Opinie o sklepach z oknami i drzwiami?

Założony przez Trocken
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej
Gość napisał(a):Przepraszam, ale nie zgodzę się z poprzednikiem w kwestii przenikalności... Ostatnio osobiście lub mailowo otrzymałem kilka ofert od Ostrołęckich firm... Przenikalność okien MS tytanoweTermo jest słabsza od Schuco SI82 oraz całego profilu z włókna szklanego Geneo. Cenowo również Diametralnie odbiega od innych.

Gość

24-03-2011, 00:06
#1
Przepraszam, ale nie zgodzę się z poprzednikiem w kwestii przenikalności... Ostatnio osobiście lub mailowo otrzymałem kilka ofert od Ostrołęckich firm... Przenikalność okien MS tytanoweTermo jest słabsza od Schuco SI82 oraz całego profilu z włókna szklanego Geneo. Cenowo również Diametralnie odbiega od innych.
Gość napisał(a):Ja też mysle o zamówieniu okien w MS.Wyceniałem okna w GEAL,oknoplast,jocz i MS,myśle ze sie zdecyduje jednak na MS. TYTANOWE mają  najlepszy współczynnik w porównaniu do Platinium z trzema szybami i od tych z GEAL-ich to skreśliłem od razu,bo jedzie ten gość na inne firmy!!

Gość

24-03-2011, 11:55
#2
Ja też mysle o zamówieniu okien w MS.Wyceniałem okna w GEAL,oknoplast,jocz i MS,myśle ze sie zdecyduje jednak na MS. TYTANOWE mają  najlepszy współczynnik w porównaniu do Platinium z trzema szybami i od tych z GEAL-ich to skreśliłem od razu,bo jedzie ten gość na inne firmy!!
Trocken napisał(a):Witam.Mam założone okna, bramę i drzwi przez firmę Geal. Od samego początku wszystko miałem dokładnie wytłumaczone i pokazane na wystawie jak będzie wyglądać. Nie słyszałem z ust "Gościa" by oczerniał konkurencję, a byłem w sklepie kilka razy nawet świadkiem rozmów z innym osobami. Mogę polecić tą firmę, a poprzedni wpis potraktować jako żart lub czyste pomówienie, skoro "ANONIM" sam oczernia innych. Pozdrawiam

Trocken

Wpisów: 3
Dołączył: 20.12.2010
24-03-2011, 23:08
#3
Witam.Mam założone okna, bramę i drzwi przez firmę Geal. Od samego początku wszystko miałem dokładnie wytłumaczone i pokazane na wystawie jak będzie wyglądać. Nie słyszałem z ust "Gościa" by oczerniał konkurencję, a byłem w sklepie kilka razy nawet świadkiem rozmów z innym osobami. Mogę polecić tą firmę, a poprzedni wpis potraktować jako żart lub czyste pomówienie, skoro "ANONIM" sam oczernia innych. Pozdrawiam
Gość napisał(a):Ja polecam Oknoplast, pełen profesjonalizm, solidny montaż, po wprowadzeniu się bezpłatna regulacja, w dniu podpisania umowy ustalają konkretny termin montażu i tego właśnie umówionego dnia przyjeżdżają. A wycena jeżeli nie różni się znacząco wymiarami z późniejszym pomiarem montażysty jest wiążąca i u mnie nie zmieniła się nawet o złotówkę, a dodatkowo w prezencie dostałam 3 moskitiery.  

Gość

21-10-2011, 16:58
#4
Ja polecam Oknoplast, pełen profesjonalizm, solidny montaż, po wprowadzeniu się bezpłatna regulacja, w dniu podpisania umowy ustalają konkretny termin montażu i tego właśnie umówionego dnia przyjeżdżają. A wycena jeżeli nie różni się znacząco wymiarami z późniejszym pomiarem montażysty jest wiążąca i u mnie nie zmieniła się nawet o złotówkę, a dodatkowo w prezencie dostałam 3 moskitiery.  
Gość napisał(a):W EM-Bud mają solidne okna, dobrze zamontują i nie zdzierają. Wszystko wytłumaczą i doradzą, na pewno nie wciskają kitu, bo zwyczajnie zepsuliby sobie opinię.

Gość

21-10-2011, 19:12
#5
W EM-Bud mają solidne okna, dobrze zamontują i nie zdzierają. Wszystko wytłumaczą i doradzą, na pewno nie wciskają kitu, bo zwyczajnie zepsuliby sobie opinię.
Gość napisał(a):ZHU ELIAR bardzo nieuczciwy!!!!!!! Kłamca i krętacz. Kasę weżmie okien nie wstawi, zwodził nas kilka miesięcy.  

Gość

24-10-2011, 10:03
#6
ZHU ELIAR bardzo nieuczciwy!!!!!!! Kłamca i krętacz. Kasę weżmie okien nie wstawi, zwodził nas kilka miesięcy.  
Gość napisał(a):Osobiście polecam OKNOPLAST Kraków, mają 3 ekipy montażowe, jedni montują okna drudzy bramy garażowe i automatykę a trzecia drzwi, wszystko u mnie było zamontowane jednego dnia pod klucz (surowy stan budynku).. no i fachowe doradztwo sprzedawcy...:0 Okna mają super. Ja mam Platinium Evolution, bramę Normstahl i drzwi Gerda. Jestem zadowolony tak jak i moi znajomi, którzy u nich kupowali okna.. POLECAM!!!

Gość

02-11-2011, 14:56
#7
Osobiście polecam OKNOPLAST Kraków, mają 3 ekipy montażowe, jedni montują okna drudzy bramy garażowe i automatykę a trzecia drzwi, wszystko u mnie było zamontowane jednego dnia pod klucz (surowy stan budynku).. no i fachowe doradztwo sprzedawcy...:0 Okna mają super. Ja mam Platinium Evolution, bramę Normstahl i drzwi Gerda. Jestem zadowolony tak jak i moi znajomi, którzy u nich kupowali okna.. POLECAM!!!
Gość napisał(a):Przyłączam się do poprzednika Ja tez mam okna z Oknoplastu i jestem zadowolony. robiłem wyceny tez w innych firmach i powiem wam ze oni nie są najdrożsi.Są producenci w Ostrołęce którzy maja wyższe ceny a okna jakościowo są dużo słabsze. Zaskoczyła mnie solidna obsługa sprzedawcy mimo jego młodego wieku...Montaż odbył się sprawnie w ustalonym wcześniej terminie.Okna mam ponad rok, co prawda jeszcze w budynku nie mieszkam, a każdy pyta gdzie kupiłem bo robią wrażenie...) mam profil Platinium

Gość

07-11-2011, 20:50
#8
Przyłączam się do poprzednika Ja tez mam okna z Oknoplastu i jestem zadowolony. robiłem wyceny tez w innych firmach i powiem wam ze oni nie są najdrożsi.Są producenci w Ostrołęce którzy maja wyższe ceny a okna jakościowo są dużo słabsze. Zaskoczyła mnie solidna obsługa sprzedawcy mimo jego młodego wieku...Montaż odbył się sprawnie w ustalonym wcześniej terminie.Okna mam ponad rok, co prawda jeszcze w budynku nie mieszkam, a każdy pyta gdzie kupiłem bo robią wrażenie...) mam profil Platinium
Gość napisał(a):[quote=Gość]ZHU ELIAR bardzo nieuczciwy!!!!!!! Kłamca i krętacz. Kasę weżmie okien nie wstawi, zwodził nas kilka miesięcy.  [/quote]

Gość

14-11-2011, 08:44
#9
[quote=Gość]ZHU ELIAR bardzo nieuczciwy!!!!!!! Kłamca i krętacz. Kasę weżmie okien nie wstawi, zwodził nas kilka miesięcy.  [/quote]
Gość napisał(a):Normalnie w Oknoplaście sprzedaż spadła. Sami sprzedawcy piszą te odp. Skąd możesz wiedzieć, że okna dobrze zamontowane jak nie mieszkasz w domu. Stwierdzasz po wyglądzie ?? A platinium które masz. Które to takie cudo. {zdziwko}

Gość

14-11-2011, 16:16
#10
Normalnie w Oknoplaście sprzedaż spadła. Sami sprzedawcy piszą te odp. Skąd możesz wiedzieć, że okna dobrze zamontowane jak nie mieszkasz w domu. Stwierdzasz po wyglądzie ?? A platinium które masz. Które to takie cudo. {zdziwko}
Gość napisał(a):Bardzo zawiodłam się na ostrołęckiej firmie Świat Okien. Właściciel (Mysiorski) miły do momentu otrzymania pieniędzy za okna i drzwi. Traf chciał, że musiałam reklamować jedno ze skrzydeł drzwi (wada ujawniła się w trakcie użytkowania). Usłyszałam, że jestem oszustką, bo próbuję reklamować coś, co sama uszkodziłam forsując zamknięte drzwi. Stwierdził to na podstawie wysłanych zdjęć!!!NIE POLECAM nikomu!!!!

Gość

17-11-2011, 13:21
#11
Bardzo zawiodłam się na ostrołęckiej firmie Świat Okien. Właściciel (Mysiorski) miły do momentu otrzymania pieniędzy za okna i drzwi. Traf chciał, że musiałam reklamować jedno ze skrzydeł drzwi (wada ujawniła się w trakcie użytkowania). Usłyszałam, że jestem oszustką, bo próbuję reklamować coś, co sama uszkodziłam forsując zamknięte drzwi. Stwierdził to na podstawie wysłanych zdjęć!!!NIE POLECAM nikomu!!!!
Gość napisał(a):Bardzo zawiodłam się na ostrołęckiej firmie Świat Okien. Właściciel (Mysiorski) miły do momentu otrzymania pieniędzy za okna i drzwi. Traf chciał, że musiałam reklamować jedno ze skrzydeł drzwi (wada ujawniła się w trakcie użytkowania). Usłyszałam, że jestem oszustką, bo próbuję reklamować coś, co sama uszkodziłam forsując zamknięte drzwi. Stwierdził to na podstawie wysłanych zdjęć!!!NIE POLECAM nikomu!!!!

Gość

17-11-2011, 13:22
#12
Bardzo zawiodłam się na ostrołęckiej firmie Świat Okien. Właściciel (Mysiorski) miły do momentu otrzymania pieniędzy za okna i drzwi. Traf chciał, że musiałam reklamować jedno ze skrzydeł drzwi (wada ujawniła się w trakcie użytkowania). Usłyszałam, że jestem oszustką, bo próbuję reklamować coś, co sama uszkodziłam forsując zamknięte drzwi. Stwierdził to na podstawie wysłanych zdjęć!!!NIE POLECAM nikomu!!!!
Gość napisał(a):no właśnie

Gość

06-06-2012, 08:23
#13
no właśnie
Gość napisał(a):ja jestem za firmą STOLDOR na Hallera ewentualnie MS na Kilińskiego peełna profeska ale nie polecam Świata Okien

Gość

06-06-2012, 23:17
#14
ja jestem za firmą STOLDOR na Hallera ewentualnie MS na Kilińskiego peełna profeska ale nie polecam Świata Okien
Gość napisał(a):... A JA polecam samego siebie, oj przepraszam miałem napisać, że polecam tego i tego bo jestem zadowolonym klientem i wcale niesprzedaje okien.Pamiętajcie, zadowolony klient nie powie o tym prawie nikomu, bo co kolwiek by nie kupił to jest naturalne, że to musi działać i już, więc po mówić o oczywistych oczywistościach.Nie zadowolony klient powie o tym min. 10 osobom.

Gość

07-06-2012, 08:13
#15
... A JA polecam samego siebie, oj przepraszam miałem napisać, że polecam tego i tego bo jestem zadowolonym klientem i wcale niesprzedaje okien.Pamiętajcie, zadowolony klient nie powie o tym prawie nikomu, bo co kolwiek by nie kupił to jest naturalne, że to musi działać i już, więc po mówić o oczywistych oczywistościach.Nie zadowolony klient powie o tym min. 10 osobom.
Gość napisał(a):Bez owijania w bawełnę. Zapraszam do sprawdzenia oferty[b]B.K. materiały budowlane, ul. Kolonia 1B, Rzekuń (przed Komandorem)[/b]. Oferujemy okna Drutex - PVC, drewniane, aluminiowe, 7 kolorów standardowych, niska cena, świetna jakość![size=12][/size][color=#0000ff][/color]

Gość

26-06-2012, 22:49
#16
Bez owijania w bawełnę. Zapraszam do sprawdzenia oferty[b]B.K. materiały budowlane, ul. Kolonia 1B, Rzekuń (przed Komandorem)[/b]. Oferujemy okna Drutex - PVC, drewniane, aluminiowe, 7 kolorów standardowych, niska cena, świetna jakość![size=12][/size][color=#0000ff][/color]
Gość napisał(a):Z pewnością odradzam Margalo na Hallera! zwłaszcza z monterów, pana Rafałka. Odwala fuszerkę. Musiałam reklamować montaż okien

Gość

28-06-2012, 13:01
#17
Z pewnością odradzam Margalo na Hallera! zwłaszcza z monterów, pana Rafałka. Odwala fuszerkę. Musiałam reklamować montaż okien
Gość napisał(a):Z pewnością odradzam Margalo na Hallera! zwłaszcza z monterów, pana Rafałka. Odwala fuszerkę. Musiałam reklamować montaż okien

Gość

28-06-2012, 13:06
#18
Z pewnością odradzam Margalo na Hallera! zwłaszcza z monterów, pana Rafałka. Odwala fuszerkę. Musiałam reklamować montaż okien
Gość napisał(a):Napewno nie polecam firmy Świat Okien, TOTALNE DNO: Zamawiałem 4 drzwi i 3 okna. Do poprawy 1 okno, 3 drzwi, jedne drzwi źle zamówione czekałem kilka tygodni. 2.Montaż tandetny, drzwi nie dopasowane. Otwieranie i zamykanie na siłę. szef firmy z "majstrem" stwierdzili że inaczej nie będzie. Dopiero po pisemnym zgłoszeniu przyjechali poprawić. 2. Ceny bardzo wysokie jakość niska. 3. Realizacja niezgodna z umową. 4. !!!! PODCZAS MONTAŻU ZDEMONTOWALI DRZWI WEJŚCIOWE I ZOSTAWILI DZIURĘ NA 2DNI BO SIĘ ROBOTNIKOM NA IMPREZĘ ŚPIESZYŁO!!!

Gość

23-07-2012, 12:26
#19
Napewno nie polecam firmy Świat Okien, TOTALNE DNO: Zamawiałem 4 drzwi i 3 okna. Do poprawy 1 okno, 3 drzwi, jedne drzwi źle zamówione czekałem kilka tygodni. 2.Montaż tandetny, drzwi nie dopasowane. Otwieranie i zamykanie na siłę. szef firmy z "majstrem" stwierdzili że inaczej nie będzie. Dopiero po pisemnym zgłoszeniu przyjechali poprawić. 2. Ceny bardzo wysokie jakość niska. 3. Realizacja niezgodna z umową. 4. !!!! PODCZAS MONTAŻU ZDEMONTOWALI DRZWI WEJŚCIOWE I ZOSTAWILI DZIURĘ NA 2DNI BO SIĘ ROBOTNIKOM NA IMPREZĘ ŚPIESZYŁO!!!
Gość napisał(a):http://www.moja-ostroleka.pl/okna-firmy-vetrex-w-ostrolece,1 352237296,5.htmlodwiedz i sam się przekonaj, a połowa opinii myślę, że jest naciągana i w jedną i w drugą stronę  

Gość

09-11-2012, 16:21
#20
http://www.moja-ostroleka.pl/okna-firmy-vetrex-w-ostrolece,1 352237296,5.htmlodwiedz i sam się przekonaj, a połowa opinii myślę, że jest naciągana i w jedną i w drugą stronę  

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów