Gdzie zamówić tort weselny ??

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 dalej
Gość napisał(a):W jakiejś cukierni najlepiej zamów, ale jak się uprzesz to i w składzie budowlanym znajdziesz {diabelek}

Gość

13-05-2011, 21:16
#1
W jakiejś cukierni najlepiej zamów, ale jak się uprzesz to i w składzie budowlanym znajdziesz {diabelek}
Gość napisał(a):a my mieliśmy tort z cukierni Białobrzeski reewwelacja!! Nie został nawet okruszek.A trzy tygodnie temu jak byłam na weselu u koleżanki to ze stołów pozbierano prawie nie tknięte porcje.A był bardzo kolorowy....  .Pozdrawiam

Gość

24-05-2011, 11:10
#2
a my mieliśmy tort z cukierni Białobrzeski reewwelacja!! Nie został nawet okruszek.A trzy tygodnie temu jak byłam na weselu u koleżanki to ze stołów pozbierano prawie nie tknięte porcje.A był bardzo kolorowy....  .Pozdrawiam
Gość napisał(a):[quote=Gość]http://www.torty.ostroleka.pl/     Pan Marek Paudyna{dobani}{ok}{ok}  super torty.[/quote]to zwykły patałach {nie} spóźnia się z dostarczeniem na umówiony termin, może wygląd jest ale za to smaku brak{dobani}{dobani}{dobani}{!}{!}{!} NIE POLECAM {dobani}{dobani}{dobani}{!}{!}{!}

Gość

13-08-2011, 11:23
#3
[quote=Gość]http://www.torty.ostroleka.pl/     Pan Marek Paudyna{dobani}{ok}{ok}  super torty.[/quote]to zwykły patałach {nie} spóźnia się z dostarczeniem na umówiony termin, może wygląd jest ale za to smaku brak{dobani}{dobani}{dobani}{!}{!}{!} NIE POLECAM {dobani}{dobani}{dobani}{!}{!}{!}
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]http://www.torty.ostroleka.pl/     Pan Marek Paudyna{dobani}{ok}{ok}  super torty.[/quote]to zwykły patałach {nie} spóźnia się z dostarczeniem na umówiony termin, może wygląd jest ale za to smaku brak{dobani}{dobani}{dobani}{!}{!}{!} NIE POLECAM {dobani}{dobani}{dobani}{!}{!}{!} [/quote]Stuknij się w łeb {zdziwko} Zamawiałam tort na swoje wesele u M. Paudyny miesiąc temu.... Wygląda i smakuje rewelacyjnie... Dostarcza na czas... Sam odbiera stelaż z sali weselnej... Ma przy tym  zaufanie do klienta. Płaciłam mu dopiero kilka dni po weselu... Nie wierzcie tym bredniom {nie}

Gość

15-08-2011, 17:12
#4
[quote=Gość][quote=Gość]http://www.torty.ostroleka.pl/     Pan Marek Paudyna{dobani}{ok}{ok}  super torty.[/quote]to zwykły patałach {nie} spóźnia się z dostarczeniem na umówiony termin, może wygląd jest ale za to smaku brak{dobani}{dobani}{dobani}{!}{!}{!} NIE POLECAM {dobani}{dobani}{dobani}{!}{!}{!} [/quote]Stuknij się w łeb {zdziwko} Zamawiałam tort na swoje wesele u M. Paudyny miesiąc temu.... Wygląda i smakuje rewelacyjnie... Dostarcza na czas... Sam odbiera stelaż z sali weselnej... Ma przy tym  zaufanie do klienta. Płaciłam mu dopiero kilka dni po weselu... Nie wierzcie tym bredniom {nie}
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]http://www.torty.o stroleka.pl/     Pan Marek Paudyna{dobani}{ok}{ok}  super torty.[/quote]to zwykły patałach {nie} spóźnia się z dostarczeniem na umówiony termin, może wygląd jest ale za to smaku brak{dobani}{dobani}{dobani}{!}{!}{!} NIE POLECAM {dobani}{dobani}{dobani}{!}{!}{!} [/quote]Stuknij się w łeb {zdziwko} Zamawiałam tort na swoje wesele u M. Paudyny miesiąc temu.... Wygląda i smakuje rewelacyjnie... Dostarcza na czas... Sam odbiera stelaż z sali weselnej... Ma przy tym  zaufanie do klienta. Płaciłam mu dopiero kilka dni po weselu... Nie wierzcie tym bredniom {nie} [/quote]To gratuluję trafiło się jak ślepej kurze ziarno.U mnie dał ciała więc nie polecam!!!!To moja opinia a a zapracował na nią bardzo PATAŁACH!Może zepsuć ważny dzień albo i najważniejszy OSTRZEGAM!

Gość

16-08-2011, 22:56
#5
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]http://www.torty.o stroleka.pl/     Pan Marek Paudyna{dobani}{ok}{ok}  super torty.[/quote]to zwykły patałach {nie} spóźnia się z dostarczeniem na umówiony termin, może wygląd jest ale za to smaku brak{dobani}{dobani}{dobani}{!}{!}{!} NIE POLECAM {dobani}{dobani}{dobani}{!}{!}{!} [/quote]Stuknij się w łeb {zdziwko} Zamawiałam tort na swoje wesele u M. Paudyny miesiąc temu.... Wygląda i smakuje rewelacyjnie... Dostarcza na czas... Sam odbiera stelaż z sali weselnej... Ma przy tym  zaufanie do klienta. Płaciłam mu dopiero kilka dni po weselu... Nie wierzcie tym bredniom {nie} [/quote]To gratuluję trafiło się jak ślepej kurze ziarno.U mnie dał ciała więc nie polecam!!!!To moja opinia a a zapracował na nią bardzo PATAŁACH!Może zepsuć ważny dzień albo i najważniejszy OSTRZEGAM!
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]http ://www.torty.ostroleka.pl/     Pan Marek Paudyna{dobani}{ok}{ok}  super torty.[/quote]to zwykły patałach {nie} spóźnia się z dostarczeniem na umówiony termin, może wygląd jest ale za to smaku brak{dobani}{dobani}{dobani}{!}{!}{!} NIE POLECAM {dobani}{dobani}{dobani}{!}{!}{!} [/quote]Stuknij się w łeb {zdziwko} Zamawiałam tort na swoje wesele u M. Paudyny miesiąc temu.... Wygląda i smakuje rewelacyjnie... Dostarcza na czas... Sam odbiera stelaż z sali weselnej... Ma przy tym  zaufanie do klienta. Płaciłam mu dopiero kilka dni po weselu... Nie wierzcie tym bredniom {nie} [/quote]To gratuluję trafiło się jak ślepej kurze ziarno.U mnie dał ciała więc nie polecam!!!!To moja opinia a a zapracował na nią bardzo PATAŁACH!Może zepsuć ważny dzień albo i najważniejszy OSTRZEGAM! [/quote]To napisz konkretnie: tort nie smakował, źle wyglądał czy nie został dostarczony na czas. Dziwię się, bo zamawiałam m-c temu i wszystko było {ok}

Gość

17-08-2011, 14:17
#6
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]http ://www.torty.ostroleka.pl/     Pan Marek Paudyna{dobani}{ok}{ok}  super torty.[/quote]to zwykły patałach {nie} spóźnia się z dostarczeniem na umówiony termin, może wygląd jest ale za to smaku brak{dobani}{dobani}{dobani}{!}{!}{!} NIE POLECAM {dobani}{dobani}{dobani}{!}{!}{!} [/quote]Stuknij się w łeb {zdziwko} Zamawiałam tort na swoje wesele u M. Paudyny miesiąc temu.... Wygląda i smakuje rewelacyjnie... Dostarcza na czas... Sam odbiera stelaż z sali weselnej... Ma przy tym  zaufanie do klienta. Płaciłam mu dopiero kilka dni po weselu... Nie wierzcie tym bredniom {nie} [/quote]To gratuluję trafiło się jak ślepej kurze ziarno.U mnie dał ciała więc nie polecam!!!!To moja opinia a a zapracował na nią bardzo PATAŁACH!Może zepsuć ważny dzień albo i najważniejszy OSTRZEGAM! [/quote]To napisz konkretnie: tort nie smakował, źle wyglądał czy nie został dostarczony na czas. Dziwię się, bo zamawiałam m-c temu i wszystko było {ok}
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]jesli tort to tylko i wylacznie mirana.... bo ich torty nie sa na bitej smietanie ani na zadnych maslach !! tylko na kremie...,ktory jest pyszny i nie psuje sie na drugi dzien... nie to co inne cukiernie bita smietana ;/ [/quote]a z czego ten krem? {chytry}  z tego co się orientuję to z jajek w proszku i innych sztucznych świństw. Normalne torty są na masłach i bitej śmietanie - PRAWDZIWEJ, nie sztucznej.  [/quote]Witam,Przykro mi słyszeć o takich bredniach jakie Pan/Pani tu wypisuje... Żadne jajka w proszku czy chemia. Nasze torty są od wielu lat chwalone przez naszych klientów, i to właśnie w szczególności przez ten krem. Oczywiście nie można mi zdradzić konkretnych szczegółów, ale mogę zapewnić, że ten unikalny smak i konsystencja to owoc odpowiedniej technologii wykonania produktu.  

Gość

18-08-2011, 00:15
#7
[quote=Gość][quote=Gość]jesli tort to tylko i wylacznie mirana.... bo ich torty nie sa na bitej smietanie ani na zadnych maslach !! tylko na kremie...,ktory jest pyszny i nie psuje sie na drugi dzien... nie to co inne cukiernie bita smietana ;/ [/quote]a z czego ten krem? {chytry}  z tego co się orientuję to z jajek w proszku i innych sztucznych świństw. Normalne torty są na masłach i bitej śmietanie - PRAWDZIWEJ, nie sztucznej.  [/quote]Witam,Przykro mi słyszeć o takich bredniach jakie Pan/Pani tu wypisuje... Żadne jajka w proszku czy chemia. Nasze torty są od wielu lat chwalone przez naszych klientów, i to właśnie w szczególności przez ten krem. Oczywiście nie można mi zdradzić konkretnych szczegółów, ale mogę zapewnić, że ten unikalny smak i konsystencja to owoc odpowiedniej technologii wykonania produktu.  
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]jesli tort to tylko i wylacznie mirana.... bo ich torty nie sa na bitej smietanie ani na zadnych maslach !! tylko na kremie...,ktory jest pyszny i nie psuje sie na drugi dzien... nie to co inne cukiernie bita smietana ;/ [/quote]a z czego ten krem? {chytry}  z tego co się orientuję to z jajek w proszku i innych sztucznych świństw. Normalne torty są na masłach i bitej śmietanie - PRAWDZIWEJ, nie sztucznej.  [/quote]Witam,Przykro mi słyszeć o takich bredniach jakie Pan/Pani tu wypisuje... Żadne jajka w proszku czy chemia. Nasze torty są od wielu lat chwalone przez naszych klientów, i to właśnie w szczególności przez ten krem. Oczywiście nie można mi zdradzić konkretnych szczegółów, ale mogę zapewnić, że ten unikalny smak i konsystencja to owoc odpowiedniej technologii wykonania produktu.  

Gość

18-08-2011, 00:15
#8
[quote=Gość][quote=Gość]jesli tort to tylko i wylacznie mirana.... bo ich torty nie sa na bitej smietanie ani na zadnych maslach !! tylko na kremie...,ktory jest pyszny i nie psuje sie na drugi dzien... nie to co inne cukiernie bita smietana ;/ [/quote]a z czego ten krem? {chytry}  z tego co się orientuję to z jajek w proszku i innych sztucznych świństw. Normalne torty są na masłach i bitej śmietanie - PRAWDZIWEJ, nie sztucznej.  [/quote]Witam,Przykro mi słyszeć o takich bredniach jakie Pan/Pani tu wypisuje... Żadne jajka w proszku czy chemia. Nasze torty są od wielu lat chwalone przez naszych klientów, i to właśnie w szczególności przez ten krem. Oczywiście nie można mi zdradzić konkretnych szczegółów, ale mogę zapewnić, że ten unikalny smak i konsystencja to owoc odpowiedniej technologii wykonania produktu.  
Gość napisał(a):posiada ktoś kontakt do pani Anny Romanowskiej??

Gość

18-08-2011, 08:53
#9
posiada ktoś kontakt do pani Anny Romanowskiej??
Gość napisał(a):mógłby ktoś podać kontakt do p. Romanowskiej :) bo też potrzebuję

Gość

18-08-2011, 09:40
#10
mógłby ktoś podać kontakt do p. Romanowskiej :) bo też potrzebuję
Gość napisał(a):polecam p.basie z tobolic,piecze rewelacyjne torty,bralismy na wesele,w porównaniu z cukierniami nie drogie,smaczne i pieknie udekorowane,bardzo miła i przyjemna pani ,potrafi doradzic,dogadaliśmy sie rewelacyjnie taki tort jaki chcieliśmy taki mielismy,zadowolenie w 100%,a przy tym naprawde piekna dekoracja,i nienasaczony cukrem smak.

Gość

22-08-2011, 09:15
#11
polecam p.basie z tobolic,piecze rewelacyjne torty,bralismy na wesele,w porównaniu z cukierniami nie drogie,smaczne i pieknie udekorowane,bardzo miła i przyjemna pani ,potrafi doradzic,dogadaliśmy sie rewelacyjnie taki tort jaki chcieliśmy taki mielismy,zadowolenie w 100%,a przy tym naprawde piekna dekoracja,i nienasaczony cukrem smak.
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quo te=Gość]http://www.torty.ostroleka.pl/     Pan Marek Paudyna{dobani}{ok}{ok}  super torty.[/quote]to zwykły patałach {nie} spóźnia się z dostarczeniem na umówiony termin, może wygląd jest ale za to smaku brak{dobani}{dobani}{dobani}{!}{!}{!} NIE POLECAM {dobani}{dobani}{dobani}{!}{!}{!} [/quote]Stuknij się w łeb {zdziwko} Zamawiałam tort na swoje wesele u M. Paudyny miesiąc temu.... Wygląda i smakuje rewelacyjnie... Dostarcza na czas... Sam odbiera stelaż z sali weselnej... Ma przy tym  zaufanie do klienta. Płaciłam mu dopiero kilka dni po weselu... Nie wierzcie tym bredniom {nie} [/quote]To gratuluję trafiło się jak ślepej kurze ziarno.U mnie dał ciała więc nie polecam!!!!Panie paudyna niech się pan tak nie unosi trochę ogłady i prosę przyjąćtę opinię do siebie i niech pan niepisze zaraz że pan to nie pan tylko szczęśliwy klient ;)To moja opinia a a zapracował na nią bardzo PATAŁACH!Może zepsuć ważny dzień albo i najważniejszy OSTRZEGAM! [/quote]To napisz konkretnie: tort nie smakował, źle wyglądał czy nie został dostarczony na czas. Dziwię się, bo zamawiałam m-c temu i wszystko było {ok} [/quote]

Gość

29-08-2011, 16:04
#12
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quo te=Gość]http://www.torty.ostroleka.pl/     Pan Marek Paudyna{dobani}{ok}{ok}  super torty.[/quote]to zwykły patałach {nie} spóźnia się z dostarczeniem na umówiony termin, może wygląd jest ale za to smaku brak{dobani}{dobani}{dobani}{!}{!}{!} NIE POLECAM {dobani}{dobani}{dobani}{!}{!}{!} [/quote]Stuknij się w łeb {zdziwko} Zamawiałam tort na swoje wesele u M. Paudyny miesiąc temu.... Wygląda i smakuje rewelacyjnie... Dostarcza na czas... Sam odbiera stelaż z sali weselnej... Ma przy tym  zaufanie do klienta. Płaciłam mu dopiero kilka dni po weselu... Nie wierzcie tym bredniom {nie} [/quote]To gratuluję trafiło się jak ślepej kurze ziarno.U mnie dał ciała więc nie polecam!!!!Panie paudyna niech się pan tak nie unosi trochę ogłady i prosę przyjąćtę opinię do siebie i niech pan niepisze zaraz że pan to nie pan tylko szczęśliwy klient ;)To moja opinia a a zapracował na nią bardzo PATAŁACH!Może zepsuć ważny dzień albo i najważniejszy OSTRZEGAM! [/quote]To napisz konkretnie: tort nie smakował, źle wyglądał czy nie został dostarczony na czas. Dziwię się, bo zamawiałam m-c temu i wszystko było {ok} [/quote]
Gość napisał(a):pan marek super super .brałam tort na komunie sam go dostarczył do lolalu u wioletty /tez polecam / a tort rewelacja i to naprawde nie tylko moja opinia , {mruga}{mruga}{mruga}

Gość

29-08-2011, 16:32
#13
pan marek super super .brałam tort na komunie sam go dostarczył do lolalu u wioletty /tez polecam / a tort rewelacja i to naprawde nie tylko moja opinia , {mruga}{mruga}{mruga}
Gość napisał(a):pan marek super super .brałam tort na komunie sam go dostarczył do lolalu u wioletty /tez polecam / a tort rewelacja i to naprawde nie tylko moja opinia , {mruga}{mruga}{mruga}

Gość

29-08-2011, 16:32
#14
pan marek super super .brałam tort na komunie sam go dostarczył do lolalu u wioletty /tez polecam / a tort rewelacja i to naprawde nie tylko moja opinia , {mruga}{mruga}{mruga}
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]jesli tort to tylko i wylacznie mirana.... bo ich torty nie sa na bitej smietanie ani na zadnych maslach !! tylko na kremie...,ktory jest pyszny i nie psuje sie na drugi dzien... nie to co inne cukiernie bita smietana ;/ [/quote]a z czego ten krem? {chytry}  z tego co się orientuję to z jajek w proszku i innych sztucznych świństw. Normalne torty są na masłach i bitej śmietanie - PRAWDZIWEJ, nie sztucznej.  [/quote]Witam,Przykro mi słyszeć o takich bredniach jakie Pan/Pani tu wypisuje... Żadne jajka w proszku czy chemia. Nasze torty są od wielu lat chwalone przez naszych klientów, i to właśnie w szczególności przez ten krem. Oczywiście nie można mi zdradzić konkretnych szczegółów, ale mogę zapewnić, że ten unikalny smak i konsystencja to owoc odpowiedniej technologii wykonania produktu.   [/quote]Torty z mirany są pyszne ;) czasami nawet wpadam do cukierni po taki z wisienkami ;) pysznyyyy u mnie w domu są na każdej imprezie ;) {mruga} polecam... a co do właściciela/ właścicielki mirany który pisal wyżej to naprawdę nie warto przejmować się opiniami na tym forum... ludzie potrafią być wredni i pisać bzdury ;d To wogole jest wyssane z palca... Jak można oskarżać kogoś o coś na co nie ma się dowodu... Gdyby tak zakładać takim ludziom procesy o zniesławienie może następnym razem zastanowiliby się co piszą....

Gość

31-08-2011, 11:21
#15
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]jesli tort to tylko i wylacznie mirana.... bo ich torty nie sa na bitej smietanie ani na zadnych maslach !! tylko na kremie...,ktory jest pyszny i nie psuje sie na drugi dzien... nie to co inne cukiernie bita smietana ;/ [/quote]a z czego ten krem? {chytry}  z tego co się orientuję to z jajek w proszku i innych sztucznych świństw. Normalne torty są na masłach i bitej śmietanie - PRAWDZIWEJ, nie sztucznej.  [/quote]Witam,Przykro mi słyszeć o takich bredniach jakie Pan/Pani tu wypisuje... Żadne jajka w proszku czy chemia. Nasze torty są od wielu lat chwalone przez naszych klientów, i to właśnie w szczególności przez ten krem. Oczywiście nie można mi zdradzić konkretnych szczegółów, ale mogę zapewnić, że ten unikalny smak i konsystencja to owoc odpowiedniej technologii wykonania produktu.   [/quote]Torty z mirany są pyszne ;) czasami nawet wpadam do cukierni po taki z wisienkami ;) pysznyyyy u mnie w domu są na każdej imprezie ;) {mruga} polecam... a co do właściciela/ właścicielki mirany który pisal wyżej to naprawdę nie warto przejmować się opiniami na tym forum... ludzie potrafią być wredni i pisać bzdury ;d To wogole jest wyssane z palca... Jak można oskarżać kogoś o coś na co nie ma się dowodu... Gdyby tak zakładać takim ludziom procesy o zniesławienie może następnym razem zastanowiliby się co piszą....
Gość napisał(a):Polecam Panią Diane Domurad(Krajczyńsko) Super Torty..Komunijne weselne urodzinowe i tp...Po prostu Palce lizać.Kobieta talent ma.Naprawdę  Polecam{usmiech}{ok}{!}{!}{!}{!}{!}

Gość

31-08-2011, 11:23
#16
Polecam Panią Diane Domurad(Krajczyńsko) Super Torty..Komunijne weselne urodzinowe i tp...Po prostu Palce lizać.Kobieta talent ma.Naprawdę  Polecam{usmiech}{ok}{!}{!}{!}{!}{!}
Gość napisał(a):Pani Anna Romanowska 297648149.  Tort rewelacja, zamawialiśmy na swoje wesele i był pyszny  polecam{tak}

Gość

01-09-2011, 12:26
#17
Pani Anna Romanowska 297648149.  Tort rewelacja, zamawialiśmy na swoje wesele i był pyszny  polecam{tak}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Pani Anna Romanowska 297648149.  Tort rewelacja, zamawialiśmy na swoje wesele i był pyszny  polecam{tak} [/quote]dzięki :)najlepsi nie muszą się reklamować, prawda?{diabelek} miałem okazję kosztować tortów pani Romanowskiej kilka razy - rewelacja

Gość

01-09-2011, 12:54
#18
[quote=Gość]Pani Anna Romanowska 297648149.  Tort rewelacja, zamawialiśmy na swoje wesele i był pyszny  polecam{tak} [/quote]dzięki :)najlepsi nie muszą się reklamować, prawda?{diabelek} miałem okazję kosztować tortów pani Romanowskiej kilka razy - rewelacja
Gość napisał(a):reklama dżwignią handlu ,pogratulować,ale głupoty{!}{!}{!}{!}{!}{gafa}{gafa}{gafa}

Gość

02-09-2011, 14:58
#19
reklama dżwignią handlu ,pogratulować,ale głupoty{!}{!}{!}{!}{!}{gafa}{gafa}{gafa}
Gość napisał(a):27.08.11 Miałam swoje wesele zamawiałam tort u pana M.Paudyna z pokrojeniem. Wykonanie tortu super, tort dostarczony na czas, pokrojenie sprawne, a smak rewelacja goście pochodzili i prosili dokładkę. Ja osobiście polecam bardzo tego PANA nie zawiódł moich oczekiwań. A ktoś wypisuje brednie może jakaś zazdrosna konkurencja.POZDRAWIAM.  

Gość

02-09-2011, 15:24
#20
27.08.11 Miałam swoje wesele zamawiałam tort u pana M.Paudyna z pokrojeniem. Wykonanie tortu super, tort dostarczony na czas, pokrojenie sprawne, a smak rewelacja goście pochodzili i prosili dokładkę. Ja osobiście polecam bardzo tego PANA nie zawiódł moich oczekiwań. A ktoś wypisuje brednie może jakaś zazdrosna konkurencja.POZDRAWIAM.  

strony: wstecz 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów