Gdzie zamówić tort weselny ??

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 dalej
Gość napisał(a):Torty te co jadłam :Romanowscy -super {jezyk}Białobrzescy- mogą być Paudyna- superMirana - śmietanę mają okropną jakby była sztuczna a nie naturalna Te torty miałam okazję kosztować na weselach u znajomych.

Gość

20-08-2009, 17:01
#1
Torty te co jadłam :Romanowscy -super {jezyk}Białobrzescy- mogą być Paudyna- superMirana - śmietanę mają okropną jakby była sztuczna a nie naturalna Te torty miałam okazję kosztować na weselach u znajomych.
Gość napisał(a):BIAŁOBRZEWSCY BIORA 30ZL ZA KG I ZROBIA WZÓR TORTU JAKI CHCESZ!!!!{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}[/quote]Jak wczesnie pisálam nie kazdá propozycje, mojego wzoru nie byli w stanie wykonac, bo czegos im brakowalo do jego zrobienia(bo to byl tort wielo pietrowy z bogata dekoracja na jednej stronie), ale nie owijali w bawelne, nie tracili czasu tylko od razu  o tym powiedzieli.Panie z obslugi sa mile.I jak pisalam wczesniej wiem,ze sa ceniona cukiernia{ok}Ktos z forumowiczow napsial,ze bita smietana z Mirany jest sztuczna. Nie wiem, czy cos sie zmienilo, bo ja mialam tort na koniec maja w tym roku i tort byl bardzo pyszny i jak najbardziej naturalny- wszystkim smakowal, a jak takze nie znosze sztucznych, czy marcepanowych polew itp. No i maja ogromny wybor smaków.polecamZycze udanych wyborow{mruga}

Gość

21-08-2009, 12:12
#2
BIAŁOBRZEWSCY BIORA 30ZL ZA KG I ZROBIA WZÓR TORTU JAKI CHCESZ!!!!{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}[/quote]Jak wczesnie pisálam nie kazdá propozycje, mojego wzoru nie byli w stanie wykonac, bo czegos im brakowalo do jego zrobienia(bo to byl tort wielo pietrowy z bogata dekoracja na jednej stronie), ale nie owijali w bawelne, nie tracili czasu tylko od razu  o tym powiedzieli.Panie z obslugi sa mile.I jak pisalam wczesniej wiem,ze sa ceniona cukiernia{ok}Ktos z forumowiczow napsial,ze bita smietana z Mirany jest sztuczna. Nie wiem, czy cos sie zmienilo, bo ja mialam tort na koniec maja w tym roku i tort byl bardzo pyszny i jak najbardziej naturalny- wszystkim smakowal, a jak takze nie znosze sztucznych, czy marcepanowych polew itp. No i maja ogromny wybor smaków.polecamZycze udanych wyborow{mruga}
Gość napisał(a):a czy ktoś z was miał na weselu fontanne czekoladowa? jak to wygląda ? bo słyszałam od koleżanki, że super i tak się zastanawiam czy warto wynająć {zdziwko}

Gość

21-08-2009, 20:16
#3
a czy ktoś z was miał na weselu fontanne czekoladowa? jak to wygląda ? bo słyszałam od koleżanki, że super i tak się zastanawiam czy warto wynająć {zdziwko}
Gość napisał(a):Ja osobiście polecamhttp://www.tortweselny.pl

Gość

22-08-2009, 01:05
#4
Ja osobiście polecamhttp://www.tortweselny.pl
Gość napisał(a):{usmiech}tak ja mialam fontanne rewelacja!! , a najfajniejsze było podświetlenie takie czerwone a czekolada przepyszna :) oraz obsługa dziewczyn bardzo mila POLECAM

Gość

01-09-2009, 20:08
#5
{usmiech}tak ja mialam fontanne rewelacja!! , a najfajniejsze było podświetlenie takie czerwone a czekolada przepyszna :) oraz obsługa dziewczyn bardzo mila POLECAM
Gość napisał(a):a jaki koszt jest tej fontanny czekoladowej?????????{?}{?}

Gość

01-09-2009, 21:11
#6
a jaki koszt jest tej fontanny czekoladowej?????????{?}{?}
Gość napisał(a):to pewnie zalezy od ilosci osób ja płaciłam 1150zl za 120 osob i wszystkiego bylo full :) ale widzialam ostatnio w ogloszeniach ze jakies promocje mają

Gość

02-09-2009, 09:59
#7
to pewnie zalezy od ilosci osób ja płaciłam 1150zl za 120 osob i wszystkiego bylo full :) ale widzialam ostatnio w ogloszeniach ze jakies promocje mają
Gość napisał(a):ooo drogo troche!{gafa}

Gość

02-09-2009, 10:46
#8
ooo drogo troche!{gafa}
Gość napisał(a):najlepiej, to jakby wszsytko dawali za darmo, nie?{gafa}

Gość

02-09-2009, 11:25
#9
najlepiej, to jakby wszsytko dawali za darmo, nie?{gafa}
Gość napisał(a):czy ja wiem czy drogo w porównaniu do innych miast slyszalam ze w ostrowi mazowieckiej kobieta chce 2500 zl, jezeli ktos robi wesele z wymachem to w porównaniu z kosztem calego wesela to nie drogo.

Gość

02-09-2009, 18:04
#10
czy ja wiem czy drogo w porównaniu do innych miast slyszalam ze w ostrowi mazowieckiej kobieta chce 2500 zl, jezeli ktos robi wesele z wymachem to w porównaniu z kosztem calego wesela to nie drogo.
Gość napisał(a):Fontanna i torty przepyszna dodatki na moim weselu goście zachwyceni.Polecam www.torty.ostroleka.pl  PYCHOTA

Gość

02-09-2009, 19:48
#11
Fontanna i torty przepyszna dodatki na moim weselu goście zachwyceni.Polecam www.torty.ostroleka.pl  PYCHOTA
Gość napisał(a):nie pisze że za darmo czytaj uwaznie i ze zrozumieniem baranie{diabelek}{gafa}ciemniaku{diabelek}

Gość

02-09-2009, 20:18
#12
nie pisze że za darmo czytaj uwaznie i ze zrozumieniem baranie{diabelek}{gafa}ciemniaku{diabelek}
Gość napisał(a):barana to twój stary spłodził {diabelek}jak ci za drogo to zamawiaj tam gdzie taniej

Gość

02-09-2009, 20:54
#13
barana to twój stary spłodził {diabelek}jak ci za drogo to zamawiaj tam gdzie taniej
Gość napisał(a):A ja polecam piekarnię SEZAM z Baranowa. Pyszne torty bez sztucznych dodatkow. REWELACJA{ok}

Gość

02-09-2009, 21:30
#14
A ja polecam piekarnię SEZAM z Baranowa. Pyszne torty bez sztucznych dodatkow. REWELACJA{ok}
Gość napisał(a):a ciebie twoj stary koń ! spadaj stąd jak sie zachowac nie umiesz patologio!!{gafa}{diabelek}

Gość

03-09-2009, 08:01
#15
a ciebie twoj stary koń ! spadaj stąd jak sie zachowac nie umiesz patologio!!{gafa}{diabelek}
Gość napisał(a):Białobrzewscy. To dobry wybór. Zamawiasz  - płacisz  - i o nic więcej się nie martwisz. Polecam.

Gość

03-09-2009, 09:22
#16
Białobrzewscy. To dobry wybór. Zamawiasz  - płacisz  - i o nic więcej się nie martwisz. Polecam.
Gość napisał(a):czy Wy ludzie macie po 15 lat ze tak sie zachowujecie :/

Gość

03-09-2009, 10:48
#17
czy Wy ludzie macie po 15 lat ze tak sie zachowujecie :/
Gość napisał(a):jak wam za drogo to wogole nie zamawiajcie :/ wszystko kosztuje zwłaszcza takie rzeczy- ale to nie majatek. a wesele zawsze wyglada orginalnie

Gość

03-09-2009, 10:54
#18
jak wam za drogo to wogole nie zamawiajcie :/ wszystko kosztuje zwłaszcza takie rzeczy- ale to nie majatek. a wesele zawsze wyglada orginalnie
Gość napisał(a):my zamawialiśmy tort na nasz ślub u Pana Paudyny i byłam bvardzo zadowolona nigdy nie jadłam lepszego tortu

Gość

03-09-2009, 11:16
#19
my zamawialiśmy tort na nasz ślub u Pana Paudyny i byłam bvardzo zadowolona nigdy nie jadłam lepszego tortu
Gość napisał(a):omg jaka bulwersacja napisalam ze drogo a tu juz ze to nie majatek itp!! boze nic napisac nie mozna! i tak to jest drogo jak za taką rzecz!! a czy to orginalenie?? hmmm na kazdym weselu prawie to jest wiec nie wiem czy az tak orginalnie tak samo jak wjezdzanie samochodem na sale!!! wiesniactwo dla mnie{gafa}{gafa} te spaliny leca na zywność rewelacja:){dobani}moim zdaniem tez BIAŁOBRZEWSCY SA {ok}{ok}{ok}

Gość

03-09-2009, 12:22
#20
omg jaka bulwersacja napisalam ze drogo a tu juz ze to nie majatek itp!! boze nic napisac nie mozna! i tak to jest drogo jak za taką rzecz!! a czy to orginalenie?? hmmm na kazdym weselu prawie to jest wiec nie wiem czy az tak orginalnie tak samo jak wjezdzanie samochodem na sale!!! wiesniactwo dla mnie{gafa}{gafa} te spaliny leca na zywność rewelacja:){dobani}moim zdaniem tez BIAŁOBRZEWSCY SA {ok}{ok}{ok}

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów