Salon kosmetyczny jaki polecacie??

Założony przez Maja2222
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej
Gość napisał(a):Co sądzicie o salonie PERFECT BEAUTY????

Gość

28-08-2013, 15:57
#1
Co sądzicie o salonie PERFECT BEAUTY????
Gość napisał(a):[quote=Gość]Co sądzicie o salonie PERFECT BEAUTY???? [/quote]idż zrób jakąś dupilację i się pochwal wszystkim lalkom {diabelek}

Gość

29-08-2013, 12:57
#2
[quote=Gość]Co sądzicie o salonie PERFECT BEAUTY???? [/quote]idż zrób jakąś dupilację i się pochwal wszystkim lalkom {diabelek}
Gość napisał(a):ja oczyszczałam twarz u Pani Mileny Stachacz w Instytucie piękna. zabieg trwał pobad 2 godziny, ale było warto. zaskórniaków ani śladu. Baaardzo dokładna. mój chłopak też skorzystał i też jest zadowolony

Gość

01-09-2013, 18:29
#3
ja oczyszczałam twarz u Pani Mileny Stachacz w Instytucie piękna. zabieg trwał pobad 2 godziny, ale było warto. zaskórniaków ani śladu. Baaardzo dokładna. mój chłopak też skorzystał i też jest zadowolony
Gość napisał(a):Ja chodzę do salonu PERFECT-BEAUTY i bardzo sobie chwalę zabiegi u nich.Dziewczyna do której chodziłam na początku w sierpniu 2011 wciąż tam prauje,ale z racji ze jest w ciąży i rodzi już na dniach jest na zwolnieniu.Pani Magda byla bardzo dokładna i znała się na rzeczy...Nowa dziewczyna-Natalka także zna się na swoim fachu-a nawetma wyższe wykształcenie magistra z kosmetologii i bardzo dobrze dobiera zabiegi do problemu skóry.Miałam też okazję robić mezoterapię na rozstępy po ciązy u P.doktor-i jest super po około 10 zabiegach,z P. doktor trzeba się umawiać na termin bo ona na co dzień pracuje w przychodni i w szpitalu,te dziewczyny dają do niej telefon komórkowy i nie ma problemu.Pozdrawiam Panią Natalkę z salonu.

Gość

12-09-2013, 12:12
#4
Ja chodzę do salonu PERFECT-BEAUTY i bardzo sobie chwalę zabiegi u nich.Dziewczyna do której chodziłam na początku w sierpniu 2011 wciąż tam prauje,ale z racji ze jest w ciąży i rodzi już na dniach jest na zwolnieniu.Pani Magda byla bardzo dokładna i znała się na rzeczy...Nowa dziewczyna-Natalka także zna się na swoim fachu-a nawetma wyższe wykształcenie magistra z kosmetologii i bardzo dobrze dobiera zabiegi do problemu skóry.Miałam też okazję robić mezoterapię na rozstępy po ciązy u P.doktor-i jest super po około 10 zabiegach,z P. doktor trzeba się umawiać na termin bo ona na co dzień pracuje w przychodni i w szpitalu,te dziewczyny dają do niej telefon komórkowy i nie ma problemu.Pozdrawiam Panią Natalkę z salonu.
Gość napisał(a):Ja byłam w PERFECT-BEAUTY na zabiegach na ciało  , na żelazko antycelulitowe i na fale rf, dziewczyny tam pracujące bardzo dobrze znają się na tym co robią,mają doświadczenie w tym co robią.Mój cellulit zniknol.Ja polecam tamte zabiegi.

Gość

12-09-2013, 14:20
#5
Ja byłam w PERFECT-BEAUTY na zabiegach na ciało  , na żelazko antycelulitowe i na fale rf, dziewczyny tam pracujące bardzo dobrze znają się na tym co robią,mają doświadczenie w tym co robią.Mój cellulit zniknol.Ja polecam tamte zabiegi.
Gość napisał(a):a ja nie polecam perfect-beauty P. doktor ma kiepskiej jakości kwasy hialuronowe niby jeden zabieg na rok a tu nic nie widać po jednym razie a osocze bogatopłytkowe czyli regeneris robi nieoryginalnym zestawem. Pieniądze wyrzucone w błoto

Gość

12-09-2013, 17:38
#6
a ja nie polecam perfect-beauty P. doktor ma kiepskiej jakości kwasy hialuronowe niby jeden zabieg na rok a tu nic nie widać po jednym razie a osocze bogatopłytkowe czyli regeneris robi nieoryginalnym zestawem. Pieniądze wyrzucone w błoto
Gość napisał(a):Tak, z tym ostrzykiwaniem w PERFECT BEAUTY to rzeczywiscie maja zastanawiająco niskie ceny.Jak mam zapłacić za taki zabieg to oczekuję, że bedzie zrobiony dobrym preparatem a dobry jednak w tym przypadku kosztuje.

Gość

13-09-2013, 14:16
#7
Tak, z tym ostrzykiwaniem w PERFECT BEAUTY to rzeczywiscie maja zastanawiająco niskie ceny.Jak mam zapłacić za taki zabieg to oczekuję, że bedzie zrobiony dobrym preparatem a dobry jednak w tym przypadku kosztuje.
Gość napisał(a):Ja korzystałam z usług Pani Doktor chyba z 8 razy mezoterapia, kwas hialuronowy , osocze niby Regeneris i żadnych efektów. Naciąganie klientów na ,,WIELKIE PROMOCJE''. NIE POLECAM!!!! Nigdy więcej nie odwiedze tego gabinetu. Natomiast polecam p. doktor Noll-Kaczyńską ona pracuje na orginalnych zestawach i wysokiej jakości kwasach hialuronowych

Gość

13-09-2013, 14:34
#8
Ja korzystałam z usług Pani Doktor chyba z 8 razy mezoterapia, kwas hialuronowy , osocze niby Regeneris i żadnych efektów. Naciąganie klientów na ,,WIELKIE PROMOCJE''. NIE POLECAM!!!! Nigdy więcej nie odwiedze tego gabinetu. Natomiast polecam p. doktor Noll-Kaczyńską ona pracuje na orginalnych zestawach i wysokiej jakości kwasach hialuronowych
Gość napisał(a):Sa w Ostrołęce takie Gabinety, które nie muszą sie reklamować, nie muszą ściągać klientów super promocjami. Takie promocje według mnie  świadczą o tym, że salon nie ma klientów i usilnie stara sie ich przyciągnąć.  

Gość

13-09-2013, 15:38
#9
Sa w Ostrołęce takie Gabinety, które nie muszą sie reklamować, nie muszą ściągać klientów super promocjami. Takie promocje według mnie  świadczą o tym, że salon nie ma klientów i usilnie stara sie ich przyciągnąć.  
Gość napisał(a):a ja polecam gabinet MEDICAL DAY SPA. Pani Liliana jest super dokłada i precyzyjna. Potrafi doradzić i dobrać odpowiednie kosmetyki do rodzaju cery. W tym gabinecie najtaniej nie jest ale wszystkie zabiegi są warte swojej ceny. Jeszcze raz POLECAM :)

Gość

14-09-2013, 00:31
#10
a ja polecam gabinet MEDICAL DAY SPA. Pani Liliana jest super dokłada i precyzyjna. Potrafi doradzić i dobrać odpowiednie kosmetyki do rodzaju cery. W tym gabinecie najtaniej nie jest ale wszystkie zabiegi są warte swojej ceny. Jeszcze raz POLECAM :)
Gość napisał(a):[quote=Gość]Korzystałam z usług tego salonu jakiś czas temu, Pani Magda bardzo nie miła, leniwa zabiegi wykonywała z wielkim niezadowoleniem, dlatego zrezygnowałam. Jednak ostatnio ponownie korzystałam z usług tego salonu, nowe dziewczyny o niebo lepsze, na prawdę widać fachową rękę, zabiegi, doradztwo, atmosfera na 6+, dlatego polecam!!  [/quote]

Gość

17-09-2013, 22:05
#11
[quote=Gość]Korzystałam z usług tego salonu jakiś czas temu, Pani Magda bardzo nie miła, leniwa zabiegi wykonywała z wielkim niezadowoleniem, dlatego zrezygnowałam. Jednak ostatnio ponownie korzystałam z usług tego salonu, nowe dziewczyny o niebo lepsze, na prawdę widać fachową rękę, zabiegi, doradztwo, atmosfera na 6+, dlatego polecam!!  [/quote]
Gość napisał(a):Ja miałam robione zmarszczki w Perfect-Beauty preparatem Restylane Perlane i jestem bardzo zadowolona.Osocza nie robiłam sobie jeszcze ale koleżanka miała tam robione orginalnym Regenerisem i jest super po zabiegu.Ja osobiście będę tam chodzi i polecam każdemu ten salon.

Gość

26-09-2013, 12:27
#12
Ja miałam robione zmarszczki w Perfect-Beauty preparatem Restylane Perlane i jestem bardzo zadowolona.Osocza nie robiłam sobie jeszcze ale koleżanka miała tam robione orginalnym Regenerisem i jest super po zabiegu.Ja osobiście będę tam chodzi i polecam każdemu ten salon.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Ja miałam robione zmarszczki w Perfect-Beauty preparatem Restylane Perlane i jestem bardzo zadowolona.Osocza nie robiłam sobie jeszcze ale koleżanka miała tam robione orginalnym Regenerisem i jest super po zabiegu.Ja osobiście będę tam chodzi i polecam każdemu ten salon. [/quote]Dorabiali ci tam zmarszczki{gafa} jezu kobieto ogarnij się{co}

Gość

26-09-2013, 13:34
#13
[quote=Gość]Ja miałam robione zmarszczki w Perfect-Beauty preparatem Restylane Perlane i jestem bardzo zadowolona.Osocza nie robiłam sobie jeszcze ale koleżanka miała tam robione orginalnym Regenerisem i jest super po zabiegu.Ja osobiście będę tam chodzi i polecam każdemu ten salon. [/quote]Dorabiali ci tam zmarszczki{gafa} jezu kobieto ogarnij się{co}
Gość napisał(a):Byłam w Perfect-beauty na metamorfozie całej twarzy-botox+kwas hialuronowy+regeneris-osocze i moje kolezanki oraz mąż mówią,że wyglondam 15 lat młodziej.Jestem szczęliwą posiadaczką ,,nowej" twarzy...hehe :-)

Gość

26-09-2013, 16:34
#14
Byłam w Perfect-beauty na metamorfozie całej twarzy-botox+kwas hialuronowy+regeneris-osocze i moje kolezanki oraz mąż mówią,że wyglondam 15 lat młodziej.Jestem szczęliwą posiadaczką ,,nowej" twarzy...hehe :-)
Gość napisał(a):nie wierzę w to po pierwsze to nie był regeneris tylko zwykłe osocze z dodanie czegoś na receptę ale P. doktor mówi, że to tajemnica co dodaje. Dobre sobie... nie musicie się w ten sposób reklamować!!!  

Gość

26-09-2013, 20:07
#15
nie wierzę w to po pierwsze to nie był regeneris tylko zwykłe osocze z dodanie czegoś na receptę ale P. doktor mówi, że to tajemnica co dodaje. Dobre sobie... nie musicie się w ten sposób reklamować!!!  
Gość napisał(a):[quote=Gość]Ja miałam robione zmarszczki w Perfect-Beauty preparatem Restylane Perlane i jestem bardzo zadowolona.Osocza nie robiłam sobie jeszcze ale koleżanka miała tam robione orginalnym Regenerisem i jest super po zabiegu.Ja osobiście będę tam chodzi i polecam każdemu ten salon. [/quote]Salon Perfect Beauty nie ma w swojej ofercie Restylane Perlane jak chcesz to sobie sprawdź na ich stronie kto posiada w Ostrołęce Restylane tylko Pani Doktor Noll-Kaczyńska

Gość

26-09-2013, 20:11
#16
[quote=Gość]Ja miałam robione zmarszczki w Perfect-Beauty preparatem Restylane Perlane i jestem bardzo zadowolona.Osocza nie robiłam sobie jeszcze ale koleżanka miała tam robione orginalnym Regenerisem i jest super po zabiegu.Ja osobiście będę tam chodzi i polecam każdemu ten salon. [/quote]Salon Perfect Beauty nie ma w swojej ofercie Restylane Perlane jak chcesz to sobie sprawdź na ich stronie kto posiada w Ostrołęce Restylane tylko Pani Doktor Noll-Kaczyńska
Gość napisał(a):Mają w Perfect-Beauty -Restylane Perlane - bo mi też pani doktor robiła właśnie tym preparatem,nawet pudełko sobie wziełam do domu by wszystko posprawdzać.Jestem zadowolona z zabiegu  . Pani doktor bardzo miła,dokładna.W salonie przytulnie , nawet nie zauważyłam a było już po zabiegu , a ja tak się boję na widok igły.Gorąco polecam.

Gość

27-09-2013, 11:33
#17
Mają w Perfect-Beauty -Restylane Perlane - bo mi też pani doktor robiła właśnie tym preparatem,nawet pudełko sobie wziełam do domu by wszystko posprawdzać.Jestem zadowolona z zabiegu  . Pani doktor bardzo miła,dokładna.W salonie przytulnie , nawet nie zauważyłam a było już po zabiegu , a ja tak się boję na widok igły.Gorąco polecam.
Gość napisał(a):Osocza nie robiłam sobie jeszcze ale koleżanka miała tam robione orginalnym Regenerisem A skąd wiesz , że był to oryginalny zestaw Regeneris? Nikt nie wie co podają w strzykawkach chyba , że jest to otwierane przy Tobie i od razu podawane a w Perfect Beauty jest już wszystko przygotowane zanim przyjdziesz na wizytę.

Gość

27-09-2013, 21:01
#18
Osocza nie robiłam sobie jeszcze ale koleżanka miała tam robione orginalnym Regenerisem A skąd wiesz , że był to oryginalny zestaw Regeneris? Nikt nie wie co podają w strzykawkach chyba , że jest to otwierane przy Tobie i od razu podawane a w Perfect Beauty jest już wszystko przygotowane zanim przyjdziesz na wizytę.
Gość napisał(a):Obecnie pracują tam na prawdę wykwalifikowani pracownicy, bez porównania z panią ktora pracowała tam rok temu i każdy zabieg robiła z wielką łaską.  

Gość

27-09-2013, 21:19
#19
Obecnie pracują tam na prawdę wykwalifikowani pracownicy, bez porównania z panią ktora pracowała tam rok temu i każdy zabieg robiła z wielką łaską.  
Gość napisał(a):Obecnie pracują tam na prawdę wykwalifikowani pracownicy, bez porównania z panią ktora pracowała tam rok temu i każdy zabieg robiła z wielką łaską.  

Gość

27-09-2013, 21:19
#20
Obecnie pracują tam na prawdę wykwalifikowani pracownicy, bez porównania z panią ktora pracowała tam rok temu i każdy zabieg robiła z wielką łaską.  

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów