Make Up

Założony przez freestyleONA
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 dalej
Gość napisał(a):Nie polecam Pani Marty z French Art..NIE UMIE ROBIĆ TIPSÓWN I ROBIĆ MAKIJAŻU...

Gość

06-02-2010, 16:44
#1
Nie polecam Pani Marty z French Art..NIE UMIE ROBIĆ TIPSÓWN I ROBIĆ MAKIJAŻU...
Gość napisał(a):Nie polecam Pani Marty z French Art..NIE UMIE ROBIĆ TIPSÓW I ROBIĆ MAKIJAŻU...

Gość

06-02-2010, 16:45
#2
Nie polecam Pani Marty z French Art..NIE UMIE ROBIĆ TIPSÓW I ROBIĆ MAKIJAŻU...
Gość napisał(a):Marta Sz????

Gość

06-02-2010, 17:09
#3
Marta Sz????
niebieskooka napisał(a):witam, co do make-up'u to ze szczerością polecam p.Ewę z salonu Vernis. Potrafi robic naprade profesjonalny makijaż, który utrzymuje się przez całą imprezę. Jest ona otwarta na wszelkie nowości i cikawe pomysły. Malowala mnie i na śluby i na bal karnawalowy (odjazdowy makijaz). polecam Ją{usmiech}

niebieskooka

Wpisów: 2
Dołączył: 22.02.2010
22-02-2010, 22:00
#4
witam, co do make-up'u to ze szczerością polecam p.Ewę z salonu Vernis. Potrafi robic naprade profesjonalny makijaż, który utrzymuje się przez całą imprezę. Jest ona otwarta na wszelkie nowości i cikawe pomysły. Malowala mnie i na śluby i na bal karnawalowy (odjazdowy makijaz). polecam Ją{usmiech}
Gość napisał(a):Znam jedną i drugą i jak by nie patrzył nie są to dwie te same osoby  Numer do Gosi Pawlak:502537097, numer do Gosi Sulimy 608335924. PozdrawiamCIEKAWE CZY TE PANIE PŁACĄ NP. SKŁADKI DO ZUS, PODATEK DO URZĘDU SKARBOWEGO itp.   ZGŁOSZENIE ZOSTAŁO WYSŁANE{diabelek} ODECHCE SIĘ LEWIZNY{diabelek}

Gość

24-02-2010, 22:38
#5
Znam jedną i drugą i jak by nie patrzył nie są to dwie te same osoby  Numer do Gosi Pawlak:502537097, numer do Gosi Sulimy 608335924. PozdrawiamCIEKAWE CZY TE PANIE PŁACĄ NP. SKŁADKI DO ZUS, PODATEK DO URZĘDU SKARBOWEGO itp.   ZGŁOSZENIE ZOSTAŁO WYSŁANE{diabelek} ODECHCE SIĘ LEWIZNY{diabelek}
Gość napisał(a):Glupota i zlosliwosc nie zna granic.....

Gość

24-02-2010, 23:55
#6
Glupota i zlosliwosc nie zna granic.....
Gość napisał(a):[quote=Gość]Znam jedną i drugą i jak by nie patrzył nie są to dwie te same osoby  Numer do Gosi Pawlak:502537097, numer do Gosi Sulimy 608335924. PozdrawiamCIEKAWE CZY TE PANIE PŁACĄ NP. SKŁADKI DO ZUS, PODATEK DO URZĘDU SKARBOWEGO itp.   ZGŁOSZENIE ZOSTAŁO WYSŁANE{diabelek} ODECHCE SIĘ LEWIZNY{diabelek}[/quote]Czyli zaczęło się to co przewidywałam, zrobiła się bieda na rynku i każdy zaczyna dbać o swój interes, zaczną się DONOSY{usmiech}

Gość

25-02-2010, 08:49
#7
[quote=Gość]Znam jedną i drugą i jak by nie patrzył nie są to dwie te same osoby  Numer do Gosi Pawlak:502537097, numer do Gosi Sulimy 608335924. PozdrawiamCIEKAWE CZY TE PANIE PŁACĄ NP. SKŁADKI DO ZUS, PODATEK DO URZĘDU SKARBOWEGO itp.   ZGŁOSZENIE ZOSTAŁO WYSŁANE{diabelek} ODECHCE SIĘ LEWIZNY{diabelek}[/quote]Czyli zaczęło się to co przewidywałam, zrobiła się bieda na rynku i każdy zaczyna dbać o swój interes, zaczną się DONOSY{usmiech}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Glupota i zlosliwosc nie zna granic.....[/quote]Moje znajome prowadzą podobną działalność. Często korzystam z ich usług i mam takie swoje spostrzeżenia.Nie chodzi o głupotę i złośliwość, tylko niektórzy chcąc świadczyć usługi na poziomie muszą płacić za wynajem lokali, zusy, podatki, pensję, energię itp.A taki wolny strzelec, zrobi sobie jakiś kurs paznokci, makijażu, nie ma żadnych kosztów powtarzam żadnych i psuje rynek robiąc makijaż na kosmetykach z rynku za 40zł. lub tipsy za 50zł.Przy prowadzeniu działalności, takie ceny nie wchodzą w grę!!!Dlatego zgadzam się z kimś kto kilka postów wyżej napisał , że zrobiło się trochę biedniej na rynku właśnie między innymi przez takie osoby, które pracują na czarno.A jeśli taka dziewczyna jedna czy druga, umieszcza swoje dane w ogłoszeniu na portalu internetowym, telegazecie, prasie, wystarczy że poda swój telefon ... to rozumiem, że zdaje sobie sprawę, ze pracuje na czarno i w każdej chwili może się spodziewać wizyty jakiejś kontroli czy to z ZUS czy Urzędu Skarbowego, Policji Skarbowej... Czy to będzie wizyta wyrywkowa z łapanki urzędnika, czy z donosu tego nie wie nikt.Tylko potem może być płacz i lament, dodatkowo stres dla rodziców jak będzie sprawa w sądzie i trzeba będzie zapłacić z 5 tyś. zł. kary.A przy tym co się aktualnie dzieje w kraju donosy będą na pewno.

Gość

27-02-2010, 09:22
#8
[quote=Gość]Glupota i zlosliwosc nie zna granic.....[/quote]Moje znajome prowadzą podobną działalność. Często korzystam z ich usług i mam takie swoje spostrzeżenia.Nie chodzi o głupotę i złośliwość, tylko niektórzy chcąc świadczyć usługi na poziomie muszą płacić za wynajem lokali, zusy, podatki, pensję, energię itp.A taki wolny strzelec, zrobi sobie jakiś kurs paznokci, makijażu, nie ma żadnych kosztów powtarzam żadnych i psuje rynek robiąc makijaż na kosmetykach z rynku za 40zł. lub tipsy za 50zł.Przy prowadzeniu działalności, takie ceny nie wchodzą w grę!!!Dlatego zgadzam się z kimś kto kilka postów wyżej napisał , że zrobiło się trochę biedniej na rynku właśnie między innymi przez takie osoby, które pracują na czarno.A jeśli taka dziewczyna jedna czy druga, umieszcza swoje dane w ogłoszeniu na portalu internetowym, telegazecie, prasie, wystarczy że poda swój telefon ... to rozumiem, że zdaje sobie sprawę, ze pracuje na czarno i w każdej chwili może się spodziewać wizyty jakiejś kontroli czy to z ZUS czy Urzędu Skarbowego, Policji Skarbowej... Czy to będzie wizyta wyrywkowa z łapanki urzędnika, czy z donosu tego nie wie nikt.Tylko potem może być płacz i lament, dodatkowo stres dla rodziców jak będzie sprawa w sądzie i trzeba będzie zapłacić z 5 tyś. zł. kary.A przy tym co się aktualnie dzieje w kraju donosy będą na pewno.
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Glupota i zlosliwosc nie zna granic.....[/quote]Moje znajome prowadzą podobną działalność. Często korzystam z ich usług i mam takie swoje spostrzeżenia.Nie chodzi o głupotę i złośliwość, tylko niektórzy chcąc świadczyć usługi na poziomie muszą płacić za wynajem lokali, zusy, podatki, pensję, energię itp.A taki wolny strzelec, zrobi sobie jakiś kurs paznokci, makijażu, nie ma żadnych kosztów powtarzam żadnych i psuje rynek robiąc makijaż na kosmetykach z rynku za 40zł. lub tipsy za 50zł.Przy prowadzeniu działalności, takie ceny nie wchodzą w grę!!!Póki będzie klientela na usługi na takim poziomie to takowe będą na rynku. Niestety jaka cena taka jakość usług. Popyt kształtuje podaż. A rynek u nas w mieście jest jaki jest. Jest pare dziewczyn które się znają na tym co robią( i nie biorą po 40zł za makijaż), a reszta to lepaki. Pod rozwagę klientek usług....

Gość

28-02-2010, 20:14
#9
[quote=Gość][quote=Gość]Glupota i zlosliwosc nie zna granic.....[/quote]Moje znajome prowadzą podobną działalność. Często korzystam z ich usług i mam takie swoje spostrzeżenia.Nie chodzi o głupotę i złośliwość, tylko niektórzy chcąc świadczyć usługi na poziomie muszą płacić za wynajem lokali, zusy, podatki, pensję, energię itp.A taki wolny strzelec, zrobi sobie jakiś kurs paznokci, makijażu, nie ma żadnych kosztów powtarzam żadnych i psuje rynek robiąc makijaż na kosmetykach z rynku za 40zł. lub tipsy za 50zł.Przy prowadzeniu działalności, takie ceny nie wchodzą w grę!!!Póki będzie klientela na usługi na takim poziomie to takowe będą na rynku. Niestety jaka cena taka jakość usług. Popyt kształtuje podaż. A rynek u nas w mieście jest jaki jest. Jest pare dziewczyn które się znają na tym co robią( i nie biorą po 40zł za makijaż), a reszta to lepaki. Pod rozwagę klientek usług....
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]Glupota i zlosliwosc nie zna granic.....[/quote]Moje znajome prowadzą podobną działalność. Często korzystam z ich usług i mam takie swoje spostrzeżenia.Nie chodzi o głupotę i złośliwość, tylko niektórzy chcąc świadczyć usługi na poziomie muszą płacić za wynajem lokali, zusy, podatki, pensję, energię itp.A taki wolny strzelec, zrobi sobie jakiś kurs paznokci, makijażu, nie ma żadnych kosztów powtarzam żadnych i psuje rynek robiąc makijaż na kosmetykach z rynku za 40zł. lub tipsy za 50zł.Przy prowadzeniu działalności, takie ceny nie wchodzą w grę!!!Póki będzie klientela na usługi na takim poziomie to takowe będą na rynku. Niestety jaka cena taka jakość usług. Popyt kształtuje podaż. A rynek u nas w mieście jest jaki jest. Jest pare dziewczyn które się znają na tym co robią( i nie biorą po 40zł za makijaż), a reszta to lepaki. Pod rozwagę klientek usług....[/quote]zgadzam się, rynek robi swoje{usmiech} ale jeśli ktoś prowadzi działalność to bedzie walczył o swoje{diabelek} czytaj podpietrza...

Gość

28-02-2010, 23:14
#10
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]Glupota i zlosliwosc nie zna granic.....[/quote]Moje znajome prowadzą podobną działalność. Często korzystam z ich usług i mam takie swoje spostrzeżenia.Nie chodzi o głupotę i złośliwość, tylko niektórzy chcąc świadczyć usługi na poziomie muszą płacić za wynajem lokali, zusy, podatki, pensję, energię itp.A taki wolny strzelec, zrobi sobie jakiś kurs paznokci, makijażu, nie ma żadnych kosztów powtarzam żadnych i psuje rynek robiąc makijaż na kosmetykach z rynku za 40zł. lub tipsy za 50zł.Przy prowadzeniu działalności, takie ceny nie wchodzą w grę!!!Póki będzie klientela na usługi na takim poziomie to takowe będą na rynku. Niestety jaka cena taka jakość usług. Popyt kształtuje podaż. A rynek u nas w mieście jest jaki jest. Jest pare dziewczyn które się znają na tym co robią( i nie biorą po 40zł za makijaż), a reszta to lepaki. Pod rozwagę klientek usług....[/quote]zgadzam się, rynek robi swoje{usmiech} ale jeśli ktoś prowadzi działalność to bedzie walczył o swoje{diabelek} czytaj podpietrza...
Gość napisał(a):ZERO SZAREJ STREFY{diabelek}WALCZMY O SWOJE{mruga}LEWIZNA ZA KRATKI ... jak za komuny ale DOBRE{ok}

Gość

28-02-2010, 23:17
#11
ZERO SZAREJ STREFY{diabelek}WALCZMY O SWOJE{mruga}LEWIZNA ZA KRATKI ... jak za komuny ale DOBRE{ok}
Gość napisał(a):[quote=Gość]ZERO SZAREJ STREFY{diabelek}WALCZMY O SWOJE{mruga}LEWIZNA ZA KRATKI ... jak za komuny ale DOBRE{ok}[/quote]Rozumiem, że sobie szydzisz{zly} ale dla mnie to jest problem, prowadzę legalną działalność, opłacam wszystko i mam problem{zly}Dlatego będę walczyła o swoje, jesli ktoś PRACUJE NA CZARNO, TO ZROBIĘ DONOS NA NIEGO, ALBO ON ALBO MOJE DZIECI{zly}

Gość

02-03-2010, 21:55
#12
[quote=Gość]ZERO SZAREJ STREFY{diabelek}WALCZMY O SWOJE{mruga}LEWIZNA ZA KRATKI ... jak za komuny ale DOBRE{ok}[/quote]Rozumiem, że sobie szydzisz{zly} ale dla mnie to jest problem, prowadzę legalną działalność, opłacam wszystko i mam problem{zly}Dlatego będę walczyła o swoje, jesli ktoś PRACUJE NA CZARNO, TO ZROBIĘ DONOS NA NIEGO, ALBO ON ALBO MOJE DZIECI{zly}
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]ZERO SZAREJ STREFY{diabelek}WALCZMY O SWOJE{mruga}LEWIZNA ZA KRATKI ... jak za komuny ale DOBRE{ok}[/quote]Rozumiem, że sobie szydzisz{zly} ale dla mnie to jest problem, prowadzę legalną działalność, opłacam wszystko i mam problem{zly}Dlatego będę walczyła o swoje, jesli ktoś PRACUJE NA CZARNO, TO ZROBIĘ DONOS NA NIEGO, ALBO ON ALBO MOJE DZIECI{zly}[/quote]A ciekawe skąd będziesz wiedziała Szanowna Forumowiczko, kto działalność prowadzi a kto nie {co} Polecam raczej skupic się na dobrym wykonywaniu swojeje pracy, reklamie i przyciągnięciu klienta a nie pisaniem donosów {!} Może jesteś kiepska dlatego nie masz klientów {gafa}Pozdrawiam Konkurencja (zarejestrowana {mruga})

Gość

03-03-2010, 09:13
#13
[quote=Gość][quote=Gość]ZERO SZAREJ STREFY{diabelek}WALCZMY O SWOJE{mruga}LEWIZNA ZA KRATKI ... jak za komuny ale DOBRE{ok}[/quote]Rozumiem, że sobie szydzisz{zly} ale dla mnie to jest problem, prowadzę legalną działalność, opłacam wszystko i mam problem{zly}Dlatego będę walczyła o swoje, jesli ktoś PRACUJE NA CZARNO, TO ZROBIĘ DONOS NA NIEGO, ALBO ON ALBO MOJE DZIECI{zly}[/quote]A ciekawe skąd będziesz wiedziała Szanowna Forumowiczko, kto działalność prowadzi a kto nie {co} Polecam raczej skupic się na dobrym wykonywaniu swojeje pracy, reklamie i przyciągnięciu klienta a nie pisaniem donosów {!} Może jesteś kiepska dlatego nie masz klientów {gafa}Pozdrawiam Konkurencja (zarejestrowana {mruga})
Gość napisał(a):Popieram niech każdy skupi się na swojej pracy zamiast szukać afer, niejednokrotnie tam gdzie ich nie ma.Wróćmy do meritum :) Kogo polecicie w kwestii Make Up w Ostrołęce? Też jestem zainteresowana do kogo warto pójść po trwały i dobry makijaż wieczorowy lub ślubny ??Dzięki za info.

Gość

03-03-2010, 09:38
#14
Popieram niech każdy skupi się na swojej pracy zamiast szukać afer, niejednokrotnie tam gdzie ich nie ma.Wróćmy do meritum :) Kogo polecicie w kwestii Make Up w Ostrołęce? Też jestem zainteresowana do kogo warto pójść po trwały i dobry makijaż wieczorowy lub ślubny ??Dzięki za info.
Gość napisał(a):A ciekawe skąd będziesz wiedziała Szanowna Forumowiczko, kto działalność prowadzi a kto nie {co} Polecam raczej skupic się na dobrym wykonywaniu swojeje pracy, reklamie i przyciągnięciu klienta a nie pisaniem donosów {!} Może jesteś kiepska dlatego nie masz klientów {gafa}Pozdrawiam Konkurencja (zarejestrowana {mruga})[/quote]Oj kobieto{usmiech} myślę, że jesteś konkurencją ale tą pracującą na czarno{gafa}A to kto pracuje legalnie, a kto nie przy ODROBINIE INTELIGENCJI  wynika z samego ogłoszenia{diabelek}Nie myślisz chyba, że ktoś kto pracuje legalnie podpisuje się np. PAZNOKCIE, MAKIJAŻ, FRYZJERKA, KOSMETYCZKA...Chyba, że jesteś tak tępa{gafa}

Gość

11-03-2010, 21:33
#15
A ciekawe skąd będziesz wiedziała Szanowna Forumowiczko, kto działalność prowadzi a kto nie {co} Polecam raczej skupic się na dobrym wykonywaniu swojeje pracy, reklamie i przyciągnięciu klienta a nie pisaniem donosów {!} Może jesteś kiepska dlatego nie masz klientów {gafa}Pozdrawiam Konkurencja (zarejestrowana {mruga})[/quote]Oj kobieto{usmiech} myślę, że jesteś konkurencją ale tą pracującą na czarno{gafa}A to kto pracuje legalnie, a kto nie przy ODROBINIE INTELIGENCJI  wynika z samego ogłoszenia{diabelek}Nie myślisz chyba, że ktoś kto pracuje legalnie podpisuje się np. PAZNOKCIE, MAKIJAŻ, FRYZJERKA, KOSMETYCZKA...Chyba, że jesteś tak tępa{gafa}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Popieram niech każdy skupi się na swojej pracy zamiast szukać afer, niejednokrotnie tam gdzie ich nie ma.I dla tej Pani tez coś mam{zly}Jeśli wydaje Ci się, że jest to szukanie afer, to z takim tokiem myślenia ludzi w tym kraju nie czeka nas nic dobrego, czy jesteś tak tępa, czy pracujesz na czarno{mruga}

Gość

11-03-2010, 21:40
#16
[quote=Gość]Popieram niech każdy skupi się na swojej pracy zamiast szukać afer, niejednokrotnie tam gdzie ich nie ma.I dla tej Pani tez coś mam{zly}Jeśli wydaje Ci się, że jest to szukanie afer, to z takim tokiem myślenia ludzi w tym kraju nie czeka nas nic dobrego, czy jesteś tak tępa, czy pracujesz na czarno{mruga}
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Popieram niech każdy skupi się na swojej pracy zamiast szukać afer, niejednokrotnie tam gdzie ich nie ma.I dla tej Pani tez coś mam{zly}Jeśli wydaje Ci się, że jest to szukanie afer, to z takim tokiem myślenia ludzi w tym kraju nie czeka nas nic dobrego, czy jesteś tak tępa, czy pracujesz na czarno{mruga}[/quote]Zgadzam się z tobą całkowicie, o swoje trzeba walczyć !!!{zly}

Gość

11-03-2010, 22:10
#17
[quote=Gość][quote=Gość]Popieram niech każdy skupi się na swojej pracy zamiast szukać afer, niejednokrotnie tam gdzie ich nie ma.I dla tej Pani tez coś mam{zly}Jeśli wydaje Ci się, że jest to szukanie afer, to z takim tokiem myślenia ludzi w tym kraju nie czeka nas nic dobrego, czy jesteś tak tępa, czy pracujesz na czarno{mruga}[/quote]Zgadzam się z tobą całkowicie, o swoje trzeba walczyć !!!{zly}
Gość napisał(a):Walczcie sobie, nic mi do tego, pracuje poza Oką i nie w usługach, jedynie z nich od czasu do czasu korzystam:), ale może stwórzcie sobie odrębny wątek odnośnie legalności pracy w usługach. Jak czytam posty tej Pani zarejestrowanej, która nazywa mnie, czyli swoją potencjalną klientkę, tępą, to raczej nie mam ochoty na nią trafić, bo poziom rozmowy ma dość marny. Może niech walczy pod swoim nazwiskiem, a dopiero potem komuś ubliża. Wątek brzmi Make up, więc chciałabym się TYLKO dowiedzieć kogo polecacie, jeśli macie w ogóle jakieś opinie w tym temacie, bo chciałabym się do kogoś umówić, w którymś z ostrołęckich salonów, gdzie wykonywany jest makijaż???Moje doświadczenia z salonu jednego w Oce są marne, ale to był tylko jeden salon i rok temu. I nie wymieniam nazwy żeby nie być posądzonym o złą reklamę lub że jestem z konkurencji.Ponawiam czy ktoś zna jakiś sprawdzoną osobę, która dobrze zrobi trwały makijaż??

Gość

11-03-2010, 22:41
#18
Walczcie sobie, nic mi do tego, pracuje poza Oką i nie w usługach, jedynie z nich od czasu do czasu korzystam:), ale może stwórzcie sobie odrębny wątek odnośnie legalności pracy w usługach. Jak czytam posty tej Pani zarejestrowanej, która nazywa mnie, czyli swoją potencjalną klientkę, tępą, to raczej nie mam ochoty na nią trafić, bo poziom rozmowy ma dość marny. Może niech walczy pod swoim nazwiskiem, a dopiero potem komuś ubliża. Wątek brzmi Make up, więc chciałabym się TYLKO dowiedzieć kogo polecacie, jeśli macie w ogóle jakieś opinie w tym temacie, bo chciałabym się do kogoś umówić, w którymś z ostrołęckich salonów, gdzie wykonywany jest makijaż???Moje doświadczenia z salonu jednego w Oce są marne, ale to był tylko jeden salon i rok temu. I nie wymieniam nazwy żeby nie być posądzonym o złą reklamę lub że jestem z konkurencji.Ponawiam czy ktoś zna jakiś sprawdzoną osobę, która dobrze zrobi trwały makijaż??
Gość napisał(a):[quote=Gość]Walczcie sobie, nic mi do tego, pracuje poza Oką i nie w usługach, jedynie z nich od czasu do czasu korzystam:), ale może stwórzcie sobie odrębny wątek odnośnie legalności pracy w usługach. Jak czytam posty tej Pani zarejestrowanej, która nazywa mnie, czyli swoją potencjalną klientkę, tępą, to raczej nie mam ochoty na nią trafić, bo poziom rozmowy ma dość marny. Może niech walczy pod swoim nazwiskiem, a dopiero potem komuś ubliża. Wątek brzmi Make up, więc chciałabym się TYLKO dowiedzieć kogo polecacie, jeśli macie w ogóle jakieś opinie w tym temacie, bo chciałabym się do kogoś umówić, w którymś z ostrołęckich salonów, gdzie wykonywany jest makijaż???Moje doświadczenia z salonu jednego w Oce są marne, ale to był tylko jeden salon i rok temu. I nie wymieniam nazwy żeby nie być posądzonym o złą reklamę lub że jestem z konkurencji.Ponawiam czy ktoś zna jakiś sprawdzoną osobę, która dobrze zrobi trwały makijaż??[/quote]Tyle już o tym było pisane... Zobacz jak się wszyscy zachwalają{zly}

Gość

12-03-2010, 11:18
#19
[quote=Gość]Walczcie sobie, nic mi do tego, pracuje poza Oką i nie w usługach, jedynie z nich od czasu do czasu korzystam:), ale może stwórzcie sobie odrębny wątek odnośnie legalności pracy w usługach. Jak czytam posty tej Pani zarejestrowanej, która nazywa mnie, czyli swoją potencjalną klientkę, tępą, to raczej nie mam ochoty na nią trafić, bo poziom rozmowy ma dość marny. Może niech walczy pod swoim nazwiskiem, a dopiero potem komuś ubliża. Wątek brzmi Make up, więc chciałabym się TYLKO dowiedzieć kogo polecacie, jeśli macie w ogóle jakieś opinie w tym temacie, bo chciałabym się do kogoś umówić, w którymś z ostrołęckich salonów, gdzie wykonywany jest makijaż???Moje doświadczenia z salonu jednego w Oce są marne, ale to był tylko jeden salon i rok temu. I nie wymieniam nazwy żeby nie być posądzonym o złą reklamę lub że jestem z konkurencji.Ponawiam czy ktoś zna jakiś sprawdzoną osobę, która dobrze zrobi trwały makijaż??[/quote]Tyle już o tym było pisane... Zobacz jak się wszyscy zachwalają{zly}
Gość napisał(a):JA POLECAM MONIKE {gafa}/CIEKAWE CZY NIE NA CZARNO{mruga}/ALE ROBI SUPER MAKIJAZ I MA SWIETNE KOSMETYKI=PRZYJEZDZALA DO MNIE DO DOMU

Gość

12-03-2010, 21:48
#20
JA POLECAM MONIKE {gafa}/CIEKAWE CZY NIE NA CZARNO{mruga}/ALE ROBI SUPER MAKIJAZ I MA SWIETNE KOSMETYKI=PRZYJEZDZALA DO MNIE DO DOMU

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów