Gdzie zamówić tort weselny ??

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 ... 4 5 6 7 8 9
Gość napisał(a):proszę o opinie na temat tortów od Pani E. Rogalskiej

Gość

09-01-2013, 16:10
#1
proszę o opinie na temat tortów od Pani E. Rogalskiej
Gość napisał(a):www.tortweselny.pl, wejdźcie na stronę a sami zobaczycie. Dziewczyna z Ostrołęka, ostatnio w "Pytaniu na śniadanie" prezentowała swoje torty {usmiech}

Gość

09-01-2013, 20:25
#2
www.tortweselny.pl, wejdźcie na stronę a sami zobaczycie. Dziewczyna z Ostrołęka, ostatnio w "Pytaniu na śniadanie" prezentowała swoje torty {usmiech}
Evril napisał(a):Ja ostatnio brałam torty na chrzciny i urodziny z serafina. Wiśnia tiramisu jest obłędna. Zamawiałam w budce na ryneczku.

Evril

Wpisów: 10
Dołączył: 25.08.2006
17-01-2013, 17:29
#3
Ja ostatnio brałam torty na chrzciny i urodziny z serafina. Wiśnia tiramisu jest obłędna. Zamawiałam w budce na ryneczku.
Gość napisał(a):piekarnia SEZAM BARANOWO, polecam ;)

Gość

05-02-2013, 20:28
#4
piekarnia SEZAM BARANOWO, polecam ;)
Gość napisał(a):zenek romanowski polecam

Gość

07-02-2013, 11:48
#5
zenek romanowski polecam
Gość napisał(a):Kłos Małgorzata Pyszne śliczne polecam  

Gość

07-02-2013, 14:22
#6
Kłos Małgorzata Pyszne śliczne polecam  
Gość napisał(a):Serafin-nie polecam! Beznadziejnie udekorowane, smak też różnie (jak pojedynczy, to czasem się postarają, jak hurtowo- nic ciekawego).

Gość

07-02-2013, 22:08
#7
Serafin-nie polecam! Beznadziejnie udekorowane, smak też różnie (jak pojedynczy, to czasem się postarają, jak hurtowo- nic ciekawego).
Gość napisał(a):[quote=Gość]piekarnia SEZAM BARANOWO, polecam ;) [/quote]torty z lat 60- tych eheh kiepskie nie polecam

Gość

12-03-2013, 11:42
#8
[quote=Gość]piekarnia SEZAM BARANOWO, polecam ;) [/quote]torty z lat 60- tych eheh kiepskie nie polecam
Gość napisał(a):Mi smakują od Paudyny {ok}

Gość

16-03-2013, 14:41
#9
Mi smakują od Paudyny {ok}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Mi smakują od Paudyny {ok} [/quote]mi też najbardziej, z tego co pamiętam jak mi tłumaczył to on robi np. bitą śmietanę z mleka, a nie tak jak inne cukiernie z proszku no i już jest różnica w smaku

Gość

27-03-2013, 13:18
#10
[quote=Gość]Mi smakują od Paudyny {ok} [/quote]mi też najbardziej, z tego co pamiętam jak mi tłumaczył to on robi np. bitą śmietanę z mleka, a nie tak jak inne cukiernie z proszku no i już jest różnica w smaku
Gość napisał(a):nie MI tylko MNIE!

Gość

27-03-2013, 19:37
#11
nie MI tylko MNIE!
Gość napisał(a):[quote=Gość]nie MI tylko MNIE! [/quote]ojej, przepraszam najmocniej, nie wiedziałem że to forum polonistyki

Gość

28-03-2013, 21:27
#12
[quote=Gość]nie MI tylko MNIE! [/quote]ojej, przepraszam najmocniej, nie wiedziałem że to forum polonistyki
Gość napisał(a):tylko u państwa Romanowskich z bloku Beton Stalu super torty z dowozem.

Gość

28-03-2013, 23:23
#13
tylko u państwa Romanowskich z bloku Beton Stalu super torty z dowozem.
Gość napisał(a):A ja polecam cukiernię Słodki Muffin. Mieliśmy od nich tort na wesele i był nie tylko piękny ale i bardzo smaczny. Ozdobiony zgodnie z naszymi sugestiami, kolory piękne, dopracowane. Smak bardzo oryginalny bo do "zwykłego" czekoladowego biszkoptu zaproponowano nam dodanie pralinek i to było niesamowite, jeszcze nigdy czegoś takiego nie jadłam - bajka. Goście też byli zachwyceni i przychodzili po dokładkę :)  

Gość

08-02-2014, 22:15
#14
A ja polecam cukiernię Słodki Muffin. Mieliśmy od nich tort na wesele i był nie tylko piękny ale i bardzo smaczny. Ozdobiony zgodnie z naszymi sugestiami, kolory piękne, dopracowane. Smak bardzo oryginalny bo do "zwykłego" czekoladowego biszkoptu zaproponowano nam dodanie pralinek i to było niesamowite, jeszcze nigdy czegoś takiego nie jadłam - bajka. Goście też byli zachwyceni i przychodzili po dokładkę :)  
Gość napisał(a):torty tylko z cukierni z ORZESZKOWEJ

Gość

08-12-2015, 19:28
#15
torty tylko z cukierni z ORZESZKOWEJ
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):Ja polecam panią Anne Romanowska

A masz może kontakt do tej pani?

Gość

21-01-2019, 15:51
#16
Gość napisał(a):Ja polecam panią Anne Romanowska

A masz może kontakt do tej pani?

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):Ja polecam panią Anne Romanowska

A masz może kontakt do tej pani?

Gość

18-02-2019, 12:26
#17
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):Ja polecam panią Anne Romanowska

A masz może kontakt do tej pani?

Gość napisał(a):

Najlepsze torty zamawiam zawsze z piekarni Rąby z Bielsko- Białej. No smakują rewelacyjnie, polecam!

Gość

02-12-2019, 09:17
#18

Najlepsze torty zamawiam zawsze z piekarni Rąby z Bielsko- Białej. No smakują rewelacyjnie, polecam!

Gość napisał(a):

Piekarnia Rąba ma wyśmienite torty, no lepszych nie jadłam. Nie za słodkie, odpowiednie dla wszyskich u nas każdemu smakują!

Gość

11-12-2019, 12:08
#19

Piekarnia Rąba ma wyśmienite torty, no lepszych nie jadłam. Nie za słodkie, odpowiednie dla wszyskich u nas każdemu smakują!

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):

Piekarnia Rąba ma wyśmienite torty, no lepszych nie jadłam. Nie za słodkie, odpowiednie dla wszyskich u nas każdemu smakują!

Też zawsze tam zamawiam, i za każdym razem jestem zadowolona!

Gość

27-02-2020, 13:50
#20
Gość napisał(a):

Piekarnia Rąba ma wyśmienite torty, no lepszych nie jadłam. Nie za słodkie, odpowiednie dla wszyskich u nas każdemu smakują!

Też zawsze tam zamawiam, i za każdym razem jestem zadowolona!


strony: wstecz 1 ... 4 5 6 7 8 9
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów