Gdzie zamówić tort weselny ??

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 dalej
Gość napisał(a):Marek Paudyna najlepsze torty robi.!!!!!! Zawsze na czas, smaczne i ciekawy wygląd ma wyobrażnię, zawsze zamawiam na urodziny a i  na wieczory panieńskie polecam.

Gość

27-06-2009, 22:25
#1
Marek Paudyna najlepsze torty robi.!!!!!! Zawsze na czas, smaczne i ciekawy wygląd ma wyobrażnię, zawsze zamawiam na urodziny a i  na wieczory panieńskie polecam.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Tak zdecydownie pan Paudyna, miałam okazje kilka razy smakować tego weselnego torta.    A fontana z czekoladą rewelacja.{ok}{zakochany}[/quote]{dobani}{dobani}{dobani}

Gość

19-07-2009, 18:04
#2
[quote=Gość]Tak zdecydownie pan Paudyna, miałam okazje kilka razy smakować tego weselnego torta.    A fontana z czekoladą rewelacja.{ok}{zakochany}[/quote]{dobani}{dobani}{dobani}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Tak zdecydownie pan Paudyna, miałam okazje kilka razy smakować tego weselnego torta.    A fontana z czekoladą rewelacja.{ok}{zakochany}[/quote]{dobani}{dobani}{dobani}

Gość

19-07-2009, 18:06
#3
[quote=Gość]Tak zdecydownie pan Paudyna, miałam okazje kilka razy smakować tego weselnego torta.    A fontana z czekoladą rewelacja.{ok}{zakochany}[/quote]{dobani}{dobani}{dobani}
Gość napisał(a):Białobrzeski, na Orzeszkowej! Pyszne i ładne

Gość

20-07-2009, 12:37
#4
Białobrzeski, na Orzeszkowej! Pyszne i ładne
Gość napisał(a):PAN PAUDYNA-potwierdzam,[u] nie odpisuje[/u] na maile!!!!!!!!!!!!Zamawiam w[b] MIRANIE [/b]- cena przystępna (42 zł. kg., u mnie pod Warszawą prawie 2 razy tyle!) Smakowałam także - naprawdę bardzo dobry, polecam!

Gość

17-08-2009, 19:55
#5
PAN PAUDYNA-potwierdzam,[u] nie odpisuje[/u] na maile!!!!!!!!!!!!Zamawiam w[b] MIRANIE [/b]- cena przystępna (42 zł. kg., u mnie pod Warszawą prawie 2 razy tyle!) Smakowałam także - naprawdę bardzo dobry, polecam!
Gość napisał(a):Ja zawsze zamawiam u Pana Marka Paudyny{ok}http://www.torty.octet.pl/

Gość

18-08-2009, 12:04
#6
Ja zawsze zamawiam u Pana Marka Paudyny{ok}http://www.torty.octet.pl/
Gość napisał(a):u bialobrzewskich za kg 30zl!!! tez polecam!!{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}

Gość

18-08-2009, 13:46
#7
u bialobrzewskich za kg 30zl!!! tez polecam!!{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}
Gość napisał(a):Witam Mi jak bardzo zależało na torcie od pana Paudyny to nie pisałam e-maila tylko brałam tel. i dzwoniłam i miałam pewność że będę miała wykonany torcik na urodziny dziecka oraz dostarczony do domku na umówioną godz. A torciki polecam są  rewelacyjne w smaku i wyglądzie.{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{mruga}

Gość

18-08-2009, 17:04
#8
Witam Mi jak bardzo zależało na torcie od pana Paudyny to nie pisałam e-maila tylko brałam tel. i dzwoniłam i miałam pewność że będę miała wykonany torcik na urodziny dziecka oraz dostarczony do domku na umówioną godz. A torciki polecam są  rewelacyjne w smaku i wyglądzie.{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{mruga}
Gość napisał(a):To jemu ma zależeć a kliencie, a nie na odwrót . Torty pyszne  i eleganckie z Mireny oraz Białobrzewscy-oni wykonują tylko swoje wzory.

Gość

18-08-2009, 17:40
#9
To jemu ma zależeć a kliencie, a nie na odwrót . Torty pyszne  i eleganckie z Mireny oraz Białobrzewscy-oni wykonują tylko swoje wzory.
Gość napisał(a):[quote=]To jemu ma zależeć a kliencie, a nie na odwrót . Torty pyszne  i eleganckie z Mirany oraz Białobrzewscy-oni wykonują tylko swoje wzory.[/quote]

Gość

18-08-2009, 17:41
#10
[quote=]To jemu ma zależeć a kliencie, a nie na odwrót . Torty pyszne  i eleganckie z Mirany oraz Białobrzewscy-oni wykonują tylko swoje wzory.[/quote]
Gość napisał(a):W to nie wątpię że jemu nie zależy na klientach co zresztą widać po jego tortach .{usmiech}Torty pyszne i eleganckie i wykonane zapewne ze swoich pomysłów oraz sugestii klientów.Tak jak w moim przypadku samochodzik z lalką w środku.{zakochany}Każdy ma swój smak mi osobiście smakują od tego pana torty choć jadłam i z innych źródeł.Teraz mamy takie czasy że każdy ma wybór skąd chce  torty tam się kieruje i zamawia.

Gość

18-08-2009, 18:41
#11
W to nie wątpię że jemu nie zależy na klientach co zresztą widać po jego tortach .{usmiech}Torty pyszne i eleganckie i wykonane zapewne ze swoich pomysłów oraz sugestii klientów.Tak jak w moim przypadku samochodzik z lalką w środku.{zakochany}Każdy ma swój smak mi osobiście smakują od tego pana torty choć jadłam i z innych źródeł.Teraz mamy takie czasy że każdy ma wybór skąd chce  torty tam się kieruje i zamawia.
Gość napisał(a):POPIERAMTen pan ma artystyczną smykałkę widać że lubi to co wykonuje, a jak czegoś się podejmuje to daje naprawdę od siebie wszystko.Tort mój był przepiękny i smaczny goście nie mogli wyjść z podziwu że TIR stoi na kółkach.Ja polecam tego pana.www.torty.ostroleka.pl

Gość

18-08-2009, 19:58
#12
POPIERAMTen pan ma artystyczną smykałkę widać że lubi to co wykonuje, a jak czegoś się podejmuje to daje naprawdę od siebie wszystko.Tort mój był przepiękny i smaczny goście nie mogli wyjść z podziwu że TIR stoi na kółkach.Ja polecam tego pana.www.torty.ostroleka.pl
Gość napisał(a):Polecam piekarnie z Serafina przepyszny tort i super cena!{ok}

Gość

18-08-2009, 20:04
#13
Polecam piekarnie z Serafina przepyszny tort i super cena!{ok}
Gość napisał(a):nie prawda ze BIAŁOBRZEWSCY pieka tylko swoje wzory!!!{dobani}Ja sobie znalazlam na internecie tort i taki mi upieką bez problemu wiec wzory mozesz miec swoje!{diabelek}{diabelek}{diabelek}{ok}{ok}{ok}

Gość

18-08-2009, 21:37
#14
nie prawda ze BIAŁOBRZEWSCY pieka tylko swoje wzory!!!{dobani}Ja sobie znalazlam na internecie tort i taki mi upieką bez problemu wiec wzory mozesz miec swoje!{diabelek}{diabelek}{diabelek}{ok}{ok}{ok}
Gość napisał(a):[quote=]nie prawda ze BIAŁOBRZEWSCY pieka tylko swoje wzory!!!{dobani}Ja sobie znalazlam na internecie tort i taki mi upieką bez problemu wiec wzory mozesz miec swoje!{diabelek}{diabelek}{diabelek}{ok}{ok}{ok}[/quote]Moż e nie tylko swoje wzory, ale też nie każdą prywatną propozycję.Pomimo to wiem,że są cenioną cukiernią.Natomiast do pana Paudyny -nie pisałam,że wykonuje niesmaczne,czy nieciekawe torty(to akurat widać po ofercie na jego stronie), chociaż,taki  tez opinie się pojawiały,tylko,że nie kontaktuje się z klientem po wstępnej rozmowie, jak obiecał np.w moim przypadku.Jeśli nie odpowiada na maile, to niech nie reklamuje adresu@ na wizytówce, chyba,że tylko po to żeby pokazać ,że go posiada{nie}

Gość

19-08-2009, 16:55
#15
[quote=]nie prawda ze BIAŁOBRZEWSCY pieka tylko swoje wzory!!!{dobani}Ja sobie znalazlam na internecie tort i taki mi upieką bez problemu wiec wzory mozesz miec swoje!{diabelek}{diabelek}{diabelek}{ok}{ok}{ok}[/quote]Moż e nie tylko swoje wzory, ale też nie każdą prywatną propozycję.Pomimo to wiem,że są cenioną cukiernią.Natomiast do pana Paudyny -nie pisałam,że wykonuje niesmaczne,czy nieciekawe torty(to akurat widać po ofercie na jego stronie), chociaż,taki  tez opinie się pojawiały,tylko,że nie kontaktuje się z klientem po wstępnej rozmowie, jak obiecał np.w moim przypadku.Jeśli nie odpowiada na maile, to niech nie reklamuje adresu@ na wizytówce, chyba,że tylko po to żeby pokazać ,że go posiada{nie}
Gość napisał(a):Jak masz wizytówkę tego pana to zobacz dokładnie tam jest podana strona internetowa na której można obejrzeć  wzory tortów, a nie adres e-mailowy. Ja nie mam zastrzeżeń co do kontaktu z tym panem zawsze odbiera tel, a co do poczty internetowej ja sama nie mam czasu swojej czytać podejrzewam że ten pan.

Gość

19-08-2009, 20:45
#16
Jak masz wizytówkę tego pana to zobacz dokładnie tam jest podana strona internetowa na której można obejrzeć  wzory tortów, a nie adres e-mailowy. Ja nie mam zastrzeżeń co do kontaktu z tym panem zawsze odbiera tel, a co do poczty internetowej ja sama nie mam czasu swojej czytać podejrzewam że ten pan.
Gość napisał(a):www.torty.octet.pl/

Gość

20-08-2009, 08:19
#17
www.torty.octet.pl/
Gość napisał(a):Mieliśmy tort z Mirany! Był supery!Cherry w formacie XXL!!! {zdziwko}Rewelacja! Polecamy!{ok}{tak}

Gość

20-08-2009, 09:27
#18
Mieliśmy tort z Mirany! Był supery!Cherry w formacie XXL!!! {zdziwko}Rewelacja! Polecamy!{ok}{tak}
Gość napisał(a):My zamówiliśmy u Pani Anny Romanowskej a co do Pana Paudyn to nie tylko nie odpisuje na e-male a i też potrafi nie odebrać telefonu wiem po doświadczeniach koleżanki która zamawiała u tego Pana.

Gość

20-08-2009, 13:19
#19
My zamówiliśmy u Pani Anny Romanowskej a co do Pana Paudyn to nie tylko nie odpisuje na e-male a i też potrafi nie odebrać telefonu wiem po doświadczeniach koleżanki która zamawiała u tego Pana.
Gość napisał(a):napisał(a):nie prawda ze BIAŁOBRZEWSCY pieka tylko swoje wzory!!!Ja sobie znalazlam na internecie tort i taki mi upieką bez problemu wiec wzory mozesz miec swoje!Może nie tylko swoje wzory, ale też nie każdą prywatną propozycję.Pomimo to wiem,że są cenioną cukiernią.Natomiast do pana Paudyny -nie pisałam,że wykonuje niesmaczne,czy nieciekawe torty(to akurat widać po ofercie na jego stronie), chociaż,taki  tez opinie się pojawiały,tylko,że nie kontaktuje się z klientem po wstępnej rozmowie, jak obiecał np.w moim przypadku.Jeśli nie odpowiada na maile, to niech nie reklamuje adresu@ na wizytówce, chyba,że tylko po to żeby pokazać ,że go posiadaBIAŁOBRZEWSCY BIORA 30ZL ZA KG I ZROBIA WZÓR TORTU JAKI CHCESZ!!!!{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}

Gość

20-08-2009, 13:39
#20
napisał(a):nie prawda ze BIAŁOBRZEWSCY pieka tylko swoje wzory!!!Ja sobie znalazlam na internecie tort i taki mi upieką bez problemu wiec wzory mozesz miec swoje!Może nie tylko swoje wzory, ale też nie każdą prywatną propozycję.Pomimo to wiem,że są cenioną cukiernią.Natomiast do pana Paudyny -nie pisałam,że wykonuje niesmaczne,czy nieciekawe torty(to akurat widać po ofercie na jego stronie), chociaż,taki  tez opinie się pojawiały,tylko,że nie kontaktuje się z klientem po wstępnej rozmowie, jak obiecał np.w moim przypadku.Jeśli nie odpowiada na maile, to niech nie reklamuje adresu@ na wizytówce, chyba,że tylko po to żeby pokazać ,że go posiadaBIAŁOBRZEWSCY BIORA 30ZL ZA KG I ZROBIA WZÓR TORTU JAKI CHCESZ!!!!{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów