Salon kosmetyczny jaki polecacie??

Założony przez Maja2222
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej
Gość napisał(a):Cena nie jest tak istotna jak JAKOŚĆ usługi, KOMPETENCJE osoby wykonującej usługę, PROFESJONALIZM oraz jakość PRODUKTÓW do wykonania usługi.Nie zawsze trzeba sugerować się cena. Należy sprawdzić KTO nam świadczy usługę.Fakt, że KTOŚ jest miły nie znaczy, że wyświadczył nam dobrą usługę.Jestem ZADOWOLONA wówczas gdy ....a jestem ZACHWYCONA gdy zajmie się mną profesjonalista.

Gość

10-12-2012, 20:52
#1
Cena nie jest tak istotna jak JAKOŚĆ usługi, KOMPETENCJE osoby wykonującej usługę, PROFESJONALIZM oraz jakość PRODUKTÓW do wykonania usługi.Nie zawsze trzeba sugerować się cena. Należy sprawdzić KTO nam świadczy usługę.Fakt, że KTOŚ jest miły nie znaczy, że wyświadczył nam dobrą usługę.Jestem ZADOWOLONA wówczas gdy ....a jestem ZACHWYCONA gdy zajmie się mną profesjonalista.
Gość napisał(a):Zgadzam się z poprzedniczkami!!! NOWY SALON na ul. Hallera jest cudowny.Pani Beatka to złoty człowiek. Polecam szczegolnie depilację pastą cukrowa, to jedyna osoba  w Ostrołęce, która umie to robić. przynajmniej ma wiedzę i  doświadczenie  i chyba jako jedyna współpracuje z lekarzami.{ok}

Gość

12-12-2012, 20:38
#2
Zgadzam się z poprzedniczkami!!! NOWY SALON na ul. Hallera jest cudowny.Pani Beatka to złoty człowiek. Polecam szczegolnie depilację pastą cukrowa, to jedyna osoba  w Ostrołęce, która umie to robić. przynajmniej ma wiedzę i  doświadczenie  i chyba jako jedyna współpracuje z lekarzami.{ok}
Gość napisał(a):Ostatnio byłam na mikrodermabrazji. Na grota roweckiego. U pani Karoliny Kleczkowskiej. Polecam. Bardzo czyściutka przesympatyczna pani.  

Gość

12-12-2012, 21:49
#3
Ostatnio byłam na mikrodermabrazji. Na grota roweckiego. U pani Karoliny Kleczkowskiej. Polecam. Bardzo czyściutka przesympatyczna pani.  
Gość napisał(a):[quote=Gość]2 różne reklamy i te same IP:) [/quote]Dobre :D

Gość

17-12-2012, 13:39
#4
[quote=Gość]2 różne reklamy i te same IP:) [/quote]Dobre :D
Gość napisał(a):Szukam dobrego salonu, w którym wykonują opalanie natryskowe ale bez jakiś plam i aby nie pomarańczowe ;)

Gość

22-12-2012, 21:50
#5
Szukam dobrego salonu, w którym wykonują opalanie natryskowe ale bez jakiś plam i aby nie pomarańczowe ;)
Gość napisał(a):czy w Ostrołęce jest salon, który zajmuje się usuwaniem blizn po rozstępach?

Gość

28-12-2012, 09:33
#6
czy w Ostrołęce jest salon, który zajmuje się usuwaniem blizn po rozstępach?
Gość napisał(a):Rozstępów nie można usunąć przykro mi{nie}

Gość

29-12-2012, 10:07
#7
Rozstępów nie można usunąć przykro mi{nie}
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]W studio urody maria na goworowskiej jest teraz promocja na mikrodermabrazję, nie dawno była reklama, jeden zabieg kosztuje 100zł. [/quote] nie polecam  nie jestem zadowolona [/quote] i brudno......{smutny}

Gość

07-01-2013, 11:25
#8
[quote=Gość][quote=Gość]W studio urody maria na goworowskiej jest teraz promocja na mikrodermabrazję, nie dawno była reklama, jeden zabieg kosztuje 100zł. [/quote] nie polecam  nie jestem zadowolona [/quote] i brudno......{smutny}
Gość napisał(a):Polecam salon SERENITY DAY SPA na ul.Łęczysk 33 Barzo ładny i klimatyczny wystrój i bardzo miłe kosmetyczki. Byłam na zabiegu na ciało i makijażu jestem bardzo zadowolona. Szczerze polecam. Pozdrawiam.

Gość

07-01-2013, 11:55
#9
Polecam salon SERENITY DAY SPA na ul.Łęczysk 33 Barzo ładny i klimatyczny wystrój i bardzo miłe kosmetyczki. Byłam na zabiegu na ciało i makijażu jestem bardzo zadowolona. Szczerze polecam. Pozdrawiam.
Gość napisał(a):Specjalistyczny Gabinet na Hallera {ok}Brawo !!!!  

Gość

29-01-2013, 15:54
#10
Specjalistyczny Gabinet na Hallera {ok}Brawo !!!!  
Gość napisał(a):Jest nowy zakład kosmetyczny Mileny Stachacz na rogu Sienkiewicza i Goworowskiej, jestem ciekawa jakie będzie miał opinie. Właścicielka bardzo miła w rozmowie. Ktoś może już korzystał z jej usług?

Gość

29-01-2013, 16:03
#11
Jest nowy zakład kosmetyczny Mileny Stachacz na rogu Sienkiewicza i Goworowskiej, jestem ciekawa jakie będzie miał opinie. Właścicielka bardzo miła w rozmowie. Ktoś może już korzystał z jej usług?
Gość napisał(a):Ja jestem właśnie po 3 dniach od kiedy byłam u Pani Mileny. Miałam zabieg nawilżający, przeciwzmarszczkowy. Miałam wykonywaną tą nowość Elektro coś tam i żelazko. Powiem szczerze, że buźka super wygląda! Jestem zadowolona

Gość

30-01-2013, 10:15
#12
Ja jestem właśnie po 3 dniach od kiedy byłam u Pani Mileny. Miałam zabieg nawilżający, przeciwzmarszczkowy. Miałam wykonywaną tą nowość Elektro coś tam i żelazko. Powiem szczerze, że buźka super wygląda! Jestem zadowolona
Gość napisał(a):Polecam "Salon Urody z Herbatką" na ul. Kołłataja 5

Gość

30-01-2013, 12:33
#13
Polecam "Salon Urody z Herbatką" na ul. Kołłataja 5
Gość napisał(a):Piękne opalanie to Opalanie natryskowe u Beaty Malanowskiej Specjalistyczny Gabinet Podologiczno-Kosmetyczny  na Hallera .Bardzo sympatyczna pani ,posiada dużo wiedzy . tel 514-277-546 . Często korzystam i polecam

Gość

07-03-2013, 15:54
#14
Piękne opalanie to Opalanie natryskowe u Beaty Malanowskiej Specjalistyczny Gabinet Podologiczno-Kosmetyczny  na Hallera .Bardzo sympatyczna pani ,posiada dużo wiedzy . tel 514-277-546 . Często korzystam i polecam
Gość napisał(a):Bardzo skuteczny zabieg odmładzający i regenerujący szczególnie skórę biustu, szyj oraz twarzy.Odpowiednio zastosowany ma bardzo dobre właściwości stosując go od wewnątrz.Drogie Panie serdecznie zapraszam do nowo otwartego salonu urody na zabieg LANIEZPAŁY.Dojeżdżam na telefon oraz zabiegi wykonuję w samochodzie marki Żuk.Na specjalne życzenie mogę zabieg przeprowadzić w samochodzie marki TARPAN lub w Waszych autach ale najchętniej u mnie w salonie lub u Was w domu.!!!!UWAGA!!!!Specjalna promocja na dzień kobietRabat 30% i gwarancja pięciu powtórek w ciągu jednego dnia

Gość

07-03-2013, 18:38
#15
Bardzo skuteczny zabieg odmładzający i regenerujący szczególnie skórę biustu, szyj oraz twarzy.Odpowiednio zastosowany ma bardzo dobre właściwości stosując go od wewnątrz.Drogie Panie serdecznie zapraszam do nowo otwartego salonu urody na zabieg LANIEZPAŁY.Dojeżdżam na telefon oraz zabiegi wykonuję w samochodzie marki Żuk.Na specjalne życzenie mogę zabieg przeprowadzić w samochodzie marki TARPAN lub w Waszych autach ale najchętniej u mnie w salonie lub u Was w domu.!!!!UWAGA!!!!Specjalna promocja na dzień kobietRabat 30% i gwarancja pięciu powtórek w ciągu jednego dnia
Gość napisał(a):Tak w ogóle to mogliby się w końcu wypowiedzieć klientki?Do tej pory to tylko sami właściciele piszą i pracownicy tych przybytków.

Gość

07-03-2013, 18:40
#16
Tak w ogóle to mogliby się w końcu wypowiedzieć klientki?Do tej pory to tylko sami właściciele piszą i pracownicy tych przybytków.
Gość napisał(a):Czy może ktoś wypowiedzieć się o usługach kosmetycznych Pani Moniki Kamińskiej w Kadzidle, makijaż, pielęgnacja twarzy

Gość

08-03-2013, 16:41
#17
Czy może ktoś wypowiedzieć się o usługach kosmetycznych Pani Moniki Kamińskiej w Kadzidle, makijaż, pielęgnacja twarzy
Gość napisał(a):[quote=Gość]Tak w ogóle to mogliby się w końcu wypowiedzieć klientki?Do tej pory to tylko sami właściciele piszą i pracownicy tych przybytków. [/quote]Dno i wodorosty, tylko konkurencja jedzie po sobie{dobani}

Gość

09-03-2013, 22:05
#18
[quote=Gość]Tak w ogóle to mogliby się w końcu wypowiedzieć klientki?Do tej pory to tylko sami właściciele piszą i pracownicy tych przybytków. [/quote]Dno i wodorosty, tylko konkurencja jedzie po sobie{dobani}
Gość napisał(a):Polecam salon kosmetyczny PERFECT BEAUTY na Goworowskiej 13/1.Zabiegi poprzedzone bezpłatna konsultacją lekarską,w bardzo niskich cenach,dające świetne rezultaty.Przyjmuje tam lekarz medycyny estetycznej oraz kosmetolog.Ja chodzę tam na depilację laserową , miałam 4 zabiegi i włosów już prawie wcale nie mam.Robiłam także mikrodermabrazję i manicure hybrydowy-rewelka ;-).Moja siostra powiększała u nich usta i wyszły jej naprawdę super.Gorąco polecam zbiegi w tym salonie.Czysto,profesjonalnie i przede wszystkim tanio.

Gość

12-03-2013, 14:50
#19
Polecam salon kosmetyczny PERFECT BEAUTY na Goworowskiej 13/1.Zabiegi poprzedzone bezpłatna konsultacją lekarską,w bardzo niskich cenach,dające świetne rezultaty.Przyjmuje tam lekarz medycyny estetycznej oraz kosmetolog.Ja chodzę tam na depilację laserową , miałam 4 zabiegi i włosów już prawie wcale nie mam.Robiłam także mikrodermabrazję i manicure hybrydowy-rewelka ;-).Moja siostra powiększała u nich usta i wyszły jej naprawdę super.Gorąco polecam zbiegi w tym salonie.Czysto,profesjonalnie i przede wszystkim tanio.
Gość napisał(a):www.perfect-beauty.cba.pl można podejrzeć ofertę  

Gość

12-03-2013, 14:51
#20
www.perfect-beauty.cba.pl można podejrzeć ofertę  

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów