Salon kosmetyczny jaki polecacie??

Założony przez Maja2222
strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej
Maja2222 napisał(a):Salon kosmetyczny jaki polecacie??

Maja2222

Wpisów: 5
Dołączył: 02.04.2009
29-06-2009, 10:44
#1
Salon kosmetyczny jaki polecacie??
Gość napisał(a):Chodzę do "Orchidei" w Handlowcu. Jestem b. zadowolona. tak samo jak moja przyjaciółka, która z kolei konserwuje się na Goworowskiej. Nie wiem jak nazywa się kosmetyczka, ale wchodzi się na górę przy jakiś kwiatkach.A jeśli chodzi o negatywy to na Traugutta pani nie myła rąk- było to już kilka lat temu, może się coś zmieniło, ale moja twarz nie chce tego sprawdzać; na centrum przy poczcie pani PALIŁA, wychylona przez okno muszę dodać, ale niepalący wiedzą, że to i tak śmierdzi.

Gość

29-06-2009, 15:50
#2
Chodzę do "Orchidei" w Handlowcu. Jestem b. zadowolona. tak samo jak moja przyjaciółka, która z kolei konserwuje się na Goworowskiej. Nie wiem jak nazywa się kosmetyczka, ale wchodzi się na górę przy jakiś kwiatkach.A jeśli chodzi o negatywy to na Traugutta pani nie myła rąk- było to już kilka lat temu, może się coś zmieniło, ale moja twarz nie chce tego sprawdzać; na centrum przy poczcie pani PALIŁA, wychylona przez okno muszę dodać, ale niepalący wiedzą, że to i tak śmierdzi.
Gość napisał(a):polecam salon kosmetyczny na 11 listopada kolo silowni agnes.fachowa obsluga ..czynia cuda{usmiech}{usmiech}

Gość

29-06-2009, 19:10
#3
polecam salon kosmetyczny na 11 listopada kolo silowni agnes.fachowa obsluga ..czynia cuda{usmiech}{usmiech}
niebieskooka napisał(a):ja chodzę do Pni Eli w handlowcu i ostatnio do Vernis. Napradę w obu przypadkach jestem zadowolona, nawet bardzo. Fachowa i mila obsluga, profesjonalny sprzęt, no i zabiegi najnowsze w różnych dziedzinach, a ceny ostrołęckie. pozdrawiam{usmiech}

niebieskooka

Wpisów: 2
Dołączył: 22.02.2010
22-02-2010, 21:54
#4
ja chodzę do Pni Eli w handlowcu i ostatnio do Vernis. Napradę w obu przypadkach jestem zadowolona, nawet bardzo. Fachowa i mila obsluga, profesjonalny sprzęt, no i zabiegi najnowsze w różnych dziedzinach, a ceny ostrołęckie. pozdrawiam{usmiech}
Gość napisał(a):[quote=niebieskooka]ja chodzę do Pni Eli w handlowcu i ostatnio do Vernis. Napradę w obu przypadkach jestem zadowolona, nawet bardzo. Fachowa i mila obsluga, profesjonalny sprzęt, no i zabiegi najnowsze w różnych dziedzinach, a ceny ostrołęckie. pozdrawiam{usmiech}[/quote]Jakie to są ceny ostrołęckie? podaj jakieś przykłady cen, czy to znowu kolejna autoreklama?

Gość

24-02-2010, 22:30
#5
[quote=niebieskooka]ja chodzę do Pni Eli w handlowcu i ostatnio do Vernis. Napradę w obu przypadkach jestem zadowolona, nawet bardzo. Fachowa i mila obsluga, profesjonalny sprzęt, no i zabiegi najnowsze w różnych dziedzinach, a ceny ostrołęckie. pozdrawiam{usmiech}[/quote]Jakie to są ceny ostrołęckie? podaj jakieś przykłady cen, czy to znowu kolejna autoreklama?
Gość napisał(a):Gdzie polecacie peeling kawitacyjny???

Gość

07-04-2010, 19:38
#6
Gdzie polecacie peeling kawitacyjny???
Gość napisał(a):Dziś zapłaciłam za mikrodermabrazję 130. W każdym gabinecie jest cennik więc można sprawdzić. Zresztą najlepiej porozmawiać z kosmetyczką, każdy ma inną cerę i inne potrzeby. Jednym wystarczy 1-2 zabiegi a inni muszą zdecydować się na kilka żeby był efekt- co oczywiście znacznie zwiększa koszt. Kiedy byłam 1-szy raz w gabinecie miałam powiedziane że przy mojej cerze albo czyszczenie i maseczki albo kilka mikrodermabrazji, bo 1-2 to strata pieniędzy. Zdecydowałam się i efekty są wręcz spektakularne. Dodam, że nigdy nie miałam "zrytej" twarzy, ale też stosowałam się do zaleceń.

Gość

07-04-2010, 22:35
#7
Dziś zapłaciłam za mikrodermabrazję 130. W każdym gabinecie jest cennik więc można sprawdzić. Zresztą najlepiej porozmawiać z kosmetyczką, każdy ma inną cerę i inne potrzeby. Jednym wystarczy 1-2 zabiegi a inni muszą zdecydować się na kilka żeby był efekt- co oczywiście znacznie zwiększa koszt. Kiedy byłam 1-szy raz w gabinecie miałam powiedziane że przy mojej cerze albo czyszczenie i maseczki albo kilka mikrodermabrazji, bo 1-2 to strata pieniędzy. Zdecydowałam się i efekty są wręcz spektakularne. Dodam, że nigdy nie miałam "zrytej" twarzy, ale też stosowałam się do zaleceń.
Gość napisał(a):Mikrodermabrazja - gdzie polecacie?  

Gość

08-04-2010, 07:22
#8
Mikrodermabrazja - gdzie polecacie?  
Gość napisał(a):Orchidea w Handlowcu

Gość

08-04-2010, 13:48
#9
Orchidea w Handlowcu
Gość napisał(a):[quote=Gość]Dziś zapłaciłam za mikrodermabrazję 130. W każdym gabinecie jest cennik więc można sprawdzić. Zresztą najlepiej porozmawiać z kosmetyczką, każdy ma inną cerę i inne potrzeby. Jednym wystarczy 1-2 zabiegi a inni muszą zdecydować się na kilka żeby był efekt- co oczywiście znacznie zwiększa koszt. Kiedy byłam 1-szy raz w gabinecie miałam powiedziane że przy mojej cerze albo czyszczenie i maseczki albo kilka mikrodermabrazji, bo 1-2 to strata pieniędzy. Zdecydowałam się i efekty są wręcz spektakularne. Dodam, że nigdy nie miałam "zrytej" twarzy, ale też stosowałam się do zaleceń. [/quote]

Gość

28-12-2010, 14:53
#10
[quote=Gość]Dziś zapłaciłam za mikrodermabrazję 130. W każdym gabinecie jest cennik więc można sprawdzić. Zresztą najlepiej porozmawiać z kosmetyczką, każdy ma inną cerę i inne potrzeby. Jednym wystarczy 1-2 zabiegi a inni muszą zdecydować się na kilka żeby był efekt- co oczywiście znacznie zwiększa koszt. Kiedy byłam 1-szy raz w gabinecie miałam powiedziane że przy mojej cerze albo czyszczenie i maseczki albo kilka mikrodermabrazji, bo 1-2 to strata pieniędzy. Zdecydowałam się i efekty są wręcz spektakularne. Dodam, że nigdy nie miałam "zrytej" twarzy, ale też stosowałam się do zaleceń. [/quote]
Gość napisał(a):W studio urody maria na goworowskiej jest teraz promocja na mikrodermabrazję, nie dawno była reklama, jeden zabieg kosztuje 100zł.

Gość

28-12-2010, 15:43
#11
W studio urody maria na goworowskiej jest teraz promocja na mikrodermabrazję, nie dawno była reklama, jeden zabieg kosztuje 100zł.
Gość napisał(a):http://dariuszpogorzelski.pl/ ja polecam Sylwię Skrzypczak "Magia Makijażu"  

Gość

28-12-2010, 17:44
#12
http://dariuszpogorzelski.pl/ ja polecam Sylwię Skrzypczak "Magia Makijażu"  
Gość napisał(a):ile kosztuje mikrodermabrazja w biourodzie w galerii?

Gość

28-12-2010, 18:02
#13
ile kosztuje mikrodermabrazja w biourodzie w galerii?
Gość napisał(a):nie wiem ile kosztuje w biourodzie, ale w Gabinecie Medycyny Estetycznej zapłaciłam 110 zł. a przed świętami byłam  na hydradermabrazji, to chyba jakaś nowość i powiem wam, że zabieg o wiele lepszy niż mikro:) polecam

Gość

28-12-2010, 21:03
#14
nie wiem ile kosztuje w biourodzie, ale w Gabinecie Medycyny Estetycznej zapłaciłam 110 zł. a przed świętami byłam  na hydradermabrazji, to chyba jakaś nowość i powiem wam, że zabieg o wiele lepszy niż mikro:) polecam
Gość napisał(a):ja również polecam gabinet medycyny estetycznej. ten zabieg o którym pisze gość wyżej naprawdę bardzo fajny:)a ceny o ile się nie mylę to micro właśnie 110, peeling 35 a ten najnowszy 190

Gość

10-01-2011, 22:32
#15
ja również polecam gabinet medycyny estetycznej. ten zabieg o którym pisze gość wyżej naprawdę bardzo fajny:)a ceny o ile się nie mylę to micro właśnie 110, peeling 35 a ten najnowszy 190
Gość napisał(a):Wszyscy fachowcy ale od autoreklamy{diabelek}  

Gość

11-01-2011, 16:45
#16
Wszyscy fachowcy ale od autoreklamy{diabelek}  
Gość napisał(a):[quote=Gość]W studio urody maria na goworowskiej jest teraz promocja na mikrodermabrazję, nie dawno była reklama, jeden zabieg kosztuje 100zł. [/quote] nie polecam  nie jestem zadowolona

Gość

12-01-2011, 13:10
#17
[quote=Gość]W studio urody maria na goworowskiej jest teraz promocja na mikrodermabrazję, nie dawno była reklama, jeden zabieg kosztuje 100zł. [/quote] nie polecam  nie jestem zadowolona
Gość napisał(a):[quote=Gość]W studio urody maria na goworowskiej jest teraz promocja na mikrodermabrazję, nie dawno była reklama, jeden zabieg kosztuje 100zł. [/quote] tak samo jesli chodzi o wlosy tam nikt nie ma pojecia o strzyzeniu{smutny}

Gość

12-01-2011, 13:13
#18
[quote=Gość]W studio urody maria na goworowskiej jest teraz promocja na mikrodermabrazję, nie dawno była reklama, jeden zabieg kosztuje 100zł. [/quote] tak samo jesli chodzi o wlosy tam nikt nie ma pojecia o strzyzeniu{smutny}
Gość napisał(a):Polecam baardzo p. Elżbietę Kędra w Kupcu, salon nazywa się Alabaster. Fachowo, miło i niedrogo. Można też liczyć na dobrą radę w sprawie pielęgnacji cery w domu.  

Gość

12-01-2011, 13:37
#19
Polecam baardzo p. Elżbietę Kędra w Kupcu, salon nazywa się Alabaster. Fachowo, miło i niedrogo. Można też liczyć na dobrą radę w sprawie pielęgnacji cery w domu.  
Gość napisał(a):witam, podnoszę wątek, trochę go uaktualnimy.Gdzie na profesjonalną kawitacje? Jakie ceny?

Gość

08-02-2011, 12:57
#20
witam, podnoszę wątek, trochę go uaktualnimy.Gdzie na profesjonalną kawitacje? Jakie ceny?

strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów