dobry gineklog do prowadzenia ciąży w ostrołęce

Założony przez egna
strony: wstecz 1 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... 53 dalej
Gość napisał(a):mróz jest jak mróz nie idz lepiej do niego

Gość

27-07-2008, 21:02
#1
mróz jest jak mróz nie idz lepiej do niego
Gość napisał(a):Witam!Ja chodze do dr Jankowskiego i jestem bardzo zadowolona, jest dokładny i nie prawda ze tylko o kase mu chodzi bo potrafi wziąć dużo mniej za wizyte jak wie ze pacjentka ma zamiar przyjśc w niedługim czasie na nastepna wizyte. Wcześniej chodziłam do dr Bucińskiego ale jakoś nie przypadł mi do "gustu" wydawał mi sie taki że cieżko sie od niego czegoś dowiedzieć.

Gość

28-07-2008, 15:32
#2
Witam!Ja chodze do dr Jankowskiego i jestem bardzo zadowolona, jest dokładny i nie prawda ze tylko o kase mu chodzi bo potrafi wziąć dużo mniej za wizyte jak wie ze pacjentka ma zamiar przyjśc w niedługim czasie na nastepna wizyte. Wcześniej chodziłam do dr Bucińskiego ale jakoś nie przypadł mi do "gustu" wydawał mi sie taki że cieżko sie od niego czegoś dowiedzieć.
Gość napisał(a):polecam dr. Bucińskiego - chyba jak większość...zresztą, każda z nas ma inne doświadczenia i czegoś innego od lekarza wymaga. Ja np. Bucińskiego lubię, bo jest dokładny, ale robi tylko 3 USG w ciązy (nie robi w 12-14 tygodniu..) i nie ważne czy idzie się na NFZ czy prywatnie :) Ale za to jest baardzo skromny i naprawde zna się na tym co robi. Chodziłam do Niego przed ciążą i dlatego chodze teraz :) Tylko te kolejki........ {co}no, dla każdego coś innego :)ps. powiedzcie mi, dlaczego niektóre zdjęcia w serwisie są czarno-białe..?

Gość

29-07-2008, 16:53
#3
polecam dr. Bucińskiego - chyba jak większość...zresztą, każda z nas ma inne doświadczenia i czegoś innego od lekarza wymaga. Ja np. Bucińskiego lubię, bo jest dokładny, ale robi tylko 3 USG w ciązy (nie robi w 12-14 tygodniu..) i nie ważne czy idzie się na NFZ czy prywatnie :) Ale za to jest baardzo skromny i naprawde zna się na tym co robi. Chodziłam do Niego przed ciążą i dlatego chodze teraz :) Tylko te kolejki........ {co}no, dla każdego coś innego :)ps. powiedzcie mi, dlaczego niektóre zdjęcia w serwisie są czarno-białe..?
Gość napisał(a):zgadzam sie z przedmówczynio dr Jankowski jest bardzo kontaktowny ma podejscie do pacjentki próbuje wyciagnac od pacjentki jak najwiecej informacjji zeby poprowadzic w miare poprawnie ciaze a to ze wzial za zdjecie szwów od poprzedniej przedmówczyni tyle co za wizyte to sie zdaza bo kto chodzi na zdjecie szwów po porodie do lekarza prowadzącego idzie sie z tym do pielegniarki albo położna ściąga kazdy by wział kase za to czy jankowski , bucińxski czy pyskło ktokolwiek dlatego na przyszłośc idzcie lepiej do poloznej lub pielęgniarki bo one są  własnie od tego

Gość

29-07-2008, 18:40
#4
zgadzam sie z przedmówczynio dr Jankowski jest bardzo kontaktowny ma podejscie do pacjentki próbuje wyciagnac od pacjentki jak najwiecej informacjji zeby poprowadzic w miare poprawnie ciaze a to ze wzial za zdjecie szwów od poprzedniej przedmówczyni tyle co za wizyte to sie zdaza bo kto chodzi na zdjecie szwów po porodie do lekarza prowadzącego idzie sie z tym do pielegniarki albo położna ściąga kazdy by wział kase za to czy jankowski , bucińxski czy pyskło ktokolwiek dlatego na przyszłośc idzcie lepiej do poloznej lub pielęgniarki bo one są  własnie od tego
Gość napisał(a):dlaczego nie przejdziecie sie sami do jakiegoś lekarza tylko nagabujecie inne kazdy chwali swojego a powinnio wam kto powiescie przejsc sie i zobaczyc co wam kto powie a nie wydajecie albo pozytywne albo negatywne opinie najgorsze to o mrozie achcińskiej i piątku

Gość

30-07-2008, 13:17
#5
dlaczego nie przejdziecie sie sami do jakiegoś lekarza tylko nagabujecie inne kazdy chwali swojego a powinnio wam kto powiescie przejsc sie i zobaczyc co wam kto powie a nie wydajecie albo pozytywne albo negatywne opinie najgorsze to o mrozie achcińskiej i piątku
Gość napisał(a):PYSKłO TO PROSTAK NIE POLECAM!!! GDY ZACZęłAM KRWAWIć PODCZAS BADANIA U NIEGO (2 M-C CIążY) STWIERDZIł żE "Z TEGO" NIC NIE BęDZIE I .... ZOSTAWIł MNIE Z Tą MYśLą NA SWIęTA. DZIęKI ZNAJOMEJ TRAFIłAM DO DR MONIńSKIEGO, KTóRY ZAJą SIę MNą Z NALEżYTą TROSKą I PROFESJONALIZMEM. TERAZ MóJ ZDROWYSYNEK MA JUż 6 LAT {usmiech}

Gość

31-07-2008, 12:27
#6
PYSKłO TO PROSTAK NIE POLECAM!!! GDY ZACZęłAM KRWAWIć PODCZAS BADANIA U NIEGO (2 M-C CIążY) STWIERDZIł żE "Z TEGO" NIC NIE BęDZIE I .... ZOSTAWIł MNIE Z Tą MYśLą NA SWIęTA. DZIęKI ZNAJOMEJ TRAFIłAM DO DR MONIńSKIEGO, KTóRY ZAJą SIę MNą Z NALEżYTą TROSKą I PROFESJONALIZMEM. TERAZ MóJ ZDROWYSYNEK MA JUż 6 LAT {usmiech}
Gość napisał(a):{zly}tak ja też słyszałam o nim takie historie...pewnie sam robi sobie tu reklamę (wcale by mnie to nie zdziwiło!)

Gość

31-07-2008, 17:58
#7
{zly}tak ja też słyszałam o nim takie historie...pewnie sam robi sobie tu reklamę (wcale by mnie to nie zdziwiło!)
Gość napisał(a):tez tak mysle ze to oni sobie robia taka reklame inaczej by tak niebyli wysławiani{chytry}{diabelek}

Gość

31-07-2008, 19:28
#8
tez tak mysle ze to oni sobie robia taka reklame inaczej by tak niebyli wysławiani{chytry}{diabelek}
Gość napisał(a):{usmiech}taaaak dr Moniński to dobry człowiek i profesjonalny lekarz, który ma zawsze czas dla swoich pacjentek. Szkoda że teraz przyjmuje tylko prywatnie....

Gość

02-08-2008, 10:19
#9
{usmiech}taaaak dr Moniński to dobry człowiek i profesjonalny lekarz, który ma zawsze czas dla swoich pacjentek. Szkoda że teraz przyjmuje tylko prywatnie....
Gość napisał(a):stary on czy młody gdzie on przyjmuje wogóle pierwszy raz o nim słysze

Gość

02-08-2008, 17:21
#10
stary on czy młody gdzie on przyjmuje wogóle pierwszy raz o nim słysze
Gość napisał(a):ktoś powie czemu zdjęcia są czarno-białe?? Troszkę to przerażające.. nie zastanawialiście się nigdy nad tym..?Co do lekarza.. Kobietki, każdka oczekuje czegoś innego, jednej spodoba się taki, drugiej inny.. Najlepiej szukać opini wśród znajomych w świecie rzeczywistym, bo tu połowa może sobie robić reklamę ;) ALbo zdajcie się na kobiecą intuicję..ja mam pytanie: który lekarz bierze niedużo za wizytę i robi USG? Tylko nie Wikarski i Buciński.. Chcę iść do kogoś bezstronnego :) I kogoś, kto napewno zrobi te USG. Pozdrawiam i życzę spokojnen ciązy i szybkiego porodu :)

Gość

02-08-2008, 20:49
#11
ktoś powie czemu zdjęcia są czarno-białe?? Troszkę to przerażające.. nie zastanawialiście się nigdy nad tym..?Co do lekarza.. Kobietki, każdka oczekuje czegoś innego, jednej spodoba się taki, drugiej inny.. Najlepiej szukać opini wśród znajomych w świecie rzeczywistym, bo tu połowa może sobie robić reklamę ;) ALbo zdajcie się na kobiecą intuicję..ja mam pytanie: który lekarz bierze niedużo za wizytę i robi USG? Tylko nie Wikarski i Buciński.. Chcę iść do kogoś bezstronnego :) I kogoś, kto napewno zrobi te USG. Pozdrawiam i życzę spokojnen ciązy i szybkiego porodu :)
Gość napisał(a):ja mogę polecić Jankowskiego co prawda bierze 80zł. ale w tym robi usg na prośbę pacjentki lub jeśli sam uważa ze taka istnieje potrzeba.Dam przykład u dr Piątka za wizytę płaci sie 70 zł nie robi usg bo go nie ma i jak sam sie przyznał nie zna sie dobrze na nim  ma tylko ktg (ale to prawie każdy lekarz ma ktg) natomiast piątek odsyła każdą pacjentkę do doktora Pyskło a za tą przyjemność trzeba zapłaci już 60 zł. wiec wychodzi 130. Uważam ze dobry lekarz powinien mieć w swoim gabinecie usg a co najważniejsze powinien sie na nim znać dodam ze Jankowski robi też kolorowe usg i to nie jest reklama poszłam dzieki znajomym

Gość

02-08-2008, 21:48
#12
ja mogę polecić Jankowskiego co prawda bierze 80zł. ale w tym robi usg na prośbę pacjentki lub jeśli sam uważa ze taka istnieje potrzeba.Dam przykład u dr Piątka za wizytę płaci sie 70 zł nie robi usg bo go nie ma i jak sam sie przyznał nie zna sie dobrze na nim  ma tylko ktg (ale to prawie każdy lekarz ma ktg) natomiast piątek odsyła każdą pacjentkę do doktora Pyskło a za tą przyjemność trzeba zapłaci już 60 zł. wiec wychodzi 130. Uważam ze dobry lekarz powinien mieć w swoim gabinecie usg a co najważniejsze powinien sie na nim znać dodam ze Jankowski robi też kolorowe usg i to nie jest reklama poszłam dzieki znajomym
Gość napisał(a):Tylko Jankowski nie zna się na kolorwym USG (3d czy 4d).. On dopiero oswaja się z maszyną a te zdjęcia są... takie nijakie.. lepiej jechać do Białegostoku czy gdzies indziej..Zwykłe USG robi dobrze, bo raz byłam.. Wszytsko mierzy i dokładnie sprawdza :)

Gość

03-08-2008, 11:04
#13
Tylko Jankowski nie zna się na kolorwym USG (3d czy 4d).. On dopiero oswaja się z maszyną a te zdjęcia są... takie nijakie.. lepiej jechać do Białegostoku czy gdzies indziej..Zwykłe USG robi dobrze, bo raz byłam.. Wszytsko mierzy i dokładnie sprawdza :)
Gość napisał(a):to po co piszesz ze nie zna sie na kolorowym tylko czarno białym jak go nie robiłas i nie miałas stycznosci z tym zrobiłas czarne i tyle idz zrób kolorowe i zobacz czy sie nie zna dajesz opinie beznadziejne wiec sama se sprawdz

Gość

04-08-2008, 20:01
#14
to po co piszesz ze nie zna sie na kolorowym tylko czarno białym jak go nie robiłas i nie miałas stycznosci z tym zrobiłas czarne i tyle idz zrób kolorowe i zobacz czy sie nie zna dajesz opinie beznadziejne wiec sama se sprawdz
Gość napisał(a):wkurza mnie taki brak kultury mamusiek... byłam z siostrą na USG trójwymiarowym u Niego, i sorry, ale dla mnie było nijakie i przeciętne.. Czy to, że podoba się Tobie to musi podobać się wszytskim dookoła?? Trochę szacunku i pokory kobieto!Dla Ciebie to może i cud świata, dla mnie przeciętnośc, a za taką cenę wymagam czegoś więcej.. Proste? Chyba mam prawo mieć swoje zdanie??Nie potępiłam tego lekarza, napisałam że zwykłe USG robi bardzo dobrze, bardzo dokładnie, a że nie podoba mi się Jego wykonanie USG kolorowego to już jestem fe? Bo musi mi się podobac tak jak Tobie.. Wyluzuj.. To moja opinia i mam prawo ją mieć..

Gość

06-08-2008, 08:15
#15
wkurza mnie taki brak kultury mamusiek... byłam z siostrą na USG trójwymiarowym u Niego, i sorry, ale dla mnie było nijakie i przeciętne.. Czy to, że podoba się Tobie to musi podobać się wszytskim dookoła?? Trochę szacunku i pokory kobieto!Dla Ciebie to może i cud świata, dla mnie przeciętnośc, a za taką cenę wymagam czegoś więcej.. Proste? Chyba mam prawo mieć swoje zdanie??Nie potępiłam tego lekarza, napisałam że zwykłe USG robi bardzo dobrze, bardzo dokładnie, a że nie podoba mi się Jego wykonanie USG kolorowego to już jestem fe? Bo musi mi się podobac tak jak Tobie.. Wyluzuj.. To moja opinia i mam prawo ją mieć..
Gość napisał(a):To czy usg trójwymiarowe wyjdzie dobrze zależy od ułożenia dzidziusia{usmiech}{usmiech}

Gość

06-08-2008, 14:32
#16
To czy usg trójwymiarowe wyjdzie dobrze zależy od ułożenia dzidziusia{usmiech}{usmiech}
Gość napisał(a):też.. ale także doświadczenia lekarza.. :)No wiecie - tak samo dać komuś maszynę do szycia, trzeba się nauczyć obsługiwać ją, żeby nabrać wprawy.. To samo z USG trójwymiarowym, które jest tylko rozrywką dla rodziców, bo do wykrywania wszytskich nieprawidłowości i sprawdzania kondycji maluszka służy USG zwykłe.. i w tym dr. Jankowski uważam, że jest dobry :)

Gość

06-08-2008, 17:29
#17
też.. ale także doświadczenia lekarza.. :)No wiecie - tak samo dać komuś maszynę do szycia, trzeba się nauczyć obsługiwać ją, żeby nabrać wprawy.. To samo z USG trójwymiarowym, które jest tylko rozrywką dla rodziców, bo do wykrywania wszytskich nieprawidłowości i sprawdzania kondycji maluszka służy USG zwykłe.. i w tym dr. Jankowski uważam, że jest dobry :)
Gość napisał(a): Słyszałam że teraz dr.Jankowski sam wyznacza wizytę pacjentkom ,wcześniej trzeba samemu było się zapisać na kolejną wizytę  

Gość

06-08-2008, 19:09
#18
Słyszałam że teraz dr.Jankowski sam wyznacza wizytę pacjentkom ,wcześniej trzeba samemu było się zapisać na kolejną wizytę  
Gość napisał(a):do pani oburzonej- mysle ze jestes zbyt nadpobudliwa narazie to grzecznie sie odnosiłam wiec chce zebys ty tez zachowawała sie ok.! ja tez mam prawo do swojego zdania i nikogo nie potepiam a co do ceny to mi sie wydaje ze nie płącisz jakies kolosalnej sumy wiec nie wyobrazaj  sobie czegos nadzwyczajnego mysle ze bierze odpowiednio idz do innego lekarza min. 70 zl. za wizyte i drugie tyle za usg wogóle to jest forum wiec spokojniej

Gość

06-08-2008, 21:12
#19
do pani oburzonej- mysle ze jestes zbyt nadpobudliwa narazie to grzecznie sie odnosiłam wiec chce zebys ty tez zachowawała sie ok.! ja tez mam prawo do swojego zdania i nikogo nie potepiam a co do ceny to mi sie wydaje ze nie płącisz jakies kolosalnej sumy wiec nie wyobrazaj  sobie czegos nadzwyczajnego mysle ze bierze odpowiednio idz do innego lekarza min. 70 zl. za wizyte i drugie tyle za usg wogóle to jest forum wiec spokojniej
Gość napisał(a):czy ktos zna jakiegos dobrego endokrynologa? gdzie i jaki? bardzo prosze o od. dzieki

Gość

06-08-2008, 21:13
#20
czy ktos zna jakiegos dobrego endokrynologa? gdzie i jaki? bardzo prosze o od. dzieki

strony: wstecz 1 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... 53 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów