Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-POMÓŻCIE!!

Założony przez mariusz1988
strony: wstecz 1 ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... 35 dalej
Gość napisał(a):Co sadzicie o zespole horyzont?

Gość

15-05-2008, 23:23
#1
Co sadzicie o zespole horyzont?
Gość napisał(a):Grają jak grają. Najlepiej weź od nich płytki i sam ocenisz czy warto.

Gość

16-05-2008, 08:41
#2
Grają jak grają. Najlepiej weź od nich płytki i sam ocenisz czy warto.
Gość napisał(a):Czy wiecie cos o zespole ATEST??? Prosze o wypowiedzi :)

Gość

16-05-2008, 08:44
#3
Czy wiecie cos o zespole ATEST??? Prosze o wypowiedzi :)
Gość napisał(a):Gdzie jest adres na stronie e-ostroleka do zespolu  klezmersi.

Gość

16-05-2008, 18:26
#4
Gdzie jest adres na stronie e-ostroleka do zespolu  klezmersi.
Gość napisał(a):rusz dupę i przeglądnij to forum - znajdziesz adres.

Gość

16-05-2008, 20:26
#5
rusz dupę i przeglądnij to forum - znajdziesz adres.
Gość napisał(a):Ku przestrodze {nie}http://www.klezmersi.vel.pl/

Gość

17-05-2008, 07:02
#6
Ku przestrodze {nie}http://www.klezmersi.vel.pl/
Gość napisał(a):Czemu ku przestrodze, byłam na ich stronie ciekawe aranże jak na nagrania na próbie brzmią rewelacyjnie no może niektóre utwory niedopracowane no jest taka moda teraz, że przydałaby się wokalistka z ładnym głosem, jak ktoś lubi stare numery muzyczne to polecam.{usmiech}

Gość

17-05-2008, 09:23
#7
Czemu ku przestrodze, byłam na ich stronie ciekawe aranże jak na nagrania na próbie brzmią rewelacyjnie no może niektóre utwory niedopracowane no jest taka moda teraz, że przydałaby się wokalistka z ładnym głosem, jak ktoś lubi stare numery muzyczne to polecam.{usmiech}
Gość napisał(a):Witam{usmiech}Czy zespół ATEST ma stronę internetową?{usmiech}

Gość

18-05-2008, 17:16
#8
Witam{usmiech}Czy zespół ATEST ma stronę internetową?{usmiech}
Gość napisał(a):· ZeSpÓł MuZyCzNy FACT-ROZKRĘCIMY KAŻDĄ IMPREZĘ NA MAXA znakomita oprawa muzyczna ,prowadzenie oraz nagłaśnianie imprez typu;wesela,zabawy,bale,dancingi,pikniki, plenery itp, znakomitej klasy sprzęt oraz wszechstronny repertuar,potrafimy bawić starszych i młodszych zachowując oryginalny klimat utworów.Nowa oferta zespołu przygotowana na obecny sezon.Zapraszamy na Naszą stronkę www.zespolfact.pl.tl  własny transportKonkurencyjne Ceny

Gość

19-05-2008, 11:43
#9
· ZeSpÓł MuZyCzNy FACT-ROZKRĘCIMY KAŻDĄ IMPREZĘ NA MAXA znakomita oprawa muzyczna ,prowadzenie oraz nagłaśnianie imprez typu;wesela,zabawy,bale,dancingi,pikniki, plenery itp, znakomitej klasy sprzęt oraz wszechstronny repertuar,potrafimy bawić starszych i młodszych zachowując oryginalny klimat utworów.Nowa oferta zespołu przygotowana na obecny sezon.Zapraszamy na Naszą stronkę www.zespolfact.pl.tl  własny transportKonkurencyjne Ceny
Gość napisał(a):Hej. Czy może ktoś z Was był na weselu w sali Borowik.Jakie macie opinie dotyczące obsługi, wystroju i jedzenia.Mam takie same pytanie odnośnie sali Hubus-pytam osób, które były w ostatnim czasie w powyższych lokalach.Z góry dziękuję za odpowiedzi. pozdrawiam

Gość

19-05-2008, 19:22
#10
Hej. Czy może ktoś z Was był na weselu w sali Borowik.Jakie macie opinie dotyczące obsługi, wystroju i jedzenia.Mam takie same pytanie odnośnie sali Hubus-pytam osób, które były w ostatnim czasie w powyższych lokalach.Z góry dziękuję za odpowiedzi. pozdrawiam
Gość napisał(a):O MATKO ZNOWU TEN FACT..GORSZYCH KASZANIARZY TO W żYCIU NIE SłYSZAłEM{diabelek} JAK KTOś NIE WIERZY NIECH ZAJRZY NA ICH STRONę...PO WYSłUCHANIU POłOWY UTWORU WYMIOTY PEWNE.JESZCZE PIEPRZą ,żE GRAJą NA żYWO...TROCHę Z MP3,...3,5 CALA I TOCHę ż KLAWISZA PLUS DOGRYWANIE NA PERKUSJI...I TO NIE W RYTM ..PORAżKA NA CAłEGO...A WOKALE    O MATKO BOSKA!   NIE MACIE TU CZEGO SZUKAć OBYWATELE,BO W OSTROłęCE Aż TAKICH KASZANIARZY TO NIE MA,WIęC GRAJCIE W SWOIM SOCHACZEWIE...JEśLI KTOś WAS WEżMIE.{dobani}

Gość

20-05-2008, 09:58
#11
O MATKO ZNOWU TEN FACT..GORSZYCH KASZANIARZY TO W żYCIU NIE SłYSZAłEM{diabelek} JAK KTOś NIE WIERZY NIECH ZAJRZY NA ICH STRONę...PO WYSłUCHANIU POłOWY UTWORU WYMIOTY PEWNE.JESZCZE PIEPRZą ,żE GRAJą NA żYWO...TROCHę Z MP3,...3,5 CALA I TOCHę ż KLAWISZA PLUS DOGRYWANIE NA PERKUSJI...I TO NIE W RYTM ..PORAżKA NA CAłEGO...A WOKALE    O MATKO BOSKA!   NIE MACIE TU CZEGO SZUKAć OBYWATELE,BO W OSTROłęCE Aż TAKICH KASZANIARZY TO NIE MA,WIęC GRAJCIE W SWOIM SOCHACZEWIE...JEśLI KTOś WAS WEżMIE.{dobani}
Gość napisał(a):http://fact.wrzuta.pl/audio/4IEXkoj15T/   POSłUCHAJCIE JAK GRA FACT....LECI PLAYBECK ZE STACJI 3,5 CALA A ONI COś DO TEGO PRZESZKADZAJą NA PERKUSJI TUDZIEż INNYCH WYNALAZKACH I OSZUKUJą LUDZI PISZąC ,żE GRAJą NA żYWO...A ZRESZTą CO TU PISAć...POSłUCHAJCIE SAMI...UBAW GWARANTOWANY...SZMACIARZE{nie} I KłAMCY

Gość

20-05-2008, 15:23
#12
http://fact.wrzuta.pl/audio/4IEXkoj15T/   POSłUCHAJCIE JAK GRA FACT....LECI PLAYBECK ZE STACJI 3,5 CALA A ONI COś DO TEGO PRZESZKADZAJą NA PERKUSJI TUDZIEż INNYCH WYNALAZKACH I OSZUKUJą LUDZI PISZąC ,żE GRAJą NA żYWO...A ZRESZTą CO TU PISAć...POSłUCHAJCIE SAMI...UBAW GWARANTOWANY...SZMACIARZE{nie} I KłAMCY
Gość napisał(a):Chyba chcesz zaproponowac swój zespól. Ciekawe który?

Gość

20-05-2008, 18:04
#13
Chyba chcesz zaproponowac swój zespól. Ciekawe który?
Gość napisał(a):Zabawne jest to że są kapele takie jak ta FACT, które kombinują np z perkusją. Muza leci z podkładu, a perkusista nasłuc***e co leci i do tego próbuje cos dogrywać. Najgorsze co może być. Typowe oszukaństwo. Podobnie w naszych stronach gra zespół FIRMA z Łomży. Byłem na takim weselu i wystawione uszy do nasłuchu przez perkusiste mnie po prostu rozbrajały.

Gość

20-05-2008, 21:19
#14
Zabawne jest to że są kapele takie jak ta FACT, które kombinują np z perkusją. Muza leci z podkładu, a perkusista nasłuc***e co leci i do tego próbuje cos dogrywać. Najgorsze co może być. Typowe oszukaństwo. Podobnie w naszych stronach gra zespół FIRMA z Łomży. Byłem na takim weselu i wystawione uszy do nasłuchu przez perkusiste mnie po prostu rozbrajały.
Gość napisał(a):NIE MUSZę SIę PROPONOWAć ,BO NIE JESTEM Z ZESPOłU KASZANIARZE....KAżDY ZRESZTą KTO POSłUCHA TO SłYSZY.

Gość

20-05-2008, 21:55
#15
NIE MUSZę SIę PROPONOWAć ,BO NIE JESTEM Z ZESPOłU KASZANIARZE....KAżDY ZRESZTą KTO POSłUCHA TO SłYSZY.
Gość napisał(a):[quote=]W Hubusie nie jest tak źle jak niektórzy piszą.[/quote]Ja miałam wesele w Hubusie miesiąc temu i bardzo polecam!!!Rewelacyjna obsługa (tu pozdrowienia dla pana Tobiasza:)) - przede wszystkim bardzo elastyczna i pomocna:)Sala spełnila nasze oczekiwania w 110 % (korzystalismy z mniejszej - impreza na 140 osób). Jeżeli macie taką mozliwośc, to proponuję wynająć salę wraz z oświetleniem, bo żadna - nawet nie wiem jak bogata dekoracja - nie da takiego efektu, jaki daje dodatkowe oświetlenie. Przede wszystkim bardzo elegancko, kelenerzy bardzo sprawnie wymieniali talerze i generalnie wszystko było dopięte na ostatni guzik.  Jedzenie smaczne - my nie stawialiśmy na wymyślne potrawy, ale raczej na tradycyjna polską kuchnię - bez zarzutu:) Dodatkowo, sporym zainteresowaniem cieszyła sie kurpiowska chatka (też dodatkowo wynajęta).

Gość

21-05-2008, 11:58
#16
[quote=]W Hubusie nie jest tak źle jak niektórzy piszą.[/quote]Ja miałam wesele w Hubusie miesiąc temu i bardzo polecam!!!Rewelacyjna obsługa (tu pozdrowienia dla pana Tobiasza:)) - przede wszystkim bardzo elastyczna i pomocna:)Sala spełnila nasze oczekiwania w 110 % (korzystalismy z mniejszej - impreza na 140 osób). Jeżeli macie taką mozliwośc, to proponuję wynająć salę wraz z oświetleniem, bo żadna - nawet nie wiem jak bogata dekoracja - nie da takiego efektu, jaki daje dodatkowe oświetlenie. Przede wszystkim bardzo elegancko, kelenerzy bardzo sprawnie wymieniali talerze i generalnie wszystko było dopięte na ostatni guzik.  Jedzenie smaczne - my nie stawialiśmy na wymyślne potrawy, ale raczej na tradycyjna polską kuchnię - bez zarzutu:) Dodatkowo, sporym zainteresowaniem cieszyła sie kurpiowska chatka (też dodatkowo wynajęta).
Gość napisał(a):A jeśli chodzi o zespół to polecam zespół FIRMA z Łomży! Są w stanie zagrać w zasadzie wszystko, i bez chałtury:)) Zarówno przeboje polskie, jak i zagraniczne:) I raczej nie disco-polowo..

Gość

21-05-2008, 12:02
#17
A jeśli chodzi o zespół to polecam zespół FIRMA z Łomży! Są w stanie zagrać w zasadzie wszystko, i bez chałtury:)) Zarówno przeboje polskie, jak i zagraniczne:) I raczej nie disco-polowo..
Gość napisał(a):nie widziałem jeszcze dobrego wesela bez disco polo{mruga}

Gość

21-05-2008, 13:23
#18
nie widziałem jeszcze dobrego wesela bez disco polo{mruga}
Gość napisał(a):szczerze to ja też sobie nie wyobrażam zabawy bez disco polo bo po to jest wesele

Gość

21-05-2008, 17:53
#19
szczerze to ja też sobie nie wyobrażam zabawy bez disco polo bo po to jest wesele
Gość napisał(a):i wiecie co, ja chcę mieć wesele "nad narwią" chociaż wiem jakie chodzą sałuchy o tym lokalu, ale mnie się on poprostu najnormalniej w świecie podoba a reszte idzie dograć

Gość

21-05-2008, 17:55
#20
i wiecie co, ja chcę mieć wesele "nad narwią" chociaż wiem jakie chodzą sałuchy o tym lokalu, ale mnie się on poprostu najnormalniej w świecie podoba a reszte idzie dograć

strony: wstecz 1 ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... 35 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów