Make Up

Założony przez freestyleONA
strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 dalej
freestyleONA napisał(a):Kogo polecicie w kwestii Make Up w Ostrołęce?

freestyleONA

Wpisów: 6
Dołączył: 07.06.2007
03-01-2009, 10:47
#1
Kogo polecicie w kwestii Make Up w Ostrołęce?
Gość napisał(a):Gosia Sulima robi najlepsze makijaże...niestety jej grafik jest napięty i ciężko się do niej zapisać, no i słyszałam,że siedzi w Warszawie teraz...ale wiem, że poleca jakąś dziewczynę. Gosia robiła mi makijaż na ślub i byłam bardzo ale to bardzo zadowolonaf

Gość

03-01-2009, 12:05
#2
Gosia Sulima robi najlepsze makijaże...niestety jej grafik jest napięty i ciężko się do niej zapisać, no i słyszałam,że siedzi w Warszawie teraz...ale wiem, że poleca jakąś dziewczynę. Gosia robiła mi makijaż na ślub i byłam bardzo ale to bardzo zadowolonaf
Gość napisał(a):czy moglabym prosic maila do tej Pani??

Gość

03-01-2009, 13:41
#3
czy moglabym prosic maila do tej Pani??
Gość napisał(a):No właśnie do Gosi do trzeba wór soli zjeść zeby sie dostać jest w Warszawie i dlatego nie ma czasu na nasza prowincję . Też słyszałam o tej dziewczynie hmmmmmmmmmm  najlepiej zapytać tam gdzie Gosia najczęściej maluje w Ostrołęce :)

Gość

03-01-2009, 19:03
#4
No właśnie do Gosi do trzeba wór soli zjeść zeby sie dostać jest w Warszawie i dlatego nie ma czasu na nasza prowincję . Też słyszałam o tej dziewczynie hmmmmmmmmmm  najlepiej zapytać tam gdzie Gosia najczęściej maluje w Ostrołęce :)
Gość napisał(a):Podajcie namiary  to jest ważne

Gość

04-01-2009, 17:08
#5
Podajcie namiary  to jest ważne
Gość napisał(a):Gosia Gosią, ja polecam http://studiomaria.spaces.live.com/,pozdrawiam

Gość

04-01-2009, 20:08
#6
Gosia Gosią, ja polecam http://studiomaria.spaces.live.com/,pozdrawiam
Gość napisał(a):Ja polecam Panią Martę z French Art malowała mnie na ślub i byłam baaardzo zadowolona z efektu :)

Gość

04-01-2009, 20:52
#7
Ja polecam Panią Martę z French Art malowała mnie na ślub i byłam baaardzo zadowolona z efektu :)
Gość napisał(a):ale co ta dziewczna co ją Gosia poleca??? Wiecie coś bo się do niej umówiłam na makijaż i nie wiem teraz. Słyszłyście coś??? Ktoś był?? HELP

Gość

05-01-2009, 09:13
#8
ale co ta dziewczna co ją Gosia poleca??? Wiecie coś bo się do niej umówiłam na makijaż i nie wiem teraz. Słyszłyście coś??? Ktoś był?? HELP
Gość napisał(a):Kto ma namiary na Gośkę help   jak nie ona to ta dziewucha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gość

05-01-2009, 16:03
#9
Kto ma namiary na Gośkę help   jak nie ona to ta dziewucha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość napisał(a):Witam. namiary na Gosię Sulimę - myslę, że mogę dać telefon, bo nie jest on tajemnicą - 608-335-924.

Gość

06-01-2009, 17:03
#10
Witam. namiary na Gosię Sulimę - myslę, że mogę dać telefon, bo nie jest on tajemnicą - 608-335-924.
Gość napisał(a):Ja byłam umówiona z Panią Gosią  pół roku przed weselem. Na trzy dni przed ślubem zadzwoniła, powiedziała że nie może przyjechać no i musiałam w ostatniej chwili szukać kogoś kto zrobi mi make up. NIE POLECAM

Gość

07-01-2009, 21:21
#11
Ja byłam umówiona z Panią Gosią  pół roku przed weselem. Na trzy dni przed ślubem zadzwoniła, powiedziała że nie może przyjechać no i musiałam w ostatniej chwili szukać kogoś kto zrobi mi make up. NIE POLECAM
Gość napisał(a):Słyszałam o Pani Dorocie - która przyjeżdża do klientek do domu. Niestety nie znam nazwiska.. Wiem, że jest z Ostrołęki. Może któraś z Was miała z Nią do czynienia?

Gość

07-01-2009, 21:29
#12
Słyszałam o Pani Dorocie - która przyjeżdża do klientek do domu. Niestety nie znam nazwiska.. Wiem, że jest z Ostrołęki. Może któraś z Was miała z Nią do czynienia?
Gość napisał(a):[quote=Gość]Słyszałam o Pani Dorocie - która przyjeżdża do klientek do domu. Niestety nie znam nazwiska.. Wiem, że jest z Ostrołęki. Może któraś z Was miała z Nią do czynienia?[/quote]To chyba ta pani którą poleca Gosia, tak mi się wydaje. Też jestem ciekawa czy ktoś był u niej ???

Gość

07-01-2009, 22:16
#13
[quote=Gość]Słyszałam o Pani Dorocie - która przyjeżdża do klientek do domu. Niestety nie znam nazwiska.. Wiem, że jest z Ostrołęki. Może któraś z Was miała z Nią do czynienia?[/quote]To chyba ta pani którą poleca Gosia, tak mi się wydaje. Też jestem ciekawa czy ktoś był u niej ???
Gość napisał(a):[quote=Gość]Ja byłam umówiona z Panią Gosią  pół roku przed weselem. Na trzy dni przed ślubem zadzwoniła, powiedziała że nie może przyjechać no i musiałam w ostatniej chwili szukać kogoś kto zrobi mi make up. NIE POLECAM[/quote]Tak to właśnie bywa, a wszystkie się podniecają...

Gość

07-01-2009, 23:24
#14
[quote=Gość]Ja byłam umówiona z Panią Gosią  pół roku przed weselem. Na trzy dni przed ślubem zadzwoniła, powiedziała że nie może przyjechać no i musiałam w ostatniej chwili szukać kogoś kto zrobi mi make up. NIE POLECAM[/quote]Tak to właśnie bywa, a wszystkie się podniecają...
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Słyszałam o Pani Dorocie - która przyjeżdża do klientek do domu. Niestety nie znam nazwiska.. Wiem, że jest z Ostrołęki. Może któraś z Was miała z Nią do czynienia?[/quote]To chyba ta pani którą poleca Gosia, tak mi się wydaje. Też jestem ciekawa czy ktoś był u niej ???[/quote]- jestem z Nią umówiona.. poleciła ją Pani Gosia Sulima.. Wierzę, że nie zawiedzie.. tym bardziej, że dobry make up to trudna sprawa.

Gość

08-01-2009, 06:20
#15
[quote=Gość][quote=Gość]Słyszałam o Pani Dorocie - która przyjeżdża do klientek do domu. Niestety nie znam nazwiska.. Wiem, że jest z Ostrołęki. Może któraś z Was miała z Nią do czynienia?[/quote]To chyba ta pani którą poleca Gosia, tak mi się wydaje. Też jestem ciekawa czy ktoś był u niej ???[/quote]- jestem z Nią umówiona.. poleciła ją Pani Gosia Sulima.. Wierzę, że nie zawiedzie.. tym bardziej, że dobry make up to trudna sprawa.
Gość napisał(a):Witam:)Pada moje imię i nazwisko. Więc piszę. tak na co dzień pracuję w warszawie, co jest chyba normalne, jeśli chcę zarobic na chleb w zawodzie, który wykonuję. jednakże dalej umawiam klientki na makijaż w ostrołęce i przyjeżdżam na weekendy. co do odwoływania makijażu, zdarzylo mi się to raz w zeszłym roku

Gość

12-01-2009, 14:29
#16
Witam:)Pada moje imię i nazwisko. Więc piszę. tak na co dzień pracuję w warszawie, co jest chyba normalne, jeśli chcę zarobic na chleb w zawodzie, który wykonuję. jednakże dalej umawiam klientki na makijaż w ostrołęce i przyjeżdżam na weekendy. co do odwoływania makijażu, zdarzylo mi się to raz w zeszłym roku
Gość napisał(a):Podnoszę wątek. Kogo polecacie???

Gość

18-01-2009, 15:39
#17
Podnoszę wątek. Kogo polecacie???
Gość napisał(a):Pani Kamila znalazłam jej ogłoszenie w tygodniku,byłam bardzo zadowolona ale niestety numeru nie mam.

Gość

21-01-2009, 18:12
#18
Pani Kamila znalazłam jej ogłoszenie w tygodniku,byłam bardzo zadowolona ale niestety numeru nie mam.
Gość napisał(a):Ja polecam Karoline malowała ostatnio mnie i moje koleżanki na studniówke suuper! Co prawda lubuje sie ona w dosc mocnych makijażach ale musze przyznac ze wychodzi jej to bosssko pozdrawiam!

Gość

22-01-2009, 11:11
#19
Ja polecam Karoline malowała ostatnio mnie i moje koleżanki na studniówke suuper! Co prawda lubuje sie ona w dosc mocnych makijażach ale musze przyznac ze wychodzi jej to bosssko pozdrawiam!
Gość napisał(a):[quote=Gość]Ja polecam Karoline malowała ostatnio mnie i moje koleżanki na studniówke suuper! Co prawda lubuje sie ona w dosc mocnych makijażach ale musze przyznac ze wychodzi jej to bosssko pozdrawiam![/quote]Jakieś namiary???

Gość

22-01-2009, 12:00
#20
[quote=Gość]Ja polecam Karoline malowała ostatnio mnie i moje koleżanki na studniówke suuper! Co prawda lubuje sie ona w dosc mocnych makijażach ale musze przyznac ze wychodzi jej to bosssko pozdrawiam![/quote]Jakieś namiary???

strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów