Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-POMÓŻCIE!!

Założony przez mariusz1988
strony: wstecz 1 ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... 35 dalej
Gość napisał(a):NIE MUSZę SIę PROPONOWAć ,BO NIE JESTEM Z ZESPOłU KASZANIARZE....KAżDY ZRESZTą KTO POSłUCHA TO SłYSZY.Widać, że jesteś geniuszem. mam propozycję, załóż zespół, pokaż jak potrafisz rewelacyjnie grać, a wszystkie zespoły będa Ci wdzięczne za te stosowną naukę! A jeśli nie potrafisz nic zagrać, to może przestań komentować pracę innych!

Gość

21-05-2008, 19:32
#1
NIE MUSZę SIę PROPONOWAć ,BO NIE JESTEM Z ZESPOłU KASZANIARZE....KAżDY ZRESZTą KTO POSłUCHA TO SłYSZY.Widać, że jesteś geniuszem. mam propozycję, załóż zespół, pokaż jak potrafisz rewelacyjnie grać, a wszystkie zespoły będa Ci wdzięczne za te stosowną naukę! A jeśli nie potrafisz nic zagrać, to może przestań komentować pracę innych!
Gość napisał(a):Chyba właśnie chodzi o to, żeby komentować, chwalić, polecać, albo odradzać. Skoro ktoś się sparzył,  to przynajmniej oszczędzi tego innym.

Gość

22-05-2008, 00:11
#2
Chyba właśnie chodzi o to, żeby komentować, chwalić, polecać, albo odradzać. Skoro ktoś się sparzył,  to przynajmniej oszczędzi tego innym.
Gość napisał(a):Nie no nie....Zaraz wyjeżdżam na mazury ale jestem w przymusie aby zabrać głos. Właśnie kaszaniarzom muwimy Niie!! Ten zespół Fuckt z łomżyńskiego jest fatalny. Poza tym to nie jest miejsce na reklamę. To jest dyskusja na temat zespołów muzycznych, ale bez kryptoreklamy. Pozdrawiam wszystkich myślących:)

Gość

22-05-2008, 08:53
#3
Nie no nie....Zaraz wyjeżdżam na mazury ale jestem w przymusie aby zabrać głos. Właśnie kaszaniarzom muwimy Niie!! Ten zespół Fuckt z łomżyńskiego jest fatalny. Poza tym to nie jest miejsce na reklamę. To jest dyskusja na temat zespołów muzycznych, ale bez kryptoreklamy. Pozdrawiam wszystkich myślących:)
Gość napisał(a):Z łomżyńskiego to chyba chodzi o zespół FIRMA który tak mocno reklamuje właściciel HUBUS-a bo z tego samego rejonu pochodzi. Mnie tam sie ta kapela nie podoba. Jak to ktos powiedzial, że śmiesznie to wyglada jak perkusista słucha podkładu i probuje za nim zdążyć. Tak własnie jest. Poza tym repertuar tylko z lat 60,70 i 80 nic wiecej. A gadki tego gościa co prowadzi wesele miedzy każdym utworem to już masakra. Zbędne, ale wiem dlaczego. Otóż trzeba znaleźć podkład na minidiscu.Jednym słowem zespół FIRMA z łomży = NIE POLECAM!

Gość

24-05-2008, 11:09
#4
Z łomżyńskiego to chyba chodzi o zespół FIRMA który tak mocno reklamuje właściciel HUBUS-a bo z tego samego rejonu pochodzi. Mnie tam sie ta kapela nie podoba. Jak to ktos powiedzial, że śmiesznie to wyglada jak perkusista słucha podkładu i probuje za nim zdążyć. Tak własnie jest. Poza tym repertuar tylko z lat 60,70 i 80 nic wiecej. A gadki tego gościa co prowadzi wesele miedzy każdym utworem to już masakra. Zbędne, ale wiem dlaczego. Otóż trzeba znaleźć podkład na minidiscu.Jednym słowem zespół FIRMA z łomży = NIE POLECAM!
Gość napisał(a):Byłem na imprezie  w "Kwadransie" i muszę powiedzieć że do "ach" i "och" dużo jeszcze im brakuje co do poprzedniej wypowiedzi to w pełni zgadzam się że obsługa i tak zrobi co zechce zamiast obsługa ma pilnować to trzeba jeszcze obsługe dopilnować no i niewybaczalne jest to że dorosła osoba dostawała coraz to mniejszą porcyjkę niż dziecko

Gość

24-05-2008, 13:21
#5
Byłem na imprezie  w "Kwadransie" i muszę powiedzieć że do "ach" i "och" dużo jeszcze im brakuje co do poprzedniej wypowiedzi to w pełni zgadzam się że obsługa i tak zrobi co zechce zamiast obsługa ma pilnować to trzeba jeszcze obsługe dopilnować no i niewybaczalne jest to że dorosła osoba dostawała coraz to mniejszą porcyjkę niż dziecko
Gość napisał(a):Potwierdzam! do tego robią problem ze wszystkim  co się ich poprosi - jeśli to co mówią w artykule w tygodniku " klienta należy traktować jak siebie"  to prawda to jak dla mnie są masochistami!

Gość

24-05-2008, 15:52
#6
Potwierdzam! do tego robią problem ze wszystkim  co się ich poprosi - jeśli to co mówią w artykule w tygodniku " klienta należy traktować jak siebie"  to prawda to jak dla mnie są masochistami!
Gość napisał(a):Oglądałam stronę ZIELONEGO ZAKĄTKA i przeczytalam wpis z księgi gości, kobiety rozżalonej obsługą tego lokalu,  i odpowiedzią właścicieli! Naprawdę można się pośmiać{diabelek}

Gość

25-05-2008, 00:37
#7
Oglądałam stronę ZIELONEGO ZAKĄTKA i przeczytalam wpis z księgi gości, kobiety rozżalonej obsługą tego lokalu,  i odpowiedzią właścicieli! Naprawdę można się pośmiać{diabelek}
Gość napisał(a):Zespół ATEST  nie posiada jeszcze strony internetowej.. a jak ktoś chce kontakt, jakieś demo czy coś, to niech napisze na pela9@o2.pl :)

Gość

25-05-2008, 11:47
#8
Zespół ATEST  nie posiada jeszcze strony internetowej.. a jak ktoś chce kontakt, jakieś demo czy coś, to niech napisze na pela9@o2.pl :)
Gość napisał(a):Atest i tylko przy tym zespole imprezy weselne!! próżno lepszego szukać. grali u mnie, grali u znajomych wszyscy za każdym razem byli zachwyceni. rewelacyjna kapela!!!

Gość

25-05-2008, 12:04
#9
Atest i tylko przy tym zespole imprezy weselne!! próżno lepszego szukać. grali u mnie, grali u znajomych wszyscy za każdym razem byli zachwyceni. rewelacyjna kapela!!!
Gość napisał(a):Atest - jeżeli chcecie mieć fałszowanie i nędzne disco polo - polecam !

Gość

25-05-2008, 17:00
#10
Atest - jeżeli chcecie mieć fałszowanie i nędzne disco polo - polecam !
Gość napisał(a):BARDZO DOBRZE KTOś NAPISAł O PSEUDO ZESPOLE FACT--FUCKT   ...NIC DODAć NIC UJąć....JESZCZE PISZą,żE WSZYSCY PO SZKOłACH MUZYCZNYCH....CHYBA W SCHOLI U PROBOSZCZA{diabelek}

Gość

25-05-2008, 19:29
#11
BARDZO DOBRZE KTOś NAPISAł O PSEUDO ZESPOLE FACT--FUCKT   ...NIC DODAć NIC UJąć....JESZCZE PISZą,żE WSZYSCY PO SZKOłACH MUZYCZNYCH....CHYBA W SCHOLI U PROBOSZCZA{diabelek}
Gość napisał(a):A ja zapraszam serdecznie do skorzystania z ofert konsultanta ślubnego, wtedy nie Wy będziecie martwić się wszystkimi tymi sytuacjami problemowymi tylko konsultant w Waszym imieniu! Nie bójcie się współpracy z konsultantem w przeciwieństwie do Was nie bierze On ślubu po raz pierwszy!Zapraszam na pierwsze niezobowiązujące spotkanie z konsultantem ślubnym. Wszelkie informacje na www.blekitnapolana.plJeśli chodzi o niedogodności przy organizacji wesel to zawsze będą.Każdy człowiek jest inny, każdy ma inne prioytety i inny gust. Stąd różne opinie. Mimo wszelkich utrudnień życzę powodzenia w organizacji Waszych wesel!Marta Cichowska - konsultant ślubny

Gość

25-05-2008, 20:07
#12
A ja zapraszam serdecznie do skorzystania z ofert konsultanta ślubnego, wtedy nie Wy będziecie martwić się wszystkimi tymi sytuacjami problemowymi tylko konsultant w Waszym imieniu! Nie bójcie się współpracy z konsultantem w przeciwieństwie do Was nie bierze On ślubu po raz pierwszy!Zapraszam na pierwsze niezobowiązujące spotkanie z konsultantem ślubnym. Wszelkie informacje na www.blekitnapolana.plJeśli chodzi o niedogodności przy organizacji wesel to zawsze będą.Każdy człowiek jest inny, każdy ma inne prioytety i inny gust. Stąd różne opinie. Mimo wszelkich utrudnień życzę powodzenia w organizacji Waszych wesel!Marta Cichowska - konsultant ślubny
Gość napisał(a):no i ciezko spotkać sie z włascielami z " Kwadransu" ciągle im nie pasuje

Gość

26-05-2008, 08:35
#13
no i ciezko spotkać sie z włascielami z " Kwadransu" ciągle im nie pasuje
Gość napisał(a):Głupota ludzka nie zna granic...Jak można pisać na kogoś tylko i wylącznie dlatego że im się zazdrości?! Wiadomo nie każdy jest idealny ale ludzie! Bardzo mnie irytuje to że ludzie potrafią tak ściemniać! Wiem napewno że Ci którzy takie rzeczy wypisują i tak oczerniają ten zakład i właścicieli nie mają dobrych zamiarów. A może to poprostu konkurencja? W takim razie musze powiedziec że i tak nic tym nie wskuracie bo ludzie widzą i zasmakowywują się w przepysznych potrawach i nic  nie jest w stanie ich zniechęcic- nawet takie nieinteligentne wypowiedzi jak te wyżej! Ja osobiście często korzystam z usług Kwadransu i jestem oczarowana tym jak właścicielom zależy na klientach- bo nie każdy własciciel bawi się w siedzenie do rana na każdym weselu i nie każdy jest tak zaangażowany w to co robi...Także następnym razem bardzo proszę o przemyślane wypowiedzi a zagrywki konkurencji i tak są w tym przypadku bezowocne.

Gość

26-05-2008, 18:07
#14
Głupota ludzka nie zna granic...Jak można pisać na kogoś tylko i wylącznie dlatego że im się zazdrości?! Wiadomo nie każdy jest idealny ale ludzie! Bardzo mnie irytuje to że ludzie potrafią tak ściemniać! Wiem napewno że Ci którzy takie rzeczy wypisują i tak oczerniają ten zakład i właścicieli nie mają dobrych zamiarów. A może to poprostu konkurencja? W takim razie musze powiedziec że i tak nic tym nie wskuracie bo ludzie widzą i zasmakowywują się w przepysznych potrawach i nic  nie jest w stanie ich zniechęcic- nawet takie nieinteligentne wypowiedzi jak te wyżej! Ja osobiście często korzystam z usług Kwadransu i jestem oczarowana tym jak właścicielom zależy na klientach- bo nie każdy własciciel bawi się w siedzenie do rana na każdym weselu i nie każdy jest tak zaangażowany w to co robi...Także następnym razem bardzo proszę o przemyślane wypowiedzi a zagrywki konkurencji i tak są w tym przypadku bezowocne.
Gość napisał(a):Pewnie cały kwadrans ci to zajęło? Co? To pisanie. Przestań z tą sieczką!

Gość

26-05-2008, 23:23
#15
Pewnie cały kwadrans ci to zajęło? Co? To pisanie. Przestań z tą sieczką!
Gość napisał(a):A u mnie na weselu grał mało znany zespół SELEN. Było SUPER. Swietne zabawy, super muzyka. I to wszystko w ELBIE.

Gość

27-05-2008, 17:47
#16
A u mnie na weselu grał mało znany zespół SELEN. Było SUPER. Swietne zabawy, super muzyka. I to wszystko w ELBIE.
Gość napisał(a):[color=#ff00ff][/color]Czy grał u kogoś ostatnio zespół Vertim.Jeśli tak proszę o opinie

Gość

28-05-2008, 10:57
#17
[color=#ff00ff][/color]Czy grał u kogoś ostatnio zespół Vertim.Jeśli tak proszę o opinie
Gość napisał(a):Vertim jest spoko

Gość

28-05-2008, 20:57
#18
Vertim jest spoko
Gość napisał(a):Weź lepiej byle jakiego DJ -a. Lepiej będzie! Vertim ma opinie taką a nie inną. Przeczytaj ten wątek od początku. Podkłady podkładami , ale możesz byc zaskoczony (a) gdy na twoje wesele przyjedzie inna kapela bo zespol przez przypadek spisal dwie umowy. Totalne olewanie klienta.  To tylko moja opinia, ale więcej ich tutaj. Ich strona www i demo to nie wszystko. Nie dajcie sie nabrac. Gdybym mogl to temu grubemu dalbym w ...ryj.......!!!!!!!! Chamstwo i tyle.

Gość

28-05-2008, 21:27
#19
Weź lepiej byle jakiego DJ -a. Lepiej będzie! Vertim ma opinie taką a nie inną. Przeczytaj ten wątek od początku. Podkłady podkładami , ale możesz byc zaskoczony (a) gdy na twoje wesele przyjedzie inna kapela bo zespol przez przypadek spisal dwie umowy. Totalne olewanie klienta.  To tylko moja opinia, ale więcej ich tutaj. Ich strona www i demo to nie wszystko. Nie dajcie sie nabrac. Gdybym mogl to temu grubemu dalbym w ...ryj.......!!!!!!!! Chamstwo i tyle.
Gość napisał(a):Stanowczo odradzam Palac w Szczawinie.pod Goworowem.,na temat którego pojawiło sie zapytanie na forum.Owszem miejsce urokliwe,ale to jedyna jego zaleta.Tez sie zachłysnęliśmy widokiem i to byl błąd.Nasze zarzuty:te oddzielne sale utrudniają jednak zabawę,malo miejsca,nawet na 70 osob,orkiestra narzekala na kiepską akustykę.Wlaścicielka prze....mila,ale uwaga to pozory.Obiecywala pyszne malowniczo opisane jedzenie zrobione przez jej cudowne kucharki,a tym czasem byly zwykłe dania niczym nie różniące sie od innych restauracji,poza tym,ze byly zimne i male porcje..Ponadto nie mozna bylo dotykac ścian,Groziła na imprezie ze bedziemy za to płacic,albo gości bedzie wypraszac.Smieszne.totalny brak organizacji.I nie rozliczajcie sie w trakcie imprezy,a w Zadnym przypadku przed.my tak zrobilismy.tzn.przed poprawinami  i pózniej byla totalna klapa,Ciężko bylo doprosić sie zwykłej herbaty.a kelnerki w stanie nietrzeżwym,antypatyczne.Takze,nie polecam.My bardzo żałujemy,ale jest juz za pOżno.Nie podobalo nam się.

Gość

28-05-2008, 23:19
#20
Stanowczo odradzam Palac w Szczawinie.pod Goworowem.,na temat którego pojawiło sie zapytanie na forum.Owszem miejsce urokliwe,ale to jedyna jego zaleta.Tez sie zachłysnęliśmy widokiem i to byl błąd.Nasze zarzuty:te oddzielne sale utrudniają jednak zabawę,malo miejsca,nawet na 70 osob,orkiestra narzekala na kiepską akustykę.Wlaścicielka prze....mila,ale uwaga to pozory.Obiecywala pyszne malowniczo opisane jedzenie zrobione przez jej cudowne kucharki,a tym czasem byly zwykłe dania niczym nie różniące sie od innych restauracji,poza tym,ze byly zimne i male porcje..Ponadto nie mozna bylo dotykac ścian,Groziła na imprezie ze bedziemy za to płacic,albo gości bedzie wypraszac.Smieszne.totalny brak organizacji.I nie rozliczajcie sie w trakcie imprezy,a w Zadnym przypadku przed.my tak zrobilismy.tzn.przed poprawinami  i pózniej byla totalna klapa,Ciężko bylo doprosić sie zwykłej herbaty.a kelnerki w stanie nietrzeżwym,antypatyczne.Takze,nie polecam.My bardzo żałujemy,ale jest juz za pOżno.Nie podobalo nam się.

strony: wstecz 1 ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... 35 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów