Salon kosmetyczny jaki polecacie??

Założony przez Maja2222
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej
Gość napisał(a):ostatnio byłam w gabinecie na Gołębiej i było ok. Ogólnie jestem zadowolona i umówiłam się na kolejny peeling.

Gość

18-02-2011, 21:08
#1
ostatnio byłam w gabinecie na Gołębiej i było ok. Ogólnie jestem zadowolona i umówiłam się na kolejny peeling.
Gość napisał(a):NIE WUBIERAJCIE SIE NA GOWOROWSKĄ PO PIERWSZE DROGO A PO DRUGIE TA CAŁA KOSMETYCZKA NA NICZYM SIE NIE ZNA ŻENADA

Gość

22-02-2011, 12:07
#2
NIE WUBIERAJCIE SIE NA GOWOROWSKĄ PO PIERWSZE DROGO A PO DRUGIE TA CAŁA KOSMETYCZKA NA NICZYM SIE NIE ZNA ŻENADA
Gość napisał(a):a ja z innej beczki. chcialabym isc na oczyszczanie twarzy. nie ukrywam ze myslalam o Pani Ewie z salonu na ulicyy hallera. budynek obok taksowek. polecacie?

Gość

04-05-2011, 00:03
#3
a ja z innej beczki. chcialabym isc na oczyszczanie twarzy. nie ukrywam ze myslalam o Pani Ewie z salonu na ulicyy hallera. budynek obok taksowek. polecacie?
Gość napisał(a):a ja bym  bardza prosiła o opinie kosmetyczki na goworowskiej.? forma 5club? czy jest dobra?i zna sie na rzeczy?

Gość

04-05-2011, 08:23
#4
a ja bym  bardza prosiła o opinie kosmetyczki na goworowskiej.? forma 5club? czy jest dobra?i zna sie na rzeczy?
Gość napisał(a):Gabinet medycyny estetycznej  kolo zusu polecam. Przynajmniej mozna uzyskac porade lekarza a w tych wszystkich salonikach pic na wode. A co jest takiego wspanialego w orchidei. Pani moze i jest mila dopoki sie za drzwi nie wyjdzie

Gość

04-05-2011, 09:07
#5
Gabinet medycyny estetycznej  kolo zusu polecam. Przynajmniej mozna uzyskac porade lekarza a w tych wszystkich salonikach pic na wode. A co jest takiego wspanialego w orchidei. Pani moze i jest mila dopoki sie za drzwi nie wyjdzie
Gość napisał(a):Dzieki{usmiech}

Gość

04-05-2011, 11:46
#6
Dzieki{usmiech}
Gość napisał(a):Na oczyszczanie bardzo polecam udać się na ul. 11 Listopada do gabinetu Jeanne (czy jakoś tak). Mieści się on na  1 piętrze nad sklepem z art. elektrycznymi. Na drugi dzień po oczyszczaniu na skórze nie było prawie nic widać, a było u mnie co oczyszczać ;) Pełen profesjonalizm.

Gość

04-05-2011, 20:23
#7
Na oczyszczanie bardzo polecam udać się na ul. 11 Listopada do gabinetu Jeanne (czy jakoś tak). Mieści się on na  1 piętrze nad sklepem z art. elektrycznymi. Na drugi dzień po oczyszczaniu na skórze nie było prawie nic widać, a było u mnie co oczyszczać ;) Pełen profesjonalizm.
Gość napisał(a):A co sądzicie o nowym gabinecie ,,Damyanti" na Zielonej?  

Gość

03-06-2011, 10:50
#8
A co sądzicie o nowym gabinecie ,,Damyanti" na Zielonej?  
Gość napisał(a):Co do salonu kosmetycznego bardzo polecam Gabinet Medycyny Estetycznej,który znajduje się koło zusu.Osobiście korzystam z ich usług od roku i naprawdę potrafią czynić cuda profesionalny i uprzejmy personel.

Gość

04-06-2011, 12:51
#9
Co do salonu kosmetycznego bardzo polecam Gabinet Medycyny Estetycznej,który znajduje się koło zusu.Osobiście korzystam z ich usług od roku i naprawdę potrafią czynić cuda profesionalny i uprzejmy personel.
Gość napisał(a):Co do salonu kosmetycznego bardzo polecam Gabinet Medycyny Estetycznej,który znajduje się koło zusu.Osobiście korzystam z ich usług od roku i naprawdę potrafią czynić cuda profesionalny i uprzejmy personel.

Gość

04-06-2011, 12:52
#10
Co do salonu kosmetycznego bardzo polecam Gabinet Medycyny Estetycznej,który znajduje się koło zusu.Osobiście korzystam z ich usług od roku i naprawdę potrafią czynić cuda profesionalny i uprzejmy personel.
Gość napisał(a):Odradzam Bio-urodę korzystałam z porad gabinetu przez kilka lat i powiem że były to pieniądze wyrzucone w błoto,ciągłe obiecywanie że trzeba czasu na pozbycie się mojego problemu,a to wymyślanie co rusz nowego zabiegu wydałam kupę kasy bo łudziłam się że kolejne zabiegi przyniosą oczekiwane efekty,a tu niestety porażka.Przypadkiem trafiłam na Gabinet Medycyny Estetycznej i w ciągu kilku zabiegów osiągnęłam lepsze rezultaty niż przez tamte lata.Zabieg z którego korzystam niezbyt tani,lecz naprawdę wart tych pieniędzy  bo efekt naprawdę zaskakujący,oczywiście pozytywnie.Polecam.

Gość

04-06-2011, 13:25
#11
Odradzam Bio-urodę korzystałam z porad gabinetu przez kilka lat i powiem że były to pieniądze wyrzucone w błoto,ciągłe obiecywanie że trzeba czasu na pozbycie się mojego problemu,a to wymyślanie co rusz nowego zabiegu wydałam kupę kasy bo łudziłam się że kolejne zabiegi przyniosą oczekiwane efekty,a tu niestety porażka.Przypadkiem trafiłam na Gabinet Medycyny Estetycznej i w ciągu kilku zabiegów osiągnęłam lepsze rezultaty niż przez tamte lata.Zabieg z którego korzystam niezbyt tani,lecz naprawdę wart tych pieniędzy  bo efekt naprawdę zaskakujący,oczywiście pozytywnie.Polecam.
Gość napisał(a):Witam, w którym salonie w Ostrołęce wykonywane są zabiegi na całe ciało jak np. zabieg czekoladowy, obejmujący peeling, maskę, masaż?? Wiem, że w Serenity Day Spa ale tam jest potwornie zimno, a nie mam ochoty marznąć w czasie zabiegu, który powinien być przyjemnością. Sam zabieg rewelacja. Gdzie jeszcze w Naszym mieście można znaleźć fajne zabiegi tego typu??

Gość

28-12-2011, 16:40
#12
Witam, w którym salonie w Ostrołęce wykonywane są zabiegi na całe ciało jak np. zabieg czekoladowy, obejmujący peeling, maskę, masaż?? Wiem, że w Serenity Day Spa ale tam jest potwornie zimno, a nie mam ochoty marznąć w czasie zabiegu, który powinien być przyjemnością. Sam zabieg rewelacja. Gdzie jeszcze w Naszym mieście można znaleźć fajne zabiegi tego typu??
Gość napisał(a):Jeśli zastanawiacie się w jakie ręce się oddać to pomyślcie o tym ile lat doświadczenia ma za sobą kosmetyczka ktora chcecie odwiedzić bo to jest chyba najważniejsze ...doświadczenie w pracy a nie świeżo ukończony kurs manikiurzystki lub "kosmetyczny"

Gość

12-03-2012, 15:43
#13
Jeśli zastanawiacie się w jakie ręce się oddać to pomyślcie o tym ile lat doświadczenia ma za sobą kosmetyczka ktora chcecie odwiedzić bo to jest chyba najważniejsze ...doświadczenie w pracy a nie świeżo ukończony kurs manikiurzystki lub "kosmetyczny"
Gość napisał(a):Ja osobiście polecam Specjalistyczny Gabinet Podologiczno--- kosmetyczny który znajduje się  na ul Hallera 33 Jest to nowo otwarty gabinet  Częsta z niego korzystam Pani Beatka  potrafi robić cuda  Jest bardzo przyjemna  fachowe porady profesjonalny sprzęt , bardzo dobre kremy ,które stosuje z firmy DALTON, oprócz pielęgnacji twarzy zajmuje się profilaktyką chorób stóp.Wcześniej korzystałam z salonów kosmetycznych na ul Gorbatowa  nie ma takich rezultatów i tak miłej obsługi jak u Pani Beatki

Gość

19-10-2012, 15:35
#14
Ja osobiście polecam Specjalistyczny Gabinet Podologiczno--- kosmetyczny który znajduje się  na ul Hallera 33 Jest to nowo otwarty gabinet  Częsta z niego korzystam Pani Beatka  potrafi robić cuda  Jest bardzo przyjemna  fachowe porady profesjonalny sprzęt , bardzo dobre kremy ,które stosuje z firmy DALTON, oprócz pielęgnacji twarzy zajmuje się profilaktyką chorób stóp.Wcześniej korzystałam z salonów kosmetycznych na ul Gorbatowa  nie ma takich rezultatów i tak miłej obsługi jak u Pani Beatki
Gość napisał(a):Polecam nowo otwarty SPECJALISTYCZNY GABINET PODOLOGICZNO_KOSMETYCZNY  OSTROŁEKA  ul Hallera 33.Jestem stałą klientką przemiła i fachowa obsługa tel 722-201-722

Gość

19-10-2012, 15:44
#15
Polecam nowo otwarty SPECJALISTYCZNY GABINET PODOLOGICZNO_KOSMETYCZNY  OSTROŁEKA  ul Hallera 33.Jestem stałą klientką przemiła i fachowa obsługa tel 722-201-722
Gość napisał(a):2 różne reklamy i te same IP:)

Gość

19-10-2012, 18:32
#16
2 różne reklamy i te same IP:)
Gość napisał(a):Ja tez potwierdzam opinie o salonie p.Beatki. Ta Pani nigdzie nie musi sie reklamowac. Jestem jej stala klientka i jestem baaardzo zadowolona z jej uslug. Jesli ktos jest zainteresowany jej uslugami to sam do niej dotrze i oceni :) Ja goraco polecam dalej.

Gość

23-10-2012, 13:15
#17
Ja tez potwierdzam opinie o salonie p.Beatki. Ta Pani nigdzie nie musi sie reklamowac. Jestem jej stala klientka i jestem baaardzo zadowolona z jej uslug. Jesli ktos jest zainteresowany jej uslugami to sam do niej dotrze i oceni :) Ja goraco polecam dalej.
Gość napisał(a):French Art w handlowcu, bardzo miła obsługa, jestem najbardziej zadowolona z depilacji :)

Gość

05-11-2012, 23:04
#18
French Art w handlowcu, bardzo miła obsługa, jestem najbardziej zadowolona z depilacji :)
Gość napisał(a):Jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju makijaż, a także ten trwały, to ja polecam Sylwię Skrzypczak. Malowała mnie do ślubu, a potem wszystkie moje koleżanki, kiedy one brały ślub. To chyba dobra rekomendacja:) Polecam! Ja dzięki Sylwii czułam się bosko! :)  

Gość

13-11-2012, 13:22
#19
Jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju makijaż, a także ten trwały, to ja polecam Sylwię Skrzypczak. Malowała mnie do ślubu, a potem wszystkie moje koleżanki, kiedy one brały ślub. To chyba dobra rekomendacja:) Polecam! Ja dzięki Sylwii czułam się bosko! :)  
Gość napisał(a):[quote=Gość]French Art w handlowcu, bardzo miła obsługa, jestem najbardziej zadowolona z depilacji :) [/quote]ja tez korzystam z French Artu, super miła obsługa i dokladność wykonania, robiłam u nich kwasy, oczyszczanie twarzy, masaze, depilacje i henne, pedicure, manicure  -   ze wszystkich usług jestem zadowolona. Ceny? mysle ze takie same jak w innych salonach.

Gość

24-11-2012, 22:23
#20
[quote=Gość]French Art w handlowcu, bardzo miła obsługa, jestem najbardziej zadowolona z depilacji :) [/quote]ja tez korzystam z French Artu, super miła obsługa i dokladność wykonania, robiłam u nich kwasy, oczyszczanie twarzy, masaze, depilacje i henne, pedicure, manicure  -   ze wszystkich usług jestem zadowolona. Ceny? mysle ze takie same jak w innych salonach.

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów