Opinie o sklepach z oknami i drzwiami?

Założony przez Trocken
strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej
Trocken napisał(a):itamPo świętach planuje zamówić okna i drzwi do domu, gdzie znajdę według Waszej opini dobrego dostawce?? Chodzi mi o firmęgdzie będę dobrze obsłużony i będę pewny montażu??  

Trocken

Wpisów: 3
Dołączył: 20.12.2010
21-12-2010, 01:58
#1
itamPo świętach planuje zamówić okna i drzwi do domu, gdzie znajdę według Waszej opini dobrego dostawce?? Chodzi mi o firmęgdzie będę dobrze obsłużony i będę pewny montażu??  
Gość napisał(a):ja mam okna z Troszyna firma sie nazywa Tro-Bud. i jestem zadowolona  

Gość

21-12-2010, 09:15
#2
ja mam okna z Troszyna firma sie nazywa Tro-Bud. i jestem zadowolona  
Gość napisał(a):A ja mam ze Świata Okien i wiatr mi przez nie hula. Chociaż znam tez zadowolone osoby...

Gość

21-12-2010, 10:41
#3
A ja mam ze Świata Okien i wiatr mi przez nie hula. Chociaż znam tez zadowolone osoby...
Gość napisał(a):polecam mar-kom na targowej,mają dośc dobre ceny,a przy okazji i drzwi tez,polecam ,bo jestem zadowolona z okien i montarzu.{tak}

Gość

21-12-2010, 13:15
#4
polecam mar-kom na targowej,mają dośc dobre ceny,a przy okazji i drzwi tez,polecam ,bo jestem zadowolona z okien i montarzu.{tak}
Gość napisał(a):STOLDOR przy ul. HALLERAGit okna, Git montaż, oprócz okien możesz dogadać się też i na drzwi to cena będzie lepsza, ja tak zrobiłem.{ok}

Gość

21-12-2010, 19:54
#5
STOLDOR przy ul. HALLERAGit okna, Git montaż, oprócz okien możesz dogadać się też i na drzwi to cena będzie lepsza, ja tak zrobiłem.{ok}
Trocken napisał(a):Dzisiaj słyszałem pozytywną opinie o firmie GEAL ul.11 Listopada 80. Podobno mają drzwi, bramy i okna, a ich doradztwo i montaż wskazują na profesjonalizm. Może miał ktoś styczność z tą firmą??

Trocken

Wpisów: 3
Dołączył: 20.12.2010
21-12-2010, 23:49
#6
Dzisiaj słyszałem pozytywną opinie o firmie GEAL ul.11 Listopada 80. Podobno mają drzwi, bramy i okna, a ich doradztwo i montaż wskazują na profesjonalizm. Może miał ktoś styczność z tą firmą??
Gość napisał(a):również z czystym sumieniem polecam firmę StolDor z Hallera {ok}

Gość

22-12-2010, 00:46
#7
również z czystym sumieniem polecam firmę StolDor z Hallera {ok}
Gość napisał(a):polecam mar-kom,na targowej,jestem zadowolona z okien jak i montazu,do tego zamawiałam drzwi ,realizacja zamówienia szybka,pani bardzo przyjemna,bo dobrze doradziła i jestem zadowolona,a do tego naprawdę konkurencyjne ceny.

Gość

22-12-2010, 07:17
#8
polecam mar-kom,na targowej,jestem zadowolona z okien jak i montazu,do tego zamawiałam drzwi ,realizacja zamówienia szybka,pani bardzo przyjemna,bo dobrze doradziła i jestem zadowolona,a do tego naprawdę konkurencyjne ceny.
Gość napisał(a):Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Geal, fachowa obsługa i montaż, oni znają się na swojej robocie.

Gość

22-12-2010, 09:09
#9
Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Geal, fachowa obsługa i montaż, oni znają się na swojej robocie.
Gość napisał(a):polecam firmę Vindow z Kilińskiego.  

Gość

22-12-2010, 12:15
#10
polecam firmę Vindow z Kilińskiego.  
Gość napisał(a):Dzięki firmie GEAL nie popełniłem błędu przy otworach drzwiowych, dlatego polecam się wybrać do nich...

Gość

26-12-2010, 13:41
#11
Dzięki firmie GEAL nie popełniłem błędu przy otworach drzwiowych, dlatego polecam się wybrać do nich...
Gość napisał(a):Witam ja polecam firmę BUD SEWIS TATARY okna z  SONAROL JEDWABNE CENY konkurencyjne dla ostrołęki.

Gość

27-12-2010, 08:47
#12
Witam ja polecam firmę BUD SEWIS TATARY okna z  SONAROL JEDWABNE CENY konkurencyjne dla ostrołęki.
Gość napisał(a):oknoplast, ul. Stacha Konwy. Okna, dzwi, brama garażowa. Wycena i pomar gratis. Okna dobrej jakosci z dobra szybą, drzwi Gerda lub Delta(osobiscie polecam Gerde), brama firmy Normastahl. Jesli sie zdecydujesz przyjezdzaja 3 ekipy do konkretnego pomiaru, potem zamowienie, czas oczekaiwania (okna-5tygodni-robione w Krakowie na zamowienie, drzwi - jesli sa standardy to około 1 tygodnia, i brama garazowa 6 tygodni-robiona w Niemczech) i potem 3 ekipy do montazu. Ceny? Hmm w swoim domu mam duzo duzych okine (2mx2,5m), 3 dzwi i jedna brama. Za wszystko w kolorze zloty dab dwustronne 23 tysiace. za same okna 14 tysiecy..chyba dobra cena?

Gość

03-01-2011, 11:16
#13
oknoplast, ul. Stacha Konwy. Okna, dzwi, brama garażowa. Wycena i pomar gratis. Okna dobrej jakosci z dobra szybą, drzwi Gerda lub Delta(osobiscie polecam Gerde), brama firmy Normastahl. Jesli sie zdecydujesz przyjezdzaja 3 ekipy do konkretnego pomiaru, potem zamowienie, czas oczekaiwania (okna-5tygodni-robione w Krakowie na zamowienie, drzwi - jesli sa standardy to około 1 tygodnia, i brama garazowa 6 tygodni-robiona w Niemczech) i potem 3 ekipy do montazu. Ceny? Hmm w swoim domu mam duzo duzych okine (2mx2,5m), 3 dzwi i jedna brama. Za wszystko w kolorze zloty dab dwustronne 23 tysiace. za same okna 14 tysiecy..chyba dobra cena?
Gość napisał(a):oknoplast, ul. Stacha Konwy. Okna, dzwi, brama garażowa. Wycena i pomar gratis. Okna dobrej jakosci z dobra szybą, drzwi Gerda lub Delta(osobiscie polecam Gerde), brama firmy Normastahl. Jesli sie zdecydujesz przyjezdzaja 3 ekipy do konkretnego pomiaru, potem zamowienie, czas oczekaiwania (okna-5tygodni-robione w Krakowie na zamowienie, drzwi - jesli sa standardy to około 1 tygodnia, i brama garazowa 6 tygodni-robiona w Niemczech) i potem 3 ekipy do montazu. Ceny? Hmm w swoim domu mam duzo duzych okine (2mx2,5m), 3 dzwi i jedna brama. Za wszystko w kolorze zloty dab dwustronne 23 tysiace. za same okna 14 tysiecy..chyba dobra cena?

Gość

03-01-2011, 11:17
#14
oknoplast, ul. Stacha Konwy. Okna, dzwi, brama garażowa. Wycena i pomar gratis. Okna dobrej jakosci z dobra szybą, drzwi Gerda lub Delta(osobiscie polecam Gerde), brama firmy Normastahl. Jesli sie zdecydujesz przyjezdzaja 3 ekipy do konkretnego pomiaru, potem zamowienie, czas oczekaiwania (okna-5tygodni-robione w Krakowie na zamowienie, drzwi - jesli sa standardy to około 1 tygodnia, i brama garazowa 6 tygodni-robiona w Niemczech) i potem 3 ekipy do montazu. Ceny? Hmm w swoim domu mam duzo duzych okine (2mx2,5m), 3 dzwi i jedna brama. Za wszystko w kolorze zloty dab dwustronne 23 tysiace. za same okna 14 tysiecy..chyba dobra cena?
Gość napisał(a):JOCZ. MAM I BAARDZO DOBRE SĄ I ŁADNE!!!

Gość

03-01-2011, 17:38
#15
JOCZ. MAM I BAARDZO DOBRE SĄ I ŁADNE!!!
Gość napisał(a):JOCZ. MAM I BAARDZO DOBRE SĄ I ŁADNE!!!

Gość

03-01-2011, 17:38
#16
JOCZ. MAM I BAARDZO DOBRE SĄ I ŁADNE!!!
Gość napisał(a):Jeśli chodzi o Oknoplast to nie polecam, brak dotrzymywania terminów...  A jeśli chodzi o cenę to robione przez nich wyceny wstępne, diametralnie różnią się od okien zamawianych...

Gość

03-01-2011, 23:54
#17
Jeśli chodzi o Oknoplast to nie polecam, brak dotrzymywania terminów...  A jeśli chodzi o cenę to robione przez nich wyceny wstępne, diametralnie różnią się od okien zamawianych...
Gość napisał(a):[quote=Gość]Jeśli chodzi o Oknoplast to nie polecam, brak dotrzymywania terminów...  A jeśli chodzi o cenę to robione przez nich wyceny wstępne, diametralnie różnią się od okien zamawianych... [/quote] zgadza sie,wyceny różnią sie od okien zamawianych,nie mówiąc,że są to prawie najdroższe okna w ostrołęce,najpierw zachęcaja niska wyceną,a pózniej przy opłacaniu zamówienia  mozna zawrotu głowy dostac i wychodzi drogo{nie}

Gość

04-01-2011, 07:38
#18
[quote=Gość]Jeśli chodzi o Oknoplast to nie polecam, brak dotrzymywania terminów...  A jeśli chodzi o cenę to robione przez nich wyceny wstępne, diametralnie różnią się od okien zamawianych... [/quote] zgadza sie,wyceny różnią sie od okien zamawianych,nie mówiąc,że są to prawie najdroższe okna w ostrołęce,najpierw zachęcaja niska wyceną,a pózniej przy opłacaniu zamówienia  mozna zawrotu głowy dostac i wychodzi drogo{nie}
Gość napisał(a):ba! Bo trzeba czytac co sie podpisuje! Po to sa umowy zeby bylo wszystko jasne, u mnie nie bylo zadnych problemów, wszystko w terminie. Co do ceny do moze i drogo, ale placi sie za jakosc a nie za byle co:) Pozdrawiam

Gość

04-01-2011, 09:32
#19
ba! Bo trzeba czytac co sie podpisuje! Po to sa umowy zeby bylo wszystko jasne, u mnie nie bylo zadnych problemów, wszystko w terminie. Co do ceny do moze i drogo, ale placi sie za jakosc a nie za byle co:) Pozdrawiam
Gość napisał(a):dobre okna mozna kupic tez niedrogo,nie trzeba akurat płacic za nie krocie,nie znaczy zawsze drogie to dobre,na takie triki naciagaja sprzedawcy ,bo tłumacza,że drogie to na pewno będzie dobre,naprawdę trzeba uwazac co się podpisuje,bo sprzedawcom jak zwykle zalezy ,aby zbyc towar.

Gość

04-01-2011, 09:50
#20
dobre okna mozna kupic tez niedrogo,nie trzeba akurat płacic za nie krocie,nie znaczy zawsze drogie to dobre,na takie triki naciagaja sprzedawcy ,bo tłumacza,że drogie to na pewno będzie dobre,naprawdę trzeba uwazac co się podpisuje,bo sprzedawcom jak zwykle zalezy ,aby zbyc towar.

strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów