Opinie o sklepach z oknami i drzwiami?

Założony przez Trocken
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 dalej
Gość napisał(a):http://www.moja-ostroleka.pl/okna-firmy-vetrex-w-ostrolece,1 352237296,5.htmlodwiedz i sam się przekonaj, a połowa opinii myślę, że jest naciągana i w jedną i w drugą stronę  

Gość

09-11-2012, 16:21
#1
http://www.moja-ostroleka.pl/okna-firmy-vetrex-w-ostrolece,1 352237296,5.htmlodwiedz i sam się przekonaj, a połowa opinii myślę, że jest naciągana i w jedną i w drugą stronę  
Gość napisał(a):[quote=Gość]http://www.moja-ostroleka.pl/okna-firmy-vetrex -w-ostrolece,1352237296,5.htmlodwiedz i sam się przekonaj, a połowa opinii myślę, że jest naciągana i w jedną i w drugą stronę  [/quote]TaaaZa to powyższa napewno jest napisana przez zadowolonego klienta{diabelek}

Gość

11-11-2012, 07:32
#2
[quote=Gość]http://www.moja-ostroleka.pl/okna-firmy-vetrex -w-ostrolece,1352237296,5.htmlodwiedz i sam się przekonaj, a połowa opinii myślę, że jest naciągana i w jedną i w drugą stronę  [/quote]TaaaZa to powyższa napewno jest napisana przez zadowolonego klienta{diabelek}
Gość napisał(a):UWAGA NA FIRMĘ ŚWIAT OKIEN W OSTROŁĘCE.fIRMA JEST NIEWIARYGODNA, WŁAŚCICIEL DAJE GWARANCJIĘ NA OKNA NA 5 LAT, A GWARANCJI NIE UWZGLĘDNIA. POZA TYM  DZWONIŁEM O REKLAMACJĘ BO OKNA SĄ NIESZCZELNE I WYKONANE Z PÓŁPRODUKTÓW I PSUJĄ SIĘ DRZWI. UPRZEDZAM LUDZI ŻEBY Z TYM CZŁOWIEKIEM NIE ROBILI ŻADNYCH TRANSAKCJI JAK NIE CHCĄ BYĆ OSZUKANI I ZAWIEDZENI. ZOSTAŁEM OSZUKANY WIĘC UPRZEDZAM WSZYSTKICH. POZDRAWIAM.

Gość

03-01-2013, 23:55
#3
UWAGA NA FIRMĘ ŚWIAT OKIEN W OSTROŁĘCE.fIRMA JEST NIEWIARYGODNA, WŁAŚCICIEL DAJE GWARANCJIĘ NA OKNA NA 5 LAT, A GWARANCJI NIE UWZGLĘDNIA. POZA TYM  DZWONIŁEM O REKLAMACJĘ BO OKNA SĄ NIESZCZELNE I WYKONANE Z PÓŁPRODUKTÓW I PSUJĄ SIĘ DRZWI. UPRZEDZAM LUDZI ŻEBY Z TYM CZŁOWIEKIEM NIE ROBILI ŻADNYCH TRANSAKCJI JAK NIE CHCĄ BYĆ OSZUKANI I ZAWIEDZENI. ZOSTAŁEM OSZUKANY WIĘC UPRZEDZAM WSZYSTKICH. POZDRAWIAM.
Gość napisał(a):LUDZIE!!!!!!!!!!!! ŚWIAT OKIEN???????Wystrzegajcie się tej firmy, właściciel jest nieodpowiedzialny, daje gwarancję na 5 lat a potem jak trzeba usunąć usterkę to każe sobie płacić dużą kwote za usługie. Zepsuły mi się drzwi balkonowe (duże) dzwoniłem, chciałem zapłacić nawet za usługie,  to zmył mnie i jeszcze naubliżał. Poza tym wciska kit ludziom o NAJLEPSZYM swoim towarze, a co do czego to jego okna są robione z półproduktów. Jeżeli ktoś ma ten swój wymarzony domek i chcę być zadowolony ze swoich okien to niech unika firmy ŚWIAT OKIEN dużym łukiem. Sam zostałem naciągnięty i oszukany więdz przestrzegam ludzi żeby nie popełnili tego samego błędu co popełniłem ja korzystając z usług tej          firmy.

Gość

04-01-2013, 01:29
#4
LUDZIE!!!!!!!!!!!! ŚWIAT OKIEN???????Wystrzegajcie się tej firmy, właściciel jest nieodpowiedzialny, daje gwarancję na 5 lat a potem jak trzeba usunąć usterkę to każe sobie płacić dużą kwote za usługie. Zepsuły mi się drzwi balkonowe (duże) dzwoniłem, chciałem zapłacić nawet za usługie,  to zmył mnie i jeszcze naubliżał. Poza tym wciska kit ludziom o NAJLEPSZYM swoim towarze, a co do czego to jego okna są robione z półproduktów. Jeżeli ktoś ma ten swój wymarzony domek i chcę być zadowolony ze swoich okien to niech unika firmy ŚWIAT OKIEN dużym łukiem. Sam zostałem naciągnięty i oszukany więdz przestrzegam ludzi żeby nie popełnili tego samego błędu co popełniłem ja korzystając z usług tej          firmy.
Gość napisał(a):nie zgadzam się z opiniami dla Świat Okien montażystów maja świetnych jako jedyni w Ostrołęce potrafili mi  zamontować ciepły montaż okien większość firm nie miala zielonego pojęcia jak to dobrze zrobić. Maniek

Gość

16-02-2013, 09:57
#5
nie zgadzam się z opiniami dla Świat Okien montażystów maja świetnych jako jedyni w Ostrołęce potrafili mi  zamontować ciepły montaż okien większość firm nie miala zielonego pojęcia jak to dobrze zrobić. Maniek
Gość napisał(a):świat okien totalne dno !!! bramę segmentową zamontowali mi do góry nogami czuby

Gość

16-02-2013, 15:32
#6
świat okien totalne dno !!! bramę segmentową zamontowali mi do góry nogami czuby
Gość napisał(a):[quote=Gość]UWAGA NA FIRMĘ ŚWIAT OKIEN W OSTROŁĘCE.fIRMA JEST NIEWIARYGODNA, WŁAŚCICIEL DAJE GWARANCJIĘ NA OKNA NA 5 LAT, A GWARANCJI NIE UWZGLĘDNIA. POZA TYM  DZWONIŁEM O REKLAMACJĘ BO OKNA SĄ NIESZCZELNE I WYKONANE Z PÓŁPRODUKTÓW I PSUJĄ SIĘ DRZWI. UPRZEDZAM LUDZI ŻEBY Z TYM CZŁOWIEKIEM NIE ROBILI ŻADNYCH TRANSAKCJI JAK NIE CHCĄ BYĆ OSZUKANI I ZAWIEDZENI. ZOSTAŁEM OSZUKANY WIĘC UPRZEDZAM WSZYSTKICH. POZDRAWIAM. [/quote]Nie bronię tutaj świata okien ale zaciekawiło mnie  stwierdzenie, że okna wykonane są z półproduktów o co chodzi?Z tego co wiem to większość otaczających nas rzeczy wykonanych jest z kilku produktów czy tam komponentów. Czyżby okna ze świata okien składały się z dwóch półproduktów? w końcu dwa półprodukty dają cały produkt czyż nie?

Gość

16-02-2013, 16:21
#7
[quote=Gość]UWAGA NA FIRMĘ ŚWIAT OKIEN W OSTROŁĘCE.fIRMA JEST NIEWIARYGODNA, WŁAŚCICIEL DAJE GWARANCJIĘ NA OKNA NA 5 LAT, A GWARANCJI NIE UWZGLĘDNIA. POZA TYM  DZWONIŁEM O REKLAMACJĘ BO OKNA SĄ NIESZCZELNE I WYKONANE Z PÓŁPRODUKTÓW I PSUJĄ SIĘ DRZWI. UPRZEDZAM LUDZI ŻEBY Z TYM CZŁOWIEKIEM NIE ROBILI ŻADNYCH TRANSAKCJI JAK NIE CHCĄ BYĆ OSZUKANI I ZAWIEDZENI. ZOSTAŁEM OSZUKANY WIĘC UPRZEDZAM WSZYSTKICH. POZDRAWIAM. [/quote]Nie bronię tutaj świata okien ale zaciekawiło mnie  stwierdzenie, że okna wykonane są z półproduktów o co chodzi?Z tego co wiem to większość otaczających nas rzeczy wykonanych jest z kilku produktów czy tam komponentów. Czyżby okna ze świata okien składały się z dwóch półproduktów? w końcu dwa półprodukty dają cały produkt czyż nie?
Gość napisał(a):[quote=Gość]nie zgadzam się z opiniami dla Świat Okien montażystów maja świetnych jako jedyni w Ostrołęce potrafili mi  zamontować ciepły montaż okien większość firm nie miala zielonego pojęcia jak to dobrze zrobić. Maniek [/quote]A ja nie zgadzam sie z twoją opinią. Czy korzystałeś z usług innych firm przy montażu okien z ciepłym montażem?

Gość

19-02-2013, 12:51
#8
[quote=Gość]nie zgadzam się z opiniami dla Świat Okien montażystów maja świetnych jako jedyni w Ostrołęce potrafili mi  zamontować ciepły montaż okien większość firm nie miala zielonego pojęcia jak to dobrze zrobić. Maniek [/quote]A ja nie zgadzam sie z twoją opinią. Czy korzystałeś z usług innych firm przy montażu okien z ciepłym montażem?
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]nie zgadzam się z opiniami dla Świat Okien montażystów maja świetnych jako jedyni w Ostrołęce potrafili mi  zamontować ciepły montaż okien większość firm nie miala zielonego pojęcia jak to dobrze zrobić. Maniek [/quote]A ja nie zgadzam sie z twoją opinią. Czy korzystałeś z usług innych firm przy montażu okien z ciepłym montażem? [/quote]Bardzo ciekawe co piszesz, nie zgadzasz się z tym, że gość jak wybierał montażystów to inni nie mieli zielonego pojęcia o ciepłym montażu, czyżbyś przysłuchiwał się ich rozmowom oj nieładnie.Druga sprawa pytasz czy korzystał z usług innych firm przy montażu. Ciekawe rozwiązanie każde okno montuje inna ekipa i na koniec gość stwierdza która jest lepsza i wybiera ich tylko po co? po to żeby zdemontowali okna zamontowane przez innych i zamontowali jeszcze raz? Jeszcze nie słyszałem żeby w domu montowało kilka ekip te same okna.Na koniec chciałbym poznać opinie osób które tak tutaj bardzo często używają tego słowa rozwinięcie powiedzenia ciepły montaż na czym ma ono polegać Zakładam, że piszą tu tylko klienci zadowoleni lub nie ale nie sprzedawcy itp. jestem ciekawy ich wiedzy i opinii czy w ogóle wiecie czego chcecie i co dostajecie.Moje pytanie jest podyktowane tym, że jestem dystrybutorem elementów do takiego montażu.

Gość

19-02-2013, 14:31
#9
[quote=Gość][quote=Gość]nie zgadzam się z opiniami dla Świat Okien montażystów maja świetnych jako jedyni w Ostrołęce potrafili mi  zamontować ciepły montaż okien większość firm nie miala zielonego pojęcia jak to dobrze zrobić. Maniek [/quote]A ja nie zgadzam sie z twoją opinią. Czy korzystałeś z usług innych firm przy montażu okien z ciepłym montażem? [/quote]Bardzo ciekawe co piszesz, nie zgadzasz się z tym, że gość jak wybierał montażystów to inni nie mieli zielonego pojęcia o ciepłym montażu, czyżbyś przysłuchiwał się ich rozmowom oj nieładnie.Druga sprawa pytasz czy korzystał z usług innych firm przy montażu. Ciekawe rozwiązanie każde okno montuje inna ekipa i na koniec gość stwierdza która jest lepsza i wybiera ich tylko po co? po to żeby zdemontowali okna zamontowane przez innych i zamontowali jeszcze raz? Jeszcze nie słyszałem żeby w domu montowało kilka ekip te same okna.Na koniec chciałbym poznać opinie osób które tak tutaj bardzo często używają tego słowa rozwinięcie powiedzenia ciepły montaż na czym ma ono polegać Zakładam, że piszą tu tylko klienci zadowoleni lub nie ale nie sprzedawcy itp. jestem ciekawy ich wiedzy i opinii czy w ogóle wiecie czego chcecie i co dostajecie.Moje pytanie jest podyktowane tym, że jestem dystrybutorem elementów do takiego montażu.
Gość napisał(a):Zapraszam do Punktu Handlowego ul. Głowackiego 4./przy ratuszu/W ofercie okna PCV na systemach:BRUEGMANN, VEKA, REHAU, ALUPLAST dwóch renomowanych producentów PETECKI oraz ADAMS.CIEPŁY MONTAŻ SWS SOUDAL oraz CIEPŁY PARAPET w ofercie.Więcej informacji na stronie www.mkconstruction.pl lub w punkcie.

Gość

24-02-2013, 09:38
#10
Zapraszam do Punktu Handlowego ul. Głowackiego 4./przy ratuszu/W ofercie okna PCV na systemach:BRUEGMANN, VEKA, REHAU, ALUPLAST dwóch renomowanych producentów PETECKI oraz ADAMS.CIEPŁY MONTAŻ SWS SOUDAL oraz CIEPŁY PARAPET w ofercie.Więcej informacji na stronie www.mkconstruction.pl lub w punkcie.
Gość napisał(a):ten punkt na Glowackiego to jedna wielksza fuszerka ! omijać z daleka , najlpierw mówią tak a później cena się zmienia i warunki

Gość

24-02-2013, 09:53
#11
ten punkt na Glowackiego to jedna wielksza fuszerka ! omijać z daleka , najlpierw mówią tak a później cena się zmienia i warunki
Gość napisał(a):[quote=Gość]ten punkt na Glowackiego to jedna wielksza fuszerka ! omijać z daleka , najlpierw mówią tak a później cena się zmienia i warunki [/quote]Widzę że konkurencja nie ma co do roboty tylko oczerniają bezpodstawnie. To albo fuszerka albo cena się zmienia proszę się zastanowić. Wyceny są ważne w terminie wskazanym na ofercie.Bezpodstawne i oczerniające wpisy będą zgłaszane odpowiednim służbom a nst wyciągane konsekwencje.

Gość

24-02-2013, 10:08
#12
[quote=Gość]ten punkt na Glowackiego to jedna wielksza fuszerka ! omijać z daleka , najlpierw mówią tak a później cena się zmienia i warunki [/quote]Widzę że konkurencja nie ma co do roboty tylko oczerniają bezpodstawnie. To albo fuszerka albo cena się zmienia proszę się zastanowić. Wyceny są ważne w terminie wskazanym na ofercie.Bezpodstawne i oczerniające wpisy będą zgłaszane odpowiednim służbom a nst wyciągane konsekwencje.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Zapraszam do Punktu Handlowego ul. Głowackiego 4./przy ratuszu/W ofercie okna PCV na systemach:BRUEGMANN, VEKA, REHAU, ALUPLAST dwóch renomowanych producentów PETECKI oraz ADAMS.CIEPŁY MONTAŻ SWS SOUDAL oraz CIEPŁY PARAPET w ofercie.Więcej informacji na stronie www.mkconstruction.pl lub w punkcie. [/quote]Jak na punkt handlowy który powinien cechować się profesjonalizmem to troszeczkę wstyd, podałeś link do soudala gdzie są po prostu ich akcesoria jak "pistolet" do pianek czy pianki poliuretanowe ale to nie jest ciepły montaż, samo zastosowanie pianki z dozownika jakim jest pistolet to nie jest ciepły montaż jak i zarówno taśmy rozprężne, czyżby ktoś kto pisał, że robicie fuszerkę miał racje?Co to jest ciepły parapet? mój jak się nagrzeje od kaloryfera to jest bardzo ciepły, czy to chodzi o zamontowanie takiego parapetu nad kaloryferem?

Gość

25-02-2013, 12:24
#13
[quote=Gość]Zapraszam do Punktu Handlowego ul. Głowackiego 4./przy ratuszu/W ofercie okna PCV na systemach:BRUEGMANN, VEKA, REHAU, ALUPLAST dwóch renomowanych producentów PETECKI oraz ADAMS.CIEPŁY MONTAŻ SWS SOUDAL oraz CIEPŁY PARAPET w ofercie.Więcej informacji na stronie www.mkconstruction.pl lub w punkcie. [/quote]Jak na punkt handlowy który powinien cechować się profesjonalizmem to troszeczkę wstyd, podałeś link do soudala gdzie są po prostu ich akcesoria jak "pistolet" do pianek czy pianki poliuretanowe ale to nie jest ciepły montaż, samo zastosowanie pianki z dozownika jakim jest pistolet to nie jest ciepły montaż jak i zarówno taśmy rozprężne, czyżby ktoś kto pisał, że robicie fuszerkę miał racje?Co to jest ciepły parapet? mój jak się nagrzeje od kaloryfera to jest bardzo ciepły, czy to chodzi o zamontowanie takiego parapetu nad kaloryferem?
Gość napisał(a):Okna polecam Jocz na kilińskiegoDrzwi wewnetrzne- Tikmar Łomża - http://www.tikmar.pl/piekne, drewniane drzwi, super obsługa i ceny tez bardzo ok.

Gość

25-02-2013, 19:30
#14
Okna polecam Jocz na kilińskiegoDrzwi wewnetrzne- Tikmar Łomża - http://www.tikmar.pl/piekne, drewniane drzwi, super obsługa i ceny tez bardzo ok.
Gość napisał(a):Gdzie ty widzisz we wcześniejszym poście link do soudala ?? http://www.tremco-illbruck.pl/aktualnosci/nowosci/01953/inde x.htmlhttp://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v =JgJymoYYMkcProszę do nauki a wystarczyło wpisać hasła zamieszczone w google i byś sarkastycznie nie odpisywał. Ale cóż oczernianie innych bezpodstawnie wychodzi najlepiej.

Gość

25-02-2013, 23:11
#15
Gdzie ty widzisz we wcześniejszym poście link do soudala ?? http://www.tremco-illbruck.pl/aktualnosci/nowosci/01953/inde x.htmlhttp://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v =JgJymoYYMkcProszę do nauki a wystarczyło wpisać hasła zamieszczone w google i byś sarkastycznie nie odpisywał. Ale cóż oczernianie innych bezpodstawnie wychodzi najlepiej.
Gość napisał(a):.

Gość

26-02-2013, 09:14
#16
.
Gość napisał(a):Śledzę ten temat od jakiegoś czasu i widzę że większość osób montaż warstwowy okien w murze nazywa "ciepłym montażem". Ciepły montaż to montaż okien na wysuniętych kotwach JB-D w warstwie ocieplenia wraz z użyciem taśm rozprężnych i  folii.U mnie taki montaż robiła firma GEAL na systemie Illbruck. Cena moich okien wraz z ciepłym montażem była porównywalna w większości firm ( +/- 1000zł), ale ponieważ mogłem usłyszeć opinie i zobaczyć takich montaż u klientów tej firmy to wziąłem od nich.

Gość

26-02-2013, 09:27
#17
Śledzę ten temat od jakiegoś czasu i widzę że większość osób montaż warstwowy okien w murze nazywa "ciepłym montażem". Ciepły montaż to montaż okien na wysuniętych kotwach JB-D w warstwie ocieplenia wraz z użyciem taśm rozprężnych i  folii.U mnie taki montaż robiła firma GEAL na systemie Illbruck. Cena moich okien wraz z ciepłym montażem była porównywalna w większości firm ( +/- 1000zł), ale ponieważ mogłem usłyszeć opinie i zobaczyć takich montaż u klientów tej firmy to wziąłem od nich.
Gość napisał(a):"Ciepły montaż" nazwa umowna stosowana przez przedstawicieli Illbruck, Soudal i innych producentów produkujących uszczelnienia okienne. W celu wyszczególnienia zastosowanych dodatkowych materiałów w montażu okien jak taśma paroszczelna, taśma paroprzepuszczalna, taśma rozprężna lub piana poliuretanowa.http://oknotest.pl/artykuly-tematyczne/montaz- warstwowy-illbruck-i3www.cieplymontaz.com.pl  

Gość

26-02-2013, 12:03
#18
"Ciepły montaż" nazwa umowna stosowana przez przedstawicieli Illbruck, Soudal i innych producentów produkujących uszczelnienia okienne. W celu wyszczególnienia zastosowanych dodatkowych materiałów w montażu okien jak taśma paroszczelna, taśma paroprzepuszczalna, taśma rozprężna lub piana poliuretanowa.http://oknotest.pl/artykuly-tematyczne/montaz- warstwowy-illbruck-i3www.cieplymontaz.com.pl  
Gość napisał(a):Okna polecam Jocz na kilińskiegoDrzwi wewnetrzne- Tikmar Łomża - http://www.tikmar.pl/piekne, drewniane drzwi, super obsługa i ceny tez bardzo ok.

Gość

26-02-2013, 14:47
#19
Okna polecam Jocz na kilińskiegoDrzwi wewnetrzne- Tikmar Łomża - http://www.tikmar.pl/piekne, drewniane drzwi, super obsługa i ceny tez bardzo ok.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Gdzie ty widzisz we wcześniejszym poście link do soudala ?? http://www.tremco-illbruck.pl/aktualnosci/nowosci/01953/inde x.htmlhttp://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v =JgJymoYYMkcProszę do nauki a wystarczyło wpisać hasła zamieszczone w google i byś sarkastycznie nie odpisywał. Ale cóż oczernianie innych bezpodstawnie wychodzi najlepiej. [/quote]Podałeś ciepły montaż sws soudal więc to prawie to samo co link inaczej tłumacząc wpisałem w google tak jak radzisz sws soudal i według ciebie to ciepły montaż? kilka akcesori jak pianka i pistolet to ciepły montaż?Czy ja kogoś oczerniłem/? sam się oczerniłeś pisząc takie bzdury i nie potrafiąc odpowiedzieć na proste pytania bo pozostawiłeś je bez odpowiedzi np. co według ciebie oznacza ciepły parapet.Myślałem, że jako profesjonalny sprzedawca wiesz co sprzedajesz ale chyba się mylę.

Gość

26-02-2013, 20:55
#20
[quote=Gość]Gdzie ty widzisz we wcześniejszym poście link do soudala ?? http://www.tremco-illbruck.pl/aktualnosci/nowosci/01953/inde x.htmlhttp://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v =JgJymoYYMkcProszę do nauki a wystarczyło wpisać hasła zamieszczone w google i byś sarkastycznie nie odpisywał. Ale cóż oczernianie innych bezpodstawnie wychodzi najlepiej. [/quote]Podałeś ciepły montaż sws soudal więc to prawie to samo co link inaczej tłumacząc wpisałem w google tak jak radzisz sws soudal i według ciebie to ciepły montaż? kilka akcesori jak pianka i pistolet to ciepły montaż?Czy ja kogoś oczerniłem/? sam się oczerniłeś pisząc takie bzdury i nie potrafiąc odpowiedzieć na proste pytania bo pozostawiłeś je bez odpowiedzi np. co według ciebie oznacza ciepły parapet.Myślałem, że jako profesjonalny sprzedawca wiesz co sprzedajesz ale chyba się mylę.

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów
×