Gdzie zamówić tort weselny ??

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 dalej
Gość napisał(a):Tak zdecydownie pan Paudyna, miałam okazje kilka razy smakować tego weselnego torta.    A fontana z czekoladą rewelacja.{ok}{zakochany}

Gość

03-06-2009, 20:53
#1
Tak zdecydownie pan Paudyna, miałam okazje kilka razy smakować tego weselnego torta.    A fontana z czekoladą rewelacja.{ok}{zakochany}
Gość napisał(a):Ja polecam panią Anne Romanowska

Gość

03-06-2009, 20:56
#2
Ja polecam panią Anne Romanowska
Gość napisał(a):Ja polecam panią Anne Romanowska

Gość

03-06-2009, 20:59
#3
Ja polecam panią Anne Romanowska
Gość napisał(a):ja również polecam Panią Romanowską{ok}

Gość

03-06-2009, 21:25
#4
ja również polecam Panią Romanowską{ok}
Gość napisał(a):Białobrzewscy robią najlepsze torty z bitą śmietaną!! ja u nich zamawiałam na swoje wesele,wszyscy goście zachwycali się nim!!! mimo tego,że zazwyczaj większość nie ma ochoty już na tort u mnie wszyscy zjedli swoje porcje a niektórzy nawet dwie :)))

Gość

04-06-2009, 12:05
#5
Białobrzewscy robią najlepsze torty z bitą śmietaną!! ja u nich zamawiałam na swoje wesele,wszyscy goście zachwycali się nim!!! mimo tego,że zazwyczaj większość nie ma ochoty już na tort u mnie wszyscy zjedli swoje porcje a niektórzy nawet dwie :)))
Gość napisał(a):Tak Pan Pałdyna,Cukiernia Białobrzewscy maja pyszne torty .{usmiech}Mirana :(   {co}  moim zdaniem na niezabardzo torty śmietana jest jakoś dziwnie sztuczna{nie}

Gość

04-06-2009, 12:23
#6
Tak Pan Pałdyna,Cukiernia Białobrzewscy maja pyszne torty .{usmiech}Mirana :(   {co}  moim zdaniem na niezabardzo torty śmietana jest jakoś dziwnie sztuczna{nie}
Gość napisał(a):Tak ,a może coś więcej o Miranie? Właśnie u nich chem zamówic torta?

Gość

04-06-2009, 12:25
#7
Tak ,a może coś więcej o Miranie? Właśnie u nich chem zamówic torta?
Gość napisał(a):chcem{gafa} dobre hehheeee{ok}weź zamów sobie małego torta i zobaczysz czy ci będzie smakował{diabelek} każdemu co innego smakuje{ok}

Gość

04-06-2009, 12:48
#8
chcem{gafa} dobre hehheeee{ok}weź zamów sobie małego torta i zobaczysz czy ci będzie smakował{diabelek} każdemu co innego smakuje{ok}
Gość napisał(a):piekarnia cukiernia Romanowscy Goworowo polecam

Gość

04-06-2009, 14:25
#9
piekarnia cukiernia Romanowscy Goworowo polecam
Gość napisał(a):Czy ktoś się orjętuje jakie są ceny tortów  z bita smietaną?

Gość

04-06-2009, 14:34
#10
Czy ktoś się orjętuje jakie są ceny tortów  z bita smietaną?
Gość napisał(a):W miranie sprawdzony tort(jak dla mni najlepszy)wiśnowo -czekoladowy pycha.

Gość

04-06-2009, 22:27
#11
W miranie sprawdzony tort(jak dla mni najlepszy)wiśnowo -czekoladowy pycha.
Gość napisał(a):ja zapłaciłam u białobrzewskich za tort z bitą śmietaną i owocami 5-cio piętrowy dla około 150 osób 640 zł + 300 zł za stelaż ale te 3 stówki zwracają przy oddaniu stelaża

Gość

05-06-2009, 07:58
#12
ja zapłaciłam u białobrzewskich za tort z bitą śmietaną i owocami 5-cio piętrowy dla około 150 osób 640 zł + 300 zł za stelaż ale te 3 stówki zwracają przy oddaniu stelaża
Gość napisał(a):Witam ja miałam tort od pana Paudyny i byliśmy bardzo zachwyceni.Za tort 3 piętrowy na około 90 osób zapłaciliśmy 450 zł z tym że był to tort z fonntaną olejową.Nie martwiliśy się o nic, pan ten przyjechał przywiózł złożył tę fontannę i na drugi dzień sam ją odebrał.Pełen profesjonalizm, gorąco polecam.{ok}

Gość

05-06-2009, 08:45
#13
Witam ja miałam tort od pana Paudyny i byliśmy bardzo zachwyceni.Za tort 3 piętrowy na około 90 osób zapłaciliśmy 450 zł z tym że był to tort z fonntaną olejową.Nie martwiliśy się o nic, pan ten przyjechał przywiózł złożył tę fontannę i na drugi dzień sam ją odebrał.Pełen profesjonalizm, gorąco polecam.{ok}
Gość napisał(a):tylko białobrzewscynie mirana nie romanowscy

Gość

05-06-2009, 09:41
#14
tylko białobrzewscynie mirana nie romanowscy
Gość napisał(a):Oj oj Pan Pałdyna duzo więcej pobiera za fontannę{nie}{zdziwko}Coś tu nie tak?OK. A ile kilo mial ten tort na 90 osób za 450zł????{diabelek}

Gość

05-06-2009, 10:50
#15
Oj oj Pan Pałdyna duzo więcej pobiera za fontannę{nie}{zdziwko}Coś tu nie tak?OK. A ile kilo mial ten tort na 90 osób za 450zł????{diabelek}
Gość napisał(a):ja bardzo polecam http://www.torty.ostroleka.pl/ pyszne torty profesjonalna obsluga:))polecam

Gość

05-06-2009, 11:15
#16
ja bardzo polecam http://www.torty.ostroleka.pl/ pyszne torty profesjonalna obsluga:))polecam
Gość napisał(a):Marek Paudyna:)polecam{ok}

Gość

05-06-2009, 11:16
#17
Marek Paudyna:)polecam{ok}
Gość napisał(a):No to chyba że podniósł sporo ceny.My płaciliśmy te 450 zł w pażdzierniku 2008 a ile kilo to nie mam pojęcia miał 3 piętra.Bardzo polecam{ok}

Gość

05-06-2009, 12:40
#18
No to chyba że podniósł sporo ceny.My płaciliśmy te 450 zł w pażdzierniku 2008 a ile kilo to nie mam pojęcia miał 3 piętra.Bardzo polecam{ok}
Gość napisał(a):Wyglądem bardzo przypominał tort numer 51 na stronie www.torty.ostroleka.pl tylko inne przybranie.I wziął 450 zł.

Gość

05-06-2009, 12:43
#19
Wyglądem bardzo przypominał tort numer 51 na stronie www.torty.ostroleka.pl tylko inne przybranie.I wziął 450 zł.
Gość napisał(a):Jak widać wszystko jest kwestią gustu....jednemu smakuje u białobrzeskiego, jednemu w miranie jeszcze innemu u romanowskiego... jeśli chodzi o tort weselny to liczy się moim zdaniem także estetyka a przy tym mirana bije wszystkie cukiernie na głowę. Chcę nadmienić że pracuje przy obsłudze wesel i trochę się na to napatrzyłem.

Gość

05-06-2009, 12:49
#20
Jak widać wszystko jest kwestią gustu....jednemu smakuje u białobrzeskiego, jednemu w miranie jeszcze innemu u romanowskiego... jeśli chodzi o tort weselny to liczy się moim zdaniem także estetyka a przy tym mirana bije wszystkie cukiernie na głowę. Chcę nadmienić że pracuje przy obsłudze wesel i trochę się na to napatrzyłem.

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów