dobry gineklog do prowadzenia ciąży w ostrołęce

Założony przez egna
strony: wstecz 1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... 53 dalej
Gość napisał(a): Dziewczyny a jakie macie zdanie na temat dr.Wikarskiego  w prowadzeniu ciąży ?Pozdrawiam

Gość

07-08-2008, 16:28
#1
Dziewczyny a jakie macie zdanie na temat dr.Wikarskiego  w prowadzeniu ciąży ?Pozdrawiam
Gość napisał(a):O Boże.. koleżance radzę iśc na kurs czytania ze zrozumieniem.. Bo pisałam o USG trójwymiarowym (może drukowanymi napisać??? Bo nie wiem czy doczytałaś), za które 70zł się nie płaci u Jankowskiego, tylko 2 razy więcej :]I napisałam, że zwykłe USG robi [b]dobrze[/b] (wróc na poprzednią stronę i znajdź wzmiankę, a nawet dwie o tym ;)). Rozumiesz..?To jest moje zdanie i niezbyt pochlebną opinię wyraziłam właśnie o 3D, na którym, [b]MOIM ZDANIEM[/b], się nie zna.. Jak nie zrozumiała koleżanka, to napiszę jeszcze raz, nie ma sprawy ;) I oburzona nie jestem, spokojnie.. lubię ludziom tłumaczyć różne rzeczy, nawet po kilkanaście razy, mam to wpisane w zawód {jezyk} No, chyba, że się zmeiniło coś od początku roku i te bajeranckie USG kosztuje 70zł.. {usmiech}Zresztą, wyraziłam swoją opinię, różną od Twojej, bo takie jest moje zdanie. Gdyby ludzie byli tacy sami i mieli te same oczekwiania, byłoby nudno.. Mi się podoba to, Tobie tamto, ja wolę białe, Ty czarne.. I szanuję Twoje zdanie, więc i Ty uszanuj moje :) Pozdrawiam i więcej pokory życzę (no i szczęsliwego rozwiązania - jak jesteś w ciązy, lub szczęśliwych chwil z maluszkiem - jak jesteś już mamą)Co do Wikarskiego.. Minusem jest napewno to, że nie ma dyżurów w naszym szpitalu.. Jak chcesz rodzić gdzieś indziej, to nie ma problemu.. Ale sąsiadka prowadziła u Niego ciążę, i leżała 2 tygodnie po terminie, a pacjentki dr. Bucińskiego, Jankowskiego, Piątka itd. miały o niebo lepiej i ich lekarze wywoływali im porody na swoich dyżurach..

Gość

07-08-2008, 16:45
#2
O Boże.. koleżance radzę iśc na kurs czytania ze zrozumieniem.. Bo pisałam o USG trójwymiarowym (może drukowanymi napisać??? Bo nie wiem czy doczytałaś), za które 70zł się nie płaci u Jankowskiego, tylko 2 razy więcej :]I napisałam, że zwykłe USG robi [b]dobrze[/b] (wróc na poprzednią stronę i znajdź wzmiankę, a nawet dwie o tym ;)). Rozumiesz..?To jest moje zdanie i niezbyt pochlebną opinię wyraziłam właśnie o 3D, na którym, [b]MOIM ZDANIEM[/b], się nie zna.. Jak nie zrozumiała koleżanka, to napiszę jeszcze raz, nie ma sprawy ;) I oburzona nie jestem, spokojnie.. lubię ludziom tłumaczyć różne rzeczy, nawet po kilkanaście razy, mam to wpisane w zawód {jezyk} No, chyba, że się zmeiniło coś od początku roku i te bajeranckie USG kosztuje 70zł.. {usmiech}Zresztą, wyraziłam swoją opinię, różną od Twojej, bo takie jest moje zdanie. Gdyby ludzie byli tacy sami i mieli te same oczekwiania, byłoby nudno.. Mi się podoba to, Tobie tamto, ja wolę białe, Ty czarne.. I szanuję Twoje zdanie, więc i Ty uszanuj moje :) Pozdrawiam i więcej pokory życzę (no i szczęsliwego rozwiązania - jak jesteś w ciązy, lub szczęśliwych chwil z maluszkiem - jak jesteś już mamą)Co do Wikarskiego.. Minusem jest napewno to, że nie ma dyżurów w naszym szpitalu.. Jak chcesz rodzić gdzieś indziej, to nie ma problemu.. Ale sąsiadka prowadziła u Niego ciążę, i leżała 2 tygodnie po terminie, a pacjentki dr. Bucińskiego, Jankowskiego, Piątka itd. miały o niebo lepiej i ich lekarze wywoływali im porody na swoich dyżurach..
Gość napisał(a):ps. i nie nadpobudliwa nie jestem.. zareagowałam tak na "baaardzo kulturalną" wypowiedź.. gdybym nie wiedziała jak robi, to uwierz - nie wypowiadałabym się, bo i po co..?i Twoja odpowiedż na moje zdanie, cytuję: "dajesz opinie beznadziejne wiec sama se sprawdz", ani trochę nie świadczy o szacunku a tym bardziej o grzeczności moja droga, a własnie o wciskaniu swojego zdania innym.. Pozdrawiam

Gość

07-08-2008, 16:50
#3
ps. i nie nadpobudliwa nie jestem.. zareagowałam tak na "baaardzo kulturalną" wypowiedź.. gdybym nie wiedziała jak robi, to uwierz - nie wypowiadałabym się, bo i po co..?i Twoja odpowiedż na moje zdanie, cytuję: "dajesz opinie beznadziejne wiec sama se sprawdz", ani trochę nie świadczy o szacunku a tym bardziej o grzeczności moja droga, a własnie o wciskaniu swojego zdania innym.. Pozdrawiam
Gość napisał(a):Bajeranckie USG u dr Jankowskiego kosztuje 200 zł.

Gość

08-08-2008, 13:52
#4
Bajeranckie USG u dr Jankowskiego kosztuje 200 zł.
Gość napisał(a):dobrym endykrynologiem  jest Roza Pysklo ktora przyjmuje na sienkiewicza tam gdzie doktor piatek.

Gość

08-08-2008, 16:35
#5
dobrym endykrynologiem  jest Roza Pysklo ktora przyjmuje na sienkiewicza tam gdzie doktor piatek.
Gość napisał(a):a dr czasiuk jakim jest endokrynologiem? która jest lepsza dr czasiuk czy dr róż pyskło?

Gość

09-08-2008, 08:30
#6
a dr czasiuk jakim jest endokrynologiem? która jest lepsza dr czasiuk czy dr róż pyskło?
Gość napisał(a):JUZ OD 1.X. RUSZA W OSTROLECE ,,BAJKOWY OSRODEK PRZEDSZKOLNY"{usmiech} SIEDZIBA PRZEDSZKOLA ZNAJDUJE SIE NA ULICY LOKALNEJ!!! DODATKOWE INFORMACJE ORAZ REZEWACJA MIEJSC pod nr.tel.609378574. JESZCZE W SIERPNIU ODBEDZIE SIE SPOTKANIE Z ZAINTERESOWANYMI RODZICAMI!!!

Gość

09-08-2008, 08:44
#7
JUZ OD 1.X. RUSZA W OSTROLECE ,,BAJKOWY OSRODEK PRZEDSZKOLNY"{usmiech} SIEDZIBA PRZEDSZKOLA ZNAJDUJE SIE NA ULICY LOKALNEJ!!! DODATKOWE INFORMACJE ORAZ REZEWACJA MIEJSC pod nr.tel.609378574. JESZCZE W SIERPNIU ODBEDZIE SIE SPOTKANIE Z ZAINTERESOWANYMI RODZICAMI!!!
Gość napisał(a):no własnie.. kosztuje w O-ce USG 3D kosztuje 200zł.. Ale to z braku konkurencji.. Poza granicami miasta, w większych miastach koszt ok. 150zł, w tym dostej się filmik, itd.. I o to mi chodziło - za taką cenę wymagam czegoś lepszego... :]endokrynolog - znam tylko p. Czasiuk.. Są rózne opinie o Niej, dla mnie była całkiem miła, wyleczyła mnie po odstawieniu tabletek i dzięki Niej w sumie zaszłam w ciążę.. Porobiła wszytskie badania, wypisała leki i się unormowało.. ale to było 2 lata temu,nie wiem jaka jest teraz :)

Gość

09-08-2008, 09:15
#8
no własnie.. kosztuje w O-ce USG 3D kosztuje 200zł.. Ale to z braku konkurencji.. Poza granicami miasta, w większych miastach koszt ok. 150zł, w tym dostej się filmik, itd.. I o to mi chodziło - za taką cenę wymagam czegoś lepszego... :]endokrynolog - znam tylko p. Czasiuk.. Są rózne opinie o Niej, dla mnie była całkiem miła, wyleczyła mnie po odstawieniu tabletek i dzięki Niej w sumie zaszłam w ciążę.. Porobiła wszytskie badania, wypisała leki i się unormowało.. ale to było 2 lata temu,nie wiem jaka jest teraz :)
Gość napisał(a):mi chodzi dokładniej o badania hormonów cona ten temat mozecie mi napisac lepiej do której isc kogo mi bardziej mogły byscie polecic

Gość

09-08-2008, 15:53
#9
mi chodzi dokładniej o badania hormonów cona ten temat mozecie mi napisac lepiej do której isc kogo mi bardziej mogły byscie polecic
Gość napisał(a):badania hormonów... podejrzewam, że każdy endokrynolog na początku zrobi Ci takie badania (ja miałam progesteron, prolaktynę i h. tarczycy).. Bardziej zastanawiałabym się, który Cię ewentualnie wyleczy :)

Gość

09-08-2008, 15:57
#10
badania hormonów... podejrzewam, że każdy endokrynolog na początku zrobi Ci takie badania (ja miałam progesteron, prolaktynę i h. tarczycy).. Bardziej zastanawiałabym się, który Cię ewentualnie wyleczy :)
Gość napisał(a):Własnie o to chodzi który lepszy do kogo bym miała isc kto jest bardziej kompetentny kogo byscie mi doradzili????????????

Gość

09-08-2008, 21:09
#11
Własnie o to chodzi który lepszy do kogo bym miała isc kto jest bardziej kompetentny kogo byscie mi doradzili????????????
Gość napisał(a):jaki w koncu jest najlepszy endokrynolog

Gość

09-08-2008, 23:47
#12
jaki w koncu jest najlepszy endokrynolog
Gość napisał(a):No ja znam tylko Czasiuk.. Możesz do Niej iść (nowy szpital - na skierowanie) i jak będzie pasowała to zostaniesz, a jak nie to zmienisz na innego :)Zazwyczaj jest tak, że jeden lekarz leczy pacjentkę od początku do końca, dlatego niewiele osób będzie miało porównanie.. :)A tak wogóle, jakie masz problemy ze zdrówkiem?Pozdrawiam

Gość

10-08-2008, 10:32
#13
No ja znam tylko Czasiuk.. Możesz do Niej iść (nowy szpital - na skierowanie) i jak będzie pasowała to zostaniesz, a jak nie to zmienisz na innego :)Zazwyczaj jest tak, że jeden lekarz leczy pacjentkę od początku do końca, dlatego niewiele osób będzie miało porównanie.. :)A tak wogóle, jakie masz problemy ze zdrówkiem?Pozdrawiam
Gość napisał(a):a jak ona przyjmuje na rańsze godziny i dlugo sie oczekuje w kolejcetzn w jakich godzinach pracuje a jesli chodzi o przyjmowanie prywatnie to gdzie ile kosztuje i w jakich godzinach

Gość

10-08-2008, 16:56
#14
a jak ona przyjmuje na rańsze godziny i dlugo sie oczekuje w kolejcetzn w jakich godzinach pracuje a jesli chodzi o przyjmowanie prywatnie to gdzie ile kosztuje i w jakich godzinach
Gość napisał(a):poszukaj na stronie, napewno gdzieś tu jest.. Przyjmuje i prywatnie i na NFZ (o ile nie zerwała umowy, bo kiedyś była taka afera...).. O ile pamiętam to na kasę chyba w poniedziałki i środy, ale mogę się mylić.. Najlepiej sprawdź to, i tak musisz się zarejestrować (Nowy szpital, prezjście w lewo tam gdzie na chirurgię, i prawie na samym końcu jest rejestracja)

Gość

10-08-2008, 20:09
#15
poszukaj na stronie, napewno gdzieś tu jest.. Przyjmuje i prywatnie i na NFZ (o ile nie zerwała umowy, bo kiedyś była taka afera...).. O ile pamiętam to na kasę chyba w poniedziałki i środy, ale mogę się mylić.. Najlepiej sprawdź to, i tak musisz się zarejestrować (Nowy szpital, prezjście w lewo tam gdzie na chirurgię, i prawie na samym końcu jest rejestracja)
Gość napisał(a):hej kobietki a może wiecie gdzie mogę wyleczyć nadżerkę na kasę chorych w Ostrołęce{usmiech}

Gość

11-08-2008, 23:15
#16
hej kobietki a może wiecie gdzie mogę wyleczyć nadżerkę na kasę chorych w Ostrołęce{usmiech}
Gość napisał(a):a nie leczą już na NFZ?? Kurde, tak samo jak z cytologią.. Nie mam skończonych 25 lat, a dopiero od tego roku funduje kasa.. Teraz muszę zapłacić, bo przed porodem jest raczej wskazana :) Bosko..

Gość

12-08-2008, 11:26
#17
a nie leczą już na NFZ?? Kurde, tak samo jak z cytologią.. Nie mam skończonych 25 lat, a dopiero od tego roku funduje kasa.. Teraz muszę zapłacić, bo przed porodem jest raczej wskazana :) Bosko..
Gość napisał(a):przed porodem nadżerkę nie leczcie{nie}tylko po.wiem coś na ten temat bo rodziłam troje dzieci i dopiero przed trzecim dzieckiem nie leczyłam nadżerki(bo lekarz pow.ze ją mam)i po porodzie ani śladu{tak}A przy tamtych ciążach leczyłam dwa razy i powracały{nie}A teraz mam spokój{usmiech}

Gość

13-08-2008, 22:38
#18
przed porodem nadżerkę nie leczcie{nie}tylko po.wiem coś na ten temat bo rodziłam troje dzieci i dopiero przed trzecim dzieckiem nie leczyłam nadżerki(bo lekarz pow.ze ją mam)i po porodzie ani śladu{tak}A przy tamtych ciążach leczyłam dwa razy i powracały{nie}A teraz mam spokój{usmiech}
Gość napisał(a):nie masz pewności, że gdybyś nie leczyła ich wtedy, to teraz byś nie miała :)tak czy inaczej - najlepiej słuchać swojego ginekologa (zaufanego, dla którego liczy się coś więcej niż kasa).. Pozdrawiam

Gość

15-08-2008, 15:10
#19
nie masz pewności, że gdybyś nie leczyła ich wtedy, to teraz byś nie miała :)tak czy inaczej - najlepiej słuchać swojego ginekologa (zaufanego, dla którego liczy się coś więcej niż kasa).. Pozdrawiam
Gość napisał(a):Prosze o podpowiedź czy w Ostrołęce ktoś z lekarzy wykonuje USG Trójwymiarowe ciąży. Jestem z Łomży i szukam gdzie najbliżej wykonuja takie usg, u nas niestety nikt ......{nie}

Gość

19-08-2008, 23:33
#20
Prosze o podpowiedź czy w Ostrołęce ktoś z lekarzy wykonuje USG Trójwymiarowe ciąży. Jestem z Łomży i szukam gdzie najbliżej wykonuja takie usg, u nas niestety nikt ......{nie}

strony: wstecz 1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... 53 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów