Opinie o sklepach z oknami i drzwiami?

Założony przez Trocken
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej
Gość napisał(a):[quote=Gość]Śledzę ten temat od jakiegoś czasu i widzę że większość osób montaż warstwowy okien w murze nazywa "ciepłym montażem". Ciepły montaż to montaż okien na wysuniętych kotwach JB-D w warstwie ocieplenia wraz z użyciem taśm rozprężnych i  folii.U mnie taki montaż robiła firma GEAL na systemie Illbruck. Cena moich okien wraz z ciepłym montażem była porównywalna w większości firm ( +/- 1000zł), ale ponieważ mogłem usłyszeć opinie i zobaczyć takich montaż u klientów tej firmy to wziąłem od nich. [/quote]Dokładnie zgadzam się. Czekałem aż ktoś w końcu napisze coś m.in o JB-D z SFS Intec i troszeczkę więcej info o "ciepłym montażu" bo to nie tylko odpowiednie taśmy albo pianka z pistoletu ;)).Tak tylko patrząc na te posty to pozostaje mieć nadzieję, że po prostu Ci co wiedzą o co chodzi nie mają czasu tutaj zaglądać i pisać bo mają dużo roboty - jak ktoś jest dobry to nie musi się reklamować na forach niż to, że mamy niekompetentnych montażystów i sprzedawców bo w to ostatnie nie chce wierzyć

Gość

26-02-2013, 21:05
#1
[quote=Gość]Śledzę ten temat od jakiegoś czasu i widzę że większość osób montaż warstwowy okien w murze nazywa "ciepłym montażem". Ciepły montaż to montaż okien na wysuniętych kotwach JB-D w warstwie ocieplenia wraz z użyciem taśm rozprężnych i  folii.U mnie taki montaż robiła firma GEAL na systemie Illbruck. Cena moich okien wraz z ciepłym montażem była porównywalna w większości firm ( +/- 1000zł), ale ponieważ mogłem usłyszeć opinie i zobaczyć takich montaż u klientów tej firmy to wziąłem od nich. [/quote]Dokładnie zgadzam się. Czekałem aż ktoś w końcu napisze coś m.in o JB-D z SFS Intec i troszeczkę więcej info o "ciepłym montażu" bo to nie tylko odpowiednie taśmy albo pianka z pistoletu ;)).Tak tylko patrząc na te posty to pozostaje mieć nadzieję, że po prostu Ci co wiedzą o co chodzi nie mają czasu tutaj zaglądać i pisać bo mają dużo roboty - jak ktoś jest dobry to nie musi się reklamować na forach niż to, że mamy niekompetentnych montażystów i sprzedawców bo w to ostatnie nie chce wierzyć
Gość napisał(a):Ja miałam dobre doświadczenia jeśli chodzi o Świat Okien.Zamawiałam okna do mieszkania w bloku kilka lat temu.Cena była ok,ekipa  przyjechała zamontowała ,posprzątała.Po 2 latach wezwałam ich do regulacji drzwi balkonowych co zrobili bezpłatnie.W tym roku zdecydowałam się na EM Bud bo zamawiałam okna do domu.Zachęciła mnie cena.Jak się okazało obsługa i monterzy bardzo ok.Szybko ,czysto i sprawnie.Myślę,że w EM budzie będę częstą klientką

Gość

09-04-2013, 20:25
#2
Ja miałam dobre doświadczenia jeśli chodzi o Świat Okien.Zamawiałam okna do mieszkania w bloku kilka lat temu.Cena była ok,ekipa  przyjechała zamontowała ,posprzątała.Po 2 latach wezwałam ich do regulacji drzwi balkonowych co zrobili bezpłatnie.W tym roku zdecydowałam się na EM Bud bo zamawiałam okna do domu.Zachęciła mnie cena.Jak się okazało obsługa i monterzy bardzo ok.Szybko ,czysto i sprawnie.Myślę,że w EM budzie będę częstą klientką
Gość napisał(a):Widzę że tu bzdury piszą ludzie a Id często się powtarza uwzięli się na jakąś firmę Świat Okien, pewnie dlatego że za dobrzy są a konkurencja marna i firmy na forach nadrabiają, gdyby facet był taki zły już by nie handlował a niedawno byłem po  panele i takiego wybory drzwi okien i paneli nie ma w całym mieście  

Gość

15-05-2013, 18:12
#3
Widzę że tu bzdury piszą ludzie a Id często się powtarza uwzięli się na jakąś firmę Świat Okien, pewnie dlatego że za dobrzy są a konkurencja marna i firmy na forach nadrabiają, gdyby facet był taki zły już by nie handlował a niedawno byłem po  panele i takiego wybory drzwi okien i paneli nie ma w całym mieście  
Gość napisał(a):co to za d**** pisze nie wiarygodna jak mozna założy brame do góry nogami tego fizycznie nie da się zrobić pewnie matoł sam nie wie co zamówił i mota jak by się tu wykpić od płacenia

Gość

15-05-2013, 18:17
#4
co to za d**** pisze nie wiarygodna jak mozna założy brame do góry nogami tego fizycznie nie da się zrobić pewnie matoł sam nie wie co zamówił i mota jak by się tu wykpić od płacenia
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]nie zgadzam się z opiniami dla Świat Okien montażystów maja świetnych jako jedyni w Ostrołęce potrafili mi  zamontować ciepły montaż okien większość firm nie miala zielonego pojęcia jak to dobrze zrobić. Maniek [/quote]A ja nie zgadzam sie z twoją opinią. Czy korzystałeś z usług innych firm przy montażu okien z ciepłym montażem? [/quote]nie potrzebowałem korzystać jak to nazwałeś z innych firm od 20 lat zajmuję się technologią okien ich produkcją takich bzdur jak w innych sklepach nie słyszałem po za tym chcieli oszukać na materiałach  

Gość

15-05-2013, 18:19
#5
[quote=Gość][quote=Gość]nie zgadzam się z opiniami dla Świat Okien montażystów maja świetnych jako jedyni w Ostrołęce potrafili mi  zamontować ciepły montaż okien większość firm nie miala zielonego pojęcia jak to dobrze zrobić. Maniek [/quote]A ja nie zgadzam sie z twoją opinią. Czy korzystałeś z usług innych firm przy montażu okien z ciepłym montażem? [/quote]nie potrzebowałem korzystać jak to nazwałeś z innych firm od 20 lat zajmuję się technologią okien ich produkcją takich bzdur jak w innych sklepach nie słyszałem po za tym chcieli oszukać na materiałach  
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]nie zgadzam się z opiniami dla Świat Okien montażystów maja świetnych jako jedyni w Ostrołęce potrafili mi  zamontować ciepły montaż okien większość firm nie miala zielonego pojęcia jak to dobrze zrobić. Maniek [/quote]A ja nie zgadzam sie z twoją opinią. Czy korzystałeś z usług innych firm przy montażu okien z ciepłym montażem? [/quote]nie potrzebowałem korzystać jak to nazwałeś z innych firm od 20 lat zajmuję się technologią okien ich produkcją takich bzdur jak w innych sklepach nie słyszałem po za tym chcieli oszukać na materiałach  

Gość

15-05-2013, 18:19
#6
[quote=Gość][quote=Gość]nie zgadzam się z opiniami dla Świat Okien montażystów maja świetnych jako jedyni w Ostrołęce potrafili mi  zamontować ciepły montaż okien większość firm nie miala zielonego pojęcia jak to dobrze zrobić. Maniek [/quote]A ja nie zgadzam sie z twoją opinią. Czy korzystałeś z usług innych firm przy montażu okien z ciepłym montażem? [/quote]nie potrzebowałem korzystać jak to nazwałeś z innych firm od 20 lat zajmuję się technologią okien ich produkcją takich bzdur jak w innych sklepach nie słyszałem po za tym chcieli oszukać na materiałach  
Gość napisał(a):Firma Vindov na ul. Kilińskiego super, okna super, szybko i solidnie. |Plus za pozostawienie po sobie porządku. POLECAM

Gość

15-05-2013, 19:46
#7
Firma Vindov na ul. Kilińskiego super, okna super, szybko i solidnie. |Plus za pozostawienie po sobie porządku. POLECAM
Gość napisał(a):świetna obsługa w studio podłóg i drzwi na Hallera nowy sklep obok przystanku , facet zna się na rzeczy i dał mi najlepszą cenę na drzwi polskone w mieście

Gość

19-07-2013, 17:12
#8
świetna obsługa w studio podłóg i drzwi na Hallera nowy sklep obok przystanku , facet zna się na rzeczy i dał mi najlepszą cenę na drzwi polskone w mieście
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]nie zgadzam się z opiniami dla Świat Okien montażystów maja świetnych jako jedyni w Ostrołęce potrafili mi  zamontować ciepły montaż okien większość firm nie miala zielonego pojęcia jak to dobrze zrobić. Maniek [/quote]A ja nie zgadzam sie z twoją opinią. Czy korzystałeś z usług innych firm przy montażu okien z ciepłym montażem? [/quote]nie potrzebowałem korzystać jak to nazwałeś z innych firm od 20 lat zajmuję się technologią okien ich produkcją takich bzdur jak w innych sklepach nie słyszałem po za tym chcieli oszukać na materiałach  [/quote]To jest ciekawe co piszesz.20 lat zajmujesz się produkcją okien a idziesz do innej firmy tzn. do konkurencji żeby zamontowali ci okna?Jeszcze pewnie kupiłeś te okna u nich po wątpię żeby chcieli montować okna nie kupione u nich.Dobrą masz jakość swoich produktów skoro nawet nie chcesz ich mieć u siebie :))))))

Gość

20-07-2013, 09:32
#9
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]nie zgadzam się z opiniami dla Świat Okien montażystów maja świetnych jako jedyni w Ostrołęce potrafili mi  zamontować ciepły montaż okien większość firm nie miala zielonego pojęcia jak to dobrze zrobić. Maniek [/quote]A ja nie zgadzam sie z twoją opinią. Czy korzystałeś z usług innych firm przy montażu okien z ciepłym montażem? [/quote]nie potrzebowałem korzystać jak to nazwałeś z innych firm od 20 lat zajmuję się technologią okien ich produkcją takich bzdur jak w innych sklepach nie słyszałem po za tym chcieli oszukać na materiałach  [/quote]To jest ciekawe co piszesz.20 lat zajmujesz się produkcją okien a idziesz do innej firmy tzn. do konkurencji żeby zamontowali ci okna?Jeszcze pewnie kupiłeś te okna u nich po wątpię żeby chcieli montować okna nie kupione u nich.Dobrą masz jakość swoich produktów skoro nawet nie chcesz ich mieć u siebie :))))))
Gość napisał(a):[quote=Gość]świetna obsługa w studio podłóg i drzwi na Hallera nowy sklep obok przystanku , facet zna się na rzeczy i dał mi najlepszą cenę na drzwi polskone w mieście [/quote]Qrde słyszałem że reklama jest dźwignia handlu ale żeby samemu sobie reklamę robić to już przesada.Umieszcza kolega najpierw ogłoszenie, a za chwile umieszcza samo chwalebny post.Żenada.

Gość

20-07-2013, 10:13
#10
[quote=Gość]świetna obsługa w studio podłóg i drzwi na Hallera nowy sklep obok przystanku , facet zna się na rzeczy i dał mi najlepszą cenę na drzwi polskone w mieście [/quote]Qrde słyszałem że reklama jest dźwignia handlu ale żeby samemu sobie reklamę robić to już przesada.Umieszcza kolega najpierw ogłoszenie, a za chwile umieszcza samo chwalebny post.Żenada.
Gość napisał(a):Zastanawiam się nad wyborem okien, może ktoś dokładnie analizował profile Veka Alphaline z firmy Petecki i Schuco SI82 z firmy Eurocolor

Gość

27-02-2014, 21:49
#11
Zastanawiam się nad wyborem okien, może ktoś dokładnie analizował profile Veka Alphaline z firmy Petecki i Schuco SI82 z firmy Eurocolor
Gość napisał(a):[quote=Gość]Ja miałam dobre doświadczenia jeśli chodzi o Świat Okien.Zamawiałam okna do mieszkania w bloku kilka lat temu.Cena była ok,ekipa  przyjechała zamontowała ,posprzątała.Po 2 latach wezwałam ich do regulacji drzwi balkonowych co zrobili bezpłatnie.W tym roku zdecydowałam się na EM Bud bo zamawiałam okna do domu.Zachęciła mnie cena.Jak się okazało obsługa i monterzy bardzo ok.Szybko ,czysto i sprawnie.Myślę,że w EM budzie będę częstą klientką [/quote]Często klientką tzn. jak często wymieniasz okna co miesiąc czy raz na rok? takie słabe okna w embudzie są czy o co chodzi.Czy może co tydzień zamawiasz regulację?Zadowolony klient to przede wszystkim zapomina w ogóle, że robił taki zakup. Zadowolony klient powie jednej osobie a nie zadowolony dziesięciu. Dla tego na takich forach to albo nie zadowoleni klienci (posty krytyczne) albo sami sprzedawcy (posty chwalebne).Wiem sam po sobie jak budowałem dom, o najlepszych fachowcach się nie pamięta bo po prostu wpadają robią swoje i znikają, w pamięci pozostają tylko partacze.

Gość

01-03-2014, 19:39
#12
[quote=Gość]Ja miałam dobre doświadczenia jeśli chodzi o Świat Okien.Zamawiałam okna do mieszkania w bloku kilka lat temu.Cena była ok,ekipa  przyjechała zamontowała ,posprzątała.Po 2 latach wezwałam ich do regulacji drzwi balkonowych co zrobili bezpłatnie.W tym roku zdecydowałam się na EM Bud bo zamawiałam okna do domu.Zachęciła mnie cena.Jak się okazało obsługa i monterzy bardzo ok.Szybko ,czysto i sprawnie.Myślę,że w EM budzie będę częstą klientką [/quote]Często klientką tzn. jak często wymieniasz okna co miesiąc czy raz na rok? takie słabe okna w embudzie są czy o co chodzi.Czy może co tydzień zamawiasz regulację?Zadowolony klient to przede wszystkim zapomina w ogóle, że robił taki zakup. Zadowolony klient powie jednej osobie a nie zadowolony dziesięciu. Dla tego na takich forach to albo nie zadowoleni klienci (posty krytyczne) albo sami sprzedawcy (posty chwalebne).Wiem sam po sobie jak budowałem dom, o najlepszych fachowcach się nie pamięta bo po prostu wpadają robią swoje i znikają, w pamięci pozostają tylko partacze.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Zastanawiam się nad wyborem okien, może ktoś dokładnie analizował profile Veka Alphaline z firmy Petecki i Schuco SI82 z firmy Eurocolor [/quote]

Gość

01-03-2014, 19:39
#13
[quote=Gość]Zastanawiam się nad wyborem okien, może ktoś dokładnie analizował profile Veka Alphaline z firmy Petecki i Schuco SI82 z firmy Eurocolor [/quote]
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Zastanawiam się nad wyborem okien, może ktoś dokładnie analizował profile Veka Alphaline z firmy Petecki i Schuco SI82 z firmy Eurocolor [/quote] [/quote]Mam okna na Schuco SI82 z szybą 0,5 oczywiście ciepła ramka.Tylko, że kupione w Alusticu w Łomży, uszczelka centralna (trzecia), pochwyty i zatrzaski w drzwiach balkonowych, okucia maco.W tą zimę badane przy mrozach ok. -20 i wszystko ok.W tej chwili nie pamiętam ale kamerka pokazywała taką samą bądź bardzo zbliżoną temperaturę na szybach jak na ścianie pustaku ytong 36,5.Radzę przede wszystkim dobrze zainwestować w szybę.

Gość

01-03-2014, 19:45
#14
[quote=Gość][quote=Gość]Zastanawiam się nad wyborem okien, może ktoś dokładnie analizował profile Veka Alphaline z firmy Petecki i Schuco SI82 z firmy Eurocolor [/quote] [/quote]Mam okna na Schuco SI82 z szybą 0,5 oczywiście ciepła ramka.Tylko, że kupione w Alusticu w Łomży, uszczelka centralna (trzecia), pochwyty i zatrzaski w drzwiach balkonowych, okucia maco.W tą zimę badane przy mrozach ok. -20 i wszystko ok.W tej chwili nie pamiętam ale kamerka pokazywała taką samą bądź bardzo zbliżoną temperaturę na szybach jak na ścianie pustaku ytong 36,5.Radzę przede wszystkim dobrze zainwestować w szybę.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Zastanawiam się nad wyborem okien, może ktoś dokładnie analizował profile Veka Alphaline z firmy Petecki i Schuco SI82 z firmy Eurocolor [/quote]Sam profil jako profil jeden i drugi ok.  Dużo zależy od gabarytów, koloru i funkcji okien. Nie ma też nic napisane o rodzaju szyb ( przenikalności) w danych oknach.  

Gość

01-03-2014, 21:53
#15
[quote=Gość]Zastanawiam się nad wyborem okien, może ktoś dokładnie analizował profile Veka Alphaline z firmy Petecki i Schuco SI82 z firmy Eurocolor [/quote]Sam profil jako profil jeden i drugi ok.  Dużo zależy od gabarytów, koloru i funkcji okien. Nie ma też nic napisane o rodzaju szyb ( przenikalności) w danych oknach.  
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Zastanawiam się nad wyborem okien, może ktoś dokładnie analizował profile Veka Alphaline z firmy Petecki i Schuco SI82 z firmy Eurocolor [/quote]Sam profil jako profil jeden i drugi ok.  Dużo zależy od gabarytów, koloru i funkcji okien. Nie ma też nic napisane o rodzaju szyb ( przenikalności) w danych oknach.  [/quote]Dokładnie, podobnie uważam.profil jeden czy drugi ma małe znaczenie.Kwestia wykonania i czy producent nie kombinuje na wzmocnieniach itp. żeby później nie było problemów z wyginaniem ramy w słoneczne dni.Profil to kwestia estetyki np. jeden zaokrąglony a drugi bardziej.Kwestia kasy ale przede wszystkim radzę zastosować jak najcieplejszą szybę czyli np. dwukomorową i ciepłą ramkę.Najlepiej niech Sprzedawca poda Ci przenikalność dla każdej konstrukcji a nie tylko dla samej szyby, porównasz i wiesz.

Gość

02-03-2014, 19:37
#16
[quote=Gość][quote=Gość]Zastanawiam się nad wyborem okien, może ktoś dokładnie analizował profile Veka Alphaline z firmy Petecki i Schuco SI82 z firmy Eurocolor [/quote]Sam profil jako profil jeden i drugi ok.  Dużo zależy od gabarytów, koloru i funkcji okien. Nie ma też nic napisane o rodzaju szyb ( przenikalności) w danych oknach.  [/quote]Dokładnie, podobnie uważam.profil jeden czy drugi ma małe znaczenie.Kwestia wykonania i czy producent nie kombinuje na wzmocnieniach itp. żeby później nie było problemów z wyginaniem ramy w słoneczne dni.Profil to kwestia estetyki np. jeden zaokrąglony a drugi bardziej.Kwestia kasy ale przede wszystkim radzę zastosować jak najcieplejszą szybę czyli np. dwukomorową i ciepłą ramkę.Najlepiej niech Sprzedawca poda Ci przenikalność dla każdej konstrukcji a nie tylko dla samej szyby, porównasz i wiesz.
Gość napisał(a):STOLDOR z Haller- odradzam chodz drzwi piekne to co do wykonania ehh niby mistrzowie ale nie wiedza co robia nie zawarzaja na nic najlepiej jak dopiero masz sie wprowadzic i wstawiasz sobie drzwi bo jesli juz mieszkasz to wspolczuje zero poszanowania wszystkich mebli podlog poprostu masakra a nie daj Boze zwrocic uwage...odradzam stanowczo co do majstrow od nich!!!!!

Gość

06-03-2014, 22:52
#17
STOLDOR z Haller- odradzam chodz drzwi piekne to co do wykonania ehh niby mistrzowie ale nie wiedza co robia nie zawarzaja na nic najlepiej jak dopiero masz sie wprowadzic i wstawiasz sobie drzwi bo jesli juz mieszkasz to wspolczuje zero poszanowania wszystkich mebli podlog poprostu masakra a nie daj Boze zwrocic uwage...odradzam stanowczo co do majstrow od nich!!!!!
Gość napisał(a):Mam okna zamontowane na profilu SCHUCO przez firme G... Balkon raz sie zamyka dobrze a nastepnego dnia trzeba na siłę go zamykac... Panowie serwisanci z firmy G... twierdzą, że tak się może zdarzać... Po moim ostatnim zgłoszeniu w sklepie G...   czekałam miesiąc na ich przyjazd... Gdy był tam Pan który mi polecił te okna to przyjechał wyregulowal je w ciągu dwóch dni... Z rzeszty okien jestem zadowolona ale nie polecam korzystania z uslug tej firmy,  bo teraz to czekając na przyjazd serwisu można nerwicy się dorobić {smutny}

Gość

19-06-2014, 23:14
#18
Mam okna zamontowane na profilu SCHUCO przez firme G... Balkon raz sie zamyka dobrze a nastepnego dnia trzeba na siłę go zamykac... Panowie serwisanci z firmy G... twierdzą, że tak się może zdarzać... Po moim ostatnim zgłoszeniu w sklepie G...   czekałam miesiąc na ich przyjazd... Gdy był tam Pan który mi polecił te okna to przyjechał wyregulowal je w ciągu dwóch dni... Z rzeszty okien jestem zadowolona ale nie polecam korzystania z uslug tej firmy,  bo teraz to czekając na przyjazd serwisu można nerwicy się dorobić {smutny}
Gość napisał(a):Polecam firmę: gold-kowal.pl, bardzo profeslonalne podejście do zlecenia, solidność i dokładność wykonania, godna uwagi firma,najlepiej zadzwonić i porozmawiać, telefon podany na stronie, ja osobiście polecam

Gość

29-12-2014, 18:23
#19
Polecam firmę: gold-kowal.pl, bardzo profeslonalne podejście do zlecenia, solidność i dokładność wykonania, godna uwagi firma,najlepiej zadzwonić i porozmawiać, telefon podany na stronie, ja osobiście polecam
Gość napisał(a):Geal - zdecydowanie nie polecam!!!nie terminowa realizacja zamówień, obsługa po złożeniu zamówienia okropna- brak jakichkolwiek informacji.

Gość

12-02-2015, 02:53
#20
Geal - zdecydowanie nie polecam!!!nie terminowa realizacja zamówień, obsługa po złożeniu zamówienia okropna- brak jakichkolwiek informacji.

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów