Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-POMÓŻCIE!!

Założony przez mariusz1988
strony: wstecz 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 35 dalej
Gość napisał(a):W mojej rodzinie na kilku weselach grał właśnie REMONT. Są z Różana, ale często grają w Ostrołęce. Grają dla wszystkich pokoleń i na pewno na żywo. Pięknie wyglądają w swoich strojach. Nie robią długich przerw. Cała sala się przy nich świetnie bawi. Polecam z całego serca. Na pewno nie będzie wpadki.

Gość

15-01-2008, 10:47
#1
W mojej rodzinie na kilku weselach grał właśnie REMONT. Są z Różana, ale często grają w Ostrołęce. Grają dla wszystkich pokoleń i na pewno na żywo. Pięknie wyglądają w swoich strojach. Nie robią długich przerw. Cała sala się przy nich świetnie bawi. Polecam z całego serca. Na pewno nie będzie wpadki.
Gość napisał(a):Ja takich rewelacji po moim weselu nie odczułem. Kiedyś grali fajniej niż teraz. Zmienił się troche skład i muzyka też. A jeśli chodzi o te ich stroje to jak dla mnie to porażka. Np. te czarne z białymi \"żabotami\" to bardziej na pogrzeb do orszaku niż na wesele. To moje zdanie, podzielane przez znajomych.Jarek

Gość

17-01-2008, 08:12
#2
Ja takich rewelacji po moim weselu nie odczułem. Kiedyś grali fajniej niż teraz. Zmienił się troche skład i muzyka też. A jeśli chodzi o te ich stroje to jak dla mnie to porażka. Np. te czarne z białymi \"żabotami\" to bardziej na pogrzeb do orszaku niż na wesele. To moje zdanie, podzielane przez znajomych.Jarek
Gość napisał(a):JAK ZESPÓŁ NA WESELE TO TYLKO ECHO.GRAJĄ WSZYSTKO BYLE NIE DISCO POLO.PIĘĆ OSÓB GRA I ŚPIEWA NA ŻYWO.TEL;515-236-521, MOŻNA POPROSIĆ O NAGRANIE I PRZEKONAĆ SIĘ SAMEMU,ALBO WPAŚĆ NA PRÓBĘ.SUPER.

Gość

17-01-2008, 11:04
#3
JAK ZESPÓŁ NA WESELE TO TYLKO ECHO.GRAJĄ WSZYSTKO BYLE NIE DISCO POLO.PIĘĆ OSÓB GRA I ŚPIEWA NA ŻYWO.TEL;515-236-521, MOŻNA POPROSIĆ O NAGRANIE I PRZEKONAĆ SIĘ SAMEMU,ALBO WPAŚĆ NA PRÓBĘ.SUPER.
Gość napisał(a):A gdzie te próby się odbywają{zdziwko}

Gość

17-01-2008, 18:50
#4
A gdzie te próby się odbywają{zdziwko}
Gość napisał(a):WitamCzy ktoś mi powie coś więcej na temat zespołu TEXTONIC (mam nadzieje że dobrze napisałam) oraz ATEST. ewela

Gość

17-01-2008, 19:00
#5
WitamCzy ktoś mi powie coś więcej na temat zespołu TEXTONIC (mam nadzieje że dobrze napisałam) oraz ATEST. ewela
Gość napisał(a):CHOĆ NIE JESTEM ZWOLENNIKIEM DISCO POLO,TO JESZCZE NIE WIDZIAŁEM DOBREGO WESELA BEZ TEJ MUZYKI.A POZA TYM ,ŻEBY GRAĆ KAWAŁKI ZAWODOWE POTRZEBA JEST 4 DOBRYCH MUZYKÓW A NIE WIERZĘ BY BYŁ TAKI ZESPÓŁ W OKOLICY.PRZEWAŻNIE TRAFIA SIĘ W ZESPOLE 1 LUB MAX 2 DOBRZE GRAJĄCYCH.RESZTA TO MUZYKANCI.{diabelek}

Gość

17-01-2008, 21:55
#6
CHOĆ NIE JESTEM ZWOLENNIKIEM DISCO POLO,TO JESZCZE NIE WIDZIAŁEM DOBREGO WESELA BEZ TEJ MUZYKI.A POZA TYM ,ŻEBY GRAĆ KAWAŁKI ZAWODOWE POTRZEBA JEST 4 DOBRYCH MUZYKÓW A NIE WIERZĘ BY BYŁ TAKI ZESPÓŁ W OKOLICY.PRZEWAŻNIE TRAFIA SIĘ W ZESPOLE 1 LUB MAX 2 DOBRZE GRAJĄCYCH.RESZTA TO MUZYKANCI.{diabelek}
Gość napisał(a):Racja Panie święta racja{zdziwko}

Gość

18-01-2008, 08:25
#7
Racja Panie święta racja{zdziwko}
Gość napisał(a):Próby zespołu \"Echo\" odbywają się w Daniszewie. Przynajmniej kiedyś tak było, jak jeszcze z nimi śpiewałam:)

Gość

19-01-2008, 12:50
#8
Próby zespołu \"Echo\" odbywają się w Daniszewie. Przynajmniej kiedyś tak było, jak jeszcze z nimi śpiewałam:)
Gość napisał(a):Do ewela!Jeśli chodzi o TEXONIC to polecam Ci jak najbardziej ten zespół. Będziesz zadowolona. Tylko czy mają wolny termin? ATEST-u nie miałam okazji słuchać osobiście, więc ktoś inny może podrzuci jakieś info?Aśka

Gość

20-01-2008, 10:50
#9
Do ewela!Jeśli chodzi o TEXONIC to polecam Ci jak najbardziej ten zespół. Będziesz zadowolona. Tylko czy mają wolny termin? ATEST-u nie miałam okazji słuchać osobiście, więc ktoś inny może podrzuci jakieś info?Aśka
Gość napisał(a):Polecam sale ABC bardzo mila obsuga, dobre jedzenie i w miare tanio w 2006r placilam za krzeselko 80zl gdzie np u augustyniaka bylo100 i mniej przystawek. W ABC w cene wlicza sie 6 dan goracych, 12 przystawek, napoje i owoce naprawde polecam chociaz pewnie bedzie problem z terminami. A co do zespołu polecam zespół MEDIUM chociaz oni tez podpisuja umowy ponad rok do przodu no i nie mam kontaktu juz do nich. POZDRAWIAM

Gość

21-01-2008, 22:27
#10
Polecam sale ABC bardzo mila obsuga, dobre jedzenie i w miare tanio w 2006r placilam za krzeselko 80zl gdzie np u augustyniaka bylo100 i mniej przystawek. W ABC w cene wlicza sie 6 dan goracych, 12 przystawek, napoje i owoce naprawde polecam chociaz pewnie bedzie problem z terminami. A co do zespołu polecam zespół MEDIUM chociaz oni tez podpisuja umowy ponad rok do przodu no i nie mam kontaktu juz do nich. POZDRAWIAM
Gość napisał(a):Czy ktoś zna zespół \"Granit\" będę się bawił przy ich muzyce warto, czy nie warto?Balownik

Gość

24-01-2008, 13:12
#11
Czy ktoś zna zespół \"Granit\" będę się bawił przy ich muzyce warto, czy nie warto?Balownik
Gość napisał(a):Granit ??? pierwsze słysze! Pobaw sie i opisz tutaj!

Gość

24-01-2008, 19:39
#12
Granit ??? pierwsze słysze! Pobaw sie i opisz tutaj!
Gość napisał(a):czy ktoś może się wypowiedziec na temat zespołu skaynet{usmiech}{?}{?}{?}

Gość

24-01-2008, 23:56
#13
czy ktoś może się wypowiedziec na temat zespołu skaynet{usmiech}{?}{?}{?}
Gość napisał(a):nie znam niestety

Gość

25-01-2008, 12:58
#14
nie znam niestety
Gość napisał(a):A ja się zastanawiam nad chłopcami z placu bema ale widze, ze opinie tu baardzo podzielone

Gość

26-01-2008, 23:02
#15
A ja się zastanawiam nad chłopcami z placu bema ale widze, ze opinie tu baardzo podzielone
Gość napisał(a):Mało jest opini na temat ZIELONEGO ZAKATKA, a bardzo mnie on zaintrygował... Oglądalam te sale i jest naprawde piekna, jest tam jeszcze mniejsza sala, ale nie podoba mi się.  Tez nie podoba mi sie usytuowanie zespolu...nad glowami panstwa mlodych... jak myslicie??

Gość

27-01-2008, 10:51
#16
Mało jest opini na temat ZIELONEGO ZAKATKA, a bardzo mnie on zaintrygował... Oglądalam te sale i jest naprawde piekna, jest tam jeszcze mniejsza sala, ale nie podoba mi się.  Tez nie podoba mi sie usytuowanie zespolu...nad glowami panstwa mlodych... jak myslicie??
Gość napisał(a):MŚLĘ,ŻE ZROBIĆ SCENĘ W TAKIM MIEJSCU TO TOTALNA GŁUPOTA.ZESPÓŁ NIE MA KONTAKTU Z PARĄ MŁODĄ.POZA TYM AKUSTYKA JEST DO LUFTU,PONIEWAŻ MUZYKA IDZIE PO SUFICIE.WŁAŚCICIELE POWINNI POMYŚLEĆ O MIEJSCU DLA KAPELI NA DOLE,TYM BARDZIEJ,ŻE TERAZ ZESPOŁY NIE ZAJMUJĄ ZBYT DUŻO MIEJSCA.POZDRAWIAM.

Gość

27-01-2008, 20:29
#17
MŚLĘ,ŻE ZROBIĆ SCENĘ W TAKIM MIEJSCU TO TOTALNA GŁUPOTA.ZESPÓŁ NIE MA KONTAKTU Z PARĄ MŁODĄ.POZA TYM AKUSTYKA JEST DO LUFTU,PONIEWAŻ MUZYKA IDZIE PO SUFICIE.WŁAŚCICIELE POWINNI POMYŚLEĆ O MIEJSCU DLA KAPELI NA DOLE,TYM BARDZIEJ,ŻE TERAZ ZESPOŁY NIE ZAJMUJĄ ZBYT DUŻO MIEJSCA.POZDRAWIAM.
Gość napisał(a):Pytanko chodzi mi o Zespół \"Grafit\" grali 26.01.2008 na Balu Karnawałowym w \"Niezapominajce\" w Wojciechowicach czy ktoś ma do nich namiary i prosiłbym o opinie o tym zespole.Przyszły Młody

Gość

28-01-2008, 09:36
#18
Pytanko chodzi mi o Zespół \"Grafit\" grali 26.01.2008 na Balu Karnawałowym w \"Niezapominajce\" w Wojciechowicach czy ktoś ma do nich namiary i prosiłbym o opinie o tym zespole.Przyszły Młody
Gość napisał(a):Mi tam podobaja się Chłopcy z placu Bema..:) Poprosze do nich kontakt jak ktoś ma

Gość

28-01-2008, 09:55
#19
Mi tam podobaja się Chłopcy z placu Bema..:) Poprosze do nich kontakt jak ktoś ma
Gość napisał(a):Tak tak ja też poprosze kontakt do nich kontakt. Tylko szybko!!!To najlelpsze grajki na świecie!!

Gość

29-01-2008, 07:49
#20
Tak tak ja też poprosze kontakt do nich kontakt. Tylko szybko!!!To najlelpsze grajki na świecie!!

strony: wstecz 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 35 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów