Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-POMÓŻCIE!!

Założony przez mariusz1988
strony: wstecz 1 ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... 35 dalej
Gość napisał(a):może ktoś słyszał tez o zespole TEXTONIC

Gość

01-05-2008, 18:40
#1
może ktoś słyszał tez o zespole TEXTONIC
Gość napisał(a):z góry dziękuję. Sledyiam Wasye wzpowiedyi i mnie troche ymartwilz...{gafa} widye ye yorganiyowanie wlasnego wesela nie jest takia prosta sprawa. Jeyeli macie jakies informacje o tej sali Yielonz Yakatek w Susku i yespole TEXTONIC to napisycie bede wdyiecyna. Y gorz dyiekuje.

Gość

01-05-2008, 18:50
#2
z góry dziękuję. Sledyiam Wasye wzpowiedyi i mnie troche ymartwilz...{gafa} widye ye yorganiyowanie wlasnego wesela nie jest takia prosta sprawa. Jeyeli macie jakies informacje o tej sali Yielonz Yakatek w Susku i yespole TEXTONIC to napisycie bede wdyiecyna. Y gorz dyiekuje.
Gość napisał(a):witam , sala w zielonym zakątku to kwestia chyba gustu bo mi osobosie nie przypadła do gustu, wysoka jak w kosciele, a jedzenie no ja byłam tam w sumie na balu nie na weselu ale mysle ze jezeli chodzi o jedzenie to wygladało by podobnie i byłam głodna, zadne z \"ciepłych\" dań, bo były zimne mi nie smakowały, a na stole nie było prawie nic, w tym jedna sałatka kóra nikomu nie smakowała, i jak wszyscy z tej imprezy nie byli zadowoleni z jedzenia, impreza była bardzo udana a jedzenie {nie}

Gość

01-05-2008, 20:15
#3
witam , sala w zielonym zakątku to kwestia chyba gustu bo mi osobosie nie przypadła do gustu, wysoka jak w kosciele, a jedzenie no ja byłam tam w sumie na balu nie na weselu ale mysle ze jezeli chodzi o jedzenie to wygladało by podobnie i byłam głodna, zadne z \"ciepłych\" dań, bo były zimne mi nie smakowały, a na stole nie było prawie nic, w tym jedna sałatka kóra nikomu nie smakowała, i jak wszyscy z tej imprezy nie byli zadowoleni z jedzenia, impreza była bardzo udana a jedzenie {nie}
Gość napisał(a):WitamJa osobiście nie byłam na tej sali w zielonym zakątku, a znajomi mieli podzielone zdania. Z zespołem Texonic (bo mysle ze o nich Ci chodzi) bawiłam się raz w sali na Kordowie w Arkadi. Byłam pod wrażeniem. Niestety nie posiadam do nich kontaktu.Jolka

Gość

01-05-2008, 22:47
#4
WitamJa osobiście nie byłam na tej sali w zielonym zakątku, a znajomi mieli podzielone zdania. Z zespołem Texonic (bo mysle ze o nich Ci chodzi) bawiłam się raz w sali na Kordowie w Arkadi. Byłam pod wrażeniem. Niestety nie posiadam do nich kontaktu.Jolka
ka4rolcia napisał(a):[quote=]WitamJa osobiście nie byłam na tej sali w zielonym zakątku, a znajomi mieli podzielone zdania. Z zespołem Texonic (bo mysle ze o nich Ci chodzi) bawiłam się raz w sali na Kordowie w Arkadi. Byłam pod wrażeniem. Niestety nie posiadam do nich kontaktu.Jolka[/quote]Hej a mogłabyś coś wiecej napisać o sali w Kordowie? dobre jedzenie? jak z obsługą? no i ile osób bawiło sie na tym weselu co bylaś chodzi mi o to czy nie jest ciasno z gory bardzo dziekuje i pozdrawiam pa

ka4rolcia

Wpisów: 10
Dołączył: 10.04.2008
02-05-2008, 11:05
#5
[quote=]WitamJa osobiście nie byłam na tej sali w zielonym zakątku, a znajomi mieli podzielone zdania. Z zespołem Texonic (bo mysle ze o nich Ci chodzi) bawiłam się raz w sali na Kordowie w Arkadi. Byłam pod wrażeniem. Niestety nie posiadam do nich kontaktu.Jolka[/quote]Hej a mogłabyś coś wiecej napisać o sali w Kordowie? dobre jedzenie? jak z obsługą? no i ile osób bawiło sie na tym weselu co bylaś chodzi mi o to czy nie jest ciasno z gory bardzo dziekuje i pozdrawiam pa
Gość napisał(a):ja byłam na weslu w arkadiii było wesele na 80-90 osób ale ta \"mniejsza\" sala czyli ta wneka była jakby zagrodzona bo przy jej wejsci gral zespół, i kazdy smiało mógł wywijac, a jezeli chodzi i jedzenie to mi smakowało i było ok, choc jadałm tylko dania gorace i nie wszystkie bo swiadkowałam i jakos czasu nie było :)choc własciciel troche był nie fair, mówi co innego a było co innego, klimtyzacje nam zmiejszał , choc było goraca, światło przyciemniał

Gość

02-05-2008, 15:15
#6
ja byłam na weslu w arkadiii było wesele na 80-90 osób ale ta \"mniejsza\" sala czyli ta wneka była jakby zagrodzona bo przy jej wejsci gral zespół, i kazdy smiało mógł wywijac, a jezeli chodzi i jedzenie to mi smakowało i było ok, choc jadałm tylko dania gorace i nie wszystkie bo swiadkowałam i jakos czasu nie było :)choc własciciel troche był nie fair, mówi co innego a było co innego, klimtyzacje nam zmiejszał , choc było goraca, światło przyciemniał
Gość napisał(a):88.220.188.201do tego pyatania z tego IP. jugosłowianin, serb czy albańczyk bo jeżeli chcesz zespół to chyba Goran Bregović {zdziwko}

Gość

02-05-2008, 19:46
#7
88.220.188.201do tego pyatania z tego IP. jugosłowianin, serb czy albańczyk bo jeżeli chcesz zespół to chyba Goran Bregović {zdziwko}
Gość napisał(a):Śmiało mogę polecić Niezapominajkę w Wojciechowicach, smaczne jedzenie(dużo- jeśli ktoś się martwi,żeby goście byli zadwoleni), zawsze czysty talerzyk, kelnerzy zachowują się jakby ich nie było,a pracę ich widać, obsługa jest fachowa i na poziomie, wystrój sali po prostu\" smaczny\"- kolorystykę można sobie wybrać, jest oświetlenie profesjonalne.Właścicielka zapewnia \"swojskie jadło\" ze strzechą i tort, jeśli nie chcecie zawracać sobie tym głowy. Oczywiście pyszne. Goście chwalili sobie fakt, iż z sali \"balowej\" można przejść sobie do drugiej ,w której była strzecha, ciasto(zrobine przez tamtejsze kucharki-pyszne), kawa, herbata, owoce, można było usiąść przy stoliczku i wypić swojskiej gorzałki lub podpiwka za zdrowie młodej pary.{mruga}Jeśli chodzi o zespół to polecam \"Natroje\"-saxofon, 2 panów i 1 pani. Repertuar mżna sobie z nimi usalić, genialnie prowadzą wesele, przy czym oczepiny nie są wulgarne, ale z humorem. {ok}

Gość

03-05-2008, 22:23
#8
Śmiało mogę polecić Niezapominajkę w Wojciechowicach, smaczne jedzenie(dużo- jeśli ktoś się martwi,żeby goście byli zadwoleni), zawsze czysty talerzyk, kelnerzy zachowują się jakby ich nie było,a pracę ich widać, obsługa jest fachowa i na poziomie, wystrój sali po prostu\" smaczny\"- kolorystykę można sobie wybrać, jest oświetlenie profesjonalne.Właścicielka zapewnia \"swojskie jadło\" ze strzechą i tort, jeśli nie chcecie zawracać sobie tym głowy. Oczywiście pyszne. Goście chwalili sobie fakt, iż z sali \"balowej\" można przejść sobie do drugiej ,w której była strzecha, ciasto(zrobine przez tamtejsze kucharki-pyszne), kawa, herbata, owoce, można było usiąść przy stoliczku i wypić swojskiej gorzałki lub podpiwka za zdrowie młodej pary.{mruga}Jeśli chodzi o zespół to polecam \"Natroje\"-saxofon, 2 panów i 1 pani. Repertuar mżna sobie z nimi usalić, genialnie prowadzą wesele, przy czym oczepiny nie są wulgarne, ale z humorem. {ok}
Gość napisał(a):he he chyba zespół \"Nastroje\" tu pisze ....Ja tylko dodam że ta Niezapominajka nawet fajna jest, ale te NASTROJE to juz... dziekuje. Jedynie saksik może być. Reszta to playback w dodatku nieudolnie zrobiony

Gość

03-05-2008, 23:49
#9
he he chyba zespół \"Nastroje\" tu pisze ....Ja tylko dodam że ta Niezapominajka nawet fajna jest, ale te NASTROJE to juz... dziekuje. Jedynie saksik może być. Reszta to playback w dodatku nieudolnie zrobiony
Gość napisał(a):u mnie grał MAJKBAND. bardzo fajni panowie :) i super grają

Gość

04-05-2008, 19:25
#10
u mnie grał MAJKBAND. bardzo fajni panowie :) i super grają
Gość napisał(a):Ja tez bym polecala zajazd hubus. a co d zespolu to kazdy ma swoj gust ale ja osobiscie na kilka weselach bawilam sie przy zespole Medium i naprawde nie narzekam poprostu sa super potrafia rozruszac gosci (oczywiscie duzo tez od nich zalezy)

Gość

06-05-2008, 04:08
#11
Ja tez bym polecala zajazd hubus. a co d zespolu to kazdy ma swoj gust ale ja osobiscie na kilka weselach bawilam sie przy zespole Medium i naprawde nie narzekam poprostu sa super potrafia rozruszac gosci (oczywiscie duzo tez od nich zalezy)
Gość napisał(a):Medium dobry jest, Texonic też polecam bo sie bawiłam jak świadkowałam. Innych kapel nie polecam bo .... poprostu nie znam. Sala ta Niezapominajka nawet fajna jest, ale proponują swoje zespoŁy które innym wcale nie muszą sie podobać. A jedzonko mi smakuje wszędzie bo mało konsumuje - odchudzam sie!!!!Podsumowując polecam ten Medium i Texonic a sale to niewiem :)

Gość

07-05-2008, 22:41
#12
Medium dobry jest, Texonic też polecam bo sie bawiłam jak świadkowałam. Innych kapel nie polecam bo .... poprostu nie znam. Sala ta Niezapominajka nawet fajna jest, ale proponują swoje zespoŁy które innym wcale nie muszą sie podobać. A jedzonko mi smakuje wszędzie bo mało konsumuje - odchudzam sie!!!!Podsumowując polecam ten Medium i Texonic a sale to niewiem :)
Gość napisał(a):[color=#ff0000][/color]Ciekawe, który zespół nie ma tzw.podkładu muzycznego???{jezyk}A \"Natroje\" to ludzie na poziomie.I wcale nie wypowiada się tu  ww. zespół.{jezyk}

Gość

08-05-2008, 10:16
#13
[color=#ff0000][/color]Ciekawe, który zespół nie ma tzw.podkładu muzycznego???{jezyk}A \"Natroje\" to ludzie na poziomie.I wcale nie wypowiada się tu  ww. zespół.{jezyk}
Gość napisał(a):taaaaaak? a skąd wiesz,że to nie zespół się wypowiada.?

Gość

08-05-2008, 10:29
#14
taaaaaak? a skąd wiesz,że to nie zespół się wypowiada.?
Gość napisał(a):Mogę ci powiedzieć,że głupie było to pytanie. A jak chcesz wiedzieć, to byłam na takiej imprezie gdzie grał ten zespół i dlatego poleciłam go. Nie widzę sensu kontynuowania rozmowy. {!}

Gość

08-05-2008, 10:41
#15
Mogę ci powiedzieć,że głupie było to pytanie. A jak chcesz wiedzieć, to byłam na takiej imprezie gdzie grał ten zespół i dlatego poleciłam go. Nie widzę sensu kontynuowania rozmowy. {!}
Gość napisał(a):Dlaczego zawsze ktoś przyczepia się do zespołów, czy maja podkłady czy nie- w wypowiedziach wszystkie mają?Czy ktoś pyta się na przykład, jak budujesz dom, czy jak jeździsz? Ważny jest EFEKT!!!!!!!! i tylko to się liczy!

Gość

08-05-2008, 14:21
#16
Dlaczego zawsze ktoś przyczepia się do zespołów, czy maja podkłady czy nie- w wypowiedziach wszystkie mają?Czy ktoś pyta się na przykład, jak budujesz dom, czy jak jeździsz? Ważny jest EFEKT!!!!!!!! i tylko to się liczy!
Gość napisał(a):Zasada jest taka. 2 i 3 osobowe zespoły jadą praktycznie całe wesele z playbacku - chodzi o grę, z wokalem bywa różnie, czasem tak, czasem wcale. 4, 5 i więcej - chociaż tych, więcej, to u nas jak na lekarstwo- z reguły grają na żywca. Każdy zespół ma swój styl. Chociaż znowu zasadniczo rzecz biorąc te 3 osobowe dają disco na maksa, a te więcej grają muzykę na wyższym poziomie bo mają ku temu możliwości (instrumenty), pod warunkiem że posiadają jeszcze zdolności muzyczne. Najlepiej umawiać się z nimi na próby, żeby posłuhać jak grają na żywo. Niektórzy grywają na dancingach itp. Wtedy można posłuchać.Jeśli chodzi o sale to są na podobnym poziomie. Niektóre mają dodatkowe opcje typu: dekoracja, ciasto, napoje, owoce, światła itp. Ceny się raczej nie różnią. Klimatyzacja - praktycznie standard, ale każa sala stara się na czymś oszczędzić a to najłatwiejszy sposób. Jeśli chodzi o podanie jedzenia - ciepłe podają zimne - tak się dzieje gdy jest za mało kelnerów do obsługi wesele oraz gdy wpycha się na sale więcewj gości niż jest się w stanie obsłużyć. A to jest standard. I potem takie ptaszki że albo nie dogotowane, albo zimne. Najważniejsze są jednak inne rzeczy te mniejsze, które tak naprawde powodują że wesele jest miłe, ciekawe, atrakcyjne dla gości. Pomyślcie o tym :)

Gość

08-05-2008, 15:54
#17
Zasada jest taka. 2 i 3 osobowe zespoły jadą praktycznie całe wesele z playbacku - chodzi o grę, z wokalem bywa różnie, czasem tak, czasem wcale. 4, 5 i więcej - chociaż tych, więcej, to u nas jak na lekarstwo- z reguły grają na żywca. Każdy zespół ma swój styl. Chociaż znowu zasadniczo rzecz biorąc te 3 osobowe dają disco na maksa, a te więcej grają muzykę na wyższym poziomie bo mają ku temu możliwości (instrumenty), pod warunkiem że posiadają jeszcze zdolności muzyczne. Najlepiej umawiać się z nimi na próby, żeby posłuhać jak grają na żywo. Niektórzy grywają na dancingach itp. Wtedy można posłuchać.Jeśli chodzi o sale to są na podobnym poziomie. Niektóre mają dodatkowe opcje typu: dekoracja, ciasto, napoje, owoce, światła itp. Ceny się raczej nie różnią. Klimatyzacja - praktycznie standard, ale każa sala stara się na czymś oszczędzić a to najłatwiejszy sposób. Jeśli chodzi o podanie jedzenia - ciepłe podają zimne - tak się dzieje gdy jest za mało kelnerów do obsługi wesele oraz gdy wpycha się na sale więcewj gości niż jest się w stanie obsłużyć. A to jest standard. I potem takie ptaszki że albo nie dogotowane, albo zimne. Najważniejsze są jednak inne rzeczy te mniejsze, które tak naprawde powodują że wesele jest miłe, ciekawe, atrakcyjne dla gości. Pomyślcie o tym :)
Gość napisał(a):\"...Chociaż znowu zasadniczo rzecz biorąc te 3 osobowe dają disco na maksa, a te więcej grają muzykę na wyższym poziomie bo mają ku temu możliwości (instrumenty), ...\"Ciekawa teoria! Disco i wyższy poziom! Sprobuj w kapeli 4 osobowej zagrać disco. To faktycznie usłyszysz taką kaszane, że szok. Dlatego kapele 4 osobowe tego nie grają bo to nie wychodzi tak jak powinno wychodzić. Do tego potrzeba albo jeszcze wiecej ludzi w kapeli albo podparcie się elektroniką. Więcej osób to koszty. Dlatego też takie kapele nie grają takiej muzy.Logiczne jest, że mniejszy skład używa podkładów dlatego brzmi to o niebo lepiej niż na  żywca.Nie próbujcie mnie przekonywać!. Jestem z kapeli, grałem w różnych składach. Swego czasu nawet stawialiśmy wybór klientowi skład 5 osobowy lub 3 osobowy z zasadniczą różnicą -ceną. Wybór był w zdecydowanej większości ku mniejszemu składowi, tańszemu.

Gość

08-05-2008, 22:38
#18
\"...Chociaż znowu zasadniczo rzecz biorąc te 3 osobowe dają disco na maksa, a te więcej grają muzykę na wyższym poziomie bo mają ku temu możliwości (instrumenty), ...\"Ciekawa teoria! Disco i wyższy poziom! Sprobuj w kapeli 4 osobowej zagrać disco. To faktycznie usłyszysz taką kaszane, że szok. Dlatego kapele 4 osobowe tego nie grają bo to nie wychodzi tak jak powinno wychodzić. Do tego potrzeba albo jeszcze wiecej ludzi w kapeli albo podparcie się elektroniką. Więcej osób to koszty. Dlatego też takie kapele nie grają takiej muzy.Logiczne jest, że mniejszy skład używa podkładów dlatego brzmi to o niebo lepiej niż na  żywca.Nie próbujcie mnie przekonywać!. Jestem z kapeli, grałem w różnych składach. Swego czasu nawet stawialiśmy wybór klientowi skład 5 osobowy lub 3 osobowy z zasadniczą różnicą -ceną. Wybór był w zdecydowanej większości ku mniejszemu składowi, tańszemu.
Gość napisał(a):ot,miło mądrego posłuchać...popieram

Gość

09-05-2008, 10:33
#19
ot,miło mądrego posłuchać...popieram
Gość napisał(a):czy ktoś ma kontakt do zespołu remont z różana?

Gość

09-05-2008, 19:49
#20
czy ktoś ma kontakt do zespołu remont z różana?

strony: wstecz 1 ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... 35 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów