Salon kosmetyczny jaki polecacie??

Założony przez Maja2222
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej
Gość napisał(a):no to mamy u nas na wsi już samych dochtorów {diabelek} od kosmetyki

Gość

30-09-2013, 13:20
#1
no to mamy u nas na wsi już samych dochtorów {diabelek} od kosmetyki
Gość napisał(a):[quote=Gość]no to mamy u nas na wsi już samych dochtorów {diabelek} od kosmetyki [/quote]Dokładnie, wystarczy ogłoszenia poczytać. Każda to pani "KOSMETOLOG"{diabelek} po studiach w ŁOmży{gafa} ale zabiegi to robią profesjonalne nawet z dojazdem{diabelek} szoook{zdziwko} kosmetyka schodzi na psy{dobani}

Gość

03-10-2013, 16:26
#2
[quote=Gość]no to mamy u nas na wsi już samych dochtorów {diabelek} od kosmetyki [/quote]Dokładnie, wystarczy ogłoszenia poczytać. Każda to pani "KOSMETOLOG"{diabelek} po studiach w ŁOmży{gafa} ale zabiegi to robią profesjonalne nawet z dojazdem{diabelek} szoook{zdziwko} kosmetyka schodzi na psy{dobani}
Gość napisał(a):Wiem,że to był orginalny Regeneris , otwierany był podczas wykonywania zabiegu.Byłam ciekawa co i jak, Pani doktor dała mi nawet opakowanie do reki,wiec sobie wszystko obejrzałam dokładnie.Wiem co miałam robione i za co płaciłam kase.Jestem bardzo zadowolona z rezultatów zabiegu.Wrócę tam napewno .

Gość

07-10-2013, 16:39
#3
Wiem,że to był orginalny Regeneris , otwierany był podczas wykonywania zabiegu.Byłam ciekawa co i jak, Pani doktor dała mi nawet opakowanie do reki,wiec sobie wszystko obejrzałam dokładnie.Wiem co miałam robione i za co płaciłam kase.Jestem bardzo zadowolona z rezultatów zabiegu.Wrócę tam napewno .
Gość napisał(a):[quote=Gość]no to mamy u nas na wsi już samych dochtorów {diabelek} od kosmetyki [/quote]w oce dochtory od kosmetyki mają obwożne gabinety kosmetyczne{diabelek}

Gość

09-10-2013, 20:04
#4
[quote=Gość]no to mamy u nas na wsi już samych dochtorów {diabelek} od kosmetyki [/quote]w oce dochtory od kosmetyki mają obwożne gabinety kosmetyczne{diabelek}
Gość napisał(a):Nie polecam właśnie owej Natalki Może i magister ale się nie nadaje

Gość

21-12-2013, 17:58
#5
Nie polecam właśnie owej Natalki Może i magister ale się nie nadaje
Gość napisał(a):Witam, w sobotę mam studniówkę, a nakłady finansowe już niewielkie, interesuje mnie czy w Ostrołęce znajdę kogoś, kto wykona mi makijaż wieczorowy (studniówkowy) + ewentualne zagęszczenie rzęs (kępki) + paznokcie (jeden kolor) i lekkie fale do 50 zł? Może polecicie kogoś, kto się na tym zna, ewentualnie jakiś niedrogi salon kosmetyczny (najlepiej z dojazdem do klienta na terenie Ostrołęki) {usmiech}

Gość

12-01-2014, 08:36
#6
Witam, w sobotę mam studniówkę, a nakłady finansowe już niewielkie, interesuje mnie czy w Ostrołęce znajdę kogoś, kto wykona mi makijaż wieczorowy (studniówkowy) + ewentualne zagęszczenie rzęs (kępki) + paznokcie (jeden kolor) i lekkie fale do 50 zł? Może polecicie kogoś, kto się na tym zna, ewentualnie jakiś niedrogi salon kosmetyczny (najlepiej z dojazdem do klienta na terenie Ostrołęki) {usmiech}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Witam, w sobotę mam studniówkę, a nakłady finansowe już niewielkie, interesuje mnie czy w Ostrołęce znajdę kogoś, kto wykona mi makijaż wieczorowy (studniówkowy) + ewentualne zagęszczenie rzęs (kępki) + paznokcie (jeden kolor) i lekkie fale do 50 zł? Może polecicie kogoś, kto się na tym zna, ewentualnie jakiś niedrogi salon kosmetyczny (najlepiej z dojazdem do klienta na terenie Ostrołęki) {usmiech} [/quote]za 50 złoty komplet, skąd Ty się dziewczyno urwałaś? Makijaż wieczorowy kosztuje około 100Fale mozesz sobie zrobić sama, na przykład lokówką

Gość

12-01-2014, 17:00
#7
[quote=Gość]Witam, w sobotę mam studniówkę, a nakłady finansowe już niewielkie, interesuje mnie czy w Ostrołęce znajdę kogoś, kto wykona mi makijaż wieczorowy (studniówkowy) + ewentualne zagęszczenie rzęs (kępki) + paznokcie (jeden kolor) i lekkie fale do 50 zł? Może polecicie kogoś, kto się na tym zna, ewentualnie jakiś niedrogi salon kosmetyczny (najlepiej z dojazdem do klienta na terenie Ostrołęki) {usmiech} [/quote]za 50 złoty komplet, skąd Ty się dziewczyno urwałaś? Makijaż wieczorowy kosztuje około 100Fale mozesz sobie zrobić sama, na przykład lokówką
Gość napisał(a):Mnie się podoba w French Art i u Pani Grzyb w ZorzyOba gabinety bardzo dobre, rewelacyjne robią depilacje i wiele innych zabiegów. Polecam

Gość

12-01-2014, 17:02
#8
Mnie się podoba w French Art i u Pani Grzyb w ZorzyOba gabinety bardzo dobre, rewelacyjne robią depilacje i wiele innych zabiegów. Polecam
Gość napisał(a):Może miała na myśli kogoś kto np. skończył kurs makijażu, bądź też dziewczynę uczącą się w technikum fryzjerskim, która chciałaby sobie dorobić? 20-30 zł drogą nie chodzi, a zrobienie fali to jakies 30 minut pracy, tak samo jeśli chodzi o makijaż czy paznokcie :)

Gość

13-01-2014, 20:18
#9
Może miała na myśli kogoś kto np. skończył kurs makijażu, bądź też dziewczynę uczącą się w technikum fryzjerskim, która chciałaby sobie dorobić? 20-30 zł drogą nie chodzi, a zrobienie fali to jakies 30 minut pracy, tak samo jeśli chodzi o makijaż czy paznokcie :)
Gość napisał(a):ja chcę dorobić, jaaaaaaaaaa{gafa} zadzwońcie a zrobię na ślinę za 20zł{diabelek} 0700-123-789

Gość

14-01-2014, 13:54
#10
ja chcę dorobić, jaaaaaaaaaa{gafa} zadzwońcie a zrobię na ślinę za 20zł{diabelek} 0700-123-789
Gość napisał(a):kogo polecacie do wykonania mikrodermabrazji?!

Gość

30-01-2014, 17:29
#11
kogo polecacie do wykonania mikrodermabrazji?!
Gość napisał(a):WSPANIAŁA ATMOSFERA, REZULTATY CUDOWNE.. GORĄCO POLECAM

Gość

20-02-2014, 00:08
#12
WSPANIAŁA ATMOSFERA, REZULTATY CUDOWNE.. GORĄCO POLECAM
Gość napisał(a):[quote=Gość]WSPANIAŁA ATMOSFERA, REZULTATY CUDOWNE.. GORĄCO POLECAM [/quote]chyba po kielichu była {diabelek}

Gość

20-02-2014, 11:08
#13
[quote=Gość]WSPANIAŁA ATMOSFERA, REZULTATY CUDOWNE.. GORĄCO POLECAM [/quote]chyba po kielichu była {diabelek}
Gość napisał(a):nie polecam laseru  na 11listopada koło siłowni agnes. byłam jak poparzona przez kilka dni, cała twarz coś okropnego... robilam wczesniej laser i wygladalam korzystnie.

Gość

28-02-2014, 11:53
#14
nie polecam laseru  na 11listopada koło siłowni agnes. byłam jak poparzona przez kilka dni, cała twarz coś okropnego... robilam wczesniej laser i wygladalam korzystnie.
Gość napisał(a):French Art  w Handlowcu,polecam

Gość

01-03-2014, 10:07
#15
French Art  w Handlowcu,polecam
Gość napisał(a):Nie polecam Pani  ,,D'' z Perfect Beuty ciekawa jestem jak robi te NICI HILO LIFT przecież nie ma żadnej wprawy!!! NIE POLECAM!!!!

Gość

19-03-2014, 11:40
#16
Nie polecam Pani  ,,D'' z Perfect Beuty ciekawa jestem jak robi te NICI HILO LIFT przecież nie ma żadnej wprawy!!! NIE POLECAM!!!!
Gość napisał(a):jaki salon polecacie do oczyszczania twarzy?  

Gość

24-03-2014, 18:27
#17
jaki salon polecacie do oczyszczania twarzy?  
Gość napisał(a):Ile w Ostrołęce kosztuje depilacja woskiem? Polecacie jakis gabinet, żeby było niedrogo, a profesjonalnie? Ciekawia mnie tez ceny przedłużania rzęs 1:1. Orientujecie się?

Gość

08-04-2014, 02:43
#18
Ile w Ostrołęce kosztuje depilacja woskiem? Polecacie jakis gabinet, żeby było niedrogo, a profesjonalnie? Ciekawia mnie tez ceny przedłużania rzęs 1:1. Orientujecie się?
Gość napisał(a):zależy którą część ciała chcesz depilować. Wosk w Ostrołęce waha się między 10 a 30 zł. Przedłużanie metodą 1:1 koszt ok. 180 zł za pierwsze nałożenie, każde kolejne uzupełnienie ok. 100 zł. Pozdrawiam

Gość

08-04-2014, 06:39
#19
zależy którą część ciała chcesz depilować. Wosk w Ostrołęce waha się między 10 a 30 zł. Przedłużanie metodą 1:1 koszt ok. 180 zł za pierwsze nałożenie, każde kolejne uzupełnienie ok. 100 zł. Pozdrawiam
Gość napisał(a):Polecam Panią Patrycje z Bio Urody dla mnie najważniejsze ze wie co robi jest czysta ciągle myje ręce i używa rękawiczek przy mikrodermabrazji ( o czym niektóre kosmetyczki zapominają) nie naciąga na kase bo chciałam zabieg za 200 a odradziła mi i zrobiłyśmy za 140 a mogła przytaknąc i wziąść wiecej za zabieg.  

Gość

02-05-2014, 21:14
#20
Polecam Panią Patrycje z Bio Urody dla mnie najważniejsze ze wie co robi jest czysta ciągle myje ręce i używa rękawiczek przy mikrodermabrazji ( o czym niektóre kosmetyczki zapominają) nie naciąga na kase bo chciałam zabieg za 200 a odradziła mi i zrobiłyśmy za 140 a mogła przytaknąc i wziąść wiecej za zabieg.  

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów