Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-POMÓŻCIE!!

Założony przez mariusz1988
strony: wstecz 1 ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... 35 dalej
Gość napisał(a):Jestem przerażona opinią o zespole Vertim.Proszę pomóżcie niedługo ślub ratujcie.Czy jeszcze ktoś miał jakieś złe doświadczenia.{zdziwko}{nie}

Gość

29-05-2008, 00:25
#1
Jestem przerażona opinią o zespole Vertim.Proszę pomóżcie niedługo ślub ratujcie.Czy jeszcze ktoś miał jakieś złe doświadczenia.{zdziwko}{nie}
Gość napisał(a):ATEST???? grali u mojego brata i nie podobało mi się {dobani}. Zmieniają słowa piosenek i melodie {gafa} az za duzo.. wiec nie polecam...

Gość

29-05-2008, 09:27
#2
ATEST???? grali u mojego brata i nie podobało mi się {dobani}. Zmieniają słowa piosenek i melodie {gafa} az za duzo.. wiec nie polecam...
Gość napisał(a):myślę,że ktoś kto pisze tak żle o zespolę Vertim ma jakąś osobistą urazę. wiem jak gra zespół ,bo byłam parę razy na imprezach gdzie grali i wszystko było w zupełnym porzadku.  nie przejmuj się opiniami,bo napewno będzoe ok.

Gość

29-05-2008, 11:08
#3
myślę,że ktoś kto pisze tak żle o zespolę Vertim ma jakąś osobistą urazę. wiem jak gra zespół ,bo byłam parę razy na imprezach gdzie grali i wszystko było w zupełnym porzadku.  nie przejmuj się opiniami,bo napewno będzoe ok.
Gość napisał(a):Dzięki mam nadzieje że tak będzie .Piszcie na temat zespołu Vertim ja po weselu dodam też swoją opinie mam nadzieje że pozytywną Pozdrawiam serdecznie{ok}{usmiech}

Gość

29-05-2008, 20:35
#4
Dzięki mam nadzieje że tak będzie .Piszcie na temat zespołu Vertim ja po weselu dodam też swoją opinie mam nadzieje że pozytywną Pozdrawiam serdecznie{ok}{usmiech}
Gość napisał(a):Ja mysle że Vertim czyta te komentarze na forum i z pewnością przynajmiej na twoim weselu postara sie zrobic wszystko by opinia o zespole byla dobra. Ja osobiscie bylem na weselu gdzie gral Vertim i raz mi sie podobalo, a drugim razem bylo zupelnie odwrotnie.U ciebie bedzie dobrze!! NIe załamuj sie. Najważniejsze by przyjechali :) Jak juz bedą to sie postarają ! (mam nadzieje)PozdrawiamKlaudiusz

Gość

29-05-2008, 23:13
#5
Ja mysle że Vertim czyta te komentarze na forum i z pewnością przynajmiej na twoim weselu postara sie zrobic wszystko by opinia o zespole byla dobra. Ja osobiscie bylem na weselu gdzie gral Vertim i raz mi sie podobalo, a drugim razem bylo zupelnie odwrotnie.U ciebie bedzie dobrze!! NIe załamuj sie. Najważniejsze by przyjechali :) Jak juz bedą to sie postarają ! (mam nadzieje)PozdrawiamKlaudiusz
Gość napisał(a):Mam nadzieje ze przyjadą bo nie mam żadnego zespołu w rezerwie i myśle że zaliczka zoobowiązuje dzięki za słowa otuchy .Ewa {usmiech}

Gość

30-05-2008, 14:30
#6
Mam nadzieje ze przyjadą bo nie mam żadnego zespołu w rezerwie i myśle że zaliczka zoobowiązuje dzięki za słowa otuchy .Ewa {usmiech}
Gość napisał(a):Czy ktoś z Was słyszał coś lokalu w Lelisie,a może był tam na jakiejs imprezie,ogłaszają sie jakoAgroturystyka zajazd Jagienka? a jak jest teraz w Lokalu Nad Narwią po odrestaurowaniu,jak jedzenie?prosze o szybka odp.

Gość

30-05-2008, 15:05
#7
Czy ktoś z Was słyszał coś lokalu w Lelisie,a może był tam na jakiejs imprezie,ogłaszają sie jakoAgroturystyka zajazd Jagienka? a jak jest teraz w Lokalu Nad Narwią po odrestaurowaniu,jak jedzenie?prosze o szybka odp.
Gość napisał(a):[size=18][/size][color=#0000ff][/color]Witam.kłania się Robert z zespołu Vertim.Miałem się nie odzywać,ale widzę ,że mój zespół jest bardzo popularny na tym forum.Przeważają opinie negatywne,pozwolę więc napisać sobie parę słów.Podobno piszemy po dwie umowy.może ujawni się osoba,która mówi że tak jest.ja nie przypominam sobie takiej sytuacji,żebym z kimś zrywał umowę lub przyjechał inny zespół.Oczywiście zdarzają się sytuacje,że ktoś chce aby mu przytrzymać termin parę dni,potem nie odzywa się przez dwa czy trzy tygodnie i wtedy pretensja :(.jeżeli napiszę z kimś umowę i wezmę zadatek nie ma takiej możliwości,abym się z tego nie wywiązał.więc jeżeli któraś para młoda ma takie zastrzeżenia to niech napisze bądż zadzwoni do mnie.  tylko para młoda,,,nie interesują mnie opinie pijanych usmarkańców,którym się coś nie spodobało,bo akurat mieli zły humor,bądż za dużo poprubowali weselnej wódki..Pozdrawiam

Gość

30-05-2008, 15:07
#8
[size=18][/size][color=#0000ff][/color]Witam.kłania się Robert z zespołu Vertim.Miałem się nie odzywać,ale widzę ,że mój zespół jest bardzo popularny na tym forum.Przeważają opinie negatywne,pozwolę więc napisać sobie parę słów.Podobno piszemy po dwie umowy.może ujawni się osoba,która mówi że tak jest.ja nie przypominam sobie takiej sytuacji,żebym z kimś zrywał umowę lub przyjechał inny zespół.Oczywiście zdarzają się sytuacje,że ktoś chce aby mu przytrzymać termin parę dni,potem nie odzywa się przez dwa czy trzy tygodnie i wtedy pretensja :(.jeżeli napiszę z kimś umowę i wezmę zadatek nie ma takiej możliwości,abym się z tego nie wywiązał.więc jeżeli któraś para młoda ma takie zastrzeżenia to niech napisze bądż zadzwoni do mnie.  tylko para młoda,,,nie interesują mnie opinie pijanych usmarkańców,którym się coś nie spodobało,bo akurat mieli zły humor,bądż za dużo poprubowali weselnej wódki..Pozdrawiam
Gość napisał(a):Droga Pani Ewo.Poproszę o odrobinę zaufania.Jestem przekonany ,że będzie Pani zadowolana.CHyba,że koniecznie chce się Pani denerwować,więc proszę czytać te bzdury,które pisze przeważnie konkurencja.Robert z zespołu Vertim.Pozdrawiam.

Gość

30-05-2008, 15:14
#9
Droga Pani Ewo.Poproszę o odrobinę zaufania.Jestem przekonany ,że będzie Pani zadowolana.CHyba,że koniecznie chce się Pani denerwować,więc proszę czytać te bzdury,które pisze przeważnie konkurencja.Robert z zespołu Vertim.Pozdrawiam.
Gość napisał(a):"a jak jest teraz w Lokalu Nad Narwią po odrestaurowaniu,jak jedzenie?prosze o szybka odp."Miałem tam wesele i żałuję. Sala choć odnowiana to już nie jest najładniesza. Sala, na której się tańczy miała brzydkie, poodpryskiwane ściany i wszsytko widać na filmie z wesela{smutny} Jako minus zaliczę wszsytkie rozmowy z panią menedżer, wolne podawanie dań, niemiłą obsługę, bo moim gościom kelnerka nie chciała wymienić talerza !Ładna jest okolica tej restauracji. To tylko moja opinia, może ktoś się jeszcze wypowie.

Gość

30-05-2008, 17:49
#10
"a jak jest teraz w Lokalu Nad Narwią po odrestaurowaniu,jak jedzenie?prosze o szybka odp."Miałem tam wesele i żałuję. Sala choć odnowiana to już nie jest najładniesza. Sala, na której się tańczy miała brzydkie, poodpryskiwane ściany i wszsytko widać na filmie z wesela{smutny} Jako minus zaliczę wszsytkie rozmowy z panią menedżer, wolne podawanie dań, niemiłą obsługę, bo moim gościom kelnerka nie chciała wymienić talerza !Ładna jest okolica tej restauracji. To tylko moja opinia, może ktoś się jeszcze wypowie.
Gość napisał(a):Drogi panie Robercie mam nadzieje że nie urazilam pana . Mam do pana zaufanie  i myslalałam że raczej z forum dowiem się poztywnych rzeczy na temat zespołu spośród wielu zespołów was wybrałam nie na darmo .Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia na weselu{mruga}{usmiech}

Gość

30-05-2008, 19:26
#11
Drogi panie Robercie mam nadzieje że nie urazilam pana . Mam do pana zaufanie  i myslalałam że raczej z forum dowiem się poztywnych rzeczy na temat zespołu spośród wielu zespołów was wybrałam nie na darmo .Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia na weselu{mruga}{usmiech}
Gość napisał(a):Witam mi się bardzo podoba sala w Zielonym Zakątku i juz rozmwiałam z kobieta i wszystkim i o cenach i chciałam sie paytać czy ktoś miał tam wesele i jak tam jest czy polecacie czy raczej odradzacie??Czekam na Opinie.Pozdrawiam Iwona.

Gość

30-05-2008, 19:32
#12
Witam mi się bardzo podoba sala w Zielonym Zakątku i juz rozmwiałam z kobieta i wszystkim i o cenach i chciałam sie paytać czy ktoś miał tam wesele i jak tam jest czy polecacie czy raczej odradzacie??Czekam na Opinie.Pozdrawiam Iwona.
Gość napisał(a):a czy ktoś był w Lelisie lub coś wie na temat tego miejsca po odrestaurowaniu,jak jedzenie i wogóle?

Gość

30-05-2008, 22:35
#13
a czy ktoś był w Lelisie lub coś wie na temat tego miejsca po odrestaurowaniu,jak jedzenie i wogóle?
Gość napisał(a):hej ja właśnie będę na weselu gdzie będzie ten zespół chłopcy z placu bema słyszałam że taki okropny zespół że w okolicy oki nie ma gorszego prawda to????????

Gość

31-05-2008, 00:49
#14
hej ja właśnie będę na weselu gdzie będzie ten zespół chłopcy z placu bema słyszałam że taki okropny zespół że w okolicy oki nie ma gorszego prawda to????????
Gość napisał(a):Witam!Przyznam, że szokują mnie niektóre opinie na tym forum.są niesamowicie krytyczne.Jeżeli chodzi o zespól Chłopcy z placu bema to naprawde w życiu nie uznałabym tego zespołu za jeden z najgorszych...przez ludzi przemawia duża złośliwość.chyba sami nie wiedza czego chca.byłam na kilku weselach z tym zespolem i wszystko bylo ok.bylam rowniez na 2 sylwestrach w elbie i tez spoko grali.jezeli ktos chce sie dodatkowo upewnic co do zespolu to polecam doradzic sie u wlascicieli sali w ktorej bedzie wesele.oni powinni miec rozeznanie.pozdrawiam i życzę wiecej optymizmu.{usmiech}

Gość

31-05-2008, 09:17
#15
Witam!Przyznam, że szokują mnie niektóre opinie na tym forum.są niesamowicie krytyczne.Jeżeli chodzi o zespól Chłopcy z placu bema to naprawde w życiu nie uznałabym tego zespołu za jeden z najgorszych...przez ludzi przemawia duża złośliwość.chyba sami nie wiedza czego chca.byłam na kilku weselach z tym zespolem i wszystko bylo ok.bylam rowniez na 2 sylwestrach w elbie i tez spoko grali.jezeli ktos chce sie dodatkowo upewnic co do zespolu to polecam doradzic sie u wlascicieli sali w ktorej bedzie wesele.oni powinni miec rozeznanie.pozdrawiam i życzę wiecej optymizmu.{usmiech}
Gość napisał(a):Błyłem na weselu na którym grała kapela CHŁOPCY Z PLACU BEMA:) i nie powiem bo chłopaki potrafią grać:) dużo rocka mało disco ale ponoć kapela w tańcu nie przeszkadza:) a polecam zespół HORYZONT, LIVE, i EFEKT:) {tak}

Gość

31-05-2008, 11:11
#16
Błyłem na weselu na którym grała kapela CHŁOPCY Z PLACU BEMA:) i nie powiem bo chłopaki potrafią grać:) dużo rocka mało disco ale ponoć kapela w tańcu nie przeszkadza:) a polecam zespół HORYZONT, LIVE, i EFEKT:) {tak}
Gość napisał(a):"hej ja właśnie będę na weselu gdzie będzie ten zespół chłopcy z placu bema słyszałam że taki okropny zespół że w okolicy oki nie ma gorszego prawda to????????"Ja żem tesz buł na weslu co une grały to żem ze szwagrem i jego dziewczyno co mieszka w Kozłówce  ale robi na  zakładach miesnych  jako wagowa wcale sie nie wybawili bo z prawdziwego disco polo to słabo  i m wychodzi . oczepiny to takie sobie bo  to nieto co nasze zespoły z okolic Kozłówki  jak juz co zrobio na oczepiny  to i zrobio  ato dziewuche  mozna jako pomacać , a to  do samych majtek rozbioro zaśpiewajo tak że młodemu sie odechce ślubu  z młodo  i fajnie.Moja rada jest taka jak lubisz Disco Polo   i śmichy chichi  lepij przyjadz do nasz do kozłówki na zabawe co sobota  gra doborowy zespół jest wino po 2,20 za butelkie , oranżada, słone paluszki i wiele innych atrakcji .My żem tesz  ze szwagrem i jego beato  to wagowo z zakładów miesnych jak grał ten zespuł z bema to żem wzieli po butelce wódki ze stołu   i już o jedenastej  pijani   moim  maluchem pojechalim do Kozłówki na zabawe.Najlepsze zespoły   to te co w nazwie majo litere X une so dobre tak mówiła beata a ona to sie zna ze wszystkimi chlopakami z zespołuw co u nasz grajo  bo w pszerwach  to chodzi z nimi do ich samochodu  szukać kabli do kolumn.NIE IDZ na TE  WESELE PRZYJADZ  DO NASZ I PYTAJ NA ZABAWIE O MIRKA

Gość

31-05-2008, 13:13
#17
"hej ja właśnie będę na weselu gdzie będzie ten zespół chłopcy z placu bema słyszałam że taki okropny zespół że w okolicy oki nie ma gorszego prawda to????????"Ja żem tesz buł na weslu co une grały to żem ze szwagrem i jego dziewczyno co mieszka w Kozłówce  ale robi na  zakładach miesnych  jako wagowa wcale sie nie wybawili bo z prawdziwego disco polo to słabo  i m wychodzi . oczepiny to takie sobie bo  to nieto co nasze zespoły z okolic Kozłówki  jak juz co zrobio na oczepiny  to i zrobio  ato dziewuche  mozna jako pomacać , a to  do samych majtek rozbioro zaśpiewajo tak że młodemu sie odechce ślubu  z młodo  i fajnie.Moja rada jest taka jak lubisz Disco Polo   i śmichy chichi  lepij przyjadz do nasz do kozłówki na zabawe co sobota  gra doborowy zespół jest wino po 2,20 za butelkie , oranżada, słone paluszki i wiele innych atrakcji .My żem tesz  ze szwagrem i jego beato  to wagowo z zakładów miesnych jak grał ten zespuł z bema to żem wzieli po butelce wódki ze stołu   i już o jedenastej  pijani   moim  maluchem pojechalim do Kozłówki na zabawe.Najlepsze zespoły   to te co w nazwie majo litere X une so dobre tak mówiła beata a ona to sie zna ze wszystkimi chlopakami z zespołuw co u nasz grajo  bo w pszerwach  to chodzi z nimi do ich samochodu  szukać kabli do kolumn.NIE IDZ na TE  WESELE PRZYJADZ  DO NASZ I PYTAJ NA ZABAWIE O MIRKA
Gość napisał(a):DOBRE ,DOBRE{diabelek}{diabelek}{diabelek}śWENTA PRAWDA

Gość

31-05-2008, 15:06
#18
DOBRE ,DOBRE{diabelek}{diabelek}{diabelek}śWENTA PRAWDA
Gość napisał(a):A ja mam pytanie czy ktoś był na weselu w sali w Nożewie jak tak to prosiłabym o opinnię na ten temat:jak obsługa,co  w umowie zawarte było,ogólnie jakie mieliście wrażenia po weselu w tym lokalu ,i co sądzicie o menadzeże tego lokalu,ponieważ zastanawiam się nad urządzeniem tam wesela

Gość

31-05-2008, 15:26
#19
A ja mam pytanie czy ktoś był na weselu w sali w Nożewie jak tak to prosiłabym o opinnię na ten temat:jak obsługa,co  w umowie zawarte było,ogólnie jakie mieliście wrażenia po weselu w tym lokalu ,i co sądzicie o menadzeże tego lokalu,ponieważ zastanawiam się nad urządzeniem tam wesela
Gość napisał(a):Witamy forumowiczów! Znamy i polecamy zespół Vertim. Lider tego zespołu, Robert zasługuje na uznanie , no i oczywiście można na Nim polegać. Pełen profesjonalizm. Zespół SELEN.

Gość

01-06-2008, 13:20
#20
Witamy forumowiczów! Znamy i polecamy zespół Vertim. Lider tego zespołu, Robert zasługuje na uznanie , no i oczywiście można na Nim polegać. Pełen profesjonalizm. Zespół SELEN.

strony: wstecz 1 ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... 35 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów