Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-POMÓŻCIE!!

Założony przez mariusz1988
strony: wstecz 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 35 dalej
Gość napisał(a):Nie rozumiem pytania \"O co chodzi z nową wokalistką?\". Zespół Impakt ma nową wokalistkę. Świetnie śpiewa, ma szeroka skalę, ładny i mocny głos. Ja już ją słyszałam, chciałam tylko zapytać o Wasze opinie na ten temat{usmiech}

Gość

15-12-2007, 02:45
#1
Nie rozumiem pytania \"O co chodzi z nową wokalistką?\". Zespół Impakt ma nową wokalistkę. Świetnie śpiewa, ma szeroka skalę, ładny i mocny głos. Ja już ją słyszałam, chciałam tylko zapytać o Wasze opinie na ten temat{usmiech}
Gość napisał(a):A ja polecam zespół Bayer Full. Tylko zeby oni zagrali to trzeba miec kase. Pozdrawiam

Gość

15-12-2007, 19:41
#2
A ja polecam zespół Bayer Full. Tylko zeby oni zagrali to trzeba miec kase. Pozdrawiam
Gość napisał(a):Remont jest OK. Grali na moim weselu. Na pewno na żywo grają i śpiewają. Różnorodny repertuar od rokowego, popwego, po biesiadę przy stołach. Są drodzy, ale warto. POLECAMAnia z Ostrołeki

Gość

15-12-2007, 21:26
#3
Remont jest OK. Grali na moim weselu. Na pewno na żywo grają i śpiewają. Różnorodny repertuar od rokowego, popwego, po biesiadę przy stołach. Są drodzy, ale warto. POLECAMAnia z Ostrołeki
Gość napisał(a):reymont ....stary starzem , dobry zespół

Gość

19-12-2007, 20:21
#4
reymont ....stary starzem , dobry zespół
Gość napisał(a):tylko nie na zakładach mięsnych.JEDZENIE MAKABRA{dobani}

Gość

20-12-2007, 15:39
#5
tylko nie na zakładach mięsnych.JEDZENIE MAKABRA{dobani}
Gość napisał(a):Dobre jest jedzenie w Zakładach! Mi smakuje!{ok}

Gość

20-12-2007, 17:52
#6
Dobre jest jedzenie w Zakładach! Mi smakuje!{ok}
Gość napisał(a):mi tez :) smaczne {ok}

Gość

20-12-2007, 18:05
#7
mi tez :) smaczne {ok}
Gość napisał(a):czytając te wypowiedzi troszkę się załamuje:(:( chyba wy sami nie znacie prawdy o zespole Medium, przecież to oni śpiewają z playbacku i to nie swojego:):):) wiem bo nie raz słyszałam vokal kolegi ale nie z tego zespołu:):) uważam że to co robią są to ciosy poniżej pasa. ale każdy wie co robi i ma swoje zdanie. pozdraiwiam

Gość

23-12-2007, 00:15
#8
czytając te wypowiedzi troszkę się załamuje:(:( chyba wy sami nie znacie prawdy o zespole Medium, przecież to oni śpiewają z playbacku i to nie swojego:):):) wiem bo nie raz słyszałam vokal kolegi ale nie z tego zespołu:):) uważam że to co robią są to ciosy poniżej pasa. ale każdy wie co robi i ma swoje zdanie. pozdraiwiam
Gość napisał(a):co do tego że dziewczyna z verimu śpiewa z playbacku to ktoś jest w wielki błędzie znam ją bardzo dobrze i prowadze z nią warsztaty ze spiewu. więc proponyuje jak ktoś nie wiem to niech nie gada głupot bo aż się wymiotować chce

Gość

23-12-2007, 00:21
#9
co do tego że dziewczyna z verimu śpiewa z playbacku to ktoś jest w wielki błędzie znam ją bardzo dobrze i prowadze z nią warsztaty ze spiewu. więc proponyuje jak ktoś nie wiem to niech nie gada głupot bo aż się wymiotować chce
Gość napisał(a):może na warsztatach tak, bo śmiać mi się chce, że na warsztatach też by śpiewała z playbacku, no ale na wichurach szkoda głosu dla motłochu i tak zapłacą.{chytry}

Gość

23-12-2007, 10:01
#10
może na warsztatach tak, bo śmiać mi się chce, że na warsztatach też by śpiewała z playbacku, no ale na wichurach szkoda głosu dla motłochu i tak zapłacą.{chytry}
Gość napisał(a):Ale ludzie macie problemy! bierze sie to na co kogo stać, chcesz dobre jedzenie musisz zaplacić, jak zapłacisz to obojetnie w jakim lokalu bedzie ci smakowało, a jak bęndziesz się szczypać to i w augustyniku z niczego ci dobrego jedzenia nie zrobją, tak samo sprawa wygląda z kapelą !

Gość

23-12-2007, 19:46
#11
Ale ludzie macie problemy! bierze sie to na co kogo stać, chcesz dobre jedzenie musisz zaplacić, jak zapłacisz to obojetnie w jakim lokalu bedzie ci smakowało, a jak bęndziesz się szczypać to i w augustyniku z niczego ci dobrego jedzenia nie zrobją, tak samo sprawa wygląda z kapelą !
Gość napisał(a):Moim zdaniem najlepszy zespół to KRAFT beda grali na moim weselichu POLECAM!!!{usmiech}{usmiech}

Gość

27-12-2007, 14:28
#12
Moim zdaniem najlepszy zespół to KRAFT beda grali na moim weselichu POLECAM!!!{usmiech}{usmiech}
Gość napisał(a):No to sie ciesz! Bo ja ich na swoją impreze napewno nie wezmę!!!! Kwestia gustu!! O gustach sie nie dyskutuje więc sie dalej nie wypowiadam.

Gość

28-12-2007, 20:52
#13
No to sie ciesz! Bo ja ich na swoją impreze napewno nie wezmę!!!! Kwestia gustu!! O gustach sie nie dyskutuje więc sie dalej nie wypowiadam.
Gość napisał(a):ja do medium nie mam najmniejszego ale, to że grają z playbacku to fakt ale nie wiem gdzie ty ich słyszałaś bo ja byłam na kilku weselach gdzie oni grali i śpiewali na żywo, może masz jakieś zwidy

Gość

31-12-2007, 18:28
#14
ja do medium nie mam najmniejszego ale, to że grają z playbacku to fakt ale nie wiem gdzie ty ich słyszałaś bo ja byłam na kilku weselach gdzie oni grali i śpiewali na żywo, może masz jakieś zwidy
Gość napisał(a):macie jakieś namiary na auta tzn samochód do ślubu??jak możecie dajcie znać proszę przyszła panna młoda

Gość

02-01-2008, 16:39
#15
macie jakieś namiary na auta tzn samochód do ślubu??jak możecie dajcie znać proszę przyszła panna młoda
Gość napisał(a):A ja polecam zespół Selen. Grali na moim weselu. było super.Polecam.Pozdrawiam.

Gość

02-01-2008, 18:28
#16
A ja polecam zespół Selen. Grali na moim weselu. było super.Polecam.Pozdrawiam.
Gość napisał(a):z Ostrowi Maz ? {jezyk}

Gość

03-01-2008, 00:27
#17
z Ostrowi Maz ? {jezyk}
Gość napisał(a):Nie polecam Zajazdu Hubus na jakąkolwiek imprezę. W tym roku osobiście przekonałam się o braku profesjonalizmu organizatora balu sylwestrowego {dobani}. Opinie na ten temat można sprawdzić na forum dotyczącym tego wydarzenia.

Gość

03-01-2008, 11:11
#18
Nie polecam Zajazdu Hubus na jakąkolwiek imprezę. W tym roku osobiście przekonałam się o braku profesjonalizmu organizatora balu sylwestrowego {dobani}. Opinie na ten temat można sprawdzić na forum dotyczącym tego wydarzenia.
Gość napisał(a):{ok}{usmiech}sala AUGUSTYNIAK  A ZESPÓŁ MAMZEL GRAŁ U NAS GOŚCIE SUPER SIĘ BAWILI!!!

Gość

03-01-2008, 19:29
#19
{ok}{usmiech}sala AUGUSTYNIAK  A ZESPÓŁ MAMZEL GRAŁ U NAS GOŚCIE SUPER SIĘ BAWILI!!!
Gość napisał(a):Zespól jest z Drążdżewa koło Krasnosielca.Dla zainteresowanych podaję ich stronę www.zm-selen.pl. aprawdę warto posłuchać.

Gość

04-01-2008, 20:23
#20
Zespól jest z Drążdżewa koło Krasnosielca.Dla zainteresowanych podaję ich stronę www.zm-selen.pl. aprawdę warto posłuchać.

strony: wstecz 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 35 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów