Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-POMÓŻCIE!!

Założony przez mariusz1988
strony: wstecz 1 ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... 35 dalej
Gość napisał(a):Książka telefoniczna - Chojnowski Janusz - Różan. Znajdziesz na pewno!

Gość

09-05-2008, 22:50
#1
Książka telefoniczna - Chojnowski Janusz - Różan. Znajdziesz na pewno!
Gość napisał(a):Jesli moge wyrazic swoją opinie to ten Remont wg mnie to jest bardzo cieniutki. Powiem szczerze, że ta kapela grała dużo lepiej 10 lat wczesniej i wtedy to zachywcałam się ich graniem,  a teraz...nie polecam. To juz nie ten Remont. Inny skład, tylko szef ten sam.

Gość

09-05-2008, 22:58
#2
Jesli moge wyrazic swoją opinie to ten Remont wg mnie to jest bardzo cieniutki. Powiem szczerze, że ta kapela grała dużo lepiej 10 lat wczesniej i wtedy to zachywcałam się ich graniem,  a teraz...nie polecam. To juz nie ten Remont. Inny skład, tylko szef ten sam.
Gość napisał(a):Wracając do zaspołu Klezmersi. Odwiedziłam stronę i.....żenada.Utwór Krystyny Prońko  w wykonaniu zespołu Klezmersi to czysta profanacja. Prawidłowa nazwa utworu brzmi "Małe tęsknoty", a nie "Jak dzwon" !Jak dzwon to można mieć jaja!!!

Gość

12-05-2008, 12:40
#3
Wracając do zaspołu Klezmersi. Odwiedziłam stronę i.....żenada.Utwór Krystyny Prońko  w wykonaniu zespołu Klezmersi to czysta profanacja. Prawidłowa nazwa utworu brzmi "Małe tęsknoty", a nie "Jak dzwon" !Jak dzwon to można mieć jaja!!!
Gość napisał(a):Słyszalam ze w Hubusie jedzienie jest straszne, nieestetycznie wszystko podane, jedzenie niedoprawione. Nie wszystkie ciasta są podawane na stół. Czy to prawda? Prosze o odpowiedzi

Gość

12-05-2008, 14:05
#4
Słyszalam ze w Hubusie jedzienie jest straszne, nieestetycznie wszystko podane, jedzenie niedoprawione. Nie wszystkie ciasta są podawane na stół. Czy to prawda? Prosze o odpowiedzi
Gość napisał(a):I je mają i to jakie{diabelek}

Gość

12-05-2008, 14:09
#5
I je mają i to jakie{diabelek}
Gość napisał(a):"Słyszalam ze w Hubusie jedzienie jest straszne, nieestetycznie wszystko podane, jedzenie niedoprawione. Nie wszystkie ciasta są podawane na stół. Czy to prawda? Prosze o odpowiedzi"{smutny} mam nadzieje ze nie , bo mam tam za 2 m-ce wesele

Gość

12-05-2008, 18:59
#6
"Słyszalam ze w Hubusie jedzienie jest straszne, nieestetycznie wszystko podane, jedzenie niedoprawione. Nie wszystkie ciasta są podawane na stół. Czy to prawda? Prosze o odpowiedzi"{smutny} mam nadzieje ze nie , bo mam tam za 2 m-ce wesele
Gość napisał(a):poszukuje numeru telefonu do zespołów muzycznych             Horyzont i Remix pomóżcie!!!!!

Gość

13-05-2008, 09:41
#7
poszukuje numeru telefonu do zespołów muzycznych             Horyzont i Remix pomóżcie!!!!!
Gość napisał(a):W Hubusie nie jest tak źle jak niektórzy piszą.

Gość

13-05-2008, 12:46
#8
W Hubusie nie jest tak źle jak niektórzy piszą.
Gość napisał(a):a mógł/a/bys rozszerzyc swoja wypowiedz na temat hubusa

Gość

13-05-2008, 14:26
#9
a mógł/a/bys rozszerzyc swoja wypowiedz na temat hubusa
Gość napisał(a):Co sądzicie o nowej sali ' Kwadrans"

Gość

13-05-2008, 17:14
#10
Co sądzicie o nowej sali ' Kwadrans"
Gość napisał(a):"Swego czasu nawet stawialiśmy wybór klientowi skład 5 osobowy lub 3 osobowy z zasadniczą różnicą -ceną. Wybór był w zdecydowanej większości ku mniejszemu składowi, tańszemu. "Tańszemu bo był tańszy a nie lepszy! A u nas póki co różnica w cenie między 3 osobowym a 4-5 osobowym zespołem często wynosi ramtem 300-500 zł. To chyba żadna róznica jeśli weźmie się pod uwagę że to cięzka praca dwóch osób!Jedyne wyjście oglądać nagrania, chodzić na próby lub inne występy - festyny, i samaemu ocenić.

Gość

13-05-2008, 18:57
#11
"Swego czasu nawet stawialiśmy wybór klientowi skład 5 osobowy lub 3 osobowy z zasadniczą różnicą -ceną. Wybór był w zdecydowanej większości ku mniejszemu składowi, tańszemu. "Tańszemu bo był tańszy a nie lepszy! A u nas póki co różnica w cenie między 3 osobowym a 4-5 osobowym zespołem często wynosi ramtem 300-500 zł. To chyba żadna róznica jeśli weźmie się pod uwagę że to cięzka praca dwóch osób!Jedyne wyjście oglądać nagrania, chodzić na próby lub inne występy - festyny, i samaemu ocenić.
Gość napisał(a):a ma ktos jakies informacje o zespole Teksonik? potrzeba mi jakiegos telefonu lub maila...

Gość

13-05-2008, 20:02
#12
a ma ktos jakies informacje o zespole Teksonik? potrzeba mi jakiegos telefonu lub maila...
Gość napisał(a):..."Tańszemu bo był tańszy a nie lepszy! A u nas póki co różnica w cenie między 3 osobowym a 4-5 osobowym zespołem często wynosi ramtem 300-500 zł. To chyba żadna róznica jeśli weźmie się pod uwagę że to cięzka praca dwóch osób! ..."A skąd wiesz, że ten tańszy nie był lepszy???????? Słuchałeś lub słuchałaś????? Ja tylko powiem że ta różnica u nas też była rzędu 400 PLN!!! I co z tego? Brzmienie dla DISCO bo o tym mowa była, było nieporównywalnie lepsze niż kapeli na 4 czy 5 osobowej!!!!!!!!!!! Pisałem, że kapele 4 i 5 osobowe nie grają tego typu muzyki. Tylko wybrane przeboje, ale to tez nie zabrzmi tak jak powinno.Jako muzyk, muzykant, kapelmistrz itd. powiem podsumowując - kapele 4 czy 5 osobowe są super, ale praktycznie nie grają disco, czy discopolo. Co z tego że sam wolę sobie pograć Rock-a, jak nie znajduję grona słuchaczy na weselu. Co innego na festynie, pikniku czy koncercie. To po prostu inna bajka.Jesli gram na weselu to bardziej gram pod klienta niż pod siebie!Zrozumcie to że są różni klienci, innej muzy potrzebują na swoim weselu, jedni disco  a inni rocka itd, dlatego tez są rozne kapele!!!!!!!!!!!Co chcecie grać to grajcie, bo są różni klienci i nie oczerniajcie jedni drugich.

Gość

13-05-2008, 22:02
#13
..."Tańszemu bo był tańszy a nie lepszy! A u nas póki co różnica w cenie między 3 osobowym a 4-5 osobowym zespołem często wynosi ramtem 300-500 zł. To chyba żadna róznica jeśli weźmie się pod uwagę że to cięzka praca dwóch osób! ..."A skąd wiesz, że ten tańszy nie był lepszy???????? Słuchałeś lub słuchałaś????? Ja tylko powiem że ta różnica u nas też była rzędu 400 PLN!!! I co z tego? Brzmienie dla DISCO bo o tym mowa była, było nieporównywalnie lepsze niż kapeli na 4 czy 5 osobowej!!!!!!!!!!! Pisałem, że kapele 4 i 5 osobowe nie grają tego typu muzyki. Tylko wybrane przeboje, ale to tez nie zabrzmi tak jak powinno.Jako muzyk, muzykant, kapelmistrz itd. powiem podsumowując - kapele 4 czy 5 osobowe są super, ale praktycznie nie grają disco, czy discopolo. Co z tego że sam wolę sobie pograć Rock-a, jak nie znajduję grona słuchaczy na weselu. Co innego na festynie, pikniku czy koncercie. To po prostu inna bajka.Jesli gram na weselu to bardziej gram pod klienta niż pod siebie!Zrozumcie to że są różni klienci, innej muzy potrzebują na swoim weselu, jedni disco  a inni rocka itd, dlatego tez są rozne kapele!!!!!!!!!!!Co chcecie grać to grajcie, bo są różni klienci i nie oczerniajcie jedni drugich.
Gość napisał(a):a jakiego DJ-a na wesele możecie polecić ... ? Chodzi mi o takiego, który umie nawiązać kontakt z gośćmi, potrafi poprowadzić zabawy konkursy, oczepiny ... itd    

Gość

14-05-2008, 10:14
#14
a jakiego DJ-a na wesele możecie polecić ... ? Chodzi mi o takiego, który umie nawiązać kontakt z gośćmi, potrafi poprowadzić zabawy konkursy, oczepiny ... itd    
Gość napisał(a):Czy ma ktoś namiary na zespol HORYZONT, telefon...?

Gość

14-05-2008, 22:03
#15
Czy ma ktoś namiary na zespol HORYZONT, telefon...?
Gość napisał(a):witam!a czemu DJ-a? Jesli juz proponuje Ci chodzic na dyskoteki, np w Kiss czy Elba, Avalon. Dj ma większe możliwosci dostowania sie do ciebie. Ja zawsze proponuje zespoł, ale jesli chcesz DJ-a to posluchaj wlasnie tam.Ja polecałbym jednak zespół no chyba, że robisz małą impreze np. na 30 osob.

Gość

14-05-2008, 22:03
#16
witam!a czemu DJ-a? Jesli juz proponuje Ci chodzic na dyskoteki, np w Kiss czy Elba, Avalon. Dj ma większe możliwosci dostowania sie do ciebie. Ja zawsze proponuje zespoł, ale jesli chcesz DJ-a to posluchaj wlasnie tam.Ja polecałbym jednak zespół no chyba, że robisz małą impreze np. na 30 osob.
Gość napisał(a):Poporoszę o namiary na zaspol HORYZONT telefon, strona internetowa..?

Gość

14-05-2008, 22:07
#17
Poporoszę o namiary na zaspol HORYZONT telefon, strona internetowa..?
Gość napisał(a):PLISSSSSSSS namairy na zespol horyzont.....

Gość

14-05-2008, 22:17
#18
PLISSSSSSSS namairy na zespol horyzont.....
Gość napisał(a):0297668490. Prosić Jerzego

Gość

15-05-2008, 07:11
#19
0297668490. Prosić Jerzego
Gość napisał(a):Remont jest super. Nieprawda że zmienił się skłąd, bo to grają członkowie rodziny. Grali u mojej cioci 8 lat temu, teraz byłam na weselu u koleżanki gdzie też grali i było super. Chciałam ich na swoje wesele w lipcu 2009 ale większość terminów już mają zajętych - ten też. Mają jedną wadę - są dosyć drodzy. Niemniej jednak warto chyba zapłacić aby ten jedyny dzię w życiu był udany i by go mile wspominać. Podejrzewamże złe opinie pisze konkurencja!

Gość

15-05-2008, 12:11
#20
Remont jest super. Nieprawda że zmienił się skłąd, bo to grają członkowie rodziny. Grali u mojej cioci 8 lat temu, teraz byłam na weselu u koleżanki gdzie też grali i było super. Chciałam ich na swoje wesele w lipcu 2009 ale większość terminów już mają zajętych - ten też. Mają jedną wadę - są dosyć drodzy. Niemniej jednak warto chyba zapłacić aby ten jedyny dzię w życiu był udany i by go mile wspominać. Podejrzewamże złe opinie pisze konkurencja!

strony: wstecz 1 ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... 35 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów