Salon kosmetyczny jaki polecacie??

Założony przez Maja2222
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej
Gość napisał(a):Potwierdzam, byłam u tej Pani, rzeczywiście zna się na rzeczy robiłam u niej mikrodermabrazje i kilka razy brwi. przez jakiś czas musiałam zapuścić wiec chodziłam zarośnięta ale potem nadała mi ładny łuk bo miałam za bardzo wyskubane. Niestety za którymś razem trafiłam do 2giej pani ktora tam pracuje chyba Ali i przeżyłam szok.{zly} Syf który miała w gabinecie jest nie do opisania chciałam umyć ręce ale zlew był od nich dużo brudniejszy a woskownica do wosku na brwi cała uwalona. Gdybym miała pewność ze do niej nie trafie to poszłabym jeszcez do biourody ale nie bede ryzykować.{nie}

Gość

21-05-2014, 20:59
#1
Potwierdzam, byłam u tej Pani, rzeczywiście zna się na rzeczy robiłam u niej mikrodermabrazje i kilka razy brwi. przez jakiś czas musiałam zapuścić wiec chodziłam zarośnięta ale potem nadała mi ładny łuk bo miałam za bardzo wyskubane. Niestety za którymś razem trafiłam do 2giej pani ktora tam pracuje chyba Ali i przeżyłam szok.{zly} Syf który miała w gabinecie jest nie do opisania chciałam umyć ręce ale zlew był od nich dużo brudniejszy a woskownica do wosku na brwi cała uwalona. Gdybym miała pewność ze do niej nie trafie to poszłabym jeszcez do biourody ale nie bede ryzykować.{nie}
Gość napisał(a):A ja polecam gabinet kosmetyczny "Kosmed" pani Ani Chojnowskiej przy ul. Prądzyńskiego 3. Bardzo miła, profesjonalna obsługa i doradztwo - p o l e c a m :)

Gość

25-05-2014, 10:59
#2
A ja polecam gabinet kosmetyczny "Kosmed" pani Ani Chojnowskiej przy ul. Prądzyńskiego 3. Bardzo miła, profesjonalna obsługa i doradztwo - p o l e c a m :)
Gość napisał(a):A ja polecam gabinet kosmetyczny "Kosmed" pani Ani Chojnowskiej przy ul. Prądzyńskiego 3. Bardzo miła, profesjonalna obsługa i doradztwo - p o l e c a m :)

Gość

25-05-2014, 11:08
#3
A ja polecam gabinet kosmetyczny "Kosmed" pani Ani Chojnowskiej przy ul. Prądzyńskiego 3. Bardzo miła, profesjonalna obsługa i doradztwo - p o l e c a m :)
Gość napisał(a):reklamujta sie same dalej {diabelek}

Gość

28-05-2014, 11:32
#4
reklamujta sie same dalej {diabelek}
Gość napisał(a):Instytut Piękna jedna z lepszych kosmetyczek

Gość

12-06-2014, 13:29
#5
Instytut Piękna jedna z lepszych kosmetyczek
Gość napisał(a):Z czystym sumieniem, również polecam Instytut Piękna Milena Stachacz. Najlepsza Pani kosmetyczka, z jaką do tej pory miałam do czynienia. Zna się na swojej pracy, a ja cenie sobie profesjonalizm szczególnie w tej dziedzinie. Gabinet znajduje się na ul. Goworowskiej, w tym nowym szarym budynku (tam gdzie oświetlenia), wejście z boku.

Gość

13-06-2014, 09:16
#6
Z czystym sumieniem, również polecam Instytut Piękna Milena Stachacz. Najlepsza Pani kosmetyczka, z jaką do tej pory miałam do czynienia. Zna się na swojej pracy, a ja cenie sobie profesjonalizm szczególnie w tej dziedzinie. Gabinet znajduje się na ul. Goworowskiej, w tym nowym szarym budynku (tam gdzie oświetlenia), wejście z boku.
Gość napisał(a):oo.. widzę, że nie tylko ja dostrzegłam umiejętności pani Mileny. Perfekcjonistka- myslę, że ta ocena mówi wszystko:)Pozdrawiam serdecznie Panią Milenę!

Gość

15-06-2014, 13:55
#7
oo.. widzę, że nie tylko ja dostrzegłam umiejętności pani Mileny. Perfekcjonistka- myslę, że ta ocena mówi wszystko:)Pozdrawiam serdecznie Panią Milenę!
Gość napisał(a):Ja sobie c***i robilam i jak nie wyszło to dopiero był problem ....

Gość

21-06-2014, 20:38
#8
Ja sobie c***i robilam i jak nie wyszło to dopiero był problem ....
prawnik napisał(a):Pozwolę sobie zacytować artykuł §1 i 2Art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.Osoby, które dopuszczają się pomówienia i używają fałszywego lub zagranicznego IP, aby ukryć swoją właściwą tożsamość niech nie myślą, że mogą pozostać bezkarne.  

prawnik

Wpisów: 4
Dołączył: 24.06.2014
24-06-2014, 20:34
#9
Pozwolę sobie zacytować artykuł §1 i 2Art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.Osoby, które dopuszczają się pomówienia i używają fałszywego lub zagranicznego IP, aby ukryć swoją właściwą tożsamość niech nie myślą, że mogą pozostać bezkarne.  
Gość napisał(a):Nigdy nie wystawiam negatywnych opinii na forach, ale po zabiegu depilacji woskiem bikini w salonie perfect-beauty szukałam innego salonu, gdzie mogę wykonać te depilację i tak trafiłam na te stronę. Tu przeczytałam, że nie jestem osamotniona o złej opinii na temat Pani N. , pomijając "bolący" brak umiejętności, który odczulam na własnej skórze, Pani N. kilka razy wychodziła z pokoju zostawiając lekko uchylone drzwi... możecie sobie wyobrazić w jakim zażenowaniu leżałam w niefajnej pozycji, myslac ze jak ponownie bedzie wchodzić, ktoś akurat może przechodzic albo stac w korytarzu i odruchowo zajrzeć do pokoju...Na depilacje chodzę od kilku lat, bywałam w różnych salonach w różnych miastach, ale czegoś takiego jeszcze nie przeżyłam. Widziałam że są dostępne nowe preparaty z epilfree w niezłych cenach i nawet zastanawiałam się nad pójściem, ale jednak te wspomnienie mnie powstrzymuje :(

Gość

30-07-2014, 12:11
#10
Nigdy nie wystawiam negatywnych opinii na forach, ale po zabiegu depilacji woskiem bikini w salonie perfect-beauty szukałam innego salonu, gdzie mogę wykonać te depilację i tak trafiłam na te stronę. Tu przeczytałam, że nie jestem osamotniona o złej opinii na temat Pani N. , pomijając "bolący" brak umiejętności, który odczulam na własnej skórze, Pani N. kilka razy wychodziła z pokoju zostawiając lekko uchylone drzwi... możecie sobie wyobrazić w jakim zażenowaniu leżałam w niefajnej pozycji, myslac ze jak ponownie bedzie wchodzić, ktoś akurat może przechodzic albo stac w korytarzu i odruchowo zajrzeć do pokoju...Na depilacje chodzę od kilku lat, bywałam w różnych salonach w różnych miastach, ale czegoś takiego jeszcze nie przeżyłam. Widziałam że są dostępne nowe preparaty z epilfree w niezłych cenach i nawet zastanawiałam się nad pójściem, ale jednak te wspomnienie mnie powstrzymuje :(
Gość napisał(a):Ja rowniez korzystam z uslug tej Pani w gabinecie PerBeauty i nie moge zgodzic sie z taka opinia. Wykonuje zabieg depilacji ipl bikini i zawsze wszystko jest w  porzadku. Pani bardzo mila higieniczna dokladna zawsze na zabiegu czuje sie komfortowo. Salon polecila mi kolezanka ktora chwalila sobie zabieg usuwania wloskow  z uzyciem jakis ziolowych preparatow, wiec obydwie jestesmy naprawde zadowolone i zawitamy tam jeszcze nie raz

Gość

05-08-2014, 09:45
#11
Ja rowniez korzystam z uslug tej Pani w gabinecie PerBeauty i nie moge zgodzic sie z taka opinia. Wykonuje zabieg depilacji ipl bikini i zawsze wszystko jest w  porzadku. Pani bardzo mila higieniczna dokladna zawsze na zabiegu czuje sie komfortowo. Salon polecila mi kolezanka ktora chwalila sobie zabieg usuwania wloskow  z uzyciem jakis ziolowych preparatow, wiec obydwie jestesmy naprawde zadowolone i zawitamy tam jeszcze nie raz
Gość napisał(a):Salon Urody, Lucy, Przasnysz, 535-255-255

Gość

30-08-2014, 11:05
#12
Salon Urody, Lucy, Przasnysz, 535-255-255
Gość napisał(a):Zapraszam do nowego gabinetu KosMedika na ul Hallera 1/1. Oferuję zabiegi z Laserem Diodowym VERSUS (nie IPL)  który trwale i skutecznie usuwa owłosienie, pełen zakres gabinetu kosmetycznego, kompleksową diagnozę skóry i dobór pielęgnacji pozabiegowej.  Każdy zabieg twarzy dodatkowo zawiera bezpłatną regulację brwi. Atrakcyjne ceny i godziny dogodne dla klienta. Serdecznie zapraszam. Patrycja Lis tel. 505 95 44 77

Gość

02-11-2014, 21:12
#13
Zapraszam do nowego gabinetu KosMedika na ul Hallera 1/1. Oferuję zabiegi z Laserem Diodowym VERSUS (nie IPL)  który trwale i skutecznie usuwa owłosienie, pełen zakres gabinetu kosmetycznego, kompleksową diagnozę skóry i dobór pielęgnacji pozabiegowej.  Każdy zabieg twarzy dodatkowo zawiera bezpłatną regulację brwi. Atrakcyjne ceny i godziny dogodne dla klienta. Serdecznie zapraszam. Patrycja Lis tel. 505 95 44 77
Gość napisał(a):Znalazłam coś takiego:Jak słyszę o cenie peelingu kawitacyjnego za 30zł. to mnie krew zalewa na czym to jest robione? na ślinie?Ludzie wszystko co dobre musi kosztować...To tak jak paznokcie hybrydowe za 20zł. /lakiery z drogerii/ albo farba na włosy za 60zł. /farba z drogerii/.Nie dajcie się otumanić, w pierwszym przypadku lakier zaraz odpada a w drugim farba zaczyna się zmywać w pierwszym myciu...I tego się ludzie trzymajcie{ok}  pamiętajcie, nie ma nic za darmo{gafa}Jeśli ktoś wam oferuję zabieg za dużo mniejsze pieniądze niż normalnie, to robi to na kiepskich kosmetykach, czyli dłubie w "GÓWNIE" i robi to na wasze życzenie{diabelek}Pozdrawiam

Gość

09-11-2014, 22:15
#14
Znalazłam coś takiego:Jak słyszę o cenie peelingu kawitacyjnego za 30zł. to mnie krew zalewa na czym to jest robione? na ślinie?Ludzie wszystko co dobre musi kosztować...To tak jak paznokcie hybrydowe za 20zł. /lakiery z drogerii/ albo farba na włosy za 60zł. /farba z drogerii/.Nie dajcie się otumanić, w pierwszym przypadku lakier zaraz odpada a w drugim farba zaczyna się zmywać w pierwszym myciu...I tego się ludzie trzymajcie{ok}  pamiętajcie, nie ma nic za darmo{gafa}Jeśli ktoś wam oferuję zabieg za dużo mniejsze pieniądze niż normalnie, to robi to na kiepskich kosmetykach, czyli dłubie w "GÓWNIE" i robi to na wasze życzenie{diabelek}Pozdrawiam
Gość napisał(a):[quote=Gość]Jest nowy zakład kosmetyczny Mileny Stachacz na rogu Sienkiewicza i Goworowskiej, jestem ciekawa jakie będzie miał opinie. Właścicielka bardzo miła w rozmowie. Ktoś może już korzystał z jej usług? [/quote]

Gość

08-09-2016, 17:13
#15
[quote=Gość]Jest nowy zakład kosmetyczny Mileny Stachacz na rogu Sienkiewicza i Goworowskiej, jestem ciekawa jakie będzie miał opinie. Właścicielka bardzo miła w rozmowie. Ktoś może już korzystał z jej usług? [/quote]
Dama napisał(a):ja chodziłam na paznokcie Semilac, ale teraz robię sama. Są super trwałe, nic się złego nie dzieje, paznokcie zdrowe, w odpowiedniej kondycji i kilka tygodni świętego spokoju. Nie wiem czy macie podobnie, ale u mnie tak jest.  

Dama

Wpisów: 1
Dołączył: 19.09.2016
19-09-2016, 23:35
#16
ja chodziłam na paznokcie Semilac, ale teraz robię sama. Są super trwałe, nic się złego nie dzieje, paznokcie zdrowe, w odpowiedniej kondycji i kilka tygodni świętego spokoju. Nie wiem czy macie podobnie, ale u mnie tak jest.  
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):A ja lubię frech art, robiłam sobie u nich ostatnio mikrodermabrazję i jestem bardzo zadowolona. Kiedyś była taka kosmetyczka na os. Centrum przyjmowała w bloku, gdzie mieści się spółdzielnia, ktoś wie, czy ta Pani jest w Ostrołęce? Bardzo fajna była i wprowadzała na ostrołęcki rynek usługi, których do tej pory nie było. To były lata 90 może ktoś pamięta? Pani Iza, albo Sylwia się nazywała nie pamiętam.  

Gość

27-07-2019, 22:54
#17
Gość napisał(a):A ja lubię frech art, robiłam sobie u nich ostatnio mikrodermabrazję i jestem bardzo zadowolona. Kiedyś była taka kosmetyczka na os. Centrum przyjmowała w bloku, gdzie mieści się spółdzielnia, ktoś wie, czy ta Pani jest w Ostrołęce? Bardzo fajna była i wprowadzała na ostrołęcki rynek usługi, których do tej pory nie było. To były lata 90 może ktoś pamięta? Pani Iza, albo Sylwia się nazywała nie pamiętam.  

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):A ja lubię frech art, robiłam sobie u nich ostatnio mikrodermabrazję i jestem bardzo zadowolona. Kiedyś była taka kosmetyczka na os. Centrum przyjmowała w bloku, gdzie mieści się spółdzielnia, ktoś wie, czy ta Pani jest w Ostrołęce? Bardzo fajna była i wprowadzała na ostrołęcki rynek usługi, których do tej pory nie było. To były lata 90 może ktoś pamięta? Pani Iza, albo Sylwia się nazywała nie pamiętam.  

Akurat teraz jest średnia pora na mikrodermabrazję

Gość

31-07-2019, 20:07
#18
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):A ja lubię frech art, robiłam sobie u nich ostatnio mikrodermabrazję i jestem bardzo zadowolona. Kiedyś była taka kosmetyczka na os. Centrum przyjmowała w bloku, gdzie mieści się spółdzielnia, ktoś wie, czy ta Pani jest w Ostrołęce? Bardzo fajna była i wprowadzała na ostrołęcki rynek usługi, których do tej pory nie było. To były lata 90 może ktoś pamięta? Pani Iza, albo Sylwia się nazywała nie pamiętam.  

Akurat teraz jest średnia pora na mikrodermabrazję

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):Znalazłam coś takiego:Jak słyszę o cenie peelingu kawitacyjnego za 30zł. to mnie krew zalewa na czym to jest robione? na ślinie?Ludzie wszystko co dobre musi kosztować...To tak jak paznokcie hybrydowe za 20zł. /lakiery z drogerii/ albo farba na włosy za 60zł. /farba z drogerii/.Nie dajcie się otumanić, w pierwszym przypadku lakier zaraz odpada a w drugim farba zaczyna się zmywać w pierwszym myc

Gość

08-08-2019, 13:05
#19
Gość napisał(a):Znalazłam coś takiego:Jak słyszę o cenie peelingu kawitacyjnego za 30zł. to mnie krew zalewa na czym to jest robione? na ślinie?Ludzie wszystko co dobre musi kosztować...To tak jak paznokcie hybrydowe za 20zł. /lakiery z drogerii/ albo farba na włosy za 60zł. /farba z drogerii/.Nie dajcie się otumanić, w pierwszym przypadku lakier zaraz odpada a w drugim farba zaczyna się zmywać w pierwszym myc
Gość napisał(a):

Ja jeszcze przed tym panującym obecnie włirusem byłam w BSC Roztocze. Tam dopiero sobie uświadomiłam , że wysokiej jakości urządzenia, zabiegi i przede wszystki ludzie, którzy się naprawdę znają na rzeczy są bezcenne. Teraz trenuję w domu i robię sobie sama zabiegi tak jak mnie tam nauczono. Widzę po tych kilku tygodniach, że moje ciało naprawdę stało się piękniejsze i gładsze.

Gość

30-03-2020, 15:55
#20

Ja jeszcze przed tym panującym obecnie włirusem byłam w BSC Roztocze. Tam dopiero sobie uświadomiłam , że wysokiej jakości urządzenia, zabiegi i przede wszystki ludzie, którzy się naprawdę znają na rzeczy są bezcenne. Teraz trenuję w domu i robię sobie sama zabiegi tak jak mnie tam nauczono. Widzę po tych kilku tygodniach, że moje ciało naprawdę stało się piękniejsze i gładsze.


strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów