dobry gineklog do prowadzenia ciąży w ostrołęce

Założony przez egna
strony: wstecz 1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... 53 dalej
Gość napisał(a):witam, dokumenty/dowod osobisty i ostatnie badania na pewno morfologia mocz, ktg, i inne ale serio nie pamietam jakie, ksiazeczka rum/klapki pod prysznicpodklady polecam bella bo w szpitalu daje lignine ale nie jest fajneswoja poduszke koszule na poczatku daja ale potem zalozenie swojej to czysta przyjemnosc do karmienia polecam rozpinana na guziki po te  zrozcieciami po bokach srednio sie sprawdja przynajmniej u mnieprzybory kosmetycznewoda do picia taka z dozownikiem jak dla dzieciswoje sztucce i kubekpowodzeniaps. na oddziale przy wejsciu wisi kartka czego  wymagaja.

Gość

10-07-2008, 14:01
#1
witam, dokumenty/dowod osobisty i ostatnie badania na pewno morfologia mocz, ktg, i inne ale serio nie pamietam jakie, ksiazeczka rum/klapki pod prysznicpodklady polecam bella bo w szpitalu daje lignine ale nie jest fajneswoja poduszke koszule na poczatku daja ale potem zalozenie swojej to czysta przyjemnosc do karmienia polecam rozpinana na guziki po te  zrozcieciami po bokach srednio sie sprawdja przynajmniej u mnieprzybory kosmetycznewoda do picia taka z dozownikiem jak dla dzieciswoje sztucce i kubekpowodzeniaps. na oddziale przy wejsciu wisi kartka czego  wymagaja.
Gość napisał(a):a i koniecznie papier toaletowy bo nigdy nie ma{usmiech}

Gość

10-07-2008, 22:25
#2
a i koniecznie papier toaletowy bo nigdy nie ma{usmiech}
Gość napisał(a):no i dla maleństwa jakieś rzeczy, czyli pieluchy, chusteczki nawilżane, ubranka

Gość

14-07-2008, 09:43
#3
no i dla maleństwa jakieś rzeczy, czyli pieluchy, chusteczki nawilżane, ubranka
Gość napisał(a):ja powiem wam tak wybiera sie teraz do jankowskiego i bucińskiego chodziłam wczesniej do piątka tragedia prosze was ziewczyny tylko nie do niego ściaga kase tylko z pacjetek za zwolnienie wziął tez 70 zł. co wogóle mnie nie badał kazda u niego jest tylko na podrzymaniu chciałabym tez sie cos dowiedziec o tych dwóch lekarzach, niewiem którego mam wybrac dodam ze to nie moja 1 ciąża a trzecia nie zaliczały sie do najlżejszych straciłam dwoje dzieci prosze o dorade pozdrawiam

Gość

17-07-2008, 15:29
#4
ja powiem wam tak wybiera sie teraz do jankowskiego i bucińskiego chodziłam wczesniej do piątka tragedia prosze was ziewczyny tylko nie do niego ściaga kase tylko z pacjetek za zwolnienie wziął tez 70 zł. co wogóle mnie nie badał kazda u niego jest tylko na podrzymaniu chciałabym tez sie cos dowiedziec o tych dwóch lekarzach, niewiem którego mam wybrac dodam ze to nie moja 1 ciąża a trzecia nie zaliczały sie do najlżejszych straciłam dwoje dzieci prosze o dorade pozdrawiam
Gość napisał(a):witam ja z calego serca ppolecam Bucińskiego i radze do niego chodzic {ok}

Gość

17-07-2008, 20:58
#5
witam ja z calego serca ppolecam Bucińskiego i radze do niego chodzic {ok}
Gość napisał(a):Ja również polecam dr Bucińskiego - wspaniały człowiek i kompetentny lekarz {ok}

Gość

17-07-2008, 23:00
#6
Ja również polecam dr Bucińskiego - wspaniały człowiek i kompetentny lekarz {ok}
Gość napisał(a): sama juz niewiem musze sie przejsc porozmawiac

Gość

18-07-2008, 09:05
#7
sama juz niewiem musze sie przejsc porozmawiac
Gość napisał(a):   Witam czy możecie napisac co sądzicie o dr.Jankowskim ? mam zamiar do niego się wybrać  ,wcześniej miałam poronienia zawsze w pierwszych tygodniach

Gość

20-07-2008, 00:53
#8
   Witam czy możecie napisac co sądzicie o dr.Jankowskim ? mam zamiar do niego się wybrać  ,wcześniej miałam poronienia zawsze w pierwszych tygodniach
Gość napisał(a):słyszałam same dobre opinie ale juz sama nie wiem czy lepszy bucinski czy jankowski przejdz sie do jednego i drugiego ja tez tak sama zrobie

Gość

21-07-2008, 11:13
#9
słyszałam same dobre opinie ale juz sama nie wiem czy lepszy bucinski czy jankowski przejdz sie do jednego i drugiego ja tez tak sama zrobie
Gość napisał(a):nigdy w życiu dr Bucińskiego!!!!!!!!! tak prowadził ciążę mojej siostry {PRYWATNIE!} ŻE URODZIŁA MARTWE DZIECKO NA DWA DNI PRZED PLANOWANYM TERMINEM PORODU ostatnie usg zrobił jej półtora miesiąca przed porodem a na ostatniej wizycie powiedział jej zeby już nie przychodziła bo on idzie na urlop! i co to za lekarz Dziewczyna rodziła z myślą że dziecko które urodzi już więcej nie zobaczy Miał byc chłopiec nie większy jak 2,8 kg ale owszem był chłopiec ale 3,5 kg i 59 cm

Gość

21-07-2008, 15:19
#10
nigdy w życiu dr Bucińskiego!!!!!!!!! tak prowadził ciążę mojej siostry {PRYWATNIE!} ŻE URODZIŁA MARTWE DZIECKO NA DWA DNI PRZED PLANOWANYM TERMINEM PORODU ostatnie usg zrobił jej półtora miesiąca przed porodem a na ostatniej wizycie powiedział jej zeby już nie przychodziła bo on idzie na urlop! i co to za lekarz Dziewczyna rodziła z myślą że dziecko które urodzi już więcej nie zobaczy Miał byc chłopiec nie większy jak 2,8 kg ale owszem był chłopiec ale 3,5 kg i 59 cm
Gość napisał(a):Szczerze polecam p. Czasiuk. Odnośnie szpitala: panie położene miłe i życzliwe, panie pielęgniarki i salowe stawiam na jednej szali- tragedia, nieżyczliwe, prawdopodobnie sądzą, że to pacjentki są dla nich, a nie na odwrót! Trzecie dziecko napewno będę rodzić w  innym szpitalu.Pozdrawiam

Gość

21-07-2008, 16:40
#11
Szczerze polecam p. Czasiuk. Odnośnie szpitala: panie położene miłe i życzliwe, panie pielęgniarki i salowe stawiam na jednej szali- tragedia, nieżyczliwe, prawdopodobnie sądzą, że to pacjentki są dla nich, a nie na odwrót! Trzecie dziecko napewno będę rodzić w  innym szpitalu.Pozdrawiam
Gość napisał(a):witam wszytkie przyszłe mamy odnośnie dr jankowskiego to bylam u niego pierwszy raz ale nie spotkałam jeszcze takiego lekarza. to super człowiek widac było ze nie zalezy mu tylko na kasie bardrdzo opiekuje sie pacjentkami teraz sama moge to przyznac dokładnie wysłucha i kompetentny lekarz poprostu byłam zszokowana dzieki dziewczyny za porade zycze wszystkim udanej ciazy

Gość

22-07-2008, 17:51
#12
witam wszytkie przyszłe mamy odnośnie dr jankowskiego to bylam u niego pierwszy raz ale nie spotkałam jeszcze takiego lekarza. to super człowiek widac było ze nie zalezy mu tylko na kasie bardrdzo opiekuje sie pacjentkami teraz sama moge to przyznac dokładnie wysłucha i kompetentny lekarz poprostu byłam zszokowana dzieki dziewczyny za porade zycze wszystkim udanej ciazy
Gość napisał(a):oj zdziwiła byś się czy nie zależy mu na kasie.Moze i jest specjalista, ma dobry sprzęt ale nic więcej....

Gość

22-07-2008, 20:59
#13
oj zdziwiła byś się czy nie zależy mu na kasie.Moze i jest specjalista, ma dobry sprzęt ale nic więcej....
Gość napisał(a):a gdzie jankowski przyjmuje, na fundusz,czy tylko prywatnie, i jak dlugie sa do niego kolejki?Dzieki

Gość

23-07-2008, 10:28
#14
a gdzie jankowski przyjmuje, na fundusz,czy tylko prywatnie, i jak dlugie sa do niego kolejki?Dzieki
Gość napisał(a):  dr.Jankowski przyjmuje tylko prywatnie  ul.celna  17 ,trzeba się zapisywać telefonicznie

Gość

23-07-2008, 14:42
#15
  dr.Jankowski przyjmuje tylko prywatnie  ul.celna  17 ,trzeba się zapisywać telefonicznie
Gość napisał(a):Dziewczyny tylko nie idźcie do niego na ściąganie szwów bo za dosłownie parę sekund weźmie od was 80 zl chociaż do niego chodziłam przez przez cala ciąże i w szpitalu nie zwracal juz na mnie uwagi. Ale tak to odpowiedzialny leakrZ. Pozdrawiam

Gość

23-07-2008, 22:18
#16
Dziewczyny tylko nie idźcie do niego na ściąganie szwów bo za dosłownie parę sekund weźmie od was 80 zl chociaż do niego chodziłam przez przez cala ciąże i w szpitalu nie zwracal juz na mnie uwagi. Ale tak to odpowiedzialny leakrZ. Pozdrawiam
Gość napisał(a):{usmiech}

Gość

25-07-2008, 20:51
#17
{usmiech}
Gość napisał(a):Ja szczerze polecam dr.Gąskę,starszy i doświadczony lekarz.Ale przyjmuje już tylko prywatnie przy starym moście.POLECAM!!!{ok}

Gość

27-07-2008, 12:54
#18
Ja szczerze polecam dr.Gąskę,starszy i doświadczony lekarz.Ale przyjmuje już tylko prywatnie przy starym moście.POLECAM!!!{ok}
Gość napisał(a):[color=#0000ff][/color][size=18][/size]A co dziewczyny myślicie na temat dr. Mroza???

Gość

27-07-2008, 13:09
#19
[color=#0000ff][/color][size=18][/size]A co dziewczyny myślicie na temat dr. Mroza???
Gość napisał(a):Każdy lekarz jest dobry ,zależy co każda z was oczekuje i jakie ma wymagania.

Gość

27-07-2008, 20:06
#20
Każdy lekarz jest dobry ,zależy co każda z was oczekuje i jakie ma wymagania.

strony: wstecz 1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... 53 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów