Gdzie zamówić tort weselny ??

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 dalej
Gość napisał(a):to po co sie pytasz wogole jak wiesniactwo i dupe ludziom trujesz , albo czlowiek jest czyms zainteresowany albo nie! i. a z tym ze kazdy ma to raczej nie bo sa tacy ludzie jak Ty ze wszystko jest dla nich za drogie, badz w takim razie orginalna .a ja na swoje wesele napewno zamowie ! i jak bedzie taka potrzeba to i samochodem wjade bo patrze sie na siebie a nie jak ty ze kazdy ma lub nie .mam to co mi sie podoba

Gość

03-09-2009, 15:28
#1
to po co sie pytasz wogole jak wiesniactwo i dupe ludziom trujesz , albo czlowiek jest czyms zainteresowany albo nie! i. a z tym ze kazdy ma to raczej nie bo sa tacy ludzie jak Ty ze wszystko jest dla nich za drogie, badz w takim razie orginalna .a ja na swoje wesele napewno zamowie ! i jak bedzie taka potrzeba to i samochodem wjade bo patrze sie na siebie a nie jak ty ze kazdy ma lub nie .mam to co mi sie podoba
Gość napisał(a):{gafa}{gafa}{gafa}{gafa}{gafa}{gafa}{gafa}{gafa}hehe mozes sobie buraku popisac! a ja sie posmieje z ciebie bo ty mi nie bedziesz mowil co bede miec a czego nie i czy tak czy srak{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{jezyk} a ty mozesz sobie i na koniu wjechac ale do stodoly{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{di abelek}{diabelek} hahahhaaaaaaaaaaaaaaaaa

Gość

03-09-2009, 20:58
#2
{gafa}{gafa}{gafa}{gafa}{gafa}{gafa}{gafa}{gafa}hehe mozes sobie buraku popisac! a ja sie posmieje z ciebie bo ty mi nie bedziesz mowil co bede miec a czego nie i czy tak czy srak{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{jezyk} a ty mozesz sobie i na koniu wjechac ale do stodoly{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{di abelek}{diabelek} hahahhaaaaaaaaaaaaaaaaa
Gość napisał(a):pan Paudyna polecam przepyszne torty i profesjonalna usługa

Gość

03-09-2009, 21:45
#3
pan Paudyna polecam przepyszne torty i profesjonalna usługa
Gość napisał(a):pan Paudyna polecam przepyszne torty i profesjonalna usługa

Gość

03-09-2009, 21:46
#4
pan Paudyna polecam przepyszne torty i profesjonalna usługa
Gość napisał(a):to jak sie wypowiadasz i przezywasz swiadczy tylko o tobie:/ i kto jest burakiem .bo widze ze jako jedyny zwracasz sie tak do ludzi. i albo masz to niska samoocene albo jestes malo kulturalna osoba .no coment

Gość

03-09-2009, 22:55
#5
to jak sie wypowiadasz i przezywasz swiadczy tylko o tobie:/ i kto jest burakiem .bo widze ze jako jedyny zwracasz sie tak do ludzi. i albo masz to niska samoocene albo jestes malo kulturalna osoba .no coment
Gość napisał(a):i czytaj uwaznie bo albo jestes niedowidzacy albo masz problemy ze zrozumieniem tekstu

Gość

03-09-2009, 22:56
#6
i czytaj uwaznie bo albo jestes niedowidzacy albo masz problemy ze zrozumieniem tekstu
Gość napisał(a):czy słownictwo twoje jest tak ograniczone ze uzywasz tylko słowo burak ?

Gość

03-09-2009, 22:58
#7
czy słownictwo twoje jest tak ograniczone ze uzywasz tylko słowo burak ?
Gość napisał(a):a zachowac to jako jedyny ty nie umiesz na tym forum

Gość

03-09-2009, 23:00
#8
a zachowac to jako jedyny ty nie umiesz na tym forum
Gość napisał(a):spójrz sie na siebie!{gafa}{gafa}{gafa}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diab elek}

Gość

04-09-2009, 07:46
#9
spójrz sie na siebie!{gafa}{gafa}{gafa}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diab elek}
Gość napisał(a):jeśli chodzi o torty to polecam białobrzewskich{ok} a co do fontanny to miałam na swoim weselu i polecam, poprostu REWELACJA ! niesamowity efekt, super zdjęcia przy niej wychądza a i owoce i ciasteczka w czekoladzie schodziły na weselu lepiej niż ciasto i lody:) dla dzieci istny raj {usmiech}

Gość

04-09-2009, 19:22
#10
jeśli chodzi o torty to polecam białobrzewskich{ok} a co do fontanny to miałam na swoim weselu i polecam, poprostu REWELACJA ! niesamowity efekt, super zdjęcia przy niej wychądza a i owoce i ciasteczka w czekoladzie schodziły na weselu lepiej niż ciasto i lody:) dla dzieci istny raj {usmiech}
Gość napisał(a):i nawet poprawnie po polsku pisac nie umiesz spójrz na siebie a spojrz sie na siebie hehehheheheh

Gość

05-09-2009, 17:55
#11
i nawet poprawnie po polsku pisac nie umiesz spójrz na siebie a spojrz sie na siebie hehehheheheh
Gość napisał(a):i nawet poprawnie po polsku pisac nie umiesz spójrz na siebie a spojrz sie na siebie hehehheheheh

Gość

05-09-2009, 17:56
#12
i nawet poprawnie po polsku pisac nie umiesz spójrz na siebie a spojrz sie na siebie hehehheheheh
Gość napisał(a):najlepsze torty są u mnie na chacie!!!!wpadajcię ze wszystkimi się podzielę!!{diabelek}

Gość

05-09-2009, 22:49
#13
najlepsze torty są u mnie na chacie!!!!wpadajcię ze wszystkimi się podzielę!!{diabelek}
Gość napisał(a):Tort ma zachwycić nie tylko smakiem ale i zrobić okazałe wejście.Większość moich bliskich i znajomych zamawia torty tylko w miranie.Nie ma zdolniejszej cukierni w naszym mieście.

Gość

16-02-2010, 19:39
#14
Tort ma zachwycić nie tylko smakiem ale i zrobić okazałe wejście.Większość moich bliskich i znajomych zamawia torty tylko w miranie.Nie ma zdolniejszej cukierni w naszym mieście.
Gość napisał(a):TYLKO I WYŁĄCZNIE BIAŁOBRZEWSCY

Gość

16-02-2010, 21:40
#15
TYLKO I WYŁĄCZNIE BIAŁOBRZEWSCY
Gość napisał(a):Pyszne torty z bitej śmietany Pani Anny Romanowskiej! To prywatna osoba nie mylić z cukiernią Romanowskich.

Gość

17-02-2010, 09:23
#16
Pyszne torty z bitej śmietany Pani Anny Romanowskiej! To prywatna osoba nie mylić z cukiernią Romanowskich.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Polecam tort od Romanowskich z Goworowa! Są pyszne{usmiech} Miałam na swoim weselu i wszyscy byli zadowolenie! {ok}[/quote]TYLKO MIRANA

Gość

04-03-2010, 16:25
#17
[quote=Gość]Polecam tort od Romanowskich z Goworowa! Są pyszne{usmiech} Miałam na swoim weselu i wszyscy byli zadowolenie! {ok}[/quote]TYLKO MIRANA
Gość napisał(a):polecam cukiernię Sezamtu można zobaczyć odrobinę ich możliwości:www.piekarnia-sezam.pljest na prawdę tanio a tort można zaprojektować samemu od zera! pełen profesjonalizmPolecam, na prawdę warto!

Gość

11-05-2010, 14:36
#18
polecam cukiernię Sezamtu można zobaczyć odrobinę ich możliwości:www.piekarnia-sezam.pljest na prawdę tanio a tort można zaprojektować samemu od zera! pełen profesjonalizmPolecam, na prawdę warto!
Gość napisał(a):potrzebuje adresu jakiejś strony ze zdjęciami tortów weselnych z Serafina{!}  pilne  {!} proszę{!}

Gość

12-05-2010, 13:31
#19
potrzebuje adresu jakiejś strony ze zdjęciami tortów weselnych z Serafina{!}  pilne  {!} proszę{!}
Gość napisał(a):ja osobiście polecam bialobrzeskich mialam od nich tort na wesele wyglądal super i byl bardzo smaczny. nie przepadam za tortami ale ten wyjatkowo przypadl mi do gustu. byl z bita smietana ale nie szczególnie slodki{ok}

Gość

13-05-2010, 14:43
#20
ja osobiście polecam bialobrzeskich mialam od nich tort na wesele wyglądal super i byl bardzo smaczny. nie przepadam za tortami ale ten wyjatkowo przypadl mi do gustu. byl z bita smietana ale nie szczególnie slodki{ok}

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów