Opinie o sklepach z oknami i drzwiami?

Założony przez Trocken
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej
Gość napisał(a):Ja jestem zadowolony z oknoplastu. Niedrogo i solidnie. Okna i drzwi u nich brałem. Najlepsze ceny mają zimą, później mają drożej. Polecam. Co do wyceny to robią tak jak się im podaje wymiary, potem jadą mierzyć i może być korekta.  

Gość

04-01-2011, 16:55
#1
Ja jestem zadowolony z oknoplastu. Niedrogo i solidnie. Okna i drzwi u nich brałem. Najlepsze ceny mają zimą, później mają drożej. Polecam. Co do wyceny to robią tak jak się im podaje wymiary, potem jadą mierzyć i może być korekta.  
Gość napisał(a)::)

Gość

04-01-2011, 17:33
#2
:)
Gość napisał(a):Ja zamówiłem okna i drzwi w GEAL, gdzie można konkretnie dowiedzieć się od sprzedawcy wszystkiego. Cena okien(profil Schuco i okucia ROTO) przystępna, nie ma żadnych utajonych informacji, a takiej jakości obsługi nie spotkałem nigdzie indziej w Ostrołęce.    

Gość

12-01-2011, 19:04
#3
Ja zamówiłem okna i drzwi w GEAL, gdzie można konkretnie dowiedzieć się od sprzedawcy wszystkiego. Cena okien(profil Schuco i okucia ROTO) przystępna, nie ma żadnych utajonych informacji, a takiej jakości obsługi nie spotkałem nigdzie indziej w Ostrołęce.    
Gość napisał(a):M

Gość

21-01-2011, 00:12
#4
M
Gość napisał(a):Mi udało się dzisiaj zamówić w GEAL powiem szczerze, że trochę to trwało ale przynajmniej mam pewność że mam w ofercie wszystko co potrzebne... Wiem dzisiaj wszystko czego musiał bym szukać w internecie... Pan Michał stara się sprzedać naprawdę dobre produkty, patrząc na moje tarasówki musiało to trochę potrwać, wzmocnienia zastosowane w nich zapewnią mi spokojne użytkowanie przez wiele lat...  

Gość

21-01-2011, 00:18
#5
Mi udało się dzisiaj zamówić w GEAL powiem szczerze, że trochę to trwało ale przynajmniej mam pewność że mam w ofercie wszystko co potrzebne... Wiem dzisiaj wszystko czego musiał bym szukać w internecie... Pan Michał stara się sprzedać naprawdę dobre produkty, patrząc na moje tarasówki musiało to trochę potrwać, wzmocnienia zastosowane w nich zapewnią mi spokojne użytkowanie przez wiele lat...  
Gość napisał(a):Nie polecam Świata Okien. Ja co prawda brałam tam coś innego, musiałam towar reklamować. Procedura reklamacji była niemiła.

Gość

21-01-2011, 08:54
#6
Nie polecam Świata Okien. Ja co prawda brałam tam coś innego, musiałam towar reklamować. Procedura reklamacji była niemiła.
Gość napisał(a):Najgorszy w Ostrołęce jest FHU Trazyt Brodzika na Zawadzkiego k. Sanprodu - siedzi tam w tej swojej budzie i nalicza marże dla siebie ok. 35 % i sprzedaje ----- a po paru dniach dzwoni i się pyta czy aby te klamki, te okucia, ten profil - bo jak się okazuje zamówiłeś najtańszy jednak a on rzekomo o wszystkim cię informował {zdziwko}

Gość

22-01-2011, 08:19
#7
Najgorszy w Ostrołęce jest FHU Trazyt Brodzika na Zawadzkiego k. Sanprodu - siedzi tam w tej swojej budzie i nalicza marże dla siebie ok. 35 % i sprzedaje ----- a po paru dniach dzwoni i się pyta czy aby te klamki, te okucia, ten profil - bo jak się okazuje zamówiłeś najtańszy jednak a on rzekomo o wszystkim cię informował {zdziwko}
Gość napisał(a):OKNOPLAST Kraków okna z najniższej półki jeżeli chodzi o  jakość.Marketingowo bardzo ok. Klienci myślą, że jeżeli drogie okna to muszą być dobre.Popieram tych co wymieniali stoldar na ul. Hallera.

Gość

22-01-2011, 19:53
#8
OKNOPLAST Kraków okna z najniższej półki jeżeli chodzi o  jakość.Marketingowo bardzo ok. Klienci myślą, że jeżeli drogie okna to muszą być dobre.Popieram tych co wymieniali stoldar na ul. Hallera.
Gość napisał(a):A co możecie powiedzieć o oknach z firmy VETREX lub Budomex Polecano mi je. Mają chyba wstawianą najgrubszą stal.W porównaniu z Dobroplastem jest chyba ze 3x grubsza .Polecano mi je na ul. Prądzyńskiego 17 - mała firma mają punkt w blokuTe jedne są na profilu VEKA Znajomy chwalił że dobrze robią i cenowo są O.K.{?}   {?}   {?}

Gość

07-02-2011, 22:21
#9
A co możecie powiedzieć o oknach z firmy VETREX lub Budomex Polecano mi je. Mają chyba wstawianą najgrubszą stal.W porównaniu z Dobroplastem jest chyba ze 3x grubsza .Polecano mi je na ul. Prądzyńskiego 17 - mała firma mają punkt w blokuTe jedne są na profilu VEKA Znajomy chwalił że dobrze robią i cenowo są O.K.{?}   {?}   {?}
Gość napisał(a):witam, Ja robiłam swoje zakupy w firmie DDD na ul. 11 listopada. Mają oni bardzo szeroką ofertę drzwi zewnęrtrznych i wewnętrznych i wydaje mi  się , że na każdego kieszeń. Jestem bardzo zdowolona z ich fachowości i usługi montażu. Plecam ich. p.s. mają teżbardzo dużą ofertę podłóg.

Gość

08-02-2011, 10:44
#10
witam, Ja robiłam swoje zakupy w firmie DDD na ul. 11 listopada. Mają oni bardzo szeroką ofertę drzwi zewnęrtrznych i wewnętrznych i wydaje mi  się , że na każdego kieszeń. Jestem bardzo zdowolona z ich fachowości i usługi montażu. Plecam ich. p.s. mają teżbardzo dużą ofertę podłóg.
Gość napisał(a):witam, Ja robiłam swoje zakupy w firmie DDD na ul. 11 listopada. Mają oni bardzo szeroką ofertę drzwi zewnęrtrznych i wewnętrznych i wydaje mi  się , że na każdego kieszeń. Jestem bardzo zdowolona z ich fachowości i usługi montażu. Plecam ich. p.s. mają teżbardzo dużą ofertę podłóg.

Gość

08-02-2011, 10:47
#11
witam, Ja robiłam swoje zakupy w firmie DDD na ul. 11 listopada. Mają oni bardzo szeroką ofertę drzwi zewnęrtrznych i wewnętrznych i wydaje mi  się , że na każdego kieszeń. Jestem bardzo zdowolona z ich fachowości i usługi montażu. Plecam ich. p.s. mają teżbardzo dużą ofertę podłóg.
Gość napisał(a):Okna, to nie wiem, ale w kwestii drzwi polecam DDD. Bardzo duży wybór modeli, poza tym fachowa obsługa i profesjonalna ekipa montażowa. Jesteśmy z mężem zadowoleni. Tak naprawdę, to u nich można kupić większość tego, co potrzebne przy wykończaniu domu: drzwi, podłogi, farby, kominki.  

Gość

08-02-2011, 11:03
#12
Okna, to nie wiem, ale w kwestii drzwi polecam DDD. Bardzo duży wybór modeli, poza tym fachowa obsługa i profesjonalna ekipa montażowa. Jesteśmy z mężem zadowoleni. Tak naprawdę, to u nich można kupić większość tego, co potrzebne przy wykończaniu domu: drzwi, podłogi, farby, kominki.  
Gość napisał(a):kupiłem w tamtym roku okna  w ZHU ELJAR. Wybrałem producenta Budomex - wstawiają w okna najgrubsze wzmocnienie. Okna naprawdę są sztywne - montaż OK - robią dokładnie sprzątają po sobie. Polecam firmę ZHU ELJAR z ul. Prądzyńskiego 17

Gość

10-02-2011, 12:16
#13
kupiłem w tamtym roku okna  w ZHU ELJAR. Wybrałem producenta Budomex - wstawiają w okna najgrubsze wzmocnienie. Okna naprawdę są sztywne - montaż OK - robią dokładnie sprzątają po sobie. Polecam firmę ZHU ELJAR z ul. Prądzyńskiego 17
Gość napisał(a):Porównywanie jakichkolwiek okien do dobroplastu to porażka, dobroplast i aluplast to najgorsze profile, ale dopóki ludzie będą chcieć ceny to będzie szła ich sprzedasz... Zanim ktoś zacznie wybierać okna niech poczyta aprobaty techniczne producentów profili, bo połowa firm wciska ludziom opowieści nie mówiąc o maksymalnych wymiarach... Osoba chwaląca BUDOMEX chyba stara się robić dobra reklamę firmy:)

Gość

10-02-2011, 19:54
#14
Porównywanie jakichkolwiek okien do dobroplastu to porażka, dobroplast i aluplast to najgorsze profile, ale dopóki ludzie będą chcieć ceny to będzie szła ich sprzedasz... Zanim ktoś zacznie wybierać okna niech poczyta aprobaty techniczne producentów profili, bo połowa firm wciska ludziom opowieści nie mówiąc o maksymalnych wymiarach... Osoba chwaląca BUDOMEX chyba stara się robić dobra reklamę firmy:)
Gość napisał(a):Czy może ktoś się wypowiedzieć na temat okien Schuco SI82 Rondo?? Dostałem taką wycenę  z firmy GEAL i przenikalność bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła.

Gość

22-02-2011, 16:45
#15
Czy może ktoś się wypowiedzieć na temat okien Schuco SI82 Rondo?? Dostałem taką wycenę  z firmy GEAL i przenikalność bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła.
Gość napisał(a):nigdy więcej nic nie zamówie w eliarze.... porażka, właściciel jest nieuczciwy, wiem co piszę

Gość

22-02-2011, 21:16
#16
nigdy więcej nic nie zamówie w eliarze.... porażka, właściciel jest nieuczciwy, wiem co piszę
Gość napisał(a):zakupiłem okna z geal właśnie si82. profil pożądny, markowy niemiecki bez żadnych odchudzeń i wyposażenie jest także markowe i wyokiej jakości. terminy są trochę długie bo 4 tygodnie ale warto poczekać. montażyści także profesjonalni nie robią fuszerki. z tego co mówił sprzedawaca to mają filie w łomży z duza ekspozycja drzwi wewnetrznych wiec niedlugo zbadam sprawe.  

Gość

24-02-2011, 10:52
#17
zakupiłem okna z geal właśnie si82. profil pożądny, markowy niemiecki bez żadnych odchudzeń i wyposażenie jest także markowe i wyokiej jakości. terminy są trochę długie bo 4 tygodnie ale warto poczekać. montażyści także profesjonalni nie robią fuszerki. z tego co mówił sprzedawaca to mają filie w łomży z duza ekspozycja drzwi wewnetrznych wiec niedlugo zbadam sprawe.  
Gość napisał(a):To warto też wiedzieć[url]http://www.otoziebice.pl/news.php?id=60886[/ur l]

Gość

24-02-2011, 11:59
#18
To warto też wiedzieć[url]http://www.otoziebice.pl/news.php?id=60886[/ur l]
Gość napisał(a):To warto też wiedzieć[url]http://www.otoziebice.pl/news.php?id=60886[/ur l]

Gość

24-02-2011, 11:59
#19
To warto też wiedzieć[url]http://www.otoziebice.pl/news.php?id=60886[/ur l]
Gość napisał(a):Ja wybrałem okna MS - nowy sklep na Kilińskiego.Może nie są tanie, ale jeśli chodzi o współczynnik U to są najlepsze na rynku.Duzo czytałem o oknach zanim zamówiłem.Przekonało mnie nowe rozwiązanie wzmocnienia z włókna szklanego  i szyba 0.5 za złotówkę.

Gość

23-03-2011, 20:46
#20
Ja wybrałem okna MS - nowy sklep na Kilińskiego.Może nie są tanie, ale jeśli chodzi o współczynnik U to są najlepsze na rynku.Duzo czytałem o oknach zanim zamówiłem.Przekonało mnie nowe rozwiązanie wzmocnienia z włókna szklanego  i szyba 0.5 za złotówkę.

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów