Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-POMÓŻCIE!!

Założony przez mariusz1988
strony: wstecz 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 35 dalej
Gość napisał(a):Nie polecam zespołu Vertim pseudo szef i zalozyciel to straszny cwaniak,razem z tym drugim wyladaja jak dwa  :\"PATAFIANY\"

Gość

05-01-2008, 00:17
#1
Nie polecam zespołu Vertim pseudo szef i zalozyciel to straszny cwaniak,razem z tym drugim wyladaja jak dwa  :\"PATAFIANY\"
Gość napisał(a):popieram Vertim jest do bani i oszukują

Gość

05-01-2008, 02:22
#2
popieram Vertim jest do bani i oszukują
Gość napisał(a):Przypadkowo tu weszłam z ciekawości na te forum i to co opisujecie na ten zespół w zupełności się nie zgadzam.W lipcu 2007 roku brałam ślub i własnie to ten zespół prowadził moją uroczystość .Szczerze powiem że wszyscy goście i moi znajomi byli peni podziwu   co do prowadzenia zabaw i wykonywania muzyki wszyscy bawili sie świetnie .Napewno nie raz polecę ich ,a to co opisujecie to moim zdaniem nie macie żadnej racji.Sylwia .

Gość

07-01-2008, 13:26
#3
Przypadkowo tu weszłam z ciekawości na te forum i to co opisujecie na ten zespół w zupełności się nie zgadzam.W lipcu 2007 roku brałam ślub i własnie to ten zespół prowadził moją uroczystość .Szczerze powiem że wszyscy goście i moi znajomi byli peni podziwu   co do prowadzenia zabaw i wykonywania muzyki wszyscy bawili sie świetnie .Napewno nie raz polecę ich ,a to co opisujecie to moim zdaniem nie macie żadnej racji.Sylwia .
Gość napisał(a):Witam!!!{usmiech} Poszukuje zespołu na wesele zespołu grającego na żywo zastanawiałem się nad trzema zespołami z Ostrołęki a mianowicie 1 LIVE 2 CHŁOPCY Z PLACU BEMA i 3 HORYZONT. Słyszałem że są to najlepsze ostrołęckie zespoły grające muzyke na zywo. Czy moglibyście pomuc mi w dokonaniu wyboru wyrażając swoje opinie na ich temat? Z góry wielkie dzięki{mruga}

Gość

07-01-2008, 20:38
#4
Witam!!!{usmiech} Poszukuje zespołu na wesele zespołu grającego na żywo zastanawiałem się nad trzema zespołami z Ostrołęki a mianowicie 1 LIVE 2 CHŁOPCY Z PLACU BEMA i 3 HORYZONT. Słyszałem że są to najlepsze ostrołęckie zespoły grające muzyke na zywo. Czy moglibyście pomuc mi w dokonaniu wyboru wyrażając swoje opinie na ich temat? Z góry wielkie dzięki{mruga}
Gość napisał(a):Czy moze ktos mi dac namiary na zespol MAMZEL? Szukam zespolu na wesele i slyszalam ze sa OK.{ok} a i jeszcze jedno co sadzicie o sali ARKADIA w Kordowie?

Gość

07-01-2008, 22:09
#5
Czy moze ktos mi dac namiary na zespol MAMZEL? Szukam zespolu na wesele i slyszalam ze sa OK.{ok} a i jeszcze jedno co sadzicie o sali ARKADIA w Kordowie?
Gość napisał(a):Również w tym w sierpniu biorę ślub i szczerze mówiąc to polecam zespół ze szczytna muzyczne nastroje byłam wilee razy na weselu gdzie oni rewelacyjnie bawili gości i wcale nie są gorsi od Chłopców z PB

Gość

07-01-2008, 22:12
#6
Również w tym w sierpniu biorę ślub i szczerze mówiąc to polecam zespół ze szczytna muzyczne nastroje byłam wilee razy na weselu gdzie oni rewelacyjnie bawili gości i wcale nie są gorsi od Chłopców z PB
Gość napisał(a):i nie biorą drożej z racji tego że nie są z tąd

Gość

07-01-2008, 22:14
#7
i nie biorą drożej z racji tego że nie są z tąd
Gość napisał(a):Jeśli na żywo to polecam :1. Chłopców z placu Bema2. HoryzontWybór należy do Ciebie {jezyk}

Gość

07-01-2008, 22:37
#8
Jeśli na żywo to polecam :1. Chłopców z placu Bema2. HoryzontWybór należy do Ciebie {jezyk}
Gość napisał(a):Na tym forum kolego nie usłyszysz obiektywnej rady lecz tylko sugestie wyboru Ch z P B. Wynika to z tego że tylko oni tutaj piszą. Jeśli chcesz wybrać to zdaj sie na siebie, pogadaj ze wszystkimi trzema, weź demo i zdaj sie na swoja intuicje. Wybierz rozsądnie.PozdrawiamZenek Spawacz

Gość

08-01-2008, 07:36
#9
Na tym forum kolego nie usłyszysz obiektywnej rady lecz tylko sugestie wyboru Ch z P B. Wynika to z tego że tylko oni tutaj piszą. Jeśli chcesz wybrać to zdaj sie na siebie, pogadaj ze wszystkimi trzema, weź demo i zdaj sie na swoja intuicje. Wybierz rozsądnie.PozdrawiamZenek Spawacz
Gość napisał(a):ja polecam \"Grupe trzymającą władzę\" z łomży - równiez grają na żywo

Gość

08-01-2008, 07:42
#10
ja polecam \"Grupe trzymającą władzę\" z łomży - równiez grają na żywo
Gość napisał(a):Kochani. Przepraszam, ale jesteście śmieszni. Jakie Wy macie pojęcie o graniu na żywo???? Ludzie nikt nie gra na żywo przez cały czas. Najwięksi śpiewają z podkładów i dośpiewują - patrz Sylwester w TVP. To normalna sprawa. Jak czytam o tym graniu NA ŻYWO - to bawię się setnie. A poza tym to wychwalanie i oczernianie jest nie na miejscu. Polecasz kogoś to na tym skończ.A tak poza tym to drodzy przedstawiciele zespołów przestańcie pisac o sobie:):):):):)PozdrawiamXXXXX

Gość

08-01-2008, 09:14
#11
Kochani. Przepraszam, ale jesteście śmieszni. Jakie Wy macie pojęcie o graniu na żywo???? Ludzie nikt nie gra na żywo przez cały czas. Najwięksi śpiewają z podkładów i dośpiewują - patrz Sylwester w TVP. To normalna sprawa. Jak czytam o tym graniu NA ŻYWO - to bawię się setnie. A poza tym to wychwalanie i oczernianie jest nie na miejscu. Polecasz kogoś to na tym skończ.A tak poza tym to drodzy przedstawiciele zespołów przestańcie pisac o sobie:):):):):)PozdrawiamXXXXX
Gość napisał(a):\"Na tym forum kolego nie usłyszysz obiektywnej rady lecz tylko sugestie wyboru Ch z P B. Wynika to z tego że tylko oni tutaj piszą. Jeśli chcesz wybrać to zdaj sie na siebie, pogadaj ze wszystkimi trzema, weź demo i zdaj sie na swoja intuicje. Wybierz rozsądnie.PozdrawiamZenek Spawacz\"MÓJ BOŻE................. i jeszcze jedno\"Kochani. Przepraszam, ale jesteście śmieszni. Jakie Wy macie pojęcie o graniu na żywo???? Ludzie nikt nie gra na żywo przez cały czas. Najwięksi śpiewają z podkładów i dośpiewują - patrz Sylwester w TVP. To normalna sprawa. Jak czytam o tym graniu NA ŻYWO - to bawię się setnie. A poza tym to wychwalanie i oczernianie jest nie na miejscu. Polecasz kogoś to na tym skończ.A tak poza tym to drodzy przedstawiciele zespołów przestańcie pisac o sobie:):):):):)PozdrawiamXXXXX\"  Proponuję ! Nie masz pojęcia,  więc nie pisz  o pojęciu.......

Gość

08-01-2008, 12:16
#12
\"Na tym forum kolego nie usłyszysz obiektywnej rady lecz tylko sugestie wyboru Ch z P B. Wynika to z tego że tylko oni tutaj piszą. Jeśli chcesz wybrać to zdaj sie na siebie, pogadaj ze wszystkimi trzema, weź demo i zdaj sie na swoja intuicje. Wybierz rozsądnie.PozdrawiamZenek Spawacz\"MÓJ BOŻE................. i jeszcze jedno\"Kochani. Przepraszam, ale jesteście śmieszni. Jakie Wy macie pojęcie o graniu na żywo???? Ludzie nikt nie gra na żywo przez cały czas. Najwięksi śpiewają z podkładów i dośpiewują - patrz Sylwester w TVP. To normalna sprawa. Jak czytam o tym graniu NA ŻYWO - to bawię się setnie. A poza tym to wychwalanie i oczernianie jest nie na miejscu. Polecasz kogoś to na tym skończ.A tak poza tym to drodzy przedstawiciele zespołów przestańcie pisac o sobie:):):):):)PozdrawiamXXXXX\"  Proponuję ! Nie masz pojęcia,  więc nie pisz  o pojęciu.......
Gość napisał(a):Polecam zespół Horyzont!!!Grał na moim weselu i na większości imprez w mojej rodzinie ( a trochę ich było :)). Konkretni panowie, grają na żywo i świetnie śpiewają ( oprócz dicso polo ). Są rewelacyjni!!!

Gość

08-01-2008, 13:52
#13
Polecam zespół Horyzont!!!Grał na moim weselu i na większości imprez w mojej rodzinie ( a trochę ich było :)). Konkretni panowie, grają na żywo i świetnie śpiewają ( oprócz dicso polo ). Są rewelacyjni!!!
Gość napisał(a):I jeszcze do poprzednika. Jeśli ktoś jest profesjonalistą, to wkłada dużo pracy i wysiłku w to, co robi. I nie każdy śpiewa z podkładem, uwierz mi. A gwiazdy, o których mówisz...śmieszne! Chyba nigdy nie byłeś na prawdziwym koncercie. Bo Doda czy Mandaryna to dla mnie nie gwiazdy.

Gość

08-01-2008, 13:56
#14
I jeszcze do poprzednika. Jeśli ktoś jest profesjonalistą, to wkłada dużo pracy i wysiłku w to, co robi. I nie każdy śpiewa z podkładem, uwierz mi. A gwiazdy, o których mówisz...śmieszne! Chyba nigdy nie byłeś na prawdziwym koncercie. Bo Doda czy Mandaryna to dla mnie nie gwiazdy.
Gość napisał(a):Na żywo gra na pewno Remont z Różana. Pięć osób. Jest też trąbka. Jeśli mają wolny termin to się nie zastanawiaj, chociaż są nie tani. Pełny profesjonalizm. Facet który ich prowadzi jest dyrektorem domu kultury - tyle jeśli chodzi o namiary na nich. Sa rewelacyjni - nie mna mowy o pleybecu.

Gość

08-01-2008, 19:45
#15
Na żywo gra na pewno Remont z Różana. Pięć osób. Jest też trąbka. Jeśli mają wolny termin to się nie zastanawiaj, chociaż są nie tani. Pełny profesjonalizm. Facet który ich prowadzi jest dyrektorem domu kultury - tyle jeśli chodzi o namiary na nich. Sa rewelacyjni - nie mna mowy o pleybecu.
Gość napisał(a):Polecam zespół \"Klezmersi\" grali Sylwestra w kasynie,{usmiech} repertuar dla każdego.Sylwek

Gość

08-01-2008, 21:56
#16
Polecam zespół \"Klezmersi\" grali Sylwestra w kasynie,{usmiech} repertuar dla każdego.Sylwek
Gość napisał(a):Polecam z całym sercem zespół Live. To już moja druga impreza z tym zespołem. {zakochany} Sylwester w Wąsewie świetny dzięki kuchni i zespołowi. Pełen profesjonalizm.{ok}

Gość

11-01-2008, 19:30
#17
Polecam z całym sercem zespół Live. To już moja druga impreza z tym zespołem. {zakochany} Sylwester w Wąsewie świetny dzięki kuchni i zespołowi. Pełen profesjonalizm.{ok}
Gość napisał(a):NIE POLECAM CHLOPCOW Z PLACU BEMA Z  TEGO WZGELDU ZE DWA RAZY BYLEM JZU NA WESELU NA ZAKLADACH MIESNYCH, ZARCIE DOBRE,CIEPLE, WSZYSTKO WPORZADKU TLYKO ZESPOL ;/// ZAGRALI DUZO KAWALKOW TYPU ROCK, GDZIE STARSI LUDZIE NIEWIEDZIELI JAK SIE BAWIC JAK I MLODZI NIBY SIE MOWI ZE SIE USTALA REPERTUAR JAKO TAKO ALE O GODZ 2 W NOCY ZACZELI NA SCENIE SKAKAC JAK ZA PRZEPORSZENIEM JAK ,,MALPY\" I GRAC TYPOKO ROCKOWO MOCNE KAWALAKI OCZYWISCIE NIE CALY CZAS, POZDRAWIAM

Gość

12-01-2008, 10:33
#18
NIE POLECAM CHLOPCOW Z PLACU BEMA Z  TEGO WZGELDU ZE DWA RAZY BYLEM JZU NA WESELU NA ZAKLADACH MIESNYCH, ZARCIE DOBRE,CIEPLE, WSZYSTKO WPORZADKU TLYKO ZESPOL ;/// ZAGRALI DUZO KAWALKOW TYPU ROCK, GDZIE STARSI LUDZIE NIEWIEDZIELI JAK SIE BAWIC JAK I MLODZI NIBY SIE MOWI ZE SIE USTALA REPERTUAR JAKO TAKO ALE O GODZ 2 W NOCY ZACZELI NA SCENIE SKAKAC JAK ZA PRZEPORSZENIEM JAK ,,MALPY\" I GRAC TYPOKO ROCKOWO MOCNE KAWALAKI OCZYWISCIE NIE CALY CZAS, POZDRAWIAM
Gość napisał(a):WitamMam prośbe czy coś słyszeliście o zielonym zakątku. Czy ktoś był na weselu tam? Proszę o doradę.Dziękiewela

Gość

12-01-2008, 22:08
#19
WitamMam prośbe czy coś słyszeliście o zielonym zakątku. Czy ktoś był na weselu tam? Proszę o doradę.Dziękiewela
Gość napisał(a):Jeżeli chodzi o \"Zielony Zkątek\" fajowa sprawa na lato bądź wiosnę oczywiście nie marcową. Okolica i samo miejsce marzenie, sala adekwatna do takich imprez. Nie podoba mi się usytuowanie zespołu na wysokiej antresoli bo dźwięk wali na sufity, dobre to jest dla jakiegoś zespołu salonowego na bankiety, ale raczej na wesela nie pasuje brak jakiegokolwiek kontaktu z grajkami. Ostatnio bawiłam się na Sylwestra w Kasynie było trochę ścisku jakoś przeżyłam oczywiście na wesela, duże sala za mała jedyną pozytywną sprawą był zespół muzyczny który potrafił zabawić zróżnicowane towarzystwo polecam.Beata

Gość

13-01-2008, 09:07
#20
Jeżeli chodzi o \"Zielony Zkątek\" fajowa sprawa na lato bądź wiosnę oczywiście nie marcową. Okolica i samo miejsce marzenie, sala adekwatna do takich imprez. Nie podoba mi się usytuowanie zespołu na wysokiej antresoli bo dźwięk wali na sufity, dobre to jest dla jakiegoś zespołu salonowego na bankiety, ale raczej na wesela nie pasuje brak jakiegokolwiek kontaktu z grajkami. Ostatnio bawiłam się na Sylwestra w Kasynie było trochę ścisku jakoś przeżyłam oczywiście na wesela, duże sala za mała jedyną pozytywną sprawą był zespół muzyczny który potrafił zabawić zróżnicowane towarzystwo polecam.Beata

strony: wstecz 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 35 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów