Gdzie zamówić tort weselny ??

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 dalej
Gość napisał(a):popieram koleżkę z góry każdemu co innego smakuje{ok}

Gość

05-06-2009, 13:29
#1
popieram koleżkę z góry każdemu co innego smakuje{ok}
Gość napisał(a):Może i bije Mirana wszystkich na glowę{diabelek}A co byście powiedzieli gdyby wam cukiernia nie dowiozła tortu weselnego{gafa}

Gość

05-06-2009, 14:29
#2
Może i bije Mirana wszystkich na glowę{diabelek}A co byście powiedzieli gdyby wam cukiernia nie dowiozła tortu weselnego{gafa}
Gość napisał(a):heheheee to juz Twój pech{diabelek}

Gość

05-06-2009, 14:49
#3
heheheee to juz Twój pech{diabelek}
Gość napisał(a):Ja jestem zadowolona z pani Diany, torty zawsze na czas{ok}Za tort mojej kuzynki 4 piętrowy z bitą smietaną wzieła 400zł.  a a i podobno ten tort ma ok. 20 kg. za stelaż nie pobiera kaucji.Ale dekoracje tego torta zrobiła z kremu i róże tak samo .{ok}

Gość

05-06-2009, 14:57
#4
Ja jestem zadowolona z pani Diany, torty zawsze na czas{ok}Za tort mojej kuzynki 4 piętrowy z bitą smietaną wzieła 400zł.  a a i podobno ten tort ma ok. 20 kg. za stelaż nie pobiera kaucji.Ale dekoracje tego torta zrobiła z kremu i róże tak samo .{ok}
Gość napisał(a):gdzie można w Ostrołęce kupić dodatki takie fajne do tortu, ozdoby  i  barwniki????

Gość

05-06-2009, 15:12
#5
gdzie można w Ostrołęce kupić dodatki takie fajne do tortu, ozdoby  i  barwniki????
Gość napisał(a):Nie wiem czy dobrze zrozumiałem Pan Paułduna pracuje w cukierni Białobrzeski czy jest to prywatna osoba jeśli tak to proszę o jakiś kontakt do niego

Gość

05-06-2009, 20:27
#6
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem Pan Paułduna pracuje w cukierni Białobrzeski czy jest to prywatna osoba jeśli tak to proszę o jakiś kontakt do niego
Gość napisał(a):a ja 6 lat temu 800 zł za tort weselny z Mirany. Miałbyć z bitej śmietany i nawet koło niej nie stał. {smutny}

Gość

05-06-2009, 21:16
#7
a ja 6 lat temu 800 zł za tort weselny z Mirany. Miałbyć z bitej śmietany i nawet koło niej nie stał. {smutny}
Gość napisał(a):Ja również polecam Marka tort jest naprawdę dobry,nie za słodki jak wiekszosc i ma efektowny wyglad :){ok}[size=12][/size]

Gość

05-06-2009, 22:03
#8
Ja również polecam Marka tort jest naprawdę dobry,nie za słodki jak wiekszosc i ma efektowny wyglad :){ok}[size=12][/size]
Gość napisał(a):Bo z bitej smietany to raczej ciężko tort zrobić,{mruga}co najwyżej krem może być na bazie bitej śmietant

Gość

05-06-2009, 22:03
#9
Bo z bitej smietany to raczej ciężko tort zrobić,{mruga}co najwyżej krem może być na bazie bitej śmietant
Gość napisał(a):Pan Paudyna to osoba prywatna a czy pracuje w cukierni u białobrzeskich to nie mam pojęcia

Gość

06-06-2009, 07:56
#10
Pan Paudyna to osoba prywatna a czy pracuje w cukierni u białobrzeskich to nie mam pojęcia
Gość napisał(a):TORTU mówi się "jaka jest cena tortu"{diabelek} a nie torta!!!!

Gość

06-06-2009, 09:35
#11
TORTU mówi się "jaka jest cena tortu"{diabelek} a nie torta!!!!
Gość napisał(a):Oto kontakt do Pana Marka Paudyny  0 608 663 133 zdjęcia tortów są na stronie www.torty-ostrołęka.pl

Gość

06-06-2009, 18:36
#12
Oto kontakt do Pana Marka Paudyny  0 608 663 133 zdjęcia tortów są na stronie www.torty-ostrołęka.pl
Gość napisał(a):tak ja też polecam pana PAUDYNE.

Gość

06-06-2009, 18:53
#13
tak ja też polecam pana PAUDYNE.
Gość napisał(a):Z tego co wiem to Pan Paudyna nie pracuje w żadnej cukierni (typu Mirana, Białobrzeski, Romanowski, Leszczyńscy) jest osobą prywatną a torty naprawdę robi przepyszne i wygląd też mają ciekawy.Polecam

Gość

07-06-2009, 19:32
#14
Z tego co wiem to Pan Paudyna nie pracuje w żadnej cukierni (typu Mirana, Białobrzeski, Romanowski, Leszczyńscy) jest osobą prywatną a torty naprawdę robi przepyszne i wygląd też mają ciekawy.Polecam
Gość napisał(a):Witam czy ma ktoś może nr telefonu do Pani Diany Domurad.????? Jezeli tak to prosiłbym o udostępnienie. Pozdrawiam.

Gość

19-06-2009, 12:25
#15
Witam czy ma ktoś może nr telefonu do Pani Diany Domurad.????? Jezeli tak to prosiłbym o udostępnienie. Pozdrawiam.
Gość napisał(a):Witam czy ma ktoś może nr telefonu do Pani Diany Domurad.????? Jezeli tak to prosiłbym o udostępnienie. Pozdrawiam.

Gość

19-06-2009, 12:25
#16
Witam czy ma ktoś może nr telefonu do Pani Diany Domurad.????? Jezeli tak to prosiłbym o udostępnienie. Pozdrawiam.
Gość napisał(a):na naszej klasie ma profil proponuje napisac na n-k!{ok}

Gość

19-06-2009, 14:27
#17
na naszej klasie ma profil proponuje napisac na n-k!{ok}
Gość napisał(a):Również polecam Pana Paudyne - torty rewelacyjne!!{ok}Białobrzescy mają też całkiem smaczne torty {mruga}

Gość

19-06-2009, 22:31
#18
Również polecam Pana Paudyne - torty rewelacyjne!!{ok}Białobrzescy mają też całkiem smaczne torty {mruga}
Gość napisał(a):Ja polecam cukiernię Mirena. Sama zamawiałam tam tort m-c temu na ślub.Jako jedyna cukiernia -z tych lepszych -podjęła się zrobić tort, który znalazłam na zdjęciu. Prezentował się pięknie, dokładnie jak chciałam, był  również bardzo smaczny. Żadnych marcepanów, tylko smaczne kremy- mają szeroki wybór smaków.Gościom też smakował. Tort przywieziony na czas.Co do pana Paudyny to może  też robi efektowne torty, nie wiem jak smakują, ale olewa klientów( nie odpisuje na maile, nie dotrzymuje słowa po rozmowach telefonicznych itp.-nie wiem, czy postępuje tak z każdym, czy tak mu się przydarzyło). takie zachowanie nie jest ze bardzo wskazane, szczególnie przy wzrastającej konkurencji.Jakby nie było nadal  "Nasz klient nasz pan" i tak pozostanie.Życzę parom udanych wyborów.

Gość

26-06-2009, 19:12
#19
Ja polecam cukiernię Mirena. Sama zamawiałam tam tort m-c temu na ślub.Jako jedyna cukiernia -z tych lepszych -podjęła się zrobić tort, który znalazłam na zdjęciu. Prezentował się pięknie, dokładnie jak chciałam, był  również bardzo smaczny. Żadnych marcepanów, tylko smaczne kremy- mają szeroki wybór smaków.Gościom też smakował. Tort przywieziony na czas.Co do pana Paudyny to może  też robi efektowne torty, nie wiem jak smakują, ale olewa klientów( nie odpisuje na maile, nie dotrzymuje słowa po rozmowach telefonicznych itp.-nie wiem, czy postępuje tak z każdym, czy tak mu się przydarzyło). takie zachowanie nie jest ze bardzo wskazane, szczególnie przy wzrastającej konkurencji.Jakby nie było nadal  "Nasz klient nasz pan" i tak pozostanie.Życzę parom udanych wyborów.
Gość napisał(a):Sorki za przejęzyczenie.oczywiście Mirana, a nie cukiernia Mirena.

Gość

26-06-2009, 19:17
#20
Sorki za przejęzyczenie.oczywiście Mirana, a nie cukiernia Mirena.

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów