Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-POMÓŻCIE!!

Założony przez mariusz1988
strony: wstecz 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 35 dalej
Gość napisał(a):To jeśli tak każdy poleca to moje typy są następujące:1.Chłopcy z placu Bema{ok}2.Skrabeusze{ok}Pozdro{mruga}

Gość

02-12-2007, 11:46
#1
To jeśli tak każdy poleca to moje typy są następujące:1.Chłopcy z placu Bema{ok}2.Skrabeusze{ok}Pozdro{mruga}
Gość napisał(a):Ja polecam zespół Kraft. Naoprawdę zagrali na moim weselu rewelacyjnie{mruga}

Gość

02-12-2007, 11:52
#2
Ja polecam zespół Kraft. Naoprawdę zagrali na moim weselu rewelacyjnie{mruga}
Gość napisał(a):No to ja też przedstawie swoje typy zespołów ostrołęckich :)1. Medium2. Horyzont3. Texonic4. Foton5. Arion6. SkarabeuszJakbym wybierał to w tej kolejności. PozdrawiamDawny grajek

Gość

02-12-2007, 12:04
#3
No to ja też przedstawie swoje typy zespołów ostrołęckich :)1. Medium2. Horyzont3. Texonic4. Foton5. Arion6. SkarabeuszJakbym wybierał to w tej kolejności. PozdrawiamDawny grajek
Gość napisał(a):A ktory znich gra na żywo?, czy to znowu jakaś przemyslana reklama.{chytry}

Gość

02-12-2007, 18:36
#4
A ktory znich gra na żywo?, czy to znowu jakaś przemyslana reklama.{chytry}
Gość napisał(a):grające na żywo:1.Horyzont2.LIVE3.Chłopcy z placu Bema4.KLIN5.Echo6.Skarabeusze...co do innych nie wiem:)

Gość

02-12-2007, 23:28
#5
grające na żywo:1.Horyzont2.LIVE3.Chłopcy z placu Bema4.KLIN5.Echo6.Skarabeusze...co do innych nie wiem:)
Gość napisał(a):Chłopcy z Placu Bema -Byłam na weselu, wrażenia niesamowite !Luz na scenie ,profesjonalizm,krótkie przerwy.....{ok}

Gość

04-12-2007, 11:54
#6
Chłopcy z Placu Bema -Byłam na weselu, wrażenia niesamowite !Luz na scenie ,profesjonalizm,krótkie przerwy.....{ok}
Gość napisał(a):Ja osobiście mogę polecić HORYZONT , spotkałem się z nimi na weselu kilka razi i po latach w końcu i u mnie zagrali. Potrafią grać a nie puszczać tylko szlagiery oklepane. Dla mnie git nie lobię  Disco Polo i dla mnie mieli super muzę. Dla każdego coś dobrego polecam pobrać próbki demo od zespołów i ja mam taka niepisana zasadę ze jak coś mi tyko nie podpasuje przy pierwszym kontakcie to nie nawiązuje współpracy. Wole czasem zapłacić więcej niż potem się stresować że coś jest nie tak.PozdrawiamPiotr

Gość

04-12-2007, 15:34
#7
Ja osobiście mogę polecić HORYZONT , spotkałem się z nimi na weselu kilka razi i po latach w końcu i u mnie zagrali. Potrafią grać a nie puszczać tylko szlagiery oklepane. Dla mnie git nie lobię  Disco Polo i dla mnie mieli super muzę. Dla każdego coś dobrego polecam pobrać próbki demo od zespołów i ja mam taka niepisana zasadę ze jak coś mi tyko nie podpasuje przy pierwszym kontakcie to nie nawiązuje współpracy. Wole czasem zapłacić więcej niż potem się stresować że coś jest nie tak.PozdrawiamPiotr
Gość napisał(a):MOIM ZDANIEM NAJLEPSZE BEZ WCIENIA WĄTPLIWOŚCI SĄ ZESPOŁY:-BEHEMOTH-MORBID ANGEL  MOGĘ ŚMIAŁO POLECIĆ,ALE PEWNIE MAJĄ JUŻ ZAJĘTE {diabelek}

Gość

04-12-2007, 21:07
#8
MOIM ZDANIEM NAJLEPSZE BEZ WCIENIA WĄTPLIWOŚCI SĄ ZESPOŁY:-BEHEMOTH-MORBID ANGEL  MOGĘ ŚMIAŁO POLECIĆ,ALE PEWNIE MAJĄ JUŻ ZAJĘTE {diabelek}
Gość napisał(a):Zespół \"Klin\" nie gra na weselach{!}{!}{!}

Gość

09-12-2007, 12:08
#9
Zespół \"Klin\" nie gra na weselach{!}{!}{!}
Gość napisał(a):{smutny}A to szkoda a to szkoda.

Gość

09-12-2007, 14:00
#10
{smutny}A to szkoda a to szkoda.
Gość napisał(a):{wstyd} Nie wiedziałam, że zespół Klin jest tak bardzo lubiany:D

Gość

10-12-2007, 16:47
#11
{wstyd} Nie wiedziałam, że zespół Klin jest tak bardzo lubiany:D
Gość napisał(a):Zajazd HUBUS nie jest w Olszewie Borkach tylko w Grabowie

Gość

11-12-2007, 13:54
#12
Zajazd HUBUS nie jest w Olszewie Borkach tylko w Grabowie
Gość napisał(a):Ktos sie pytal o zespół \"IMPACT\" moim zdaniem grają Zaj***scie...;)) slyszalem osobiscie i ogladalem pare wesel gdzie wlaśnie oni grali... i naprawde rewelacjaa...Od razu mówię że nie grają na żywo ale uważam że taki zespół jest lepszy niż na żywo a to dlatego że zagrają wszystko a nie same jakieś stare kawałki... Słyszalem już nie jeden zespół na żywo i np. najnowsza piosenka to \"Szalona\" heh.... no niewiem zresztą każdy ma inny gust..to  tylee...Bardzo Bardzo polecam..;))

Gość

11-12-2007, 17:17
#13
Ktos sie pytal o zespół \"IMPACT\" moim zdaniem grają Zaj***scie...;)) slyszalem osobiscie i ogladalem pare wesel gdzie wlaśnie oni grali... i naprawde rewelacjaa...Od razu mówię że nie grają na żywo ale uważam że taki zespół jest lepszy niż na żywo a to dlatego że zagrają wszystko a nie same jakieś stare kawałki... Słyszalem już nie jeden zespół na żywo i np. najnowsza piosenka to \"Szalona\" heh.... no niewiem zresztą każdy ma inny gust..to  tylee...Bardzo Bardzo polecam..;))
Gość napisał(a):A z nową wokalistką, czy ze starą{chytry}? Bo zespół \"Impakt\" od kilku miesięcy ma nową wokalistkę.

Gość

11-12-2007, 19:59
#14
A z nową wokalistką, czy ze starą{chytry}? Bo zespół \"Impakt\" od kilku miesięcy ma nową wokalistkę.
Gość napisał(a):Przepraszam. \"Impact\"{usmiech}

Gość

11-12-2007, 19:59
#15
Przepraszam. \"Impact\"{usmiech}
Gość napisał(a):oj koleś muszę Cię wyprowadzić z błędu. Nie każda kapela grająca na żywo gra stare kawałki...:) :) zdarzają sie i takie które tętnią nowościami ..heh.. W zespołach ostrołęckich można takie znaleźć.. ale nie chce być stronniczy i nie będę robić reklamy niepotrzebnie. [size=18]Pozdro[/size]{diabelek}

Gość

11-12-2007, 22:46
#16
oj koleś muszę Cię wyprowadzić z błędu. Nie każda kapela grająca na żywo gra stare kawałki...:) :) zdarzają sie i takie które tętnią nowościami ..heh.. W zespołach ostrołęckich można takie znaleźć.. ale nie chce być stronniczy i nie będę robić reklamy niepotrzebnie. [size=18]Pozdro[/size]{diabelek}
Gość napisał(a):Dzięki za opinię odnośnie zespołu Impact.  Tylko o co chodzi z tą \"nową\" wokalistką ? i gdzie można usłyszeć jak grają, bo przyznam szczerze, że mało kto słyszał o tym zespole, a skoro jest taki dobry to dalczego nikt nawet o nim nie wspomniał{co}

Gość

12-12-2007, 08:12
#17
Dzięki za opinię odnośnie zespołu Impact.  Tylko o co chodzi z tą \"nową\" wokalistką ? i gdzie można usłyszeć jak grają, bo przyznam szczerze, że mało kto słyszał o tym zespole, a skoro jest taki dobry to dalczego nikt nawet o nim nie wspomniał{co}
Gość napisał(a):A co sądzicie o sali bankietowej \"ARKADIA\" w Kordowie????{co}Ja jestem zdania, ze bardzo elegancka, a teraz jest remontowana, a przed sala rewelacja.{usmiech}

Gość

14-12-2007, 11:42
#18
A co sądzicie o sali bankietowej \"ARKADIA\" w Kordowie????{co}Ja jestem zdania, ze bardzo elegancka, a teraz jest remontowana, a przed sala rewelacja.{usmiech}
Gość napisał(a):{tak}Ja osobiście miałam wesele w Zajeździe Hubus w sierpniu. Bardzo mi sie podobało.Przyjęcie odbyło sie na małej sali, chociaż na sali było ponad 200 osób. Dużej sali nie zdążli przygotować. Jedzenie super, atmosfera też. {mruga}{usmiech}{jezyk}

Gość

14-12-2007, 11:45
#19
{tak}Ja osobiście miałam wesele w Zajeździe Hubus w sierpniu. Bardzo mi sie podobało.Przyjęcie odbyło sie na małej sali, chociaż na sali było ponad 200 osób. Dużej sali nie zdążli przygotować. Jedzenie super, atmosfera też. {mruga}{usmiech}{jezyk}
Gość napisał(a):Nie znamlepszego zespołu jak Remont z Różana. Są super!!! Grają na żywo, nie piją alkoholu, są bardzo solidni i elastyczni

Gość

14-12-2007, 17:54
#20
Nie znamlepszego zespołu jak Remont z Różana. Są super!!! Grają na żywo, nie piją alkoholu, są bardzo solidni i elastyczni

strony: wstecz 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 35 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów