliłbym się sam sobie formułować jakiekolwiek komentarze, chodź nie ukrywam, że mam ku temu sprzyjające okoliczności. (kilkanaście dostępnych komputerów).Zauważyłem, że osoby kiedy czują się anonimowo chętnie biorą się za krytykę zagadnień, o których zupełnie nie mają pojęcia. Twórca tego forum wyraźnie pytał o zespół na wesele a tu koleś wyjeżdża z opinią z księżyca aby tylko kogoś oczernić. Otóż ,, mój drogi ”(zakładam, że masz jaja) dancing a wesele to imprezy o zupełnie innym charakterze. Nie chcę mi się na ten temat rozpisywać. Z drugiej strony organizatorom w/w chyba nasze usługi odpowiadały jeżeli graliśmy tam kilka sezonów i dopiero po naszej rezygnacji kolejni wykonawcy doprowadzili do tego co się tam teraz dzieje. Uważam, że jest to bezmyślne porównanie i radzę nie krytykować zagadnień, o których nie masz rzetelnej wiedzy aby nie powiedzieć pojęcia. Jednocześnie przyznaję, że masz tupet, ale chyba nie za wysokie IQ.Nie chciałbym być nieskromny ale nawet jeżeli zdarzy się, że wszyscy goście nie są w 100% usatysfakcjonowani to na pewno jeżeli ,,odwalilibyśmy lipę” to coś bym na ten temat wiedział. Kapelom proponuję więcej dyskrecji i obiektywizmu. Niech faktyczne organizatorzy i uczestnicy imprez nas oceniają. Lepiej będzie jak to oni a nie przypadek zdecyduje o wyborze kapeli, lokalu, kamerzysty, fotografa itp. itd. Jednak, pomijając repertuar oraz umiejętności muzyczne uważam, że nie mniej istotna jest tzw. konferansjerka tj. poziom, kultura prowadzenia uroczystości. Często to te elementy decydują o powodzeniu danej uroczystości. Ktoś kto ma trochę wyobraźni zdaje sobie sprawę, że na weselu gdzie bywa zwykle kilkaset osób może znaleźć się osoba, w której gusta nie trafimy. Chodzi jednak o to aby większość gości była zadowolona. Po prostu są imprezy lepsze i gorsze, z których my też mniej lub bardziej jesteśmy zadowoleni a na pewne niuanse po prostu nie mamy wpływu - to się czuje po wielu latach w branży. Organizatorzy natomiast powinni sobie zdawać sprawę z faktu, że wesele to nie festiwal Eurowizji czy Filharmonia Narodowa. Reasumując w/w komentarze mam nadzieję, że wkrótce przedstawię państwu tajemniczą osobę, która systematycznie oczernia naszą grupę … Oj będzie wstyd !!!Do zobaczenia w realu ( i nie chodzi mi o discount ) – pozdrawiam konkurencję J.K.

Jarek K.

Wpisów: 2
Dołączył: 14.11.2007
14-11-2007, 13:53
#15
[quote=]Skarabeusz - Tym gościom mówię stanowcze [b]NIE[/b]!!!!!![/quote]Witam !!!Nazywam się Jarosław K. i jestem jedną z osób wchodzących w skład zespołu muzycznego Skarabeusz, który widzę jest na tym forum dosyć popularny. Szczerze mówiąc już wcześniej dochodziły mnie słuchy, że ktoś próbuje psuć opinie naszej grupie ale nie brałem tego do siebie, ponieważ mam masę ciekawszych zajęć niż zajmować się pseudo dyskusjami z ludźmi, którzy nie potrafią się przedstawić. Natomiast kiedy dostałem informację, że nie tylko nasza formacja ale ja osobiście zostałem wywołany do odpowiedzi postanowiłem zająć stanowisko w tej sprawie i po zapoznaniu się z lekturą pragnę podzielić się moimi spostrzeżeniami oraz ustosunkować się do, niektórych wypowiedzi. ,, Widać tutaj że część piszących to same zespoły!! Ale Skarabeusz to nie jest niestety warty grzechu... Dla mnie  porażka. Wiem że każdemu podobać może się co innego ale taką jak u mnie odwalili lipe to szok. Krasak chyba wie gdzie... Jednym słowem nie polecam! ”Zdecydowanie proszę o sprecyzowanie wypowiedzi i konkretne określenie miejsca oraz terminu gdzie Twoim zdaniem nie wywiązaliśmy się z umowy bądź nie spełniliśmy oczekiwań państwa młodych. Na forum lub e – mail krajar@wp.pl. Jednocześnie oznajmiam, że początkiem Twojej porażki to był ten komentarz a Krasak to nie napis na dropsach !!!.Teraz odnośnie kombinowania i adresów IP. Śmiać mi się chce z pewnych komentarzy ale nie będę się koncentrował na tym co nie dotyczy naszej grupy.  Nie trzeba być Sherlockiem  Holmesem aby zorientować się, że część treści tu zamieszczanych i dotyczących zespołu Skarabeusz jest wysyłane z jednego serwera do którego podłączonych jest kilka komputerów. Wysoce prawdopodobne więc jest, że są one formułowane przez jedną i to samą osobę, która po prostu prowokuje komentarze. Ktoś formułuje pozytywną opinie i natychmiast jest negatywna riposta. Nie ładnie. Na razie to są jedynie moje przypuszczenia ale graniczące z pewnością.IP 83.16.8.34,  83.16.8.35,  83.16.8.36,  83.16.8.38 Zróbmy więc krótkie dochodzenie i analizujmy dalej wypowiedzi, które moim zdaniem nie są przypadkowe. Kolejny wątek dotyczący naszego zespołu jaki chciałbym poruszyć jest następujący:,, Skarabeusz??? nigdy w życiu!!! ty chyba ich nie słyszałeś?? Byłeś kiedykolwiek na dancingu w Kisie gdy oni grali?Pewnie byłeś bo sam jesteś członkiem tego zespołu !! :) ”Zainteresowanym, szczególnie tym, którzy mnie nie znają oznajmiam, że nigdy nie ośmieliłbym się sam sobie formułować jakiekolwiek komentarze, chodź nie ukrywam, że mam ku temu sprzyjające okoliczności. (kilkanaście dostępnych komputerów).Zauważyłem, że osoby kiedy czują się anonimowo chętnie biorą się za krytykę zagadnień, o których zupełnie nie mają pojęcia. Twórca tego forum wyraźnie pytał o zespół na wesele a tu koleś wyjeżdża z opinią z księżyca aby tylko kogoś oczernić. Otóż ,, mój drogi ”(zakładam, że masz jaja) dancing a wesele to imprezy o zupełnie innym charakterze. Nie chcę mi się na ten temat rozpisywać. Z drugiej strony organizatorom w/w chyba nasze usługi odpowiadały jeżeli graliśmy tam kilka sezonów i dopiero po naszej rezygnacji kolejni wykonawcy doprowadzili do tego co się tam teraz dzieje. Uważam, że jest to bezmyślne porównanie i radzę nie krytykować zagadnień, o których nie masz rzetelnej wiedzy aby nie powiedzieć pojęcia. Jednocześnie przyznaję, że masz tupet, ale chyba nie za wysokie IQ.Nie chciałbym być nieskromny ale nawet jeżeli zdarzy się, że wszyscy goście nie są w 100% usatysfakcjonowani to na pewno jeżeli ,,odwalilibyśmy lipę” to coś bym na ten temat wiedział. Kapelom proponuję więcej dyskrecji i obiektywizmu. Niech faktyczne organizatorzy i uczestnicy imprez nas oceniają. Lepiej będzie jak to oni a nie przypadek zdecyduje o wyborze kapeli, lokalu, kamerzysty, fotografa itp. itd. Jednak, pomijając repertuar oraz umiejętności muzyczne uważam, że nie mniej istotna jest tzw. konferansjerka tj. poziom, kultura prowadzenia uroczystości. Często to te elementy decydują o powodzeniu danej uroczystości. Ktoś kto ma trochę wyobraźni zdaje sobie sprawę, że na weselu gdzie bywa zwykle kilkaset osób może znaleźć się osoba, w której gusta nie trafimy. Chodzi jednak o to aby większość gości była zadowolona. Po prostu są imprezy lepsze i gorsze, z których my też mniej lub bardziej jesteśmy zadowoleni a na pewne niuanse po prostu nie mamy wpływu - to się czuje po wielu latach w branży. Organizatorzy natomiast powinni sobie zdawać sprawę z faktu, że wesele to nie festiwal Eurowizji czy Filharmonia Narodowa. Reasumując w/w komentarze mam nadzieję, że wkrótce przedstawię państwu tajemniczą osobę, która systematycznie oczernia naszą grupę … Oj będzie wstyd !!!Do zobaczenia w realu ( i nie chodzi mi o discount ) – pozdrawiam konkurencję J.K.
Gość napisał(a):Ja trochę wcześniej  niż  ty doszedłem do wniosku ,że szkoda gadać ,a raczej pisać na ten temat.......i przypomniało mi się mądre zdanie które kiedyś gdzieś słyszałem\"Nie dyskutuj  zd****EM najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu , a następnie przegada....\"dlatego szkoda  zdrowia...........POZDRAWIAM W.JARZĄBEK chłopiec z placu bema

Gość

14-11-2007, 14:49
#16
Ja trochę wcześniej  niż  ty doszedłem do wniosku ,że szkoda gadać ,a raczej pisać na ten temat.......i przypomniało mi się mądre zdanie które kiedyś gdzieś słyszałem\"Nie dyskutuj  zd****EM najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu , a następnie przegada....\"dlatego szkoda  zdrowia...........POZDRAWIAM W.JARZĄBEK chłopiec z placu bema
Gość napisał(a):Sie Jarosław K. napisał. :) Czyżby to brat Lecha K. ????

Gość

15-11-2007, 12:45
#17
Sie Jarosław K. napisał. :) Czyżby to brat Lecha K. ????
Gość napisał(a):jezeli zamawiacie zespół \"vertim\" to uważajcie bo zaliczki juz wam nie zwrócą. nieładnie{zly}

Gość

15-11-2007, 18:42
#18
jezeli zamawiacie zespół \"vertim\" to uważajcie bo zaliczki juz wam nie zwrócą. nieładnie{zly}
Gość napisał(a):Zaliczki zobowiązują do czegoś. Jeżeli zespół zobowiązał się zagrać na \"waszym\" przyjęciu weselnym to bierze tzw. [b]zaliczkę[/b]. Jeśli natomiast sami z niego zrezygnujecie (już po wpłacie zaliczki) to zaliczka przepada. Bynajmniej ja tak sądzę. [color=#ff0000]Pozdrawiam[/color] {mruga}

Gość

15-11-2007, 18:50
#19
Zaliczki zobowiązują do czegoś. Jeżeli zespół zobowiązał się zagrać na \"waszym\" przyjęciu weselnym to bierze tzw. [b]zaliczkę[/b]. Jeśli natomiast sami z niego zrezygnujecie (już po wpłacie zaliczki) to zaliczka przepada. Bynajmniej ja tak sądzę. [color=#ff0000]Pozdrawiam[/color] {mruga}
Gość napisał(a):a ja mysle ze jesli rezygnuje sie rok przed weselem to zaliczke powinno sie oddac szczególnie ze pracy muzykom nie brakuje. to poprostu wychowanie dobre nakazuje bo nic innego

Gość

15-11-2007, 21:54
#20
a ja mysle ze jesli rezygnuje sie rok przed weselem to zaliczke powinno sie oddac szczególnie ze pracy muzykom nie brakuje. to poprostu wychowanie dobre nakazuje bo nic innego

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 35 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów