Salon kosmetyczny jaki polecacie??

Założony przez Maja2222
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej
Gość napisał(a):[quote=Gość]www.perfect-beauty.cba.pl można podejrzeć ofertę  [/quote]Zareklamuj się za kasę a nie za darmochę. Co za koza{dobani}

Gość

14-03-2013, 13:34
#1
[quote=Gość]www.perfect-beauty.cba.pl można podejrzeć ofertę  [/quote]Zareklamuj się za kasę a nie za darmochę. Co za koza{dobani}
Gość napisał(a):A ja lubię frech art, robiłam sobie u nich ostatnio mikrodermabrazję i jestem bardzo zadowolona. Kiedyś była taka kosmetyczka na os. Centrum przyjmowała w bloku, gdzie mieści się spółdzielnia, ktoś wie, czy ta Pani jest w Ostrołęce? Bardzo fajna była i wprowadzała na ostrołęcki rynek usługi, których do tej pory nie było. To były lata 90 może ktoś pamięta? Pani Iza, albo Sylwia się nazywała nie pamiętam.  

Gość

15-03-2013, 09:46
#2
A ja lubię frech art, robiłam sobie u nich ostatnio mikrodermabrazję i jestem bardzo zadowolona. Kiedyś była taka kosmetyczka na os. Centrum przyjmowała w bloku, gdzie mieści się spółdzielnia, ktoś wie, czy ta Pani jest w Ostrołęce? Bardzo fajna była i wprowadzała na ostrołęcki rynek usługi, których do tej pory nie było. To były lata 90 może ktoś pamięta? Pani Iza, albo Sylwia się nazywała nie pamiętam.  
Gość napisał(a):[quote=Gość]Polecam salon kosmetyczny PERFECT BEAUTY na Goworowskiej 13/1.Zabiegi poprzedzone bezpłatna konsultacją lekarską,w bardzo niskich cenach,dające świetne rezultaty.Przyjmuje tam lekarz medycyny estetycznej oraz kosmetolog.Ja chodzę tam na depilację laserową , miałam 4 zabiegi i włosów już prawie wcale nie mam.Robiłam także mikrodermabrazję i manicure hybrydowy-rewelka ;-).Moja siostra powiększała u nich usta i wyszły jej naprawdę super.Gorąco polecam zbiegi w tym salonie.Czysto,profesjonalnie i przede wszystkim tanio. [/quote]kolejne dwa wpisy i to samo IP

Gość

11-04-2013, 13:48
#3
[quote=Gość]Polecam salon kosmetyczny PERFECT BEAUTY na Goworowskiej 13/1.Zabiegi poprzedzone bezpłatna konsultacją lekarską,w bardzo niskich cenach,dające świetne rezultaty.Przyjmuje tam lekarz medycyny estetycznej oraz kosmetolog.Ja chodzę tam na depilację laserową , miałam 4 zabiegi i włosów już prawie wcale nie mam.Robiłam także mikrodermabrazję i manicure hybrydowy-rewelka ;-).Moja siostra powiększała u nich usta i wyszły jej naprawdę super.Gorąco polecam zbiegi w tym salonie.Czysto,profesjonalnie i przede wszystkim tanio. [/quote]kolejne dwa wpisy i to samo IP
Gość napisał(a):Byłam kilka razy w perfect-beauty na mikrodermabrazji i różnych takich z tą ichniejszą maszynką, skóra była ok, zresztą jest nadal, ale jak chciałam w styczniu iść na kolejny zabieg okazało się, że moja Pani kosmetyczka nie pracuje, a została zatrudniona Pani dopiero po szkole i nie miałam odwagi testować jej umiejętności.Pani Doktor, przy regularnych wizytach od sierpnia, nie widziałam. Ale też nie miałam, żadnych inwazyjnych zabiegow

Gość

13-04-2013, 09:49
#4
Byłam kilka razy w perfect-beauty na mikrodermabrazji i różnych takich z tą ichniejszą maszynką, skóra była ok, zresztą jest nadal, ale jak chciałam w styczniu iść na kolejny zabieg okazało się, że moja Pani kosmetyczka nie pracuje, a została zatrudniona Pani dopiero po szkole i nie miałam odwagi testować jej umiejętności.Pani Doktor, przy regularnych wizytach od sierpnia, nie widziałam. Ale też nie miałam, żadnych inwazyjnych zabiegow
Gość napisał(a):Własnie tak się zastanawiałam ,bo kiedyś ten zakład kosmetyczny był chwalony ale ostatnio ktoś mi powiedział że odradza bo pracuje tam teraz młoda dziewczyna która na niczym się nie zna i ludzie narzekają , Moze wypowiedziałby się ktos na kim ta Pani przeprowadziła jakis zabieg bo ja osobiscie balabym sie tam isc  

Gość

24-04-2013, 10:26
#5
Własnie tak się zastanawiałam ,bo kiedyś ten zakład kosmetyczny był chwalony ale ostatnio ktoś mi powiedział że odradza bo pracuje tam teraz młoda dziewczyna która na niczym się nie zna i ludzie narzekają , Moze wypowiedziałby się ktos na kim ta Pani przeprowadziła jakis zabieg bo ja osobiscie balabym sie tam isc  
Gość napisał(a):Chyba zle sformułowałam moje ostatnie zdanie .Chodzi mi o to że po usłyszeniu róznych uwag chciałabym dowiedzieć się czy może ktos tam chodzi i ma pozytywne odczucie co do gabinetu  bo przeciez nie każdemu może ów zakład kosmetyczny  żle sie kojazyć  

Gość

25-04-2013, 23:17
#6
Chyba zle sformułowałam moje ostatnie zdanie .Chodzi mi o to że po usłyszeniu róznych uwag chciałabym dowiedzieć się czy może ktos tam chodzi i ma pozytywne odczucie co do gabinetu  bo przeciez nie każdemu może ów zakład kosmetyczny  żle sie kojazyć  
Gość napisał(a):[quote=Gość]Polecam nowo otwarty SPECJALISTYCZNY GABINET PODOLOGICZNO_KOSMETYCZNY  OSTROŁEKA  ul Hallera 33.Jestem stałą klientką przemiła i fachowa obsługa tel 722-201-722 [/quote]

Gość

17-05-2013, 10:39
#7
[quote=Gość]Polecam nowo otwarty SPECJALISTYCZNY GABINET PODOLOGICZNO_KOSMETYCZNY  OSTROŁEKA  ul Hallera 33.Jestem stałą klientką przemiła i fachowa obsługa tel 722-201-722 [/quote]
Gość napisał(a):W salonie ALABASTER od czerwca będzie można zrobić także paznokcie  pełen zakres.

Gość

26-05-2013, 08:10
#8
W salonie ALABASTER od czerwca będzie można zrobić także paznokcie  pełen zakres.
Gość napisał(a):VERNIS

Gość

26-05-2013, 12:25
#9
VERNIS
Gość napisał(a):REklama reklamą reklamę pogania .................. ta wszystkie najlepsze

Gość

26-05-2013, 15:05
#10
REklama reklamą reklamę pogania .................. ta wszystkie najlepsze
Gość napisał(a):nie polecam serenity day spa kosmetyczka wyciąga kase nie zna się na niczym i po 4 zabiegach nie mam zadnego efektu. Zaskórniki jak były tak są.  

Gość

04-06-2013, 18:43
#11
nie polecam serenity day spa kosmetyczka wyciąga kase nie zna się na niczym i po 4 zabiegach nie mam zadnego efektu. Zaskórniki jak były tak są.  
Gość napisał(a):Lepiej się tu nie udzielać, nie pomagać, nie podpowiadać bo niestety wszystko jest uważane za autoreklamę.Szukajcie sobie sami poza forum. Najlepsza jest poczta pantoflowa.

Gość

11-06-2013, 22:27
#12
Lepiej się tu nie udzielać, nie pomagać, nie podpowiadać bo niestety wszystko jest uważane za autoreklamę.Szukajcie sobie sami poza forum. Najlepsza jest poczta pantoflowa.
Gość napisał(a):Potwierdzam wszystkie opinie o salonie na Hallera{!}Profesjonalizm i wielki świat zawitały w naszym mieście. Szacunek dla Pani Beaty :-)Pozdrawiam i życzę powodzenia p.Beatko :-)Zachwycona klientka Dorota Choromanska

Gość

03-07-2013, 23:03
#13
Potwierdzam wszystkie opinie o salonie na Hallera{!}Profesjonalizm i wielki świat zawitały w naszym mieście. Szacunek dla Pani Beaty :-)Pozdrawiam i życzę powodzenia p.Beatko :-)Zachwycona klientka Dorota Choromanska
Gość napisał(a):Pani Beatka na Hallera czyni cuda.Pełen profesjonalizm i ogromna wiedza( szczególnie podologia). Jestem pod wrażeniem.

Gość

04-07-2013, 18:56
#14
Pani Beatka na Hallera czyni cuda.Pełen profesjonalizm i ogromna wiedza( szczególnie podologia). Jestem pod wrażeniem.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Pani Beatka na Hallera czyni cuda.Pełen profesjonalizm i ogromna wiedza( szczególnie podologia). Jestem pod wrażeniem. [/quote]to ręce które leczą{jezyk} padaka w tej naszej wiosce{diabelek}

Gość

05-07-2013, 13:34
#15
[quote=Gość]Pani Beatka na Hallera czyni cuda.Pełen profesjonalizm i ogromna wiedza( szczególnie podologia). Jestem pod wrażeniem. [/quote]to ręce które leczą{jezyk} padaka w tej naszej wiosce{diabelek}
Gość napisał(a):Padaka to jest rzeczywiście potworna...z zacofaniem niektórych ludzi.

Gość

06-07-2013, 19:27
#16
Padaka to jest rzeczywiście potworna...z zacofaniem niektórych ludzi.
Gość napisał(a):Na pewno nie polecam salonu "U Ewy" na Hallera.Pani nie ma pojęcia o kosmetologii, nawet henny i depilacji brwi nie potrafi zrobić w odpowiedni sposób. Stracone pieniądze i szybka potrzeba pójścia do innego salonu calem naprostowania tandetnej usługi!Nie polecam, nawet za darmo!

Gość

08-07-2013, 13:12
#17
Na pewno nie polecam salonu "U Ewy" na Hallera.Pani nie ma pojęcia o kosmetologii, nawet henny i depilacji brwi nie potrafi zrobić w odpowiedni sposób. Stracone pieniądze i szybka potrzeba pójścia do innego salonu calem naprostowania tandetnej usługi!Nie polecam, nawet za darmo!
Gość napisał(a):nie polecam salonu Dla Urody pani Janiny. masakra!!!!! twarz mam gorszą niż przed wizytą,mam teraz całą twarz w krostach wyglądam masakrycznie,jestem wściekła.ale ja tego tak nie zostawie!!! odwiedzę ją ponownie.

Gość

11-08-2013, 14:44
#18
nie polecam salonu Dla Urody pani Janiny. masakra!!!!! twarz mam gorszą niż przed wizytą,mam teraz całą twarz w krostach wyglądam masakrycznie,jestem wściekła.ale ja tego tak nie zostawie!!! odwiedzę ją ponownie.
Gość napisał(a):Za tydzień wracam z Londynu na urlop. Gdzie najlepiej oczyścić twarz i jakie są teraz ceny w Oce. Dzięki.

Gość

24-08-2013, 18:05
#19
Za tydzień wracam z Londynu na urlop. Gdzie najlepiej oczyścić twarz i jakie są teraz ceny w Oce. Dzięki.
Gość napisał(a):co sądzicie o salonie kosmetycznym INSTYTUT PIĘKNA MILENA STACHACZ?

Gość

24-08-2013, 22:09
#20
co sądzicie o salonie kosmetycznym INSTYTUT PIĘKNA MILENA STACHACZ?

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów